Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ar Rusija vis dar kelia grėsmę Lietuvai?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    Žmogus išsakė savo nuomonę - tai yra jo demokratinė teisę (už tai buvo kovojama). Kokia tai nuomonė, ką jis siūlo - nesvarbu. Jeigu kažkas siūlo už nuomonės turėjimą izoliuoti (daryti tą patį, ką darė bolševikai) - jis pats yra bolševikas, o gal net ir kgbistas (arba jo vaikas, vaikaitis). Kai Combat iškels savo kandidatūrą rinkimuose ir jo programoje bus įrašyta apie sąrašus, tada galėsi atsistoti su plakatu "Nebalsuokite už Combat, nes jis visus pasodins".
    Raginimas tremti ir žudyti bendrapiliečius nėra nuomonė. Tai nusikalstama veika.
    Moderatorių vietoje seniai jau praneščiau kur reikia. Kas gali paneigti, kad egzistuoja tam tikros prielaidos, jog vieną dieną jis gali išeiti į gatves su ginklu...
    Paskutinis taisė oranger; 2012.11.19, 15:30.

    Comment


      Viskas pasikeicia atejus valandai X. Vieni "forumieciai" mes geles po tankais (beje, labai pavojinga nes tankas "gali pagalvoti", kad metamos ne geles), kiti gi - i taikiklio kryzeli ims tuos metancius geles.
      Cia apsaugok Viespatie, ne grasinimas o niuriu karo laiko realiju priminimas.
      Visiems linkiu, kad visi musu pamastymai apie agresijas ir gresmes tik siame forume ir liktu.

      Comment


        Parašė Sula Rodyti pranešimą
        Taip ir yra. Kita vertus, tam tikrų idėjų propagavimas sėja tam tikrą sąmišį žmonių galvose.
        Bet kurių idėjų propagavimas sėja sąmįšį - išgirdai vieną nuomonę, išgirdai antrą, trečią, dešimtą, ir galvoje bus toks jovalas, kad negalėsi net savo darbo tinkamai dirbti, reikės nors trumpam sustoti ir viską apgalvoti. O tai jau minusas Lietuvos ekonomikai ir pliusas jos priešams.
        Parašė oranger Rodyti pranešimą
        Kas gali paneigti, kad egzistuoja tam tikros prielaidos, jog vieną dieną jis gali išeiti į gatves su ginklu...
        Kai ištrauks ginklą (ir ne vieną sekundę ankščiau), tada bus galima cap-carap. O iki tol - doras pilietis.
        Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

        Comment


          Parašė oranger Rodyti pranešimą
          Raginimas tremti ir žudyti bendrapiliečius nėra nuomonė. Tai nusikalstama veika.
          Moderatorių vietoje seniai jau praneščiau kur reikia. Kas gali paneigti, kad egzistuoja tam tikros prielaidos, jog vieną dieną jis gali išeiti į gatves su ginklu...
          Čia kaip iš policijos: "...vat kada užmuš, tada ir atvažiuosim."

          Comment


            Parašė r08n Rodyti pranešimą
            Ir visi neidiotai jaučia pareigą išsamiai ir išplėstai atsakinėti į kiekvieną jo kliedesį.
            Paprastai niekada ir nekomentuoju, esu čia, nes domiuosi architektūros istorija, tad būtent tos temos mane ir domina, o kitos diskusijos man apskritai atrodo šalutinės. Tiesiog matyt, kad tuo metu buvo tokia nuotaika, jog turėjau išsakyti tai, ką manau. Tremtis yra labai skaudžiai palietusi mano šeimą. Combat pasisakymai apskritai dažnai dvoka LR BK pažeidimais.
            Pirmą kartą per gana ilgą buvimą forume gavau įspėjimą forume, nurodoma, kad "už forumiečio įžeidimą" ir prašoma manęs "egtis šalčiau".
            Įdomu, kaip turėtų reaguoti per holokaustą nukentėjusio žydo palikuonis, kuris nelabai teigiamai sureaguotų į asmens, pasakiusio, jog jei būtų proga, "pats eičiau jų šaudyti", pranešimą, ir po to dar gautų įspėjimą iš forumo prižiūrėtojų, kad tą vargšą asmenį "įžeidė". Manau, kad situacija analogiškai absurdiška. Nebent įspėjimą skyręs "vytauc" yra yra "combat" bendramintis ir pats eitų sudarinėt tremiamų šeimų sąrašų, jei tam pasitaikytų proga.

