Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaurės Europos aktualijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė balietis Rodyti pranešimą
    Na, Lietuvoje tikrai yra nemažai žmonių, kurie gyvenime vadovaujasi "muša, vadinasi - myli", "laužosi, bet iš tikrųjų nori" ir pan. principais. Mūsuose tai siejama su išsilavinimu ir socialiniu sluoksniu, bet Johnui atrodo, kad Anglijoje ir Švedijoje tuos dalykus lemia religija.
    Haha. +1.

    Apskritai kai kam čia reikėtų matyt daugiau paskaityti apie patriarchatą ...

    Beje:
    From the perspective of Jungian psychology, patriarchy may be seen as an expression of a stunted, immature form of masculinity and thus as an attack on masculinity in its fullness as well as on femininity in its fullness
    Paskutinis taisė nomad; 2014.05.30, 18:22.
    There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą
      Na bet šiandien krikščionių bažnyčių pamaldose neaiškinama, kad moterys pačios kaltos dėl išprievartavimų, kaip ir neteisinamas užmėtymas akmenimis, ar ne? Žinoma, taip kažkada buvo. Bet šiandien taip nėra.

      Panašu, kad pats taip pat nesi turėjęs daug progų iš arčiau susipažinti su Europos musulmonų bendruomenėmis ir akis į akį diskutavęs minėtomis temomis.

      Aš laikiausi panašaus korektiško pižiūrio iki kol neteko artimiau pabendrauti su mano pažįstamais musulmonais iš skirtingų kraštų (beje, visi tikrai malonūs ir išsilavinę žmonės).

      Taip pat man tikrai nuoširdžiai smalsu pamatyti kokį nors rasistišką P.Condell'o pareiškimą. Gal aš tiesiog kažką praleidau, nes unsubscribinau jį iš savo Youtube jau gana seniai. Tiesiog būtų gerai pamatyti tavo teiginius pagrindžiančių faktų.

      Dėl jo analizės tikslumo, tai taip. Nelaikau jos patikima. Visgi jo mintys apie Islamą beveik visais atvejais atitinka mano susidarytą įspūdį bendraujant su 'moderate' musulmonais.

      Taip kad jo, ignorance is bliss.
      Tau reikia bendrauti su labiau išsilavinusiais žmonėm
      There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

      Comment


        Idomios John snekos apie moteris, kai jis ne karta leido suprast kokia vina is jo kelionu i Azija priezasciu.
        .

        Comment


          Parašė nomad Rodyti pranešimą
          Tau reikia bendrauti su labiau išsilavinusiais žmonėm
          Sviestas sviestuotas, siūlot bendrauti su musulmonais, kurie senai musulmonai tik ant popieriaus, o realiai visiškai perėmę vakarietišką kultūrą.
          Jeigu jums visi kunigai pedofilai, tai lygiai taip pat esant tamsuolis su viduramžių laikų požiūriu į krikščionybę, tik skirtuimas tas, jog islamas ir yra užstrigęs tame laikmetyje, o krikščionybė vystosi.
          Flickr

          Comment


            Parašė nomad Rodyti pranešimą

            Tau reikia bendrauti su labiau išsilavinusiais žmonėm
            Visi mano pažįstami musulmonai yra pakankamai išsilavinę (t.y. turi akademinius degree iš respektabilių UK universitetų), pradedant atsitiktiniais pažįstamais, baigiant buvusiais bendrakursiais. Dėl to tokie tavo pastebėjimai yra nelabai pagrįsti.

            Dabar tik galiu įsivaizduoti, kokios pasaulėžiūros laikosi NEišsilavinę musulmonai UK.

            Comment


              Parašė TH1 Rodyti pranešimą
              Idomios John snekos apie moteris, kai jis ne karta leido suprast kokia vina is jo kelionu i Azija priezasciu.
              Na matai, John kaip ir nepasisako už moterų prievartavimą ir užmėtymą akmenimis, jei jos "netinkamai rengiasi". Tai šioks toks skirtumas gal ir yra.

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                Sviestas sviestuotas, siūlot bendrauti su musulmonais, kurie senai musulmonai tik ant popieriaus, o realiai visiškai perėmę vakarietišką kultūrą.
                Jeigu jums visi kunigai pedofilai, tai lygiai taip pat esant tamsuolis su viduramžių laikų požiūriu į krikščionybę, tik skirtuimas tas, jog islamas ir yra užstrigęs tame laikmetyje, o krikščionybė vystosi.
                Leiskite pasikartoti:

