Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Suklestėjusios tuštybės sostinė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
    Gerai, kad LT miestai turi tris fanklubus, kurie stipriai tarpusavy sveikai konkuruoja ir visi trys yra labai skirtingi. Na gal tik Klaipeda atsilieka pagal migracinius rodiklius, taciau pazistu nemazai ten gyvenanciu, jiems Klaipeda, tai sventa oaze, jura, smelis ir galu gale neprastai apmokomos darbo vietos byrancios nuo to paties uosto. Kai kaunietis ar kas nors is Jurbarko sako - i Vilniu niekada, tik i Kauna, tokiam spaudziu desine Pazistamas, pragyvenes/studijaves Vilniuje 4m, po to Londone 8m, galiausiai grizo i Kauna... Nors pats is Jurbarko. Sake, velniai rautu, Kaunas mano miestas ir taskas. Cia Zalgiris, jokiu rusu/tuteisiu...ir gyvena jau seima sukures. Senokai kontaktavau, bet esu tikras, kad jam viskas gerai O uz Vilnius senai "nebesergu". Jau per didelis, kad suslubuotu.
    Būtent Vilniečiai seniai ne konkuruoja su kitais miestais ir tiek apie Klaipėdą tiek apie Kauną atsiliepia pagarbiai. Apskrita šiais laikais praktiškai nebėra priešpriešos tarp miestų, nors realybėje jos niekada ir nebuvo

    Comment


      #82
      Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą

      Būtent Vilniečiai seniai ne konkuruoja su kitais miestais ir tiek apie Klaipėdą tiek apie Kauną atsiliepia pagarbiai. Apskrita šiais laikais praktiškai nebėra priešpriešos tarp miestų, nors realybėje jos niekada ir nebuvo
      Tikra tiesa. Net pats saves nepagavau, kad apie Kauna atsiliepiau pagarbiai, budamas vilnieciu Kita vertus, nezinau kiek "neapkantos" jie laiko Vilniui, sunku tai pasvert, pats darbo reikalais su Kaunu dirbu, tai dazniausiai sako... "aaa nu tai cia Vilnius, ka noret "
      Bet griztant prie pirmines temos - tai jaukuma isskirciau kaip esmini Vilniaus DNR. Ta pazymi ir visi uzsienieciai.
      Paskutinis taisė Milwaukee; 2019.07.14, 09:34.

      Comment


        #83
        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

        Bet griztant prie pirmines temos - tai jaukuma isskirciau kaip esmini Vilniaus DNR. Ta pazymi ir visi uzsienieciai.
        Tai čia gal todėl, kad jiem nėra tekę būti kur nors už senamiesčio ribų? Kaip kurį laiką buvęs vilniečiu, tai būtent jaukumo ten man ir trūko, dėl to grįžau į Kauną, net gerokai didesnės karjeros galimybės visiškai ten netraukia. Vilniuje jauku senamiestyje ir NMC, bet kur nors į šoną tai taip pat jauku kaip pataikius ne į tą rajoną Čikagoj.

        Comment


          #84
          Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

          Tikra tiesa. Net pats saves nepagavau, kad apie Kauna atsiliepiau pagarbiai, budamas vilnieciu Kita vertus, nezinau kiek "neapkantos" jie laiko Vilniui, sunku tai pasvert, pats darbo reikalais su Kaunu dirbu, tai dazniausiai sako... "aaa nu tai cia Vilnius, ka noret "
          Bet griztant prie pirmines temos - tai jaukuma isskirciau kaip esmini Vilniaus DNR. Ta pazymi ir visi uzsienieciai.
          Na jeigu tikėti Kauno savivdybės nariu cituoju:,, ,,Vilnius yra fantastiškas miestas,, kurį kauniečiai myli ir gerbia. ''. Ir iš tiesų turbūt didžiausia ne vilniečių grupė Vilniuje yra kauniečiai. Kauniečių gyvenančių Vilniuje pažįstu tuntais ir pabaigai sutinku 100%, kad jaukumas yra Vilnius DNR, būtent tuo mane Vilnius ir žavi

          Comment


            #85
            Parašė evil Rodyti pranešimą

            Tai čia gal todėl, kad jiem nėra tekę būti kur nors už senamiesčio ribų? Kaip kurį laiką buvęs vilniečiu, tai būtent jaukumo ten man ir trūko, dėl to grįžau į Kauną, net gerokai didesnės karjeros galimybės visiškai ten netraukia. Vilniuje jauku senamiestyje ir NMC, bet kur nors į šoną tai taip pat jauku kaip pataikius ne į tą rajoną Čikagoj.
            Jaukiausios Vilniaus vietos Man yra toli nuo centro Fabai Lazdynai ir t.

            Comment


              #86
              Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą

              Jaukiausios Vilniaus vietos Man yra toli nuo centro Fabai Lazdynai ir t.
              Aišku tada. Man tai per daug "soviet" ir "chernobyl" jausmas ten, o kokie pašilaičiai išvis yra baisiausias rajonas kuriam teko gyventi, nu bet čia tas jaukumas turbut skirtingai visiems atrodo ir dėl to vieniems taboras jaukumo įsikūnijimas gali būti, kitiem neperžengiami bruzgynai.