            Comment


              Per daug čia laisvės. Per didelė tolerancija priveda iki visiškos netolerancijos (toleruojančiųjų atžvilgiu).

              Comment


                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                Raginimas tremti ir žudyti bendrapiliečius nėra nuomonė. Tai nusikalstama veika.
                Moderatorių vietoje seniai jau praneščiau kur reikia. Kas gali paneigti, kad egzistuoja tam tikros prielaidos, jog vieną dieną jis gali išeiti į gatves su ginklu...
                Oij koks tu kietas....Gąsdini dar.

                Puikiai žinau įstatymus taip pat kokia gali būti tavo ir panašių į tave reakcija, todėl pranešimus ir komentarus visada rašau gerai apgalvojęs ir pasvėręs. Gal jie ir „plonai“ praeina, bet juose nėra nei raginimo tremti ar žudyti (nors mane ištremti ar kitaip susidoroti ne sykį yra siūlyta šiame forume), ar kitokių BK veikų, nurodytų Sulos . O abejoti, aiškintis, nepriimti tiesą tokią, kokia yra pateikiama, aš galiu.

                Patys keikiate Batką, norite demokratijos Baltarusijoje, o į save net iš šalies pažvelgti nenorit.
                Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

                Comment


                  Mums nepatinka, kaip Lietuvą tu niekini.

                  Comment


                    Parašė Combat Rodyti pranešimą
                    Patys keikiate Batką, norite demokratijos Baltarusijoje, o į save net iš šalies pažvelgti nenorit.
                    Įdomus pastebėjimas. Lietuvoje niekas nedraudžia nei vakarietiškų, nei rytietiškų pažiūrų viešo propagavimo, o Gudijoj?

                    Comment


                      Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                      Mums nepatinka, kaip Lietuvą tu niekini.
                      Na ir kas, kad JUMS kažkas nepatinka? Na ir kas, kad pats norėtumei tau patinkančių pasisakymų? Čia – ne šiltnamis ir vaikų darželis. Nepatinka – rinkitės kitą smėlio dėžę. Patys augate ant savo baubo susikurto pasaulėlio, pilną akinančios neapykantos pasisakantiems kitaip, nei JUMS patinktų; pasaulyje egzistuoja skirtingos nuomonės, skirtingos pažiūros ir Lietuvoje nėra draudžiama pasisakyti taip ar kitaip, išskyrus Sulos nurodytus BK punktus.

                      Rask tu Lietuvos niekinimo pavyzdžius mano pasisakymuose. Jie egzistuoja tik tavo mokinio galvelėje, kuriai dar daug bręsti iki aiškaus mąstymo.

                      Grupuočių kritiką, aštrius pasisakymus jų atžvilgiu, nevykusią valdančiųjų ir politikų veiklos nupasakojimą, korupcinių įstatymų, pritrauktų savo gerovės kurkimo naudai, prokuratūros ir teismų tarnystę Savivaldybių administracijų vadovams ir Valstybės politikams, siekiantiems iš tarnystės valstybei išimtinai savanaudiškų ekonominių ir finansinių maklių, nelygink su Lietuvos valstybe.
                      Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

                      Comment


                        Parašė Combat Rodyti pranešimą
                        Oij koks tu kietas....Gąsdini dar.

                        Puikiai žinau įstatymus taip pat kokia gali būti tavo ir panašių į tave reakcija,
                        Nei aš gąsdinu, nei ką...
                        Tiesiog tavo provokavimas atrodo tikrai peržengęs ribas.

                        Comment


                          O, žinosiu. Visi laisvoje Lietuvoje gimę laisvi piliečiai yra vakarų zombiai.

                          Comment


                            Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                            O, žinosiu. Visi laisvoje Lietuvoje gimę laisvi piliečiai yra vakarų zombiai.
                            Jie nėra laisvi.

