Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Korupcija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Rokas Masiulis turi pereiti po kadenciją kiekvienoje Ministerijoje.
    AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

    Comment


      Na atrodo ir sita sasalyna prades po truputi purtyti, puiku.

      VMI, FNTT ir VDI tikrins per 30 neįvardijamų transporto bendrovių

      Plačiau: https://www.vz.lt/transportas-logist...#ixzz58yqBoNNK
      Studentas

      Comment


        Parašė sv-x-as Rodyti pranešimą
        Na atrodo ir sita sasalyna prades po truputi purtyti, puiku.
        Pagaliau kažkas šituos paspaus, nes čia sukasi tiek juodų pinigų.

        Comment


          Duodu prognozę Masiulio bylai. Sueis senatis ir nieko neįvyks. все законно. ( https://www.15min.lt/naujiena/aktual...ktai-56-900694 )

          Comment


            Kažin, net Darbo partijos byloje senatis nesuėjo, kai Uspaskichas kelis kartus turėjo neliečiamybę ir ji po metus laiko buvo atiminėjama.

            Comment


              Parašė digital Rodyti pranešimą
              Kažin, net Darbo partijos byloje senatis nesuėjo, kai Uspaskichas kelis kartus turėjo neliečiamybę ir ji po metus laiko buvo atiminėjama.
              Ten buvo viskas aišku ir paprasta, juoda buhalterija, tik užtruko tą faktą patirtinti, čia byla korupcinė, todėl žymiai sunkesnė, bus labai sunku įrodyti poveikį, kai tiesiogiai nebuvo susitarta dėl kažkokio konkretaus įstatymo ar pirkimo. Net Zuokas buvo išteisintas dėl Rubikono bylos.
              Flickr

              Comment


                Aš ne apie tai, įrodys ar ne, o apie tai, kad nesueis senatis.

                Comment


                  STT agentų apčiupinėti konservatoriai sumišę

                  Skaitykite daugiau: https://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktu...tm_medium=Copy

                  Comment


                    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                    STT agentų apčiupinėti konservatoriai sumišę

                    Skaitykite daugiau: https://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktu...tm_medium=Copy
                    Na taip, jau prasideda manipuliacijos būsimais rinkimais ir skambiomis antraštėmis pradedama formuoti nuomonė. Juk mažai kas skaito daugiau kaip antraštes. O paskaičius giliau matome kad prisimenema dviejų metų senumo įvykiai ir kad piktoji konservatorė Degutienė uždraudė partijos jaunimui susidėti su MG Baltic veikėjais.

                    Comment


                      Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                      Na taip, jau prasideda manipuliacijos būsimais rinkimais ir skambiomis antraštėmis pradedama formuoti nuomonė. Juk mažai kas skaito daugiau kaip antraštes. O paskaičius giliau matome kad prisimenema dviejų metų senumo įvykiai ir kad piktoji konservatorė Degutienė uždraudė partijos jaunimui susidėti su MG Baltic veikėjais.
                      Skirtingai nei virkavo V.Laučius, įtariu, kad LVŽS didina savo įtaką visur kur galima, stengdamasi tapti sistemine ir išmušti taburetę socdemams, o darbiečiai jau ir taip merdi.
                      Tai yra paranku naudojantis Skvernelio patirtimi policijoje.
                      Beje, įtariu, STT vadas Urbonavičius paprašytas išeiti ne be šios įtakos.

                      Comment


                        Parašė Sula Rodyti pranešimą

                        Skirtingai nei virkavo V.Laučius, įtariu, kad LVŽS didina savo įtaką visur kur galima, stengdamasi tapti sistemine ir išmušti taburetę socdemams, o darbiečiai jau ir taip merdi.
                        Tai yra paranku naudojantis Skvernelio patirtimi policijoje.
                        Beje, įtariu, STT vadas Urbonavičius paprašytas išeiti ne be šios įtakos.
                        Tikrasis karabaso ir jo šefų taikinys yra konservatoriai. Teisingai, stengiasi įtaką didinti visur, bet labiausiai televizoriuose. Šiuo metu pas mus situacija lygiai tokia pati kaip Rusijoje, kad televizoriai laimi rinkimus. Kas liečia PM tai jo dziobas kaip jautrus vėjarodis, visada pasisuka į vyraujančius vėjus.

                        Comment


                          Jei su Kurlianskiu būtų susitikinėjęs ar STT apklaustas Karbauskis, tai neabejotinai apie tai būtų parašyta tą pačią dieną .

                          ir išmušti taburetę socdemams
                          Taburetę socdemams sėkmingai išmušė Paluckas, seniau, beje, priklausęs Jaunųjų konservatorių lygai.

