Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė senasnamas Rodyti pranešimą

Kodėl forume toleruojami atviri įžeidinėjimai? Nuolatiniai.
    Tuoj kas nors pasakys, kad čia reikia suprasti labai intelektualų humorą ir labai subtilų trolinimą

Paprastai kai mokykloje mėgstamas kietas vaikas špilkuoja kokį ramesnį, ir ramesnis tuo nepatenkintas - ramesniui būna kultūringai (arba ne itin kultūringai) paaiškinama, kad ką tu gal nesupranti juokų, esi nedraugiškas, čia gi tik juokauja.
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.09.23, 12:06.
    Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
    Mielosios Grigiškės

Comment

Bjaurus bendravimas su asmeniniais įžeidinėjimais.
      Sankauskui trūksta vieno baudos taško iki pašalinimo.

Comment

Kiek aš matau kai kurie moderatoriai nesusitvarko su savo darbu - dengia savo draugelius ir bauduoja jiems nepatinkančius žmones. Sulaukiu daugybės įžeidinėjimų , tačiau tie žmonės nėra baudžiami, o bet kuris neįtinkantis mano postas yra iš karto bauduojamas. Manyčiau vienam iš moderatorių turėtų būti atimtos moderavimo teisės visam laikui

Comment

o kaip tu siūlai su troliais kovot?

Comment

Parašė udrius Rodyti pranešimą
            Kiek aš matau kai kurie moderatoriai nesusitvarko su savo darbu - dengia savo draugelius ir bauduoja jiems nepatinkančius žmones. Sulaukiu daugybės įžeidinėjimų , tačiau tie žmonės nėra baudžiami, o bet kuris neįtinkantis mano postas yra iš karto bauduojamas. Manyčiau vienam iš moderatorių turėtų būti atimtos moderavimo teisės visam laikui
            Tai kad nelabai. Va mes su Romu seni draugeliai, bet jis vistiek mane nuolat bauduoja, ir trina mano komentarus.
            If a lion could speak, we could not understand him.

Comment

Parašė udrius Rodyti pranešimą
              Tai galima gal konkrečiai, kas tie draugeliai ir kieno? Nes kiek metų esu forume, niekas manęs nebaudavo kaip nors iš lempos, už nieką. Va neseniai su sankausku įsivarėm vienoj temoj offtopinti (mane ten sankauskas suvedžiojo iš tikrųjų), gavau perspėjimą, na ir manau kad pelnytai gavau. Ne į temą mes ten varėm (bet čia vis tiek sankauskas daugiau kaltas negu aš, jis mane išvedė iš kelio, aš šiaip visada būnu nekaltas).

Kiek kartų diskusijose nesutapo nuomonė su daugumos, bet niekas man už nuomonę ar požiūrį baudų nedalino. Taip kad jeigu forume galioja kažkokia kitokia praktika - supažindinkit, gerbiamas udriau. Negirdėjau.

Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
              o kaip tu siūlai su troliais kovot?
              Trolius, tokius kaip rat (kuris bjauriai įžeidinėjo mane ir galimai dar kai kuriuos kitus žmones) reikia tik baninti, kas ir buvo padaryta, ir tai yra labai sveikintina. Tai yra tiesiog higienos klausimas. Kokia gali būti tolerancija žmonėms, kurie atviru tekstu pila purvą ant kitų? Mes čia atrodo renkamės diskutuoti tam tikromis temomis, o ne vienas apie kito lochiškumą ar debiliškumą.
              Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.09.26, 07:27.
              Mielosios Grigiškės

Comment

Kas čia nutiko su visų profilių paveiksliukais?

Comment

Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                  Kas čia nutiko su visų profilių paveiksliukais?
                  Gal nereikia jų?

Šiaip man patinka tvarkingas uniformity

Comment

Kur dingo mano avataras?
                    Keliauju per Lietuvą

Comment

Parašė Missoni Rodyti pranešimą
                      Kur dingo mano avataras?
                      Baigėsi galiojimo laikas

Comment

O kur buvo dingę miestai.net? Baikit taip gąsdinti...
                        Keliauju per Lietuvą

Comment

Pasitikrinkit, ar dar kas nors nedingę
                          Mano galerija Flickr'yje

Comment

O kur buvo dingę miestai.net? Baikit taip gąsdinti...
                            Deja, buvome tik vienas iš nukentėjusių vBulletin forumų. Neseniai buvo aptikta gan didelė saugumo spraga, kuria atitinkami asmenys ir pasinaudojo. Laimei, viskam turime atsargines kopijas.
                            Mano galerija Flickr'yje

Comment

Parašė Mantas Rodyti pranešimą

Deja, buvome tik vienas iš nukentėjusių vBulletin forumų. Neseniai buvo aptikta gan didelė saugumo spraga, kuria atitinkami asmenys ir pasinaudojo. Laimei, viskam turime atsargines kopijas.
                              Rupūže, ko prie miestų taip kažkas lenda... Ačiū, kad mus saugote. Esu labai dėkingas, kad miestai.net gyvuoja. Net neįsivaizduoju, ką reikėtų daryti, jei miestai.net nebeliktų... Facebook'as, fui...
                              Keliauju per Lietuvą

Comment

Net neįsivaizduoju, ką reikėtų daryti, jei miestai.net nebeliktų...
                                Get a life
                                If a lion could speak, we could not understand him.

Comment

Suvedi miestai.net ir išmeta tik tai ką gali išmesti štai tokia kodo eilutė: <html><div>miestai.net</div></html>
                                  Nenukreipia į miestai.net/forumas. Tai atsitiktinai pavyko susigaudyti kas yra kas

Rupūže, ko prie miestų taip kažkas lenda... Ačiū, kad mus saugote. Esu labai dėkingas, kad miestai.net gyvuoja. Net neįsivaizduoju, ką reikėtų daryti, jei miestai.net nebeliktų... Facebook'as, fui...
                                  Reiktų tada kurti kokią nors nuosavą infrastruktūros ir architektūros nevyriausybinę organizaciją

Comment

Net neįsivaizduoju, ką reikėtų daryti, jei miestai.net nebeliktų...
                                    Taigi visada lieka Delfio komentarai su gera publika
                                    Mielosios Grigiškės

Comment

Paskaitinėti lenkiškus forumus ar diskusijas apie Lietuvos infrastruktūrą su Google Translate ir bandyt ramiai išsimiegot

Comment

Gal galite kas nors paaiškinti kodėl Elektromobiliai yra Visuomenė ir ūkis, o Automobiliai yra Prospektas? Kiekvieną kartą klaidžioju kol surandu tinkamą
                                        AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

Comment

Parašė booraz Rodyti pranešimą
                                          Gal galite kas nors paaiškinti kodėl Elektromobiliai yra Visuomenė ir ūkis, o Automobiliai yra Prospektas? Kiekvieną kartą klaidžioju kol surandu tinkamą
                                          Elektromobiliai yra ne tik šiaip automobiliai varomi kitokia kuro rūšimi, jų atsiradimas turi/turės labai daug ekonominių, ekologinių ir socialinių pasekmių, todėl ir yra atitinkamoje temoje.
                                          Flickr

Comment

Working...
                                          X