                            Jūsų pasirinkimas yra tarp alkoholio, tabako, narkotikų bei ideologizuotos tikrovės.

                            Jūs nesate laisvi savo mąstymu, nes nuo pat pirmųjų dienų esate persisunkę ideologizuotomis dogmomis, kurios trukdo blaiviai vertinti objektyvią realybę ir priimti kitokias, dogmatikai nepalankias, aplinkybes.

                            Jei kada suvoksi, kad nereikia aklai pasitikėti ir priimti valdžiai palankų įvykių ir aplinkybių traktavimą, tada pasveikinsiu.
                            Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

                            Comment


                              Post in English - fight censorship!

                              Comment


                                Index, prabilk lietuviškai.
                                Parašė Combat Rodyti pranešimą
                                Jie nėra laisvi.

                                Jūsų pasirinkimas yra tarp alkoholio, tabako, narkotikų bei ideologizuotos tikrovės.

                                Jūs nesate laisvi savo mąstymu, nes nuo pat pirmųjų dienų esate persisunkę ideologizuotomis dogmomis, kurios trukdo blaiviai vertinti objektyvią realybę ir priimti kitokias, dogmatikai nepalankias, aplinkybes.

                                Jei kada suvoksi, kad nereikia aklai pasitikėti ir priimti valdžiai palankų įvykių ir aplinkybių traktavimą, tada pasveikinsiu.
                                Alkoholis, tabakas, narkotikai? Aš ne padugnė, jei bandai tokiu mane įsivaizduot.
                                Meilė Tėvynei gal ir neobjektyvi, bet... svarbi. Be jos mūsų visų Respublika neegzistuotų.
                                Valdžia esame mes patys. Ir jei tu toks jau maištininkas, tai abejoju, kad ryžtumeisi ją keist. (man nuo to tik geriau)
                                Ir šlykštu, kai FSB ar kitos Kremliaus propagandos institucijos tik šiukšlina šį forumą nesėkmingai bandydamos ką nors prisiverbuot. Jūs čia esat tik begalinės forumo valdybos tolerancijos dėka.

                                P. S. Visi piliečiai, su Kariuomenės diena jus!
                                Paskutinis taisė Kitas Džiugas; 2012.11.19, 21:54.

                                Comment


                                  P. S. Visi piliečiai, su Kariuomenės diena jus!
                                  Kad kiek ankstokai sakyciau

                                  Comment


                                    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                                    Index, prabilk lietuviškai.


                                    Alkoholis, tabakas, narkotikai? Aš ne padugnė, jei bandai tokiu mane įsivaizduot.
                                    Meilė Tėvynei gal ir neobjektyvi, bet... svarbi. Be jos mūsų visų Respublika neegzistuotų.
                                    Valdžia esame mes patys. Ir jei tu toks jau maištininkas, tai abejoju, kad ryžtumeisi ją keist. (man nuo to tik geriau)
                                    Ir šlykštu, kai FSB ar kitos Kremliaus propagandos institucijos tik šiukšlina šį forumą nesėkmingai bandydamos ką nors prisiverbuot. Jūs čia esat tik begalinės forumo valdybos tolerancijos dėka.

                                    P. S. Visi piliečiai, su Kariuomenės diena jus!
                                    Kitas Džiugai, manau supratai Index paveiksliuko prasmę. O ją supratęs, galėjai ir nerašyti sekančio pranešimo.
                                    Nes nesvarbu, ką tu rašytum, Combat akyse tu esi vakarų propagandos produktas ir viskas, ką tu rašai - eilinis įskiepyto nelaisvo kenkėjiško provakarietiško mąstymo pavyzdys.
                                    O mūsų akyse - Combat yra ydingo prorytietiško mąstymo produktas. Iš pagrindų skiriasi mūsų vertybių sistemos ir nėra beveik jokių sąlyčio taškų.
                                    Kitais žodžiais tariant - visi mes esame (taip, taip - Combat, Al1 lygiai taip pat, kad ir kaip jie tai beneigtų) tam tikrų pažiūrų vergai ir nesame laisvo mąstymo (nes nuo gimimo esame įtakojami vienokių, ar kitokių visuomenės pažiūrų).
                                    Teisingo požiūrio šioje vietoje nėra ir niekada nebus. Mes tik turime tam tikrą ribotą asmeninę laisvę gyvenimo eigoje atsirinkti mums asmeniškai priimtinas vertybes ir jas propaguoti.