                          Šiuo metu pas mus situacija lygiai tokia pati kaip Rusijoje, kad televizoriai laimi rinkimus.
                          Deja, valstiečių įtaka televizoriuose yra minimali iki šiol, už tai ir pučiamas burbulas dėl kiekvieno jų sprendimo. Jei būtų turėję normalią įtaką žiniasklaidoje, tai rinkimuose būtų surinkę virš 50 proc.
                          Paskutinis taisė senasnamas; 2018.03.28, 10:38.

                          Comment


                            Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                            Jei su Kurlianskiu būtų susitikinėjęs ar STT apklaustas Karbauskis, tai neabejotinai apie tai būtų parašyta tą pačią dieną .
                            Dabar jau nebebus rašoma

                            Ir Karbauskiui nereikia susitikinėti su kažkuo, jis pats priima audiencijas. Ne Skvernelis juk algą Karbauskiui moka, o atvirkščiai (ir apie tai vos ne kasdien primena).

                            Pirmą taburetę socdemai sėkmingai išsimušė patys. LDDP frakcija visą laiką norėjo uzurpuoti įtaką, neturinčią nieko bendro su tikra socialdemokratija.

                            Televizorius turi didelę įtaką (neveltui Karbauskio kova dėl LRT pagal Iljyčiaus "zavietus"), bet ji mažėja, nors pas mus pusė elektorato - pensininkai.

                            Comment


                              Ar nėra taip, kad Lietuvoje TV žiūri didžiausias nuošimtis žmonių ES?

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Ar nėra taip, kad Lietuvoje TV žiūri didžiausias nuošimtis žmonių ES?
                                Visi pensininkai žiūri. Pensininkai yra mažiausiai pusė rinkėjų. Prisižiūri per kabelines rusiškų televizijų ir tada kolioja NATO ir ES geiropą. Žiauriai siuntu, kad Lietuvoje yra rodomos kagėbistinės televizijos.

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Ar nėra taip, kad Lietuvoje TV žiūri didžiausias nuošimtis žmonių ES?
                                  Kas apskritai yra TV? Tik ar, ką rodo per anteną ar kokį TV tiekėją, ar ir tai, ką mano televizoriuje rodo Netflix, ką mano telefone rodo Delfi TV savo portale, ką mano kompe rodo LRT mediatekoje, Laisvės TV per youtube ir t.t.?
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                    Kas apskritai yra TV? Tik ar, ką rodo per anteną ar kokį TV tiekėją, ar ir tai, ką mano televizoriuje rodo Netflix, ką mano telefone rodo Delfi TV savo portale, ką mano kompe rodo LRT mediatekoje, Laisvės TV per youtube ir t.t.?
                                    Kalba eina apie bedantes pensininkes kurios naudoja mygtukinius telefonus, nežino su kuo valgomas internetas, o gal jį ant kojų apsiauna, bet kiauras dienas spokso "TV pagalbą" iš ko nusprendžia kaip baisu Lietuvoje gyventi, o per ruskyną spokso putinišką propagandą ir laisto ašaras pamatę Kirkorovą. Tokios yra aktyviausios rinkėjos, nulemiančios mano ir jūsų valdžią.

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                      Kas apskritai yra TV? Tik ar, ką rodo per anteną ar kokį TV tiekėją, ar ir tai, ką mano televizoriuje rodo Netflix, ką mano telefone rodo Delfi TV savo portale, ką mano kompe rodo LRT mediatekoje, Laisvės TV per youtube ir t.t.?
                                      Tradicinę TV (įskaitant DTV), kuri nėra IP TV.

                                      Comment


                                        Neįsivaizduoju, kiek gali tęstis skandalai kraujo donorystės centruose:

                                        STT sulaikė Kraujo centro vadovę J.Bikulčienę

                                        Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual...iene-59-953042

                                        Jei tai nuolat kartojasi, gal reikia keisti pačią sitemą?

                                        Comment


                                          Parašė J.U. Rodyti pranešimą

                                          Kalba eina apie bedantes pensininkes kurios naudoja mygtukinius telefonus, nežino su kuo valgomas internetas, o gal jį ant kojų apsiauna, bet kiauras dienas spokso "TV pagalbą" iš ko nusprendžia kaip baisu Lietuvoje gyventi, o per ruskyną spokso putinišką propagandą ir laisto ašaras pamatę Kirkorovą. Tokios yra aktyviausios rinkėjos, nulemiančios mano ir jūsų valdžią.
                                          Pavažinkite pro proviciją, kur nėra kabalinės TV tiekėjų, ištisai visur viasat lėkštės, net ant senų supuvusių namų, tad prasmės riboti nelabai yra, jei norės, ras galimybių žiūrėti.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X