                From the perspective of Jungian psychology, patriarchy may be seen as an expression of a stunted, immature form of masculinity and thus as an attack on masculinity in its fullness as well as on femininity in its fullness
                Šia prasme, nematau jokio skirtumo tarp katalikų kunigų, didelės dalies futbolininkų ir boksininkų, P. Gražulio, Kim Jong Uno, Eminemo, Bernie Ecklestone ir t.t.
                There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Na matai, John kaip ir nepasisako už moterų prievartavimą ir užmėtymą akmenimis, jei jos "netinkamai rengiasi". Tai šioks toks skirtumas gal ir yra.
                  nu gerai, o aš jau bijojau ...
                  There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                  Comment


                    Parašė nomad Rodyti pranešimą
                    Leiskite pasikartoti:

                    Šia prasme, nematau jokio skirtumo tarp katalikų kunigų, didelės dalies futbolininkų ir boksininkų, P. Gražulio, Kim Jong Uno, Eminemo, Bernie Ecklestone ir t.t.
                    Nereikia visko suplakti į vieną krūva, tai labai didelė klaida. Tas pats sakyti, kad visos seksualiai besirengainčios moterys prostitutės, o visos vaikštančios su bulvių maišais ir kedais - progresyvios feministės.
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Nereikia visko suplakti į vieną krūva, tai labai didelė klaida. Tas pats sakyti, kad visos seksualiai besirengainčios moterys prostitutės, o visos vaikštančios su bulvių maišais ir kedais - progresyvios feministės.
                      Taigi kad priešingai, visi mano minėti personažai labai skirtingi. Tik kad vienas bruožas pas juos visus yra bendras ... Sakyčiau, bent jau man, esminis bruožas, kuris man daro visą jų kind vienodą ...
                      There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                      Comment


                        Parašė nomad Rodyti pranešimą
                        Taigi kad priešingai, visi mano minėti personažai labai skirtingi. Tik kad vienas bruožas pas juos visus yra bendras ... Sakyčiau, bent jau man, esminis bruožas, kuris man daro visą jų kind vienodą ...
                        Boksininkai, Gražulis, Kim'as yra blogiukai, o Mr. B toks nėra. Ir šiaip, ar jie pateisina prievartavimus, žudynes, terorizmą? Net ir patriarchalinėse Vakarų šalyse kaip Prancūzija, Vokietija, Šveicarija tai nėra norma ir visi santykiai (kokie jie konkrečiai - ne esminis dalykas), pagrįsti demokratija.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                          Ir šiaip, ar jie pateisina prievartavimus, žudynes, terorizmą?
                          Nežinau apie Eminemą ar Mike Tysoną, bet Katalikų bažnyčia amžiais tai ne tik teisino, bet ir praktikavo ...

                          O šiaip tai skitumai tarp mūsų visų nėra prigimtyje, bet laipsnyje ir intensyvume ...
                          There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                          Comment


                            Parašė nomad Rodyti pranešimą
                            Nežinau apie Eminemą ar Mike Tysoną, bet Katalikų bažnyčia amžiais tai ne tik teisino, bet ir praktikavo ....
                            Kalba eina ne apie tai, kas kažkada buvo, o apie tai kaip yra dabar. Vokietija irgi vos prieš pusę amžiaus buvo nacistinė iš šlovino Hitlerį. Realybė ta, kad islamas (o ypač sunitų arabai) šiuo metu net turtingose šalyse kaip JAE yra užstrigęs akmens amžiuje su savo požiūriu į moteris. Net nesuvokiama kaip galima lyginti juos su Vakarų šalimis ir vakarietišku patriachatu. Jie pas mus esantį "patriarchatą" vadina matriarchatu.
                            Paskutinis taisė Lettered; 2014.06.01, 11:48.
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                              Kalba eina ne apie tai, kas kažkada buvo, o apie tai kaip yra dabar
                              Ryžtumeisi pasakyti, kad berniukų (gal kartais, labai retai - ir mergaičių ...) tvirkinimas šiandien nėra sisteminis reiškinys katalikų kunigų tarpe, kuris yra sistemiškai slepiamas Vatikano?
                              There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                              Comment


                                Parašė nomad Rodyti pranešimą
                                Ryžtumeisi pasakyti, kad berniukų (gal kartais, labai retai - ir mergaičių ...) tvirkinimas šiandien nėra sisteminis reiškinys katalikų kunigų tarpe, kuris yra sistemiškai slepiamas Vatikano?
                                Aš kalbėjau ne apie kažkokias religines institucijas, o apskritai apie visuomenes ir jų normas, galų gale įstymus, už išprievartavimą aukos niekas Vakaruose nesodina į kalėjimą ir prievartavimas nėra norma. O visokios venckienės lygio kalbos apie sisteminę pedofiliją mane nelabai jaudina.
                                Flickr

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                  Aš kalbėjau ne apie kažkokias religines institucijas, o apskritai apie visuomenes ir jų normas, galų gale įstymus, už išprievartavimą aukos niekas Vakaruose nesodina į kalėjimą ir prievartavimas nėra norma. O visokios venckienės lygio kalbos apie sisteminę pedofiliją mane nelabai jaudina.
                                  Mano argumentai buvo ir išlieka nepaneigti:

                                  1. Patriarchalinės institucijos egzistuoja visų monoteistinių religijų, įskaitant krikščionybę, įtakojamose kultūrose. Jei tau atrodo, kad čia 'viduramžių laikai', ir kad, pavyzdžiui, išprievartavimas (santuokoje) nebuvo įteisintas UK ir kai kuriose kitose Vakarų valstybėse dar prieš 20 metų - think again ...