                                    Comment


                                      Parašė Combat Rodyti pranešimą
                                      Jie nėra laisvi.

                                      Jūsų pasirinkimas yra tarp alkoholio, tabako, narkotikų bei ideologizuotos tikrovės.

                                      Jūs nesate laisvi savo mąstymu, nes nuo pat pirmųjų dienų esate persisunkę ideologizuotomis dogmomis, kurios trukdo blaiviai vertinti objektyvią realybę ir priimti kitokias, dogmatikai nepalankias, aplinkybes.

                                      Jei kada suvoksi, kad nereikia aklai pasitikėti ir priimti valdžiai palankų įvykių ir aplinkybių traktavimą, tada pasveikinsiu.
                                      Tipo sovietmečiu buvo kitaip, nei aprašėte? Būtent tada ir buvo "tikrovės" ideologizavimas: "be galo gerėjantys derliai", pasakų pasaka - "vis artėjanti komunizmo šviesa". Na ir absoliuti tv ir radijo eterio kontrolė, bei radiotrukdytuvais užgožiamas "šmeižikų" balsas. Ir jei pamenate, pas sovietus nebūdavo nelaimių, katastrofos būdavo tik už sienos ir t.t... Kai kurie tuo tikėjo Ir dabar tebetiki, kad tada buvo viešai kalbama tik tiesa
                                      Dabar Rusija eina panašiu keliu, sudėtinga situacija su laisva arba opozicine žiniasklaida.

                                      Comment


                                        Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                                        ....Teisingo požiūrio šioje vietoje nėra ir niekada nebus. Mes tik turime tam tikrą ribotą asmeninę laisvę gyvenimo eigoje atsirinkti mums asmeniškai priimtinas vertybes ir jas propaguoti.
                                        Bent sykį kažką protingo parašei.

                                        Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                                        ..Jūs čia esat tik begalinės forumo valdybos tolerancijos dėka...
                                        Tai kreipkis į forumo valdybą, kad tokius kaip aš išjungtų visam laikui; galop gausis puikus politinių masturbatorių klubas – tai, ko ir reikėtų konservatoriams. Ir gali čia nenuduoti vaizdo, kad aš čia galiu pasisakyti tik kažkieno ypatingos malonės dėka, lyg dalyvavimas man čia būtų labai svarbus ir aš už tai turėčiau čia būti kažkam dėkingas; spjoviau į visa tai – ne sykį buvau išjungtas, o jei būtų mygtukas „pasinaikinti sąskaitą“, tai jį ir nuspausčiau, nes su tokiais asilais net apie fotografiją be užsipuolimų soovieetinisss neina padiskutuot... O kol aš čia dar esu „gyvas“, tai avinams man vis norisi išsakyti kitokią poziciją.

                                        Šiaip aš tai siūlyčiau panaikinti visas temas, nesusijusias su urbanistika ir architektūra; ramiau bus.
                                        Paskutinis taisė Combat; 2012.11.20, 12:38.
                                        Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

                                        Comment


                                          Parašė Combat Rodyti pranešimą

                                          Šiaip aš tai siūlyčiau panaikinti visas temas, nesusijusias su urbanistika ir architektūra; ramiau bus.
                                          O kokios temos yra susįjusios, o kokios nesusįjusios su urbanistika? Gyvenimas mieste - tai gyvenimas civilizacijoje. Civilizacija - tai politika ir ekonomika ir kultūra. Gerai atsiskleidžia visas nykus ir ribotas marksistinio materializmo lėkštumas tavo požiūryje. Tokiems kaip tu miestai - tai tik bedvasiai betono urvai, funkcionalios gyvosios masės, įrengimų ir prekių dėžutės, turinčios plebėjams užtikrinti sotesnį gyvenimą nei egzistencija kaimo bakūžėje.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X