Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ar mums svarbi vasario 16-oji?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Na va, tipinis komunistinis mastymas - užsidaryk tarp keturių sienų (dar pridurk kad visą dieną dirbčiau plastmasės gamykloje ir tuo tarnaučiau liaudžiai) )))))
    „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

    Comment


      #42
      Tau nedasunta kad rasyk privačia žinute voketi tu !!!

      Comment


        #43
        „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

        Comment


          #44
          Parašė Himleris Rodyti pranešimą
          Na jau, nereik prie slapyvardžio prisknisinėt...
          Prie tokio reikia, ir dar kaip reikia... fasistiniai simboliai Europoje netolerojami, o pas jus kaip?

          Comment


            #45
            Ehey, STOOOOP, cia tema apie Vasario 16, o ne santyku ir isitikinimu aiskinimasi ( nors ir pats turputeli prisidejau ), bet gal jau perdaug nuejom i sona?
            Kairiarankių klubas - Left.lt

            Comment


              #46
              Na... viena yra vasario 16, bet nereiktų nurašyt sėkmingų karo veiksmų prieš komuniagas

              Comment


                #47
                Parašė x21 Rodyti pranešimą
                Prie tokio reikia, ir dar kaip reikia... fasistiniai simboliai Europoje netolerojami, o pas jus kaip?
                Nėr čia tų fašistinių simbolių...
                „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                Comment


                  #48
                  taigi taigi ka jus reiskia vasario 16. Tie kam nereiskia nieko kogero arba labai silpnai susipazine su istorija ir nieko nemato toliau apart mamos sijono. Tiems kam tai tik laisvadienis, siulyciau ivertinti zmoniu darba ir idejini motyva atkuriant lietuvos valstybe kad ir tais 1918-ais...
                  Neišmeskite spalvų

                  Comment


                    #49
                    Tepasakysiu, kad man geda, jog Lietuvoje gyvenu su tokiais, kuriem nera svarbi si data

                    Comment


                      #50
                      Parašė simas Rodyti pranešimą
                      Tau nedasunta kad rasyk privačia žinute voketi tu !!!
                      Gal dar po 50?
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        #51
                        Na ka galiu pasakyti, taip tai svarbi diena man kaip lietuviui, ir vasario 16 ir kovo 11 man yra svarbios, juk be vasario 16 kažin ar būtų buvusi kovo 11. Man tai yra daugiau nei šiaip laisvadienis. O dėl Valentino dienos, tai čia yra visiškai skirtingos šventės ir jų nėra ko lyginti, nes pobūdis visiškai skirtingas, kad jos Lietuvoje beveik sutampa - niekas nekaltas, juk nė vienos iš jų neperkelsi, taip jau yra ir tiek. Švenčiu aišku daugiau "valentinkę", juk ta proga dažniausiai daromi tūsai plotai vakarėliai Vasario 16 tai daugiau atmintina diena o ne šventė. Tik stebiuosi kad šiemet 90-osios metinės, kažkokio ypatingesnio minėjimo nesijaučia.
                        Snowflakes will attack U <3

                        Comment


                          #52
                          Manau šitą ir reikia keisti. Reikia ŠVĘSTI tiek Kovo 11, tiek Vasario 16, nes tai šventės.

                          O "valentinkė", man asmeniškai, ne šventė. Wtf? Meilės diena. Man meilės diena, kasdien
                          P.

                          Comment


                            #53
                            Jei meilė demonstruojama tik per Valentino dieną, o kitom dienom daužomi snukiai, tai tokios šventės tikrai nereikia. Man žymiai svarbesnė Vasario 16-oji, nes jei nebūtų buvę jos, Kovo 11-osios, nešvęstume nė Valentino. Valentinas - tik žaidimas su aiškiai išreikštu komerciniu prieskoniu. Apskritai, pastebėjau, kad išpopuliarėjo tos šventės, iš kurių galima padaryti gerą biznį, iš tautinės simbolikos kapšo nesusikrausi, ne Sąjūdžio laikai. Suinteresuotieji tiesiog priverčia švęsti tas šventes, nes kitaip įteigia, kad esi nepilnavertis.

                            Comment


                              #54
                              Vasario 16 man yra ko gero svarbiausia valstybinė šventė. Jei nebūtų jos, tai nebūtų nei Kovo 11, nei viso kito. Dėtume ligšiol gėlytes Leninui ir Kapsukui, o hormonų nukankinti paaugliai leistų seiles kovo 8 šalyje kur nėra sekso.

                              Niekas niekam neįsakys ką minėti, ką švęsti, o ko ne, bet žinoti ir prisiminti privalo visi. Daugelis nesupranta viso tų žmonių nuveikto darbo masto. Kiek tetruko, kad būtume likę Litbelo SSR dalimi, ar eiline Lenkijos vaivadija...
                              Paskutinis taisė vytauc; 2018.02.16, 11:28.
                              Kaip po dykumą blaškiausi

                              Comment


                                #55
                                Parašė simas Rodyti pranešimą
                                Tieosg reiškiu pagarba ir viskas ir ne manau, kad si žmogus turėtu but šioje temoj matau tu nesusipranti
                                Pagarbą ???Šitam žmogžudžiui ?O Hitleriui šiltų jausmų nejauti ?Lietuvis negali gerbti Tautų budelio- Stalino.Dar šioje temoje.

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė x21 Rodyti pranešimą
                                  Ar ne keista, kad Lietuvos pilietis (jei toks esi), pasirenka nika su vokiskais saknym?
                                  Tikrai esu Lietuvos Respublikos pilietis.Ir nemanau, kad žodis ''Memelenderis'', kuris kilo iš vokiško ''Memellander'', ''Memelland''- Klaipėdos kraštas.Gimiau ir visa gyvenima gyvenu Memelyje (Klaipėdoje), šį miestą lietuvių ir kuršių žemėse pastatė vokiečių pirmtakai- Ordinas.Tad nemanau, kad Lietuvos patriotas negali mylėti savo miesto, kad ir vokiško.O ką manai apie avatarą ?

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė Memelenderis Rodyti pranešimą
                                    ...Tad nemanau, kad Lietuvos patriotas negali mylėti savo miesto, kad ir vokiško.
                                    Tai tu klaipedietis ar memelietis?

                                    O ką manai apie avatarą ?
                                    Manau kad tavo avataras, Lietuvos valstybės vėliavos parodija, jei nezinai kokiu spalvu musu veliava, pasiziurek cia:
                                    http://www3.lrs.lt/seimu_istorija/w3...35&p_org=0.htm

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė Memelenderis Rodyti pranešimą
                                      Pagarbą ???Šitam žmogžudžiui ?O Hitleriui šiltų jausmų nejauti ?Lietuvis negali gerbti Tautų budelio- Stalino.Dar šioje temoje.
                                      http://www.miestai.net/forumas/showp...5&postcount=77
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #59
                                        Ir, ponai, čia tema ne apie politines pažiūras, netinkamus vardus ar avatarus. Tokiems dalykams tinkamiausia vieta - asmeninės žinutės.
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          #60
                                          Įdomu, kiek iš čia pasireiškusių, kokia svarbi jiems šita data, realiai per vasario 16 nueina į kokį nors minėjimą ar panašiai. Nikas teisingai sakė - taip, tai labai svarbi Lietuvai data, bet klausimas buvo ką man asmeniškai tai reiškia. Kadangi į minėjimus neinu, tai man yra laisvadienis. Bet nuo to šitos šventės svarba nesumenkėja. Tikriausiai aš ne taip supratau šitą klausimą

                                          Comment

                                          Working...
                                          X