              Comment


                #87
                Kaunas ATAKUOJA Kaune nusukus nuo centrines arterijos tarkim Savanoriu prospekta, rasime ka? Gal pasiust vaizdus is google maps. Ar nuosaikiai uzbaigt tema

                Comment


                  #88
                  Parašė evil Rodyti pranešimą

                  Aišku tada. Man tai per daug "soviet" ir "chernobyl" jausmas ten, o kokie pašilaičiai išvis yra baisiausias rajonas kuriam teko gyventi, nu bet čia tas jaukumas turbut skirtingai visiems atrodo ir dėl to vieniems taboras jaukumo įsikūnijimas gali būti, kitiem neperžengiami bruzgynai.
                  Kokioj gatvej gyvenai?

                  Comment


                    #89
                    Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                    Kaunas ATAKUOJA Kaune nusukus nuo centrines arterijos tarkim Savanoriu prospekta, rasime ka? Gal pasiust vaizdus is google maps. Ar nuosaikiai uzbaigt tema
                    O kas sakė, kad ten jauku? Nu bet antros krasnūchos tai visvien Kaune nesurasi. Šiaip tai nieko prieš Vilnių neturiu, nu bet sakyt, kad "jaukumas yra išskirtinis Vilniaus bruožas" tai...

                    Comment


                      #90
                      Kaip tik buvau susidaręs įspūdį, kad miegamieji rajonai Vilniuje jaukesni (ar bent jau tvarkingesni) nei Kaune. Esu kelis mėn. gyvenęs Šeškinėj, tai ten labiau patiko gyvenama aplinka nei Kaune (Dainavoje). Paskui po poros metų vėl apsilankiau apžiūrėt įvertinimui, tai nustebino palyginti tvarkinga infrastruktūra ten kur gyvenau: nėra duobių, šaligatviai nesugriuvę, nėra tokio dalyko kaip medžiai visur augantys iki pat žemės, namai šviesesni.

                      Didžiausią nejaukumo įspūdį man kelia neįprastas miesto išplanavimas ir aukštos kalvos.

                      ...o Klaipėda nepasirodė svetima, dar kad ir dėl to, kad dažniau lankydavausi vaikystėje. Panašus gatvių tinklas kaip Kaune, o prūsiška/vokiška architektūra, šalia jūra primena atostogas
                      Paskutinis taisė PoDV; 2019.07.14, 10:22.

                      Comment


                        #91
                        Nelabai suprantu kodėl negalima taip manyti ir teigti. Juk visi skirtingi,, jeigu skaityti kauniečių komentarus tai kartais gali susidaryti įspūdį kad ten net vaistinių ir policijos nėra nes visi grynakraujai tobuli žmonės. Prieš Kauną nieko neturiu, bet man jis nejaukus O sanciai ar Vilijampole atrodo daug blogiau nei krasnucha. Aš įsijungiau į diskusiją nes būtent nesutinku dėl jaukumo, Man Vilnius gerokai jaukesnis už Kauną, bet nuo to kauniečių gyvenimas netampa menkesnis

                        Comment


                          #92
                          Podv man šioje vietoje Kaunas ir Vilnius vienodi. Kaune pasirodė net statesni kalnai Iš centro į savanorius iš Vilijampoles į Silainius iš centro į Palemona ar Aleksota


                          Comment


                            #93
                            Tai Kaune nera sovietiniu blokiniu namu rajonu. O Silainiai? Cia isimtis is taisykles?

                            Comment


                              #94
                              Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                              Kaip tik buvau susidaręs įspūdį, kad miegamieji rajonai Vilniuje jaukesni (ar bent jau tvarkingesni) nei Kaune. Esu kelis mėn. gyvenęs Šeškinėj, tai ten labiau patiko gyvenama aplinka nei Kaune (Dainavoje).
                              Pavirsutiniskai ziurint Dainavoj daug geltonu plytinuku, penkiaauksciu, tarp namu dideles erdves, nemazai zalumos. Nepamaciau nieko zudancio. Reikia geros kosmetikos.

                              Comment


                                #95
                                Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą
                                Nelabai suprantu kodėl negalima taip manyti ir teigti. Juk visi skirtingi,, jeigu skaityti kauniečių komentarus tai kartais gali susidaryti įspūdį kad ten net vaistinių ir policijos nėra nes visi grynakraujai tobuli žmonės. Prieš Kauną nieko neturiu, bet man jis nejaukus O sanciai ar Vilijampole atrodo daug blogiau nei krasnucha. Aš įsijungiau į diskusiją nes būtent nesutinku dėl jaukumo, Man Vilnius gerokai jaukesnis už Kauną, bet nuo to kauniečių gyvenimas netampa menkesnis
                                Teigti negalima nes tai subjektyvus vertinimas, kitaip tariant vilniečiui Vilnius jaukiausias, kauniečiui Kaunas ir abu bus vienodai teisūs. Tai dėl ko čia diskusija? Kuri spalva gražesnė ar raudona ar žalia?

