Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Seniai norėjau paklausti. Kodėl rat su savo tiesioginiais įžeidinėjimais vis reiškiasi ir nėra stabdomas? Tai, ką jis daro, yra bjauriausi forumo taisyklių pažeidinėjimai.

Galbūt jis galėtų paaiškinti, kodėl savo mobingui pasirinko būtent mane? Ačiū.
    Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
    Mielosios Grigiškės

Comment

Parašė rat

Apsitriesk stačias - vieno žmogaus mobingas? Eik pasiskaityk apibrėžimą.
      Bet kokiu atveju prašom normaliai paaiškinti, kodėl amžinai kabinėjiesi prie manęs, persekioji ir terorizuoji necenzūriniais ir kitokiais šlykščiais įžeidinėjimais (paryškinti žodžiai pacituotame poste - eilinis to įrodymas). Kažkodėl mane vieną. Padariau tamstai asmeniškai kažką, ant kažkokio mazolio užlipau, ar kas yra?
      Mielosios Grigiškės

Comment

Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

Bet kokiu atveju prašom normaliai paaiškinti, kodėl amžinai kabinėjiesi prie manęs, persekioji ir terorizuoji necenzūriniais ir kitokiais šlykščiais įžeidinėjimais (paryškinti žodžiai pacituotame poste - eilinis to įrodymas). Kažkodėl mane vieną. Padariau tamstai asmeniškai kažką, ant kažkokio mazolio užlipau, ar kas yra?
        John su Sankausku irgi
        AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

Comment

Parašė booraz Rodyti pranešimą

John su Sankausku irgi
          Taip, mane rat irgi įžeidinėja. Labai liūdna, ir tikrai užgauna mano jautrią sielą.
          If a lion could speak, we could not understand him.

Comment

John su Sankausku irgi
            Bet šitas forumas skaitosi kaip ir kultūringas. Ar tai yra normalu, kai kažkoks vienas veikėjas persekioja kažkokius būtent konkrečius žmones ir į jų komentarus atsakinėja įžeidimais (ne kažkokiais "tarp eilučių" o RIEBIAIS) ir dar necenzūra?

Aš tai galvoju, kad jeigu tau žmogus kažką padarė - tai normaliai išsakyk kas nepatinka ir kuo jis tau nusikalto, o ne pastoviai persekiok temose ir liek forumo tvarkai nusižengiančias pamazgas. Nes tai tikrai panašu į mobingą, kai bandoma ėsti, kabinėtis, o konkretaus atsakymo "kodėl taip darai" vengiama.
            Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.09.04, 13:49.
            Mielosios Grigiškės

Comment

Rat pasidarė labai piktas ant visų po to incidento, kai jį netradiciniu būdu išžagino vienas imigrantas iš Afrikos
              Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

Comment

Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

Bet šitas forumas skaitosi kaip ir kultūringas. Ar tai yra normalu, kai kažkoks vienas veikėjas persekioja kažkokius būtent konkrečius žmones ir į jų komentarus atsakinėja įžeidimais (ne kažkokiais "tarp eilučių" o RIEBIAIS) ir dar necenzūra?

Aš tai galvoju, kad jeigu tau žmogus kažką padarė - tai normaliai išsakyk kas nepatinka ir kuo jis tau nusikalto, o ne pastoviai persekiok temose ir liek forumo tvarkai nusižengiančias pamazgas. Nes tai tikrai panašu į mobingą, kai bandoma ėsti, kabinėtis, o konkretaus atsakymo "kodėl taip darai" vengiama.
                Čia yra kažkoks pagarbos ženklas iš rat pusės, nes ne kiekvienas nusipelno tokio dėmesio.
                AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

Comment

Čia yra kažkoks pagarbos ženklas iš rat pusės, nes ne kiekvienas nusipelno tokio dėmesio.
                  Gal nereikia iš juodo daryti balta. Patyčios, kabinėjimasis, persekiojimas ir įžeidinėjimai niekad nebūna "pagarba".

Parašė rat

Eik ten, kur buvai 2014-2017 m., besmegeni.
                  Tai čia tame yra problema? Kad nerašydavau forume, o po to vėl pradėjau?

O kuo tai įtakojo tamstos gyvenimą, kuo pakenkė ir iššaukė tokį pyktį? Aš tarkim nestebiu kada kas rašė forume, kada nerašė, nes tai man neturi visai jokios įtakos ir pykčio priepuolių nesukelia. Tamstai sukelia? Kame to priežastys?

Mielosios Grigiškės

Comment

Manau, John gerai pastebėjo rat pykčio priežastis. Tomizmai, tu esi rat priešingybė, kalbi apie toleranciją tiems, kurių žiurkius nenori matyt, tai jis ir keikiasi.

Comment

Parašė manometras Rodyti pranešimą
                      Manau, John gerai pastebėjo rat pykčio priežastis. Tomizmai, tu esi rat priešingybė, kalbi apie toleranciją tiems, kurių žiurkius nenori matyt, tai jis ir keikiasi.
                      Tai man irgi daug kas nepatinka. Ar buvo nors vienas kartas, kai aš ant ko nors, tegul man ir labai nepatinkančio, pavaryčiau kaip šiame poste:

Parašė rat
                      Jis yra apsimestinai tolerantiškas pseudointelektualas runkelis, kuris neturi jokių originalių minčių ir tėra svetimų nuomonių atrajotojais, ir gali eit kilnot savo debiliškos tarčiokų muzikos ir idiotiškų memų, kuriais protingi žmonės net nesidomėtų.
                      Na, kad ir taip nepatiktų/nesutaptų nuomonės, bet čia yra netoleruotinas išsidirbinėjimas. Tuo labiau, kad čia forumas aukštesnio lygio nei kažkokios svetainės, kurių pavadinimų neminėsiu, bet visi jas žino. Ar tas yra normalu ir visi taip gali dergti vieni ant kitų, jeigu kažkas nepatinka? Bet tada kyla kitas klausimas: kodėl dauguma vis dėlto elgiasi adekvačiai ir to nedaro.

Toks jausmas, tarsi iš žmogaus pinigus būčiau pavogęs, rimtai.
                      Mielosios Grigiškės

Comment

Daug kas čia ir nemano, kad žiurkius normaliai elgiasi. Ir aš nemanau.

Comment

Čia svarbiau, ką mano "redakcija".

Comment

"Redakcija" ant vienų išsišokimų užmerkia akis, o kitiems pati ieško menkiausių priekabių, o kartais ir jų nereikia, pakanka asmeninės antipatijos. Yra "savas" ratas. Seniai laikas reikalauti koreguoti "redakcijos" savivalę ar keisti kai kuriuos tvarkytojus, nes forumas dėl jų veiklos merdi.

Comment

Forumo savininkai yra "Dievas, Tėvas ir šv.Dvasia" viename, taip kad šiuo atžvilgiu tenka susitaikyti.

Comment

Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                Forumo savininkai yra "Dievas, Tėvas ir šv.Dvasia" viename, taip kad šiuo atžvilgiu tenka susitaikyti.
                                Gal kaip tik gerai, jog forumas yra liberalus ir gerbiama žodžio laisvė.
                                Flickr

Comment

Visiškai nepriimtinas elgesys. Teks
                                  rat pailsėti nuo forumo.

P.S. Jis pats prasitrynė savo paskutines žinutes. Neverta diskutuoti apie nesamą daiktą.
                                  ​​​​
                                  Paskutinis taisė Romas; 2019.09.05, 09:25.

Comment

Parašė Lettered Rodyti pranešimą

Gal kaip tik gerai, jog forumas yra liberalus ir gerbiama žodžio laisvė.
                                    Kurgi ne. Tik liberalai ir gali laisvai reikštis. Visi kitiems cenzūra ir banai. Labiausiai rėkiantis apie laisvę ir prisistatantys liberalais yra didesni totalitaristai nei etaloniniai klasikiniai vadovėliniai diktatoriai...

Comment

Al1, aš tau eilinį kartą ant pirštų parodysiu. Šis forumas nėra kažkoks liberalų ar antiliberalų. Visos nuomonės priimamos, išskyrus vienintelį dalyką - mes nemėgstame putinistų. Rusija yra Lietuvos priešas, ir taškas - apie tai čia mes nediskutuojame. Dabar pažiūrim, kiek žmonių palaikins šitą komentarą, o kiek kitą.

Comment

Šį komentarą laikina tie, kuriems Rusija nėra Lietuvos priešas.

Comment

Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

Oho, savanoriškai atsisakai vaikų pinigų pašalpos?
                                          Jaučiu, kad meluoji, pašalpini migrante.
                                          Kodėl forume toleruojami atviri įžeidinėjimai? Nuolatiniai.

Comment

Working...
                                          X