                                  2. Kai kuriais atžvilgiais, krikščioniškas patriarchalizmas ir seksualinė represija (kuri yra jo priežastis) po šiai dienai turi nemažiau atgrąsias ir sistemines išraiškos formas, nei islamo fundamentalizme. Katalikų bažnyčios sisteminė problema su nepilnamečių tvirkinimu buvo pateikta kaip pavyzdys. Man keista, kad tavo reakcija buvo tokia 'defensive' ... Gal Lietuvoj apie tai nerašo? Paskaityk tada.

                                  3. Išvada - lengva kaltinti islamą dėl to, dėl ko visi esame kolektyviai kalti ... O slaptai dar ir pritariam, kartais ...

                                  P.S. Venckienė ieškojo esamų dalykų, tik ne ten, kur reikia ...
                                  Paskutinis taisė nomad; 2014.06.01, 12:34.
                                  There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                                  Comment


                                    Parašė nomad Rodyti pranešimą
                                    Katalikų bažnyčios sisteminė problema su nepilnamečių tvirkinimu buvo pateikta kaip pavyzdys. Man keista, kad tavo reakcija buvo tokia 'defensive' ... Gal Lietuvoj apie tai nerašo? Paskaityk tada.
                                    Research and expert opinion reported in 2010 indicated that evidence does not point to men within the Catholic Church being more likely than others to commit abuse,[13][14][15][16] and indicated that the prevalence of abuse by priests had fallen sharply in the previous 20 to 30 years.[17]
                                    .

                                    Comment


                                      Parašė nomad Rodyti pranešimą
                                      Mano argumentai buvo ir išlieka nepaneigti:.
                                      2. Kai kuriais atžvilgiais, krikščioniškas patriarchalizmas ir seksualinė represija (kuri yra jo priežastis) po šiai dienai turi nemažiau atgrąsias ir sistemines išraiškos formas, nei islamo fundamentalizme. Katalikų bažnyčios sisteminė problema su nepilnamečių tvirkinimu buvo pateikta kaip pavyzdys. Man keista, kad tavo reakcija buvo tokia 'defensive' ... Gal Lietuvoj apie tai nerašo? Paskaityk tada.)
                                      Paneigta:
                                      Dubajuje išprievartauta norvegė nuteista dėl nesantuokinio sekso
                                      Dubajuje išprievartauta 24 metų norvegė nuteista dėl nesantuokinio sekso, jai skirta 16 mėnesių laisvės atėmimo bausmė. Be to, ji pripažinta kalta dėl alkoholio vartojimo
                                      Toliau net nematau pramės diskutuoti apie tai, kad "patriachatas egzistuoja visose religijose", jei nematot tokių akivaizdžių skirtumų tarp vakarų ir rytų kultūros. Kada bus Vakaruose nuteistas išprievartautas vaikas, kada bus galima lyginti.
                                      Paskutinis taisė Lettered; 2014.06.01, 13:03.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                        Paneigta:
                                        Dubajuje išprievartauta norvegė nuteista dėl nesantuokinio sekso


                                        Toliau net nematau pramės diskutuoti apie tai, kad "patriachatas egzistuoja visose religijose", jei nematot tokių akivaizdžių skirtumų tarp vakarų ir rytų kultūros. Kada bus Vakaruose nuteistas išprievartautas vaikas, kada bus galima lyginti.
                                        Haha. Absoliučiai praleisti pro akis (tikiuosi, nesąmoningai) mano argumentų niuansai, na bet tiek to ... Niuansai dalykas subtilus ...
                                        There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                                        Comment


                                          Parašė nomad Rodyti pranešimą
                                          Haha. Absoliučiai praleisti pro akis (tikiuosi, nesąmoningai) mano argumentų niuansai, na bet tiek to ... Niuansai dalykas subtilus ...
                                          Nieko nepraleidau ir neneigiu, bet akivaizdu, kad kas buvo norma Vakaruose prieš kažkiek metų, dabar tebėra norma islamo kultūroje ir dar žymiai baisesne to išraiška.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X