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė evil Rodyti pranešimą

                                  Teigti negalima nes tai subjektyvus vertinimas, kitaip tariant vilniečiui Vilnius jaukiausias, kauniečiui Kaunas ir abu bus vienodai teisūs. Tai dėl ko čia diskusija? Kuri spalva gražesnė ar raudona ar žalia?
                                  Tai miesto urbanistika ir tvarka yra kaip moteris. Ja myli arba ne?

                                  Comment


                                    #97
                                    Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                                    Tai miesto urbanistika ir tvarka yra kaip moteris. Ja myli arba ne?
                                    Kad jei tik urbanistiką vertinti tai išvis jokio skirtumo nelieka, nes dauguma rajonų tiek vienam tiek kitam mieste statyti panašiu laikotarpiu yra panašūs tiek išplanavimu tiek architektūra (neskaitant dviejų paskutinių dešimtmetčių). Skirtumai yra daugiau tik aplinkos priežiūroje. Dėl aplinkos priežiūros galima ginčytis, bet pastaruoju metu sakyčiau, jog Kaune ji geresnė. Tik ar tai daro miestą jaukiu?

                                    Comment


                                      #98
                                      Parašė evil Rodyti pranešimą

                                      Kad jei tik urbanistiką vertinti tai išvis jokio skirtumo nelieka, nes dauguma rajonų tiek vienam tiek kitam mieste statyti panašiu laikotarpiu yra panašūs tiek išplanavimu tiek architektūra (neskaitant dviejų paskutinių dešimtmetčių). Skirtumai yra daugiau tik aplinkos priežiūroje. Dėl aplinkos priežiūros galima ginčytis, bet pastaruoju metu sakyčiau, jog Kaune ji geresnė. Tik ar tai daro miestą jaukiu?
                                      Taip, savoka "jaukus" yra labai plaukiojanti ir dvipramiska. Vieni ja supranta kaip senamiescio istorinius zemaaukscius pastatus su siaurom vingiuotom gatvelem, bet galima rasti ir kitu prasmiu, kaip pvz, sutvarkytom krantinem riedantys dviratininkai, vaikstantys gausus zmoniu buriai, plaukiantys laivai, irklentes ir valtys ant vandens ar tiesiog patogiai gulintys ant vejos miestieciai pasikloje dekius... ir panasiai. Kaip kad vakar darytame mano random kadre:
                                      Paskutinis taisė Milwaukee; 2019.07.14, 11:14.

                                      Comment


                                        #99
                                        Click image for larger version

Name:	E0B0315C-E592-479D-92BB-1D2CFE17C5BD.jpeg
Views:	36
Size:	388,5 kB
ID:	1735291

                                        Comment


                                          Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                                          Pavirsutiniskai ziurint Dainavoj daug geltonu plytinuku, penkiaauksciu, tarp namu dideles erdves, nemazai zalumos. Nepamaciau nieko zudancio. Reikia geros kosmetikos.
                                          Kas liečia infrastruktūrą, tai taip, grynai reikia kosmetinių patvarkymų. Tas tvarkymo trūkumas ir bus didžiausia nejaukumo problema.

                                          Šilainiuose gyventi nesvajoju, nes šiaip svajoju gyventi ten kur labiau patiktų nei miegamajame rajone, o šiaip pats rajonas yra kosmetiškai tvarkingesnis, jausmas šiam rajone, retai ten lankantis, kad ne Kaune randiesi. Tiesą pasakius, dabar ėmiau galvot, kad Dainava netgi jaukesnė už Šilainius grynai dėl to, kad įpratęs nuo vaikystės čia gyventi, yra parkai, tos pačios erdvės, daug medžių, lakštingalos naktimis čiulbia. Tiesiog duobes ir visai sugriuvusius šaligatvius reik aptvarkyt, medžius apgenėt kur į šaligatvį užaugo. Šiaip nemažai vietų, kur Google Street View automobiliukas 2012 m. pravažiavo ir aptvarkyta, dabar daugiau parkingai, šaligatviai duobėti arba nedatvarkyti iki galo, atkampesnės vietos. Vakar važiavau mikru (Kauno autobusų parko), tai girdėjau pokalbį, kad vaikus veža iš Šilainių į parką (berods Kalniečių), vos ne į kitą miesto galą O pas mus trys neblogi parkeliai (Dainavos, Kalniečių ir Draugystės) su fontanais iki kelių km nuo namų

                                          Vienas draugas labiau mėgsta Šilainius, nes Dainavoj medžiai netvarkingai užsodinti, o Šilainių medžių trūkumas sukuria didesnį tvarkos pojūtį, +nėra tokios ryškios bendrabutinės ar šiaip soc. rizikos publikos. Šiaip yra jausmas, kad Šilainiai šiek tiek turtingesnis pagal ten vaikštančius žmones rajonas nei Dainava.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X