Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žiniasklaida

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Maxas Rodyti pranešimą
    Popkultūra tik pradeda išnaudoti tautiškumo ir kalbų problematiką, tuo aštrindama visą visuomenę. Apskritai televizija su tokiais projektais nusirideno iki žemiausio lygio. Bet pagalvojus, visą tai skirta vidutiniam statistiniam žiūrovui, bent jau galime susidaryti pilną vaizdą kaip keičiasi visuomenė, graudu.
    Ir šis įvyksi su lentelėmis tik dar labiau skatiną bukaprotiškumą iš abejų pusių.

    Arba šis nesusipratimas: http://www.15min.lt/naujiena/zmones/...inio-39-154596
    Juokinga, tikras bukaprotiškumas.
    Pati LNK jau seniai nusirito žemyn...ką jau kalbėti apie laidų turinį...

    Comment


      Parašė D.P Rodyti pranešimą
      Pati LNK jau seniai nusirito žemyn...ką jau kalbėti apie laidų turinį...
      Bet kaip bebūtų graudu tokios televizijos kaip TV3 ir LNK turi didžiausią auditoriją... Tokia jau ta visuomenė.
      ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

      Comment


        Parašė Maxas Rodyti pranešimą
        Popkultūra tik pradeda išnaudoti tautiškumo ir kalbų problematiką, tuo aštrindama visą visuomenę. Apskritai televizija su tokiais projektais nusirideno iki žemiausio lygio. Bet pagalvojus, visą tai skirta vidutiniam statistiniam žiūrovui, bent jau galime susidaryti pilną vaizdą kaip keičiasi visuomenė, graudu.
        Ir šis įvyksi su lentelėmis tik dar labiau skatiną bukaprotiškumą iš abejų pusių.
        Nereikia pulti visuomenės ir kaltinti jos pasikeitimu į blogą, vien dėl to, kad kažkas sukūrė tokį įdiotišką projektą, kuris tariamai skirtas jiems. Labai abejoju ar didžiajai daliai jis patinka ir yra žiūrimas.

        Comment


          Projektu „Aš myliu Lietuvą“ pasipiktinęs jaunimas siekia sustabdyti laidų transliacijas
          Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

          Comment


            Parašė sleader Rodyti pranešimą
            Nereikia pulti visuomenės ir kaltinti jos pasikeitimu į blogą, vien dėl to, kad kažkas sukūrė tokį įdiotišką projektą, kuris tariamai skirtas jiems. Labai abejoju ar didžiajai daliai jis patinka ir yra žiūrimas.
            Bet kaip paaiškinti, kad tiek LNK su tokiom laidom, tiek TV3 su Krivickais ir nesibaigiančiom Kedžiopėjom yra žiūrimiausi? Nustotų jas žiūrėt, bankrutuotų jie ir visiem geriau būtų.

            p.s. Būtų gerai persikraustyt į atskirą temą.
            Post in English - fight censorship!

            Comment


              Parašė index Rodyti pranešimą
              Bet kaip paaiškinti, kad tiek LNK su tokiom laidom, tiek TV3 su Krivickais ir nesibaigiančiom Kedžiopėjom yra žiūrimiausi? Nustotų jas žiūrėt, bankrutuotų jie ir visiem geriau būtų.

              p.s. Būtų gerai persikraustyt į atskirą temą.
              Aha, tikrai neblogai būtų, panašiai kaip su MTV Lietuva nutiko
              Flickr

              Comment


                Na temos apie TV įtaką visuomenei dar nėra.
                ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                Comment


                  Parašė sleader Rodyti pranešimą
                  Nereikia pulti visuomenės ir kaltinti jos pasikeitimu į blogą, vien dėl to, kad kažkas sukūrė tokį įdiotišką projektą, kuris tariamai skirtas jiems. Labai abejoju ar didžiajai daliai jis patinka ir yra žiūrimas.
                  Visi projektai ir yra kuriami atsižvelgus į tai kas užkabintų visuomenę.
                  (atsiprašau, už offtop'a, reikia naujos temos)
                  ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                  Comment


                    Parašė index Rodyti pranešimą
                    Bet kaip paaiškinti, kad tiek LNK su tokiom laidom, tiek TV3 su Krivickais ir nesibaigiančiom Kedžiopėjom yra žiūrimiausi? Nustotų jas žiūrėt, bankrutuotų jie ir visiem geriau būtų.

                    p.s. Būtų gerai persikraustyt į atskirą temą.
                    Tačiau auditorija surenkama ne tik su Kedžiopėjom, Krivickais ir pan. Yra žinios, serialai (pagrinde ne lietuviški), įvairūs filmai, kuriuos rodo šios televizijos ir kuriuos žiūri žiūrovai. Aš nieko prieš, jog šios televizijos išnyktu iš eterio, bet yra žmonės, kurie vakarus praleidžia prie ekranų ir kažkokias televizijas jiems reikia žiūrėti.

