Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prostitucijos verslo legalizavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    Hm, keista, tuomet viešnamiai turėtų būti "Akropolių" ar "Ozų" dydžio
    Na gal ne Akropolio ar Ozo, bet pasitaiko ir tikrai nemažų. Nors, mano supratimu, pagrindinį vaidmenį atlieka ne dydis, bet tankis. Pvz., Bankoko centrinėje dalyje, ko gero, niekada nebūsi daugiau, nei 100 metrų nutolęs nuo panašios įstaigos, ar tai butų masažo (dažniausiai) namai, ar Karaoke baras ar kitokia panašios paskirties vieta, kurių ten tūkstančiai (nors ir nėra iššaukiančių iškabų).

    Vienas dydžio pavyzdys (manyčiau, apie 15 000kv.m pastatas, dedikuotas "tam" dalykui ir valdomas tik vienos kompanijos. Tik vienas iš daugybės pavyzdžių): http://www.cityphotoguide.com/files/images/100_0167.JPG

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą
      O gal kai kam dirbti bankininku irgi yra orumo pažeidimas? Ką tada jam daryti? Reikalauti bankų uždraudimo? Jau nekalbant apie bet kokį kitą darbą? Doesn't make sense.
      Daug kas valytojo, sandėlininko, santechniko, kai kurie - vairuotojo, kasininko ar pardavėjo darbus vadina įžeidžiančiais. Kai kurie vien dėl dirbamo darbo į žmogų žiūri kaip į nevertą pagarbos. Bet retas susimąsto, kodėl tas žmogus dirba tą darbą.
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
        Jeigu prostitucija - normalus darbas, taigi ir darbo birža galės tau pasiūlyti tokią darbo vietą. Arba nusiųsti tave į perkvalifikavimo kursus, kur įgytum "prostitutino" specialybę. Su visom išplaukiančiom pasekmėm, jeigu atsisakysi.

        Kaip tau tokia situacija?
        Žinai, kai vakar darbe sužinojau, kad man (ir mano bendradarbiams) po Naujųjų metų alga dar mažinama 10proc., jau ėmiau galvoti net ir apie tai
        Jeigu yra merginų, kurios ieško žigolo — rašykite man į AŽ. Jeigu ne dabar, tai po Naujųjų metų tikrai atsakysiu
        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

        Comment


          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
          Žinai, kai vakar darbe sužinojau, kad man (ir mano bendradarbiams) po Naujųjų metų alga dar mažinama 10proc., jau ėmiau galvoti net ir apie tai
          Jeigu yra merginų, kurios ieško žigolo — rašykite man į AŽ. Jeigu ne dabar, tai po Naujųjų metų tikrai atsakysiu
          Daugelis vyrų save prostitucijoje įsivaizduoja šitaip (kaip pabraukta). Merginos man mokės už seksą, na nebus jos labai gražios, bet vistiek neblogai

          Bet tokia erotinė fantazija sukuria klaidingai gražų prostitutavimosi vaizdą. Verčiau pabandyk įsivaizduoti, kad tau už seksą ne mergina mokės, o prakaitu ir alum smirdintis storas diedas. Tai būtų žymiai realesnis vaizdas. Spėju, kad dabartinis darbas atrodys patraukliau, negu fantazijoje apie žigolo.

          Comment


            Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
            Daugelis vyrų save prostitucijoje įsivaizduoja šitaip (kaip pabraukta). Merginos man mokės už seksą, na nebus jos labai gražios, bet vistiek neblogai

            Bet tokia erotinė fantazija sukuria klaidingai gražų prostitutavimosi vaizdą. Verčiau pabandyk įsivaizduoti, kad tau už seksą ne mergina mokės, o prakaitu ir alum smirdintis storas diedas. Tai būtų žymiai realesnis vaizdas. Spėju, kad dabartinis darbas atrodys patraukliau, negu fantazijoje apie žigolo.
            Pala pala, pirma pasidomėk, kiek merginų norės sekso su nepažįstamu? Aš tiesiogiai to nesiūlau Aš tik pasiūliau bendravimą, laisvalaikį, savo (tokį kokį Dzievulis davė) grožį ir t.t., na o dėl sekso... Nemanau, kad čia vieta apie tai rašyti
            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

            Comment


              Parašė Wycka Rodyti pranešimą
              Pala pala, pirma pasidomėk, kiek merginų norės sekso su nepažįstamu? Aš tiesiogiai to nesiūlau Aš tik pasiūliau bendravimą, laisvalaikį, savo (tokį kokį Dzievulis davė) grožį ir t.t., na o dėl sekso... Nemanau, kad čia vieta apie tai rašyti
              Teisingai - gyvenimas mažytis, nėr čia ko varžytis .

              Comment


                Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                Teisingai - gyvenimas mažytis, nėr čia ko varžytis .
                Paauglių filosofija
                Flickr

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                  Paauglių filosofija
                  O blogai būt paaugliu?
                  Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway

                  Comment


                    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                    O blogai būt paaugliu?
                    Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
                    Galbūt, kiekvienam savo, svarbu žmogus laimimgas, bet čia jau nebe į temą...
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Galbūt, kiekvienam savo, svarbu žmogus laimimgas, bet čia jau nebe į temą...
                      Tai va tamė ir esmė, kad kiekvienam savo. Dėl ir reiktų prostituciją legalizuot - geriau bus ir valstybei ir pačiom prostitutėm.

                      Comment


                        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                        Tai va tamė ir esmė, kad kiekvienam savo. Dėl ir reiktų prostituciją legalizuot - geriau bus ir valstybei ir pačiom prostitutėm.
                        Matai, kad nebūtinai, bet kiekvienas tą gerumą pagal save vertina.
                        Flickr

                        Comment


                          O jei prostitučių profsąjunga darytų mitingą prie seimo? Arba dar blogiau paskelbtų streiką.

                          Comment


                            Parašė rat Rodyti pranešimą
                            O jei prostitučių profsąjunga darytų mitingą prie seimo? Arba dar blogiau paskelbtų streiką.
                            Va tada tai būtų blogai

                            Comment


                              Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                              Pala pala, pirma pasidomėk, kiek merginų norės sekso su nepažįstamu?
                              va būtent. Ir vyrai prostitutinai paslaugas teikia, kaip taisyklė, kitiems vyrams. Vis dar laikai šitą darbą geresniu už savo dabartinį?

                              Aš tiesiogiai to nesiūlau Aš tik pasiūliau bendravimą, laisvalaikį, savo (tokį kokį Dzievulis davė) grožį ir t.t., na o dėl sekso... Nemanau, kad čia vieta apie tai rašyti
                              Pala pala, tai prostitucija ir yra seksas (tiksliau, tam tiktų kūno dalių trumpalaikė nuoma). Tai apie ką mes čia išvis?

                              Comment


                                Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                                va būtent. Ir vyrai prostitutinai paslaugas teikia, kaip taisyklė, kitiems vyrams. Vis dar laikai šitą darbą geresniu už savo dabartinį?
                                Kur tokią taisyklę radai? Duok nuorodą

                                Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                                Pala pala, tai prostitucija ir yra seksas (tiksliau, tam tiktų kūno dalių trumpalaikė nuoma). Tai apie ką mes čia išvis?
                                Iš principo taip, bet... Kas tada Japonijoje yra geišos? Jos paprastai buvo nepilnametės, ir sekso paslaugų neteikdavo. Bet jos buvo ir tebėra populiarios. Šiaip man būtų įdomiau išgirsti merginų nuomonę
                                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                Comment


                                  Galiu atsakyt už merginas Merginoms reikia pinigų ir daugmaž neatstumiančios išvaizdos. Todėl tikėtinas kliento tipas - ponia verslininkė neturinti laiko kvailam vyrui ir vaikams. Sėkmės "darbuose"

                                  Comment


                                    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                    Iš principo taip, bet... Kas tada Japonijoje yra geišos? Jos paprastai buvo nepilnametės, ir sekso paslaugų neteikdavo. Bet jos buvo ir tebėra populiarios. Šiaip man būtų įdomiau išgirsti merginų nuomonę
                                    Geišų mokinės buvo nepilnametės, geišos būdavo pilnametės. Ir geiša nėra prostitutė. Geišos - japonų menininkės, šokėjos, linksmintojos.

                                    Comment


                                      Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                      Geišų mokinės buvo nepilnametės, geišos būdavo pilnametės. Ir geiša nėra prostitutė. Geišos - japonų menininkės, šokėjos, linksmintojos.
                                      Esmė panaši
                                      Nuomonės prašiau ne apie geišas, o apie žigolo
                                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                      Comment


                                        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                        Esmė panaši
                                        Nuomonės prašiau ne apie geišas, o apie žigolo
                                        Vakaruose žigolo gal ir nėra labai populiarūs, tačiau kiek žinau ypač britės mėgsta sekso turizmą tokiose šalyse kaip Turkija, Dominikos respublika ir t.t.
                                        Pati tai nemanau ar naudočiausi tokiomis paslaugomis, bet yra vyrų kurie naudojasi prostitutės paslaugomis, taipat bus ir moterų kurios naudosis vyrais-prostitutais .

                                        Comment


                                          Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                          Pati tai nemanau ar naudočiausi tokiomis paslaugomis, bet yra vyrų kurie naudojasi prostitutės paslaugomis, taipat bus ir moterų kurios naudosis vyrais-prostitutais .
                                          Moterims dažniausiai nereikia už tai mokėti, atsiranda norinčių ir nemokamai. Bet čia jau mes pradedam ieškoti, kur riba tarp prostitutės, alfonso ir barakudos.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X