Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Romas Rodyti pranešimą

    Būk vyras ir neužsiiminėk smulkias kerštavimais. Niekas nesikėsina i Tavo moderavimą.
    Bet, Romai, pripažinkite, kad irgi pražangas dalinote kažkaip neaiškiais kriterijais vadovaujantis.
    Viena, dar kabanti pas mane, skirta dar rašant/redaguojant patį postą! (stulbinantis operatyvumas). O kai kas galėjo srutas pilti (pvz. buvo dalyvis rat) kažkaip nekontroliuojamai.
    Tiesa sakant, nieko pas mus baisaus, kituose forumuose, palyginus, moderavimas drakoniškas. Vien už diskusijas apie moderavimą metama lauk.

    Comment


      Parašė Sula Rodyti pranešimą
      Bet, Romai, pripažinkite, kad irgi pražangas dalinote kažkaip neaiškiais kriterijais vadovaujantis.
      Viena, dar kabanti pas mane, skirta dar rašant/redaguojant patį postą! (stulbinantis operatyvumas). O kai kas galėjo srutas pilti (pvz. buvo dalyvis rat) kažkaip nekontroliuojamai.
      Tiesa sakant, nieko pas mus baisaus, kituose forumuose, palyginus, moderavimas drakoniškas. Vien už diskusijas apie moderavimą metama lauk.
      Galiu lygiai tą patį parašyti. Romas įkalė man pražangą iš viso už tai, kad suabejojau be jokių matų ir įžeidmų kito nario teiginiu. Digital pamatęs nuėmė kaip absoliučiai nepagrįstą.
      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

      Comment


        Parašė Romas Rodyti pranešimą
        Būk vyras ir neužsiiminėk smulkias kerštavimais. Niekas nesikėsina i Tavo moderavimą.
        Ploju atsistojęs. "Būk vyras" - tokio maroziško Romo dar neteko matyti.

        Comment


          Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

          Ploju atsistojęs. "Būk vyras" - tokio maroziško Romo dar neteko matyti.
          Romas marozina.

          Mane Romas buvo užbaninęs už tai, kad parašiau jog serbai yra vatnikai, kas yra visiška tiesa. Vis dar laikau akmenį užanty.

          Beja, reikia pastebėti, kad marozai yra leftistai nes lytį suvokią kaip socialiai nulemtą dalyką.

          Comment


            Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
            Romas marozina.
            Mane Romas buvo užbaninęs už tai, kad parašiau jog serbai yra vatnikai, kas yra visiška tiesa. Vis dar laikau akmenį užanty.
            Romas turbūt jaučia sentimentus serbams iš kelionių
            Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
            Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

            Comment


              Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

              Ploju atsistojęs. "Būk vyras" - tokio maroziško Romo dar neteko matyti.
              Karas prieš vyriškumą jau tiek įsigalėjo, kad dar prieš 10 metų visiškai normalus ir įprastas posakis dabar jau laikomas marozišku...

              Comment


                Parašė Gator Rodyti pranešimą

                Karas prieš vyriškumą jau tiek įsigalėjo, kad dar prieš 10 metų visiškai normalus ir įprastas posakis dabar jau laikomas marozišku...
                Prieš dešimt metų tu gal zonoj sedėjai?

                Comment


                  Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                  Prieš dešimt metų tu gal zonoj sedėjai?
                  zonoj yra kitokie pasakymai, pvz būk bachuras, atsakyt už bazarą. Nehiperbolizuok. Būk vyras visada buvo normalus pasakymas. Bilotaitė tam atleistam pareigūnui pvz. taip sakė.

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą

                    zonoj yra kitokie pasakymai, pvz būk bachuras, atsakyt už bazarą. Nehiperbolizuok. Būk vyras visada buvo normalus pasakymas. Bilotaitė tam atleistam pareigūnui pvz. taip sakė.
                    Sakyti vyrui, kad tu ne vyras yra gan ironiška, nebent esi leftistas ir skiri biologinį vyriškumą nuo socialinio

                    Zoninėj leksikoj bachūras yra tas pats kas žmonių leksikoj vyras. Pavyzdžiui zoninis nusikaltelis Švinius yra Tapiną pavadinęs ne vyru.