                    Parašė Maxas Rodyti pranešimą
                    Visi projektai ir yra kuriami atsižvelgus į tai kas užkabintų visuomenę.
                    (atsiprašau, už offtop'a, reikia naujos temos)
                    Jie kuriami masėms, bet ne visada tos masės (visuomenė) susidomi tokiais projektais. Bent jau skaitant atsiliepimus naujienų portaluose, tai minėtas tv projektas didžiąja dalimi sulaukia aršios kritikos.

                    (tikimės, kad moderatorius iškels šias diskusijas į atskirą temą)

                    Comment


                      Parašė sleader Rodyti pranešimą
                      Jie kuriami masėms, bet ne visada tos masės (visuomenė) susidomi tokiais projektais. Bent jau skaitant atsiliepimus naujienų portaluose, tai minėtas tv projektas didžiąja dalimi sulaukia aršios kritikos.
                      Bet tai kodėl tokie absurdiški projektai kartojasi ir kartojasi? Logiškai mąstant, jei jie būtų nepasisekę ir jų nežiūrėtų tai niekas jų nebekurtų, nes tiesiog neapsimokėtų. Manau, kad nemaža dalis iš mūsų su tokiais žiūrinčiais savo aplinkoje tiesiog nesusiduriam, nors jų gali būti ir pakankamai nemažai.
                      Post in English - fight censorship!

                      Comment


                        Parašė rat
                        Koks nors "prodiuseris" sugeria su kokiom "žvaigždėm" ar šiaip draugais iš feizbūko ir klausia: "Ką manytum apie tokį projektą?" Tas atsako - "Aik tu sau, kaip anryl, tikrai neprašausi".
                        Tada kokiam televizionščikui aiškina, kad va padarė tyrimą ir susilauktų populiarumo šitas projektas - ir padaro.

                        Kita vertus apie kitas programas nei kalba, nei galbūt žiūri. O kažkoks degeneratų kurtas š... dėmesio centre.
                        Yra paklausa, yra pasiūla. Natūralu. Nebuvo lietuviškų serialų ir visiems buvo gerai. Atsirado lietuviškas vienas, pradėjo masiškai kurt tą patį šlamštą, tik su daugiau reklamos ir komercijos. Kodėl eina visokie realybės šou n sezonų? Nes žmonėms įdomu pletkai. O televizijoms pinigai, paleidom vieną kartą kažkokį šou ir net negalvosim kaip jį paįvairinti, prie pavadinimo pridėsim skaičių 2 ir bus gerai.
                        http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                        Comment


                          Parašė rat
                          Įdomu iš kur apklausa atsirado tokiam kūriniui, matyt prisisapnavo po kažkelinto butelio alaus ir antro baltos
                          Tikrai daro tyrimus kažkokius, žiūri reitingus prieš tai buvusių panašių laidų ir t.t. Taip lengvai tokie ,,projektai'' neatsiranda. Nors šiaip aš nežiūriu ir man visiškai nesvarbu, kokio ten lygio tie šou visi, kas ką nori, tas ta žiūri, arba iš vis nežiūri, ką nors kitą veikia Nesuprantu tokių akcijų, pasipiktinusiųjų bandančių panaikinti tokias laidas, tik reklamą jiems gerą daro.
                          Flickr

                          Comment


                            Parašė rat
                            Įdomu iš kur apklausa atsirado tokiam kūriniui, matyt prisisapnavo po kažkelinto butelio alaus ir antro baltos
                            Kokia dar apklausa? Viena laida/serialas suėjo tai ir eis ant to pačio. Kūrėjams kas? Jie gamina ir parduoda. Televizija nusiperka sezona, jei jo nežiūri tai kūrėjam visai dzin. O pagal esamas tendencijas kuria toliau.
                            http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                            Comment


                              Parašė dainiauskas Rodyti pranešimą
                              Kokia dar apklausa? Viena laida/serialas suėjo tai ir eis ant to pačio. Kūrėjams kas? Jie gamina ir parduoda. Televizija nusiperka sezona, jei jo nežiūri tai kūrėjam visai dzin. O pagal esamas tendencijas kuria toliau.
                              O tai televizijai irgi dzin. Perka jie ir rodo ką papuola, nesvarbu kas nors žiūri ar nežiūri ir į reitingus dėmesio nekreipia.
                              Post in English - fight censorship!

