Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Manau, kad forumui galiausiai neišeitų į naudą, jei dėl kelių trolių būtų apribotos galimybes prisijungti naujiems žmonėms, kurie nusiteikę diskutuoti konstruktyviai.

  Comment


   Parašė rmss Rodyti pranešimą
   Stebint kas darosi Vilniaus projektų temose, man kyla klausimas, gal reiktų uždaryti registraciją į forumą? Arba padaryti ją tik su pakvietimu?
   Viena vertus diskusijų lygis krenta ir nėra aukštas, kita vertus trūksta žmonių. Uždarius registraciją žmonių nedaugės (su pakvietimais - čia ne Linkomanija, kur kas antras pažįstamas turi acc). Pradedant banint visus su kitokia nuomone irgi žalos bus daugiau nei naudos.

   Vienintelis sprendimas yra patiems forumo dalyviams tiesiog nekreipti dėmesio į komentarus, kurie jiems nepatinka ir tiek. Jeigu trolis - tai greitai nusibos, kai niekas į jį nereaguos.

   Comment


    Kaip sužinoti kas yra forumo įkūrėjai, valdytojai ar pan.? Kaip finansuojamas forumas? Ačiū.

    Comment


     Parašė Irma Irma Rodyti pranešimą
     Kaip sužinoti kas yra forumo įkūrėjai, valdytojai ar pan.? Kaip finansuojamas forumas? Ačiū.
     O kam tau?
     Post in English - fight censorship!

     Comment


      Su forumo savininkais susisiekti yra daug norinčių.

      Comment


       Parašė Irma Irma Rodyti pranešimą
       Kaip sužinoti kas yra forumo įkūrėjai, valdytojai ar pan.? Kaip finansuojamas forumas? Ačiū.
       Parašyk PM, aš perduosiu, jeigu svarbu.
       If a lion could speak, we could not understand him.

       Comment


        Keista, kad tokios informacojos neina rasti paprastai. Todėl bent jau man kyla įtarimai, kad už jūsų forumo kyšo Dargio, Avulio ir panašių ausys -- nes forumas tiesiog stebėtinai vieningas mintimis (ir kalbėjimo kultūra ) , Kiek pastebėjau kitaip galvojantys yra tiesiog "išmušami" iš čia. Ačiū dievui, kad aktyvių dalyvių čia nėra labai daug, nes jei iš tikro dauguma žmonių galvotų taip kaip rašoma čia -- tai reikštų mirtį miestui kuriame gyvenu. P.S. Kalėdoms gavau dovanų Jan Gehl knygą Cities for People. Jei kas norėtų -- galiu ir paskolinti.

        Comment


         Kad forume labai dažnai varoma ant Avulio.

         Comment


          Prasidėda verkimai, aukų sindromai ir t.t. nesąmonės. Gal jūs, Šnipiškių "Skanseno" saugotojai geriau nuveiktumėte kažką naudingo paveldui, kaip kad Varlamovas sukūrė fondą ir renka pinigus, buriasi bendraminčiai ir eina realiai tvarkyti tų pačių medinukų - šlifuoja, dažo, o viską, ką jūs sugebate, tai tik feisbuke klykauti ir protestuoti. Taip ir turbūt, kad nei žinių apie miestą, architektūrą, istoriją, paveldą neturite, o norisi būti svarbiam.
          Ir visi tie kledėsiai apie Dargius ir Avulius yra ciniškas susireikšminimas.

          Comment


           O googlas uz ka bana gavo? Lygtai nesirause per 20 temu, ar kazka praleidau

           Comment


            moskvicka, gali kiek nori vargintis ir kurti tuos profilius, nepadės.

            Comment


             Parašė BOWU
             Per 2019 pasidarysiu bent porą anonimiškų miestai.net vartotojų kurie nebus užbaninti. Bet būtų geriau jeigu tas įvyktų greičiau. Mažiau pastangų nueitų šuniui ant uodegos.
             Šitas matyt bus trumpiausiai išgyvenęs.
             Post in English - fight censorship!

             Comment


              Parašė BOWU

              Tu būsi priverstas baninti visus naujokus kurie diskutuoja apie politiką arba praleisti mane į eterį.
              Arba visus naujokus kurie apskritai diskutuoja miestai.net forume. Taip kad nebus įmanoma manęs pratrinti.
              Dar susitiksim
              Tave lengva atpažinti.
              Post in English - fight censorship!

              Comment


               Parašė BOWU               Pažiūrėsim kai atsiras foto iš kaimų ir šiaip įvairiausio plauko turinio iš skirtingų vartotojų.


               O iš b**ių neatsiras?

               Comment


                Parašė index Rodyti pranešimą
                Šitas matyt bus trumpiausiai išgyvenęs.
                Oi ne, buvo keli išbaninti per minutę po pirmo posto parašymo. Šis apie pusvalandį, dar toli iki rekordo.

                Comment


                 Parašė digital Rodyti pranešimą
                 Oi ne, buvo keli išbaninti per minutę po pirmo posto parašymo. Šis apie pusvalandį, dar toli iki rekordo.
                 IP banui nėra galimybių, ar šitas autistas kokį VPN naudoja? Dar galimas variantas neleisti postinti jaunesniems nei dvi savaitės (ar whatever kiek) nariams, jei tik modetarorių galioje tai.

                 Comment


                  Koks tikslas, prisikurs accountų ir pradės postinti po tų 2 savaičių.

                  Comment


                   O tai tiesiog likti moskvička nebuvo galimybių? Koks tuomet tikslas?

                   Comment


                    Gal slaptažodį pamiršo

                    Comment


                     Kur link ritasi forumas dėl jo kai kurių tvarkytojų veiksmų ir jų vykdomos „politikos“? Per pastaruosius kelis metus forumas akivaizdžiai ženkliai degradavo. To priežastis yra forumo tvarkytojų ir valdytojų darbe. Forumas iš esmės yra okupuotas kraštutinės neoliberalios pakraipos narių grupuotės (dauguma jų yra žalias jaunimėlis, kuriam dar pienas nuo lūpų nenudžiūvo), kurie nežabotai gali reikšti savo vienintelę „teisingą“ nuomonę, kai tuo tarpu kitokia nuomonė yra tiesiog nekenčiama, todėl užsipuolama, net nediskutuojant, o iš karto pradedant įžeidinėti, provokuoti ir grasinti pašalinimu ar tiesiog pašalinant pranešimus, subjektyviai skiriant baudos taškus tą nuomonę parašiusiam nariui. Ir kai kurie tvarkytojai, turėdami būti nešališki ir objektyvūs, deja, bet patys palaiko tą siautėjančią grupuotę. Tai kuo virto forumas? Tik tam tikrą siaurą, bet „teisingą“ nuomonę turinčių asmenų informacinių mainų (net ne diskusijų, kurių praktiškai nėra) interesus tenkinančia vieta? Nemaža dalis forumo temų išsigimė į kraštutinio liberalizmo, valstybinės propagandos, politinės šizofrenijos ir nekvestionuojamos vienintelės ir galutinės tiesios skleidimo ruporą. Lygtai to dar būtų maža oficiozinėje žiniasklaidoje...
                     Dabar konkrečiai – digital‘as piktnaudžiauja tvarkytojo teisėmis. Ar yra kas jį sutramdys? Visiškai nesilaiko forumo taisyklių, skirdamas baudos taškus: grasina skirti ir galiausiai skiria juos už savo paties išsigalvotų nuostatų nesilaikymą, iš esmės vykdo savo asmeninę cenzūrą. Labai konkretu: man uždraudė net minėti Staliną, Putiną, supuvusius Vakarus ir pan. Vien už šituos žodžius, nesvarbu kokiame kontekste, skiria baudos taškus. Apie tai jis ne kartą man rašė AŽ. Akivaizdžiai palaiko kai kuriuos provokatorius, kurie pirmi užsipuola mane, o neatsakyti jiems – tai savęs negerbti. Už atsakymą skiria baudos taškus. Jau net nekalbant apie tuos pranešimus, kurie akivaizdžiai jam asmeniškai neįtinka juose išreikšta nuomone ar mintimis, ir kt. Dar daugiau, tai ne vienetiniai atvejai, tokiu būdu jis persekioja kai kuriuos forumo narius (ne tik mane, yra ir kitų, neminėsiu jų).
                     Ar gali toks tvarkytojas, kuris vertina tik vadovaudamasis savo subjektyvia nuomone, požiūriu, nuotaika, antipatija ar simpatija, vykdyti tas funkcijas, kurios jam suteiktos forume? Todėl iškyla klausimas, ar forumo valdžia pati yra pajėgi ir turi noro suvaldyti forumo degradacinius procesus, užtikrinti žodžio laisvę, garantuojamą įstatymais, ir, svarbiausia, išlikti nešališka visiems dalyviams, jų reiškiamoms nuomonėms, bei pati laikytis forumo taisyklių.
                     Laukiu ne tik neformalaus atsakymo ir konkrečių veiksmų įvedant objektyvią tvarką forume ir sutramdant įsisiautėjusį digital'ą, nes jis negali būti tvarkytoju.
                     Al1
                     Paskutinis taisė Piktas; 2019.01.30, 23:39.

                     Comment

                     Working...
                     X