Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ar mums svarbi vasario 16-oji?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    "Gerbiamas" ponas tautų budelis buvo gruzinas, jei ką

    Na į minėjimus ir aš neinu, tai ką, jau ne patriotas? Manau pilnai užtenka to kad puikiai suprantu šios dienos reikšmę visiems mums ir mūsų šaliai, o klausimas ar švenčiat tai manau keistai skamba, nes tai nėra iš tų švenčių kurias švenčiame audringai ir visapusiškai smagiai Na aišku, dar reikia pirmiau išsiaisškinti pačią "šventimo" sąvoką. Vasario 16 yra manau daugiau ne šventė o atmintina diena, bet nuo to reikšmė nesumenkėja.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      #62
      Teko nemazai sykiu buti Danijoje. Pirmas kas krito i akis buvo valstybines veliavos kiekvienam kieme. I klausima: Kokia pas jus siandien svente? ..danai atsake kad jokios, o veliavos kabo del to, kad jie myli savo valstybe uz tai kad ju valstybe myli juos!
      O pas mus nei vastybe nemyli musu, nei mes jos... vien tik tuscios deklaracijos...

      Comment


        #63
        myleti valstybe ir jausti patriotinius jausmus nereiškia myleti kažkurios partijos ar atskiru politiniu veikėju, sakanciu kalbas per minejimsu, ar, galu gale, instancijos - darančios sprendimus ir netiesiogiai lemiancios tavo pinigines stori . As pvz. tai sieju su savo saknimis, istorija, kalba ir panasiais dalykais, kurie yra ar bent turetu buti brangus, nepaisant ekonominio kiekvieno musu suinteresuotumo. Kitaip gaunasi, jog myliu tai, kas man asmeniskai geriau. Naturalu, kad pilietis gyvendamas aukštos ekonomikso salyje jauciasi gerai, taciau valstybingumo sutapatinimas su asmenine gerove nera gerai. Daugiau fIlosofinis klausimas, kas labiau myli savo sali - ar koks pasiturintis Danas, ar praziles buves Lietuvos tremtinys. Mano manymu lietuvis - bent jau nemažiau, nors gyvena 10X prastesnemis salygomis.

        Comment


          #64
          Parašė x21 Rodyti pranešimą
          Tai tu klaipedietis ar memelietis?


          Manau kad tavo avataras, Lietuvos valstybės vėliavos parodija, jei nezinai kokiu spalvu musu veliava, pasiziurek cia:
          http://www3.lrs.lt/seimu_istorija/w3...35&p_org=0.htm
          Žmogeli, kažko, matyt, nesupranti.Iš kokio tu miesto ?Ir visai jo nemyli ?Jei esu Lietuvos patriotas, tai myliu ir savo miestą, kad ir vokišką.Esu klaipėdietis ir memelenderis.Tai- tas pats.O dėl vėliavos, tai kiek žinau, mano ''parodija'' taip pat vėliava, be to, ankstesniais laikai būtent tokia buvo.

          Comment


            #65
            Pastebėjimas: daug kartų nuskambėjo: per meilės dieną - mylime, o visas kitas cit. "daužome snukius", peršasi išvada: per Vasario 16tąją ir Kovo 11tąją esame patriotai, o visas kitas dienas mums dzin ant valstybės.
            Kaip šiuolaikinis žmogus, sunkiai suprantu kas yra tikrasis patriotiškumas, bet pasakyti galiu vieną: man patinka mano valstybė ir matant Lietuvos vėliavą savaime apima pagarbos ir pasidižiavimo jausmai.

            PS. Nežiūrint į tai, kad iš dalies esu rusas, svetainėje turiu Lietuvos ir Europos Sąjungos vėliavėles

            Comment


              #66
              Alternatyva Vasario 16-ajai – sąjunga su latviais, lenkais ar vokiečiais

              http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=15985702


              Gana įdomus skaitalas.
              www.lt-lv-forum.org/

              Comment


                #67
                Atvirai pasakius tų 10-ies aš nesuprantu, kam jie čia Lietuvoje dar vis kankinasi, negi jiems kas draudžia išvykti į savo Tėvynę, kur būtų gera švęsti kartu su visa valstybe jų valstybines šventes. Tikiuosi, kad su laiku, esant atviroms sienoms, Lietuvoje mažiau liks mankurtų ir penktosios kolonos atstovų...
                Parašas :)

                Comment


                  #68
                  Kuo tau jie nusikalto?
                  Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                  Comment


                    #69
                    Jei sita svente tokia svarbi, manau turetu but ir tinkamai atsvesta kasmet. Kai bus tokio lygio kaip (duodu pavyzdi- Kauno dienos) tada gal ir nebus eilinis laisvadienis.