                              Comment


                                Parašė index Rodyti pranešimą
                                O tai televizijai irgi dzin. Perka jie ir rodo ką papuola, nesvarbu kas nors žiūri ar nežiūri ir į reitingus dėmesio nekreipia.
                                Kaip tik nežiūri, reitingai televizijai yra viskas. Pagal tai ir pajamos iš reklamos gaunamos. Tai juk tokia pati įmonė pardavinėjanti prekes, ir siekianti kuo mažesnėmis sąnaudomis kuo daugiau parduoti.
                                Flickr

                                Comment


                                  „Reserved“ nutraukia realybės šou „Aš myliu Lietuvą“ rėmimą, „PZU“ apgailestauja dėl laidos turinio
                                  http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=46884279

                                  Šiaip, mano manymu, bet kokia save gerbianti įmonė turėtų nutraukti paramą tokioms "laidoms", o viso epizodo turinį įvertinti teisėsaugos institucijos ir žurnalistų etikos komisija. Pažiūrėjau tą ištrauką. Turiu pasakyti, kad mane tai šokiravo. Tiesiog iki šiol dar nematyto lygio mūsų visuomenės ir TV laidų kūrėjų nuopolis. Visiškai pasišlykštėtina, žema ir vulgaru. Man jau nebe kyla klausimai dėl lenkų prolemų, bet kyla vienintelis klausimas: NEJAUGI aš esu iš tos pačios šalies, kaip ir tie laidos "dalyviai"? Kažkokie intelekto ir žmogiškų manierų nepaliesti išsigimėliai, dėl kurių man, kaip lietuviui, yra gėda. Ypač turint omeny, kad tenka bendrauti su lenkais.

                                  Comment


                                    Laidos idėja buvo visai nebloga, bet žagrės rankena iš kišenės greitai išlindo. Iš pradžių iš kažkur atkapstyta Diktatūros daina, dabar dar laida su kažkokiais fašizmo elementais - tiesiog puikūs įrankiai Tomaševskio propagandai.

                                    Comment


                                      Tiesą sakant, laida ir mane nuvylė. Padarė tokį didelį pjarą laidai, galvojau, nu čia bus kažkoks įdomus ir originalus realybės šou, bet pažiūrėjau - tai rodomos eilinės intrigėlės...

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        „Reserved“ nutraukia realybės šou „Aš myliu Lietuvą“ rėmimą, „PZU“ apgailestauja dėl laidos turinio
                                        http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=46884279

                                        Šiaip, mano manymu, bet kokia save gerbianti įmonė turėtų nutraukti paramą tokioms "laidoms", o viso epizodo turinį įvertinti teisėsaugos institucijos ir žurnalistų etikos komisija. Pažiūrėjau tą ištrauką. Turiu pasakyti, kad mane tai šokiravo. Tiesiog iki šiol dar nematyto lygio mūsų visuomenės ir TV laidų kūrėjų nuopolis. Visiškai pasišlykštėtina, žema ir vulgaru. Man jau nebe kyla klausimai dėl lenkų prolemų, bet kyla vienintelis klausimas: NEJAUGI aš esu iš tos pačios šalies, kaip ir tie laidos "dalyviai"? Kažkokie intelekto ir žmogiškų manierų nepaliesti išsigimėliai, dėl kurių man, kaip lietuviui, yra gėda. Ypač turint omeny, kad tenka bendrauti su lenkais.
                                        Keisčiausia, kad tokias laidas žiūri tokie patys, kaip ir jų dalyviai ar dar žemesnio intelekto žiūrovai. Pvz mano uošvienė tiesiog prilipusi prie ekrano, kai tai rodo, ir mano, kad čia viskas gerai, normalu, geras šou, gera pramoga. O kai dar skandalas kyla... Štai todėl ir neramu, kad šis skandalas gali tik dar labiau išreklamuoti laidą, o tada prodiuseriai užsibrėš kepti dar daugiau ir dar skandalingesnių laidų.
                                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                        Comment


                                          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                          Keisčiausia, kad tokias laidas žiūri tokie patys, kaip ir jų dalyviai ar dar žemesnio intelekto žiūrovai. Pvz mano uošvienė tiesiog prilipusi prie ekrano, kai tai rodo, ir mano, kad čia viskas gerai, normalu, geras šou, gera pramoga. O kai dar skandalas kyla... Štai todėl ir neramu, kad šis skandalas gali tik dar labiau išreklamuoti laidą, o tada prodiuseriai užsibrėš kepti dar daugiau ir dar skandalingesnių laidų.
                                          Labai teisingai rašai, kuo daugiau visokių pasipiktinusių šlikštynėmis ir vulgarybėmis, tuo reitingai geresni. Beje, tas pats vyskta visose šalyje, visur šou verslo dėsniai tokie patys, nereikia čia kažkaip dramatizuoti ir išskirti Lