Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prostitucijos verslo legalizavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
    Pirma, niekas man neįrodys, kad visos be išimties į šį verslą pateko apgaule ar prievarta. Antra, ar tiek jau daug yra samdomų darbų, kuriuose darbuotojai nėra išnaudojami? Pvz mano darbas neturi nieko bendro su fizine prostitucija, tačiau kasdien jaučiuosi dirbantis dvasininiu prostitutu/žigolo. Pirmieji metai buvo ėjimas "čieriez nimagu", dabar jau apsipratau ir net sakyčiau savotiškai patinka. Žinoma, Jūs sakysite, kad neprivalau dirbti. OK, bet ką tada valgyti man ir mano sūnui? Juk tą patį sako ir prostitutės. Visi darbai turi savo pliusų ir savų minusų. Žuvis ieško kur giliau, žmogus — kur geriau Jeigu prostitutė mano, kad jei gerai kaip yra, tai kodėl mes turime suaugusį žmogų moralizuoti???
    Pirma, niekas ir neteigia, kad visos patenka ne savo noru. Tačiau jų nebūtų tiek daug, kad patenkintų visus norinčius. Būtų kitaip, nereikėtų ir verbuotojų, nemokėtų ir už pasiūlytąsias.

    Antra. Padirbk prostitutu tada ir šnekėk, manau, greit galvotum, kad dabartinis darbas visai puikus )

    Trečia. Yra labai skirtingų ir individualių situacijų. Manau, svarbiausias klausimas ar visos priemonės gali būti pateisinamos pasiekiant tam tikrą tikslą. Šiuo atveju, merginų įtraukimas į prostituciją. Dažnai tai nebūna pačios merginos noru. Tai nebūtinai reiškia surišimą ir išvežimą, psichologinis aspektas čia ne ką mažiau svarbus.

    Pasikartosiu, moralizuoti nesiruošiu, bet visuomenė turėtų būti labiau saugoma ir informuojama kokiais būdais galima papulti į tą verslą, tiek. Tuo pačiu.. kiekvienas galvoja savo galva ir už savo klaidas ar priimtus sprendimus atsako visų pirma kiekvienas individualiai sau

    Bet tai neturėtų skatinti visuomenės abejingumo. O to pas mus be galo daug.
    Paskutinis taisė Irma; 2010.01.09, 23:38.
    *******
    Miestai.net Fb

    Comment


      Žmogus vienintelis iš gyvosios gamtos atstovų sugeba sąmoningai pakilti aukščiau savo instinktų. Ne visi vienodai,vieni instinktus sugeba patenkinti labiau dvasine forma, kiti iš tokio pasakymo juokiasi pachmielingu juoku. Vienam pasitenkinimą sukelia vakare perskaityta knyga, kitam gi bambalis prie virtuvinio stalo. Abu šie atstovai "gyvena savo gyvenimus", "niekam netrukdo ir nestovi skersai kelio". Kodėl turėtume kištis į suaugusio žmogaus gyvenimą?
      O kokios visuomenės mes siekiame? Ar blaivios, kultūringos ir dvasiškai turtingos, ar kažkokios orangutangiškos chimeros, kai vyras, pabučiavęs žmoną ir sūnų, pakeliui į darbą dar užsuka šiek tiek pasismaginti su paslaugos teikėja, kuri jam primins, jog jau baigiasi kliento mėnesio abonementas ir jis kviečiamas nusipirkti ir ateinančiam mėnesiui su 50 proc. nuolaida ir papildomomis paslaugomis? Einama link to labai paprasta schema: iš pradžių nematyti, vėliau truputį leisti, o dar vėliau jau skatinti smulkų verslą.
      Į prostituciją siūlyčiau pažvelgti ne kaip dviejų lyčių santykių prasmės ieškojimą, ne kas ima, o kas duoda, o kaip į baisų moralinį nuopuolį, kurį daug kas palaiko, nes taip patogiau prieš save patį (pačią)
      Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

      Comment


        Parašė Irma Rodyti pranešimą
        Pirma, niekas ir neteigia, kad visos patenka ne savo noru. Tačiau jų nebūtų tiek daug, kad patenkintų visus norinčius. Būtų kitaip, nereikėtų ir verbuotojų, nemokėtų ir už pasiūlytąsias.
        Ar įmanoma apskaičiuoti kokia dalis atėjo dirbti savo noru ir ne savo noru (prievarta, apgaule)? Kažkodėl man šviečiasi, kad daugiau negu pusė jų atėjo daugiau mažiau savo noru, nes nuolat vis tos pačios įkliūva policijai.

        Parašė Irma Rodyti pranešimą
        Antra. Padirbk prostitutu tada ir šnekėk, manau, greit galvotum, kad dabartinis darbas visai puikus )
        Mano darbas ir dabar nedaug skiriasi. kaip ir rašiau — esu dvasinis prostitutas, dirbu legaliai, ir tokių kaip aš Lietuvoje per 50.000

        Parašė Irma Rodyti pranešimą
        Trečia. Yra labai skirtingų ir individualių situacijų. Manau, svarbiausias klausimas ar visos priemonės gali būti pateisinamos pasiekiant tam tikrą tikslą. Šiuo atveju, merginų įtraukimas į prostituciją. Dažnai tai nebūna pačios merginos noru. Tai nebūtinai reiškia surišimą ir išvežimą, psichologinis aspektas čia ne ką mažiau svarbus.
        Sutinku, kad reikia neleisti prostitucija užsiimiti nepilnamečiams ar psichiškai nepakaltinamiems asmenims. O pačios veiklos darudimas vien dėl to, kad išgelbėti kelias nukentėjusias merginas... Naciai 1944m. visą Pirčiupių kaimą sudegino, nes keli ūkininkai slėpė partizanus. Taigi kodėl dėl kelių nusižengėlių reikia bausti visą bendruomenę???

        Parašė Irma Rodyti pranešimą
        Pasikartosiu, moralizuoti nesiruošiu, bet visuomenė turėtų būti labiau saugoma ir informuojama kokiais būdais galima papulti į tą verslą, tiek. Tuo pačiu.. kiekvienas galvoja savo galvą ir už savo klaidas ar priimtus sprendimus atsako visų pirmą kiekvienas individualiai sau
        KODĖL visuomenė turėtų būti labiau saugoma ir informuojama kokiais būdais galima papulti į tą verslą? Jau ir taip tos informacijos pilnos akys ir ausys. Kas dar nepasakoma????
        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

        Comment


          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
          Ar įmanoma apskaičiuoti kokia dalis atėjo dirbti savo noru ir ne savo noru (prievarta, apgaule)? Kažkodėl man šviečiasi, kad daugiau negu pusė jų atėjo daugiau mažiau savo noru, nes nuolat vis tos pačios įkliūva policijai.
          Jau sakiau, kad pakliuvus į šį "verslą" labai sunku išeiti. Norint apskaičiuoti turėtume disponuoti tam tikromis statistikomis, o jos gaunamos iš tam tikrų suvestinių, apklausų. Nepatingėjus būtų galima paieškoti.

          O pačios veiklos darudimas vien dėl to, kad išgelbėti kelias nukentėjusias merginas...
          Šiaip, jei ką, nesu už draudimą. Tačiau už tos veiklos atidesnę priežiūrą. Prostitucija buvo visais laikais ir ji niekur neišnyks, nors ir kaip mėgintum smarkiai užsimerkti.
          Bet va, labai įdomu kodėl civilizuotos visuomenės taip išsiskyrė savo sprendimuose dėl tos legalizacijos, kas paskatino priimti vienokius ar kitokius sprendimus dėl to...

          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
          KODĖL visuomenė turėtų būti labiau saugoma ir informuojama kokiais būdais galima papulti į tą verslą? Jau ir taip tos informacijos pilnos akys ir ausys. Kas dar nepasakoma????
          Kodėl manai, kad pakankamai? Todėl, kad pats daug kartų matęs? Geras ir svarus argumentas! Ar žinai, kad iki šiol kaimuose yra tokių moterų kurios akyse nematė prezervatyvų?? Taip, nustebau ir aš bet tokių yra. Kas tai? Ar ne valdžios aplaidumas? Ar vėl bus sakoma, kad tai tų moterų reikalas?

          O kiek merginų kurios patiki paslaptingais naujaisiais pažįstamais/pažįstamom, kurie labai sumaniai įtraukia į savo pasakas, kad ten ir ten yra darbas, viskas patikima ir saugu, o jei kokia draugė išvažiavo ir dar gauni jos patvirtinimą, kad atvažiuok čia viskas taip kaip ir sako. Net neįsivaizduoji kokie tai voratinkliai, o jaunai naiviai merginai, ka ten ir moteriai, jie dažnai būna lemtingi.
          Paskutinis taisė Irma; 2009.12.02, 17:29.
          *******
          Miestai.net Fb

          Comment


            Parašė Irma Rodyti pranešimą
            Jau sakiau, kad pakliuvus į šį "verslą" labai sunku išeiti. Norint apskaičiuoti turėtume disponuoti tam tikromis statistikomis, o jos gaunamos iš tam tikrų suvestinių, apklausų. Nepatingėjus būtų galima paieškoti.
            Jokių patikimų duomenų nebus, kol nebus legalizavimo. Apie pusę dabar dirbančiųjų meluos ir išsisukinės. Ar ne tas pats buvo iki 2001m. su azartiniais žaidimais? Realūs skaičiai — tik 'pagautos' prostitutės. Čia kaip tame anekdote:
            — Ar tiesa, kad 80proc. vyrų turi meilužę?
            — NETIESA. 80proc. tik pagauna....

            Parašė Irma Rodyti pranešimą
            Šiaip, jei ką, nesu už draudimą. Tačiau už tos veiklos atidesnę priežiūrą. Prostitucija buvo visais laikais ir ji niekur neišnyks, nors ir kaip mėgintum smarkiai užsimerkti.
            Bet va, labai įdomu kodėl civilizuotos visuomenės taip išsiskyrė savo sprendimuose dėl tos legalizacijos, kas paskatino priimti vienokius ar kitokius sprendimus dėl to...
            Va čia aš Tamstai net labai pritariu. Manau, kad prostituciją reikia/teks legalizuoti, bet ši veikla turi būti atidžiau prižiūrima, kaip ir vaistų, alkoholio, tabako ar azartinių žaidimų verslas

            Parašė Irma Rodyti pranešimą
            Kodėl manai, kad pakankamai? Todėl, kad pats daug kartų matęs? Geras ir svarus argumentas! Ar žinai, kad iki šiol kaimuose yra tokių moterų kurios akyse nematė prezervatyvų?? Taip, nustebau ir aš bet tokių yra. Kas tai? Ar ne valdžios aplaidumas? Ar vėl bus sakoma, kad tai tų moterų reikalas?
            O kiek merginų kurios patiki paslaptingais naujaisiais pažįstamais, kurie labai sumaniai įtraukia į savo pasakas, kad ten ir ten yra darbas, viskas patikima ir saugu, o jei kokia draugė išvažiavo ir dar gauni jos patvirtinimą, kad atvažiuok čia viskas taip kaip ir sako. Net neįsivaizduoji kokie tai voratinkliai, o jaunai naiviai merginai, ka ten ir moteriai, jie dažnai būna lemtingi.
            Atsiprašau už nekuklų klausimą, bet kiek toms moterims metų? Nežinau, bet esu įsitikinęs, kad mano 83 metų močiutė ir nieko nežino apie prezervatyvus. Bet valdžios už tai aplaidumu nekaltina.
            Ak tas merginų naivumas... Ar yra nuo naivumo vaistų? Šiaip manau tėvų pareiga įskiepyti savo vaikams, kad negalima 100proc. pasitikėti svetimais žmonėmis. Va taip paskui ir būna, kad jauna naivi mergina vos ~19 metų išteka už turtuolio, o po 5 metų prieš TV kameras verkia, kokia ji nelaiminga (pvz kad ir Asta Valentaitė).
            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

            Comment


              Ką gi, pagal apklausą kol kas turim 23 paleistuvius (-es)

              Comment


                Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                Jokių patikimų duomenų nebus, kol nebus legalizavimo. Apie pusę dabar dirbančiųjų meluos ir išsisukinės. Ar ne tas pats buvo iki 2001m. su azartiniais žaidimais? Realūs skaičiai — tik 'pagautos' prostitutės. Čia kaip tame anekdote:
                — Ar tiesa, kad 80proc. vyrų turi meilužę?
                — NETIESA. 80proc. tik pagauna....
                Neee, mane domina pats prostitutės įtraukimas į tą verslą. Ar DABAR ji dirba savo noru ar vedama kokių asmeninių baimių, man tas nelabai įdomu. Įdomiau kaip ji ten pateko.

                Atsiprašau už nekuklų klausimą, bet kiek toms moterims metų? Nežinau, bet esu įsitikinęs, kad mano 83 metų močiutė ir nieko nežino apie prezervatyvus. Bet valdžios už tai aplaidumu nekaltina.
                Tas ir įdomu, kad ne apie bobutes šneku, tai moterys dar produktyviam amžiuje, kai gali vaikų prisigimdyti į valias. Valdžios aplaidumas, ne kitaip. Ne tik tame aplaidumą matau, bet dar ir vaikų mirimą nuo bado, valkatavimą, gyvenimą rizikingose soc, sąlygose ir pan ir pan, nesiplėskim.

                Dėl merginų "naivumo" ar kitų asmenų sumanumo, tai neišsemiama diskusija. Nelinkusi tų merginų kaltinti, kaip kažkas sakė: kalta aplinka
                *******
                Miestai.net Fb

                Comment


                  Parašė rat Rodyti pranešimą
                  Ką gi, pagal apklausą kol kas turim 23 paleistuvius (-es)
                  Nesiruošiu papildyti statistikos, aš neapsisprendusi.. dar
                  *******
                  Miestai.net Fb

                  Comment


                    Parašė Irma Rodyti pranešimą
                    Neee, mane domina pats prostitutės įtraukimas į tą verslą. Ar DABAR ji dirba savo noru ar vedama kokių asmeninių baimių, man tas nelabai įdomu. Įdomiau kaip ji ten pateko.
                    Ar ne paprasčiausias būdas tiesiog nueiti ir paklausti, jeigu taip domina?
                    Kodėl niekam neįdomu, kaip kasininkė, valytoja, mokytoja, gydytoja, vienuolė, žurnalistė įtraukta į tą verslą? Esu įsitikinęs, kad po legalizavimo 99proc. dabar įvardijamų problemų natūraliai dings.

                    Parašė Irma Rodyti pranešimą
                    Tas ir įdomu, kad ne apie bobutes šneku, tai moterys dar produktyviam amžiuje, kai gali vaikų prisigimdyti į valias. Valdžios aplaidumas, ne kitaip. Ne tik tame aplaidumą matau, bet dar ir vaikų mirimą nuo bado, valkatavimą, gyvenimą rizikingose soc, sąlygose ir pan ir pan, nesiplėskim.
                    O prie ko čia valdžia? Nejaugi naiviai tiki, kad žinodamos KAS TAI YRA visos šios moterys puls į vaistines ir parduotuves pirkti prezervatyvų? Kam, jeigu už tą pačią kainą galima 'pleškutę' nusipirkti ir su draugėm/meilužiais kelias valandas pabaliavoti. O valdžia nei prezervatyvų nupirks, nei jų vaikus pamaitins, nei apgyvendins nerizikingose sąlygose; nes valdžia paprasčiausiai neturi savų pinigų — ji tik disponuoja mokesčių mokėtojų pinigais. Beje, niekas nedraudžia Irmai savais pinigėliais prisidėti prie prezervatyvų platinimo
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      Parašė Irma Rodyti pranešimą
                      Antra. Padirbk prostitutu tada ir šnekėk, manau, greit galvotum, kad dabartinis darbas visai puikus )
                      Iš kur toks įsitikinimas? Asmeninė patirtis ar tiesiog iš serijos "aš tiesiog žinau geriau nei tu"? Čia gaunasi kažkas panašaus kai du žmonės sprendžia kokiu dievu tikėt trečiam.

                      Comment


                        Perskaičiau ir pagalvojau ar atsakyti į tokį tamstos postą ar ne

                        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                        Ar ne paprasčiausias būdas tiesiog nueiti ir paklausti, jeigu taip domina?
                        Kodėl niekam neįdomu, kaip kasininkė, valytoja, mokytoja, gydytoja, vienuolė, žurnalistė įtraukta į tą verslą? Esu įsitikinęs, kad po legalizavimo 99proc. dabar įvardijamų problemų natūraliai dings.
                        Todėl, kad nėra tiek ir taip suinteresuotų žmonių įtraukti merginas į kasininkių veiklą. Sulyginimai neadekvatūs

                        O prie ko čia valdžia? Nejaugi naiviai tiki, kad žinodamos KAS TAI YRA visos šios moterys puls į vaistines ir parduotuves pirkti prezervatyvų? Kam, jeigu už tą pačią kainą galima 'pleškutę' nusipirkti ir su draugėm/meilužiais kelias valandas pabaliavoti. O valdžia nei prezervatyvų nupirks, nei jų vaikus pamaitins, nei apgyvendins nerizikingose sąlygose; nes valdžia paprasčiausiai neturi savų pinigų — ji tik disponuoja mokesčių mokėtojų pinigais. Beje, niekas nedraudžia Irmai savais pinigėliais prisidėti prie prezervatyvų platinimo
                        OMG.. ok, paskaičiuok kiek valstybei kainuoja išlaikyti vaikus globos namuose, kiek moka globėjams. Vietoj to nupirktų ir įstatytų po spiralę, padalintų prezervatyvų, šviestu, sterilizuotų ar pan. Sumažėtų ir vaikų gyvenančių rizikingose sąlygose. Tai nėra mano problema, nes man tai įdomu, tai visuomenės problema.
                        *******
                        Miestai.net Fb

                        Comment


                          Parašė qwe Rodyti pranešimą
                          Iš kur toks įsitikinimas? Asmeninė patirtis ar tiesiog iš serijos "aš tiesiog žinau geriau nei tu"? Čia gaunasi kažkas panašaus kai du žmonės sprendžia kokiu dievu tikėt trečiam.
                          Taip, ten mano asmeninė nuomonė (ne patirtis), kaip ir Wyckos asmeninė nuomonė sulyginti savo darbą su parsidavinėjimu gatvėse

                          Antra. Padirbk prostitutu tada ir šnekėk, manau, greit galvotum, kad dabartinis darbas visai puikus
                          Tai ir pateikiau kaip savo nuomonę, o ne neginčijamą tiesą.
                          *******
                          Miestai.net Fb

                          Comment


                            Parašė Irma Rodyti pranešimą
                            Todėl, kad nėra tiek ir taip suinteresuotų žmonių įtraukti merginas į kasininkių veiklą. Sulyginimai neadekvatūs
                            Na buvo laikai kai maximos kasininkės vos ne vergėm būdavo laikomos

                            Parašė Irma Rodyti pranešimą
                            OMG.. ok, paskaičiuok kiek valstybei kainuoja išlaikyti vaikus globos namuose, kiek moka globėjams. Vietoj to nupirktų ir įstatytų po spiralę, padalintų prezervatyvų, šviestu, sterilizuotų ar pan. Sumažėtų ir vaikų gyvenančių rizikingose sąlygose. Tai nėra mano problema, nes man tai įdomu, tai visuomenės problema.
                            Taip taip gaudytų einančias keliuku. Tada surinkus gerą būrį tokių mergelikių nusprestų, kad tarkim 10 iš jų gaus po pokelį prezervatyvų, 20 bus sterilizuotos, o likusiom spirales įstatysim. Ateina laikai, kad negro negru negalima vadint, o čia spiralės, sterilizacijos...

                            Comment


                              Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                              Praleidai esminę vietą straipsnyje, nuoroda į kurį ir prasidėjo šita diskusija:



                              Jeigu ši veikla nėra savanoriškas pasirinkimas - vadinasi, visi samprotavimai laisvos rinkos tematika čia ne prie ko. Manau, kad skandinavai tuo ir vadovaujasi. Ir tai ne moralizavimas ar filosofavimas, o prievartos (plačiaja prasme) aukų gynimas.
                              Vadovaujantis tokia logika, absoliučiai bet koks pasirinkimas, kurį mes turime, nėra "savanoriškas", nes kitas pasirinkimas nebūtų toks geras ir, galbūt, dėl to neturėtume ko valgyti. Nesavanoriškas pasirinkimas yra tuomet, kai kažkas priverčia tai daryti, panaudodamas nelegalias priemones (fizinį ar psichologinį smurtą, grasinimus ir pan.). Apie tokias veiklas nekalbu. Smurto ir prievartos neturi būti nei šiame, nei jokiame kitame versle ir prieš tokias veiklas turi būti imtasi atitinkamų priemonių.

                              O jei kažkas daro tokį pasirinkimą, vadovaudamasis savo poreikiais ir protu, tai nėra prievartinis pasirinkimas, dėl ko turėtų būti leidžiamas.

                              Comment


                                Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                Todėl, kad nėra tiek ir taip suinteresuotų žmonių įtraukti merginas į kasininkių veiklą. Sulyginimai neadekvatūs
                                Idealių sulyginimų nebūna. Nebent darbas užsienyje, kur verbuojama ir merginos, ir vaikinai. Net mano vaikystės draugas buvo panašiai apgautas, bet viskas baigėsi tuo, kad užtaisė "žopą" tokiems įdarbintojams ir pats šiandien dirba viename iš Londono bankų. Aišku, ne per vieną dieną jis to pasiekė, bet tai tik pavyzdys, kad nėra padėties be išeities

                                Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                paskaičiuok kiek valstybei kainuoja išlaikyti vaikus globos namuose, kiek moka globėjams. Vietoj to nupirktų ir įstatytų po spiralę, padalintų prezervatyvų, šviestu, sterilizuotų ar pan. Sumažėtų ir vaikų gyvenančių rizikingose sąlygose. Tai nėra mano problema, nes man tai įdomu, tai visuomenės problema.
                                Kainuoja. Bet prezervatyvai irgi kainuoja. Šiaip manau kad problemą sukuria ne prezervatyvų trūkumas, o alkoholio/narkotikų perteklius. O su sterilizacija (berods 8-ame dešimtmetyje) Švedija gana skaudžiai nudegė, nes tai juk... ĮSIKLAUSYKITE... žmogaus teisių pažeidimas. Taip taip, suaugusio žmogaus teisių pažeidimas. Tarsi vaiko teisės tuo nepažeidžiamos. Off-topic, bet manau kad iš tokių tėvų ta pati valstybė per savo institucijas privalo gręžti pinigus per visus įmanomus kanalus ir skirti jų pačių vaikų išlaikymui iki pilnametystės.
                                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                Comment


                                  Parašė Rijikas Rodyti pranešimą
                                  pasijutau kaip paradigminis lūžis šioje temoje, o tai pradedu "vertingą" diskusiją
                                  teisa pasakius, pavargau įrodinėti žmonėms, ko jie niekada ir nesiruošia priimti; dar blogiau, atras 1001 priežastį pasakyti, kad po UNITED NATIONS INTERREGIONAL CRIME AND JUSTICE RESEARCH INSTITUTE skėčiu rašiusi (ar rašęs, nžn) tyrėjas (-a) yra šarlatas (-ė). ir tik dėl to, kad skaičiai nepatogūs, ir "yra objektyvesni skaičiai" - please, žmogau, nuo kada tampi teisingumo matu ir centru, pasakydamas, kad "nepagrįsta"? Nuo ko ir prasidėjo, kai tą straipsnio nuorodą iš delfio įmečiau - iškart tyrėja yra vėplų vėpla, nemokanti elementarios matematikos. klasikinė schema, kurią mačiau vilniaus metro stūmėjų atveju - nieko negirdi nei apie realias galimybes, nei apie alternatyvius siūlymus, nei apskritai apie įvairiapusišką tyrimą. du žmonės spaudžia vienas kitam ranką, bet jie visiškai skirtinguose pasauliuose; jei dar šios idėjos nepavyksta suprasti, tai pati geriausia pradžia prašyti šv. augustino, kad jis paklibintų Dievulį ir tas pasigailėtų
                                  Žinot savo filosofijos dėstytoją tuoj pavadinsiu pranašu - įvyksta taip, kaip jis yra sakęs. pirma paklibinama moralė, tada parodoma, kad istoriška išskirtiniais atvejais tai buvo geras sprendimas, kitas žingsnis - kurią "padulkint" mieliau
                                  Suprantu tavo mintį, Rijike. Visgi matau, kad nesi pakankamai artimai susipažinęs su šia tema (aš irgi nesu, bet, ko gero, gerokai daugiau, nei tamsta, bent jau sprendžiant iš mūsų ligšiolinės diskusijos). Labai daug nuovokos ir gilesnio suvokimo įneša artimesnis ir tiesioginis susipažinimas su tuo, apie ką kalbame. Mano nuovoka grįsta ne vien formaliais raportais, kuriuos per 2 s. gali rasti su Google, bet ir bendravimu su toje sferoje dirbančiais (ar dirbusiais) žmonėmis, šios srities paslaugomis besinaudojančiais žmonėmis ir kitais su tuo tiesiogiai susijusiais niuansais. Lygiai taip pat, kaip ir kalbėtum apie miesto viešąjį transportą žiūrėdamas vien į kokį nors UN raportą... nors be to paties raporto būtų labai naudinga pažiūrėti ir jo žemėlapį, pačiam pavažinėti to transporto autobusais, metro ir tramvajais. Tokiu būdu tiesiog pamatai daugiau detalių, kurių nepastebi raportas, kuris taip pat dažnai būna neobjektyvus ir vedinas tam tikrų interesų ar galbūt lobby grupių. Nesakau, kad taip tikrai yra (nežinau), bet esu linkęs matyti platesnį vaizdą.

                                  Jokių skaičių neneigiu. Tiesiog sakau, kad jie labai netikslūs (juk taip ir yra), kas rodo, kad nepaisant tyrimo vardo (UN... kaip kietai skamba), juos vertinti reiktų labai atsargiai ir atsižvelgiant į likusio pasaulio kontekstą. Iš to, ką paskubomis permečiau apie kitas šalis, pateikti skaičiai vargiai pasirodė kuo nors išskirtiniai, ko pasekoje juos naudoti kaip tvirtą argumentą, norint parodyti situacijos išskirtinumą, neišeina.
                                  Paskutinis taisė John; 2009.12.02, 18:53.

                                  Comment


                                    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                    Kainuoja. Bet prezervatyvai irgi kainuoja. Šiaip manau kad problemą sukuria ne prezervatyvų trūkumas, o alkoholio/narkotikų perteklius. O su sterilizacija (berods 8-ame dešimtmetyje) Švedija gana skaudžiai nudegė, nes tai juk... ĮSIKLAUSYKITE... žmogaus teisių pažeidimas. Taip taip, suaugusio žmogaus teisių pažeidimas. Tarsi vaiko teisės tuo nepažeidžiamos. Off-topic, bet manau kad iš tokių tėvų ta pati valstybė per savo institucijas privalo gręžti pinigus per visus įmanomus kanalus ir skirti jų pačių vaikų išlaikymui iki pilnametystės.
                                    Problemą sukuria visos šios priežastys. Dėl sterilizacijos gaila, kai kuriais atvejais, manau, tai būtų gan teisingas sprendimas

                                    pasvarstymui: tarkim moteris pagimdo 1 vaiką ir jo pati neaugina, valstybė turi išlaikyti iki pilnametystės, paskui kažkokios išmokos dar eina. Spiralė kainuoja iki 100 lt ir įstatoma 4 metams. Nežinau kiek kainuoja vieno vaiko išlaikymas, grubiai imu 300 lt ( manau, kad tikrai daugiau) ir neįskaitant kitų papildomų išmokų, iki pilnametystės išlaikyti tą vaiką kainuotų - 64 800 lt, gaunasi 648 spiralės. O vaikų pagimdo ne vieną ir ne du. Skaičiavimai tikrai nėra tikslūs, čia, kad bendram vaizdui susidaryti
                                    Paskutinis taisė Irma; 2009.12.02, 19:29.
                                    *******
                                    Miestai.net Fb

                                    Comment


                                      Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                      pasvarstymui: tarkim moteris pagimdo 1 vaiką ir jo pati neaugina, valstybė turi išlaikyti iki pilnametystės, paskui kažkokios išmokos dar eina. Spiralė kainuoja iki 100 lt ir įstatoma 4 metams. Nežinau kiek kainuoja vieno vaiko išlaikymas, grubiai imu 300 lt ( manau, kad tikrai daugiau) ir neįskaitant kitų papildomų išmokų, iki pilnametystės išlaikyti tą vaiką kainuotų - 64 800 lt, gaunasi 648 spiralės. O vaikų pagimdo ne vieną ir ne du. Skaičiavimai tikrai nėra tikslūs, čia, kad bendram vaizdui susidaryti
                                      Turiu labai aiškią ir tvirtą nuomonę šiuo klausimu, tačiau šioje temoje nesiplėsiu, nes garantuotai gausiu pražangą. Jeigu nori plėtoti diskusiją — perkelk šį pranešimą į jam tinkamą temą
                                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                      Comment


                                        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                        Pirma, niekas man neįrodys, kad visos be išimties į šį verslą pateko apgaule ar prievarta. Antra, ar tiek jau daug yra samdomų darbų, kuriuose darbuotojai nėra išnaudojami? Pvz mano darbas neturi nieko bendro su fizine prostitucija, tačiau kasdien jaučiuosi dirbantis dvasininiu prostitutu/žigolo. Pirmieji metai buvo ėjimas "čieriez nimagu", dabar jau apsipratau ir net sakyčiau savotiškai patinka. Žinoma, Jūs sakysite, kad neprivalau dirbti. OK, bet ką tada valgyti man ir mano sūnui? Juk tą patį sako ir prostitutės. Visi darbai turi savo pliusų ir savų minusų. Žuvis ieško kur giliau, žmogus — kur geriau Jeigu prostitutė mano, kad jei gerai kaip yra, tai kodėl mes turime suaugusį žmogų moralizuoti???
                                        Jeigu prostitucija - normalus darbas, taigi ir darbo birža galės tau pasiūlyti tokią darbo vietą. Arba nusiųsti tave į perkvalifikavimo kursus, kur įgytum "prostitutino" specialybę. Su visom išplaukiančiom pasekmėm, jeigu atsisakysi.

                                        Kaip tau tokia situacija?

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Kai kuriose šalyse ta "labai nedidelė dalis", skirtingų šaltinių teigimu, svyruoja tarp 70 ir 95% vyriškos populiacijos.
                                          Hm, keista, tuomet viešnamiai turėtų būti "Akropolių" ar "Ozų" dydžio

                                          Comment

                                          Working...
                                          X