                    Comment


                      Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                      Sakyti vyrui, kad tu ne vyras yra gan ironiška, nebent esi leftistas ir skiri biologinį vyriškumą nuo socialinio
                      "ne vyras" tai ne tiesiogiai lytiškai ne vyras, o "elgiesi nevyriškai" sinonimas.
                      Pvz. vyriška yra laikytis duoto žodžio, tad jei kažkas nesilaiko galima sakyti - elgiesi nevyriškai (arba kita fraze - būk vyras ir laikykis žodžio).
                      Tai yra 0 maroziškumo.
                      Tai tas pats kas sakyti, kad "nueik į parduotuvę" ar "atnešk alaus", ar "būk žmogus" yra maroziški pasakymai.
                      Absoliuti nesamonė.

                      Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
                      Zoninėj leksikoj bachūras yra tas pats kas žmonių leksikoj vyras. Pavyzdžiui zoninis nusikaltelis Švinius yra Tapiną pavadinęs ne vyru.
                      Tai ir nesakyk, kad aš iš zonos su vyru, jei dabar jau sakai, kad zoninėj leksikoj būtų bachūras, o vyras - žmonių leksikoj, kur aš, pasirodo, ir buvau.

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą

                        "ne vyras" tai ne tiesiogiai lytiškai ne vyras, o "elgiesi nevyriškai" sinonimas.
                        Pvz. vyriška yra laikytis duoto žodžio, tad jei kažkas nesilaiko galima sakyti - elgiesi nevyriškai (arba kita fraze - būk vyras ir laikykis žodžio).
                        Tai yra 0 maroziškumo.
                        Tai tas pats kas sakyti, kad "nueik į parduotuvę" ar "atnešk alaus", ar "būk žmogus" yra maroziški pasakymai.
                        Absoliuti nesamonė.



                        Tai ir nesakyk, kad aš iš zonos su vyru, jei dabar jau sakai, kad zoninėj leksikoj būtų bachūras, o vyras - žmonių leksikoj, kur aš, pasirodo, ir buvau.
                        Ar nesilaikyti duoto žodžio yra moteriška?

                        Comment


                          Kolegos, aš ne moderatorius jau pusę metų.
                          Esu pamalonintas kolegų dėmesio kai tai jau nebe aktualu. Jei būtų forumo H-indeksas, vertinantis citavimą, tai dabar žymiai mažiau dalyvaudamas forume turbūt užimciau antrą vietą po kolegos iš A raidės.

                          Jei buvo kažkas blogai per 15 moderavimo metų ir yra nepatenkintų, tai buvo atsiprašyta. Antrą kartą to neverta tikėtiis Puslapis užverstas,nieko jau nepakeisi.

                          Jei norisi kerštauti ar piktdžiugauti, tai čia rmss, Ignalinos ir kartais digital mēgstama sporto šaka. Bet negi dabar ginčysies su tais dviem. Susilauksi tik didenės purvo dozės.

                          Dėl vyriškumo - nieštraukit žodžių iš konteksto Galima pataisyti tą frazę, kad nereikėtų per pilnatį diskutuoti apie poletkorektiskumą - yra tokia atskira tema.
                          Tegul pataisyta originali frazė skamba taip:
                          "Būk [geras arba objektyvus] ir neužsiiminėk smulkiais kerštavimais."
                          Paskutinis taisė Romas; 2022.11.10, 00:09.

                          Comment


                            Kodėl jaučiuosi taip, tarsi iš šalies stebėčiau mobingą?
                            Kiek jis pelnytas ar nepelnytas, nesiimu spręsti. Aš asmeniškai forumo nariui, kuris dabar dėmesio centre, pretenzijų neturiu.
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              Pvz. vyriška yra laikytis duoto žodžio, tad jei kažkas nesilaiko galima sakyti - elgiesi nevyriškai (arba kita fraze - būk vyras ir laikykis žodžio).
                              Moteriška nesilaikyti?

                              Tai ir nesakyk, kad aš iš zonos su vyru, jei dabar jau sakai, kad zoninėj leksikoj būtų bachūras, o vyras - žmonių leksikoj, kur aš, pasirodo, ir buvau.
                              Leksika skirtinga, o esmė tokia pat.

                              Comment


                                Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                Kolegos, aš ne moderatorius jau pusę metų.
                                Esu pamalonintas kolegų dėmesio kai tai jau nebe aktualu. Jei būtų forumo H-indeksas, vertinantis citavimą, tai dabar žymiai mažiau dalyvaudamas forume turbūt užimciau antrą vietą po kolegos iš A raidės.

