Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rašykime lietuviškai

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė hobo Rodyti pranešimą
    Galvok, tamsta, apie save, kaip tau patinka, ne kritikuok saves, nes kritikuoja save tik zmones, sugebantis tobuleti. Ir ne mastyk per daug, nes tau tai netinka. Jei skaitai angliskai, tai toje nuorodoje, gali pamatyti save, kaip veidrodyje. O man yra svarbesniu reikalu, nei galvoti apie tokius, kaip tu, nes tokiu yra labai daug.
    /\ Pats sau prieštarauji. (...) man yra svarbesniu reikalu (...). Tau yra svarbesnių reikalų, tačiau tu čia visvien rašai? Ką tuo nori įrodyt? Blyn, nesuprantu. Manau, kad pats elgiesi neadekvačiai.

Comment

Parašė LC. Rodyti pranešimą
      Pats sau prieštarauji. (...) man yra svarbesniu reikalu (...). Tau yra svarbesnių reikalų, tačiau tu čia visvien rašai? Ką tuo nori įrodyt? Blyn, nesuprantu. Manau, kad pats elgiesi neadekvačiai.
      Irodyti tikslo neturejau tikrai, nes man uz tai nemoka. Bet matau, kad tau (o gal ir visiems) naudos is to buvo - rasai jau normaliai dabar.

P.S. Atsakyti nebutina, einu miegoti.

Comment

Parašė AVATAR
        Gerai, teveli, kai turesiu klaviatura su lietuviskais simboliais tikrai patenkinsiu tavo norus.
        http://mantas.malcius.lt/lietuviu-ka...aidu-taisymas/

Pasiskaityk čia ir nereikės galvoti apie naują klaviatūrą. Taip pat patenkinsi ir jo norus
        You might surprise yourself.

Miestai.net FB

Comment

Visų labai atsiprašau, jeigu kada sakinyje nepadedu kablelio. Mokykloje mes su skyryba visiškai nedraugavome. Visada "pripeckeliodavau" per daug, arba per mažai skyrybos ženklų.

Comment

Parašė groundzer Rodyti pranešimą
            Mokykloje męs su skyryba visiškai nedraugavome.
            Męs

Comment

Męs
              Keista, bet kai parašiau su nosine, to žodžio raudonai nepabraukė. Aklai pasitikėjau sistemos galimybėmis

Comment

Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                Keista, bet kai parašiau su nosine, to žodžio raudonai nepabraukė. Aklai pasitikėjau sistemos galimybėmis
                Nu va, matai kokių kuriozų būna.

Comment

Beraštis primena apie save

Parašė Scania Rodyti pranešimą
                  Tegul perka igus autobusus nes jau jo trukumas 1997metu volvo kurie šiauluose panašūs vazuoja, arba bent scaias 1997metu pusiau žemagrindžius jie tikrai pasiteisina.
                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

Comment

Parašė music
                    Kas tas tai?
                    Šiuo atveju dalelytė. Pavartyk ankstesnius puslapius, mes tai jau aptarėme ir nereikia čia išradinėti dviračio ir apsimesti labiau išsimokslinusiu, nei kiti.
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

Comment

Turbūt iškart už BIG2, nes maždaug vidurys gaunasi Taikos prospekto atkarpos nuo Smiltelės gatvės iki Jūrininkų prospekto, o Liubeko gatvė eina paralelei Taikos prospektui.

O gal lygiagrečiai?
                      "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                      Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

Adam Mickiewicz

Comment

Parašė Edvard Rodyti pranešimą
                        Turbūt iškart už BIG2, nes maždaug vidurys gaunasi Taikos prospekto atkarpos nuo Smiltelės gatvės iki Jūrininkų prospekto, o Liubeko gatvė eina paralelei Taikos prospektui.

O gal lygiagrečiai?
                        Parareliai ir lygiagrečiai yra sinonimai taigi čia ne klaida.
                        O kodėl neatkreipei į tikrai šiurkščią klaidą - „gaunasi"?
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

Comment

Parašė amiko Rodyti pranešimą
                          Parareliai ir lygiagrečiai yra sinonimai taigi čia ne klaida.
                          O kodėl neatkreipei į tikrai šiurkščią klaidą - „gaunasi"?
                          Aš ne lietuvis. Stačiakampei ir perpendikuliariai irgi sinonimai?

Adam Mickiewicz

Comment

Parašė Edvard Rodyti pranešimą
                            Aš ne lietuvis. Stačiakampei ir perpendikuliariai irgi sinonimai?
                            perpendikuliariai - tokio žodžio žodyne neradau, todėl negaliu pasakyti. O kad nelietuvis tai nepasiteisinimas, nebent Lietuvoj gyveni neseniai ir nesimokai lietuvių kalbos

Comment

perpendikuliariai - tokio žodžio žodyne neradau, todėl negaliu pasakyti. O kad nelietuvis tai nepasiteisinimas, nebent Lietuvoj gyveni neseniai ir nesimokai lietuvių kalbos
                              Seniai, nuo pat 1974 m.