                    Comment


                      #70
                      Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                      Jei sita svente tokia svarbi, manau turetu but ir tinkamai atsvesta kasmet. Kai bus tokio lygio kaip (duodu pavyzdi- Kauno dienos) tada gal ir nebus eilinis laisvadienis.
                      Kokia dar Kauno diena ???
                      Parašas :)

                      Comment


                        #71
                        Parašė x21 Rodyti pranešimą
                        Teko nemazai sykiu buti Danijoje. Pirmas kas krito i akis buvo valstybines veliavos kiekvienam kieme. I klausima: Kokia pas jus siandien svente? ..danai atsake kad jokios, o veliavos kabo del to, kad jie myli savo valstybe uz tai kad ju valstybe myli juos!
                        O pas mus nei vastybe nemyli musu, nei mes jos... vien tik tuscios deklaracijos...
                        Ten kabina tas vėliavėles, nes seniausia vėliava ir kartu monarchija tos pačios dinastijos pasaulyje - todėl ir pilna jų visur, jie didžiuojasi ta vėliava, net eglutę per kalėdas puošia ne žaisliukais, bet vėliavomis ir karūnėlėmis. Tuo tarpu užu kito kranto, Švedijoje, jie neturėjo visai nacionalinės šventės, kol nebuvo įvesta, kaip atmintina Švedijos vėliavos dienos paminėjimo šventė.

                        Beje, ryt eisiu paminėt šią dieną Kaune...Kviečiu ir kitus.
                        Paskutinis taisė tivoli; 2008.02.15, 22:26.
                        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                        Dordrechtas/Haarlemas
                        Nesebaras/Plovdivas
                        Kiolnas

                        Comment


                          #72
                          Man Lietuva yra mano tėvynė. Ir vasario 16-toji, kaip ir kovo 11-toji yra vienos svariausių švenčių metuose. Gaila, tačiau Valentinas susišlavė visus vasario 16-tosios laurus. Jei šį amerikietiška tradicija nebūtų atėjusi pas mus, vasario 16-toji užimtų svarbesnį vaidmenį, nes dabar ji esti paprasčiausiai užgožta. Čia mano nuomonė.

                          Esu labai jaunas žmogus, kurį daug kas mato kaip patriotiškumo jausmo stokojantį chuliganą (šiuo atveju, merginą), vasario 16-tają gavusį progos pagerti, tačiau man gėda, kad mano šalyje yra tokių žmonių, kuriems ši diena nieko nereiškia.

                          Ir šitos šventės šventimas kaip ir Valentino dienos supratimas yra šiek tiek perdėtas. Negi vasario 16toji - tik pretekstas neiti į darbą ir pakilnoti vakare stikliuką tiek, kad nebegalėtum pats grįžti namo? Bent jau tokią dieną tauta galėtų pamiršti lietuvišką įprotį ir kartą per metus atsiversti kokią seną knygą, sugrįžti į istoriją, sužinoti, ką iš tikrųjų švenčiame.

                          Nesu Motina Teresė, bet man šlykštu pagalvoti, kad taip nevertinam savo šalies.. Nepatinka, niekas jūsų nelaiko - keliai į užsienį atviri visiems.

                          P.S. Ryt 12h susitiksime minėjime Kaune, Karo muziejaus sodelyje

                          Comment


                            #73
                            Parašė Svecias Rodyti pranešimą
                            Kokia dar Kauno diena ???
                            pavyzdi daviau. Linksmai tokia svente reik svest

                            Comment


                              #74
                              Parašė Akela Rodyti pranešimą
                              Gaila, tačiau Valentinas susišlavė visus vasario 16-tosios laurus. Jei šį amerikietiška tradicija nebūtų atėjusi pas mus, vasario 16-toji užimtų svarbesnį vaidmenį, nes dabar ji esti paprasčiausiai užgožta. Čia mano nuomonė.
                              Nieko bendro neturi tos šventės, kad jos arti viena kitos - grynas sutapimas. Nemanau kad Valentino diena yra kažkokia kliūtis paminėti Vasario 16 - reikia tik noro ir galima atžymėti ir vieną, ir kitą.
                              Snowflakes will attack U <3

                              Comment


                                #75
                                O man daug svarbesne Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena... Lietuvos gimtadienis...

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                  Nieko bendro neturi tos šventės, kad jos arti viena kitos - grynas sutapimas. Nemanau kad Valentino diena yra kažkokia kliūtis paminėti Vasario 16 - reikia tik noro ir galima atžymėti ir vieną, ir kitą.
                                  Aišku, kad sutapimas. Bet vietoj to, kad lietuviai eidami gatve pastebėtų Lietuvos vėliavas ar stendus vasario 16-tosios tematika, jie pastebi tik užsilikusias raudonas širdis vitrinose ar pan. O to noro daug kam labai trūksta.

                                  Comment


                                    #77
                                    Doh
                                    Paskutinis taisė Taut.; 2008.02.16, 20:45.
                                    „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                    Comment


                                      #78
                                      Gražu
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #79
                                        Vasario 16-osios renginių nuotraukoms turbūt reikėtų atskiros temos.

                                        Comment


                                          #80
                                          Penktoje nuotraukoje mano klasiokes užgaudei..ta kur pasilenkus turbūt labai garsiai juokėsi, taip?
                                          Paskutinis taisė Rydik; 2008.02.16, 18:01.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X