                                Jei buvo kažkas blogai per 15 moderavimo metų ir yra nepatenkintų, tai buvo atsiprašyta. Antrą kartą to neverta tikėtiis Puslapis užverstas,nieko jau nepakeisi.

                                Jei norisi kerštauti ar piktdžiugauti, tai čia rmss, Ignalinos ir kartais digital mēgstama sporto šaka. Bet negi dabar ginčysies su tais dviem. Susilauksi tik didenės purvo dozės.

                                Dėl vyriškumo - nieštraukit žodžių iš konteksto Galima pataisyti tą frazę, kad nereikėtų per pilnatį diskutuoti apie poletkorektiskumą - yra tokia atskira tema.
                                Tegul pataisyta originali frazė skamba taip:
                                "Būk [geras arba objektyvus] ir neužsiiminėk smulkiais kerštavimais."
                                Kad tu nelabai kam be Tominizmo čia įdomus. Tiesiog pusę metų nebesi moderatorius, bet pusę metų bandai juo būt nurodinėdamas kam kur ką rašyt ir kam kur perkelt pranešimus. Tai natarulu, kad pabosta tas spamas todėl ir šitie postai.

                                O dėl keršto (???) ir piktdžiugos vėl kažkoks susireikšminimas. Tiesiog blogai atlikdavai moderatoriaus darbą i​​​​r, taip, aš manau dabar forumui geriau, kad juo nebesi. Tiesiog tiek... Nesusireikšmink.

                                Comment


                                  Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                  Kolegos, aš ne moderatorius jau pusę metų.
                                  Būtų dar puikiau, jei per tuos pusę metų būtum susitaikęs su tuo, o ne toliau visur spamindamas vaidintum šešėlinį moderatorių.

                                  Comment


                                    Parašė rmss Rodyti pranešimą

                                    Kad tu nelabai kam be Tominizmo čia įdomus.
                                    Man įdomus. Nufotkina asfaltuojamus žvyrkelius, kuriais galėsiu dviračiu važinėt. Kelionės irgi įdomios, nes pats ten nekeliauju.

                                    Buvo liūdna, kai pusę metų nesirodė, nes norisi normalaus santykio tarp žmonių. Gerai, kad nepasididžiavo bei per daug neįsižeidė ir kuria turinį.

                                    Man irgi buvo kartą įspėjimas neteisėtas (nes naudojau žodį šūdas, nors jis oficialiai yra Lietuvių kalbos žodyne).

                                    Tuo tarpu jūs abudu išsakydami nuomones, labai vulgariai ir namandagiai tą darote.
                                    ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                                    Comment


                                      O jūs nenorit visi susitaikyti, pasibučiuoti (na gerai, bučiuotis nebūtina), pamiršti visas šitas abydas ir žiūrėti į priekį, o ne atgal?
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
                                        Moteriška nesilaikyti?
                                        Parašė rmss Rodyti pranešimą

                                        Ar nesilaikyti duoto žodžio yra moteriška?
                                        Ne prie ko čia tos moterys.
                                        Jūs nelabai matau suprantat ką reiškia posakis "būk vyras".
                                        Jis NEreiškia "būk vyras, o ne moteris"
                                        Jis reiškia pvz "būk solidus vyras" ar "būk rimtas vyras, o ne slabakas", ar "būk atsakingas vyras, o ne tepliap" ir panašiai ir taip toliau. Apibendrinus: "būk kokybiškas vyras, o ne nekokybiškas vyras". O NE "būk vyras, o ne moteris"

                                        Niekas sakydamas šitą frazę negalvoja apie jokius lyčių keitimus kaip čia jūs kažkodėl fantazuojat.

                                        Netgi jei kažkas sako "būk vyras, o ne boba" jis neturi mintyje jokių lyčių keitimų, jis turi mintyje "būk vyras, o ne mėmė".

                                        Čia gi elelemtarūs kalbos dalykai, bet gal kažkas nesupranta niunasų, kaip matau.
                                        Paskutinis taisė Gator; 2022.11.10, 19:22.

                                        Comment


                                          Taip, man atrodo dauguma tokius niuansus labai paprastai supranta. Lygiai taip pat, kaip žodis "boba" yra tinkamas abiejų lyčių atstovams ir nėra buitinėje kalboje pririštas prie lyties - labiau apibūdina tam tikrus savybių rinkinius, kuriais nei vyrams, nei moterims nevertėtų didžiuotis.
                                          Paskutinis taisė Tomizmas; 2022.11.10, 20:10.
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X