Adam Mickiewicz

Comment

Perpendikuliaras - tarptautinis žodis, jei reikalingas - ne klaida. Lietuviškai atrodo tai yra lygiagretainis, matyt ir stačiakampio gretasienio sinonimu galima laikyti, čia jau matematikai geriau paaiškintų. Tik perpendikuliaras dėl sąskambio yra iš lietuviams juokingai konotuotų tarptautinių žodžių, kaip pvz., ir kurvimetras (kreivėmatis)

O mano manymu, Edvard, kaip lietuviškai bendraujantį kitakalbį, galima tik pagirti Kadangi tikriausiai Edvard mokyklą baigęs ne lietuvių kalba, mano manymu, jis rašo lietuviškai puikiai ir yra šaunuolis, jog bendrauja lietuviškai, o į palyginti smulkias jo gramatikos klaidas turime žiūrėti labai atlaidžiai ir džiaugtis, jog tai jam ir mums nesukelia jokių keblumų bendraujant lietuviškame forume. Visgi mes išklausę žymiai daugiau lietuvių gramatikos pamokų nei jis. O per vieną ar porą savaitinių pamokų puikiai gramatikos tikrai neišmoksi, kad ir aš pats rusiškai rašydamas darau nemažai klaidų, bet rusakalbiuose forumuose padalyvauju ir džiaugiuosi galėdamas bendrauti ir tikiuosi visi supranta, rusų man nėra gimtoji kalba, tad nesugebu aš ja nepriekaištingai manipuliuoti
                                Paskutinis taisė Godo; 2011.01.06, 12:15.

Comment

Parašė Godo Rodyti pranešimą
                                  Perpendikuliaras - tarptautinis žodis, jei reikalingas - ne klaida. Lietuviškai atrodo tai yra lygiagretainis, matyt ir stačiakampio gretasienio sinonimu galima laikyti, čia jau matematikai geriau paaiškintų. Tik perpendikuliaras dėl sąskambio yra iš lietuviams juokingai konotuotų tarptautinių žodžių, kaip pvz., ir kurvimetras (kreivėmatis)

O mano manymu, Edvard, kaip lietuviškai bendraujantį kitakalbį, galima tik pagirti Kadangi tikriausiai Edvard mokyklą baigęs ne lietuvių kalba, mano manymu, jis rašo lietuviškai puikiai ir yra šaunuolis, jog bendrauja lietuviškai, o į palyginti smulkias jo gramatikos klaidas turime žiūrėti labai atlaidžiai ir džiaugtis, jog tai jam ir mums nesukelia jokių keblumų bendraujant lietuviškame forume. Visgi mes išklausę žymiai daugiau lietuvių gramatikos pamokų nei jis. O per vieną ar porą savaitinių pamokų puikiai gramatikos tikrai neišmoksi, kad ir aš pats rusiškai rašydamas darau nemažai klaidų, bet rusakalbiuose forumuose padalyvauju ir džiaugiuosi galėdamas bendrauti ir tikiuosi visi supranta, rusų man nėra gimtoji kalba, tad nesugebu aš ja nepriekaištingai manipuliuoti
                                  Ooo, koks tu mieeelas

Comment

Ooo, koks tu mieeelas

Comment

Šios temos pradžioje, Vaidas buvo pateikęs gerą interneto lietuvių kalbos maigyklę, kuria parašysite tekstus be klaidų ir neverksite, kad neturite maigyklės su lietuviškais rašmenimis.

Štai nuoroda:
                                      http://www.gate2home.com/oldsite/webkeyboard.asp?layout=71
                                      Paskutinis taisė LC.; 2011.01.06, 15:17.

Comment

Šios temos pradžioje, Vaidas buvo pateikęs gerą internetinę lietuvių kalbos klaviatūrą, kurios pagalba parašysite tekstus be klaidų ir neverksite, kad neturite klaviatūros su lietuviškais rašmenimis.

Štai nuoroda:
                                        http://www.gate2home.com/oldsite/webkeyboard.asp?layout=71
                                        Iš klaviatūros tikiesi pagalbos? Kokios? Gal ji tau blynus iškeps, prieš miegą apkamšys?
                                        http://vlkk.lt/lit/4312

Be to, ne internetinę, bet interneto.
                                        http://vlkk.lt/lit/4971
                                        http://vlkk.lt/lit/88872
                                        http://vlkk.lt/lit/7838

Comment

Iš klaviatūros tikiesi pagalbos? Kokios? Gal ji tau blynus iškeps, prieš miegą apkamšys?
                                          http://vlkk.lt/lit/4312

Be to, ne internetinę, bet interneto.
                                          http://vlkk.lt/lit/4971
                                          http://vlkk.lt/lit/88872
                                          http://vlkk.lt/lit/7838
                                          Amiko, koks tu mieeelas. Rimtai, norėtųsi blynų.

Gerai, pataisysim.

EDIT: dabar patikrink.

Comment

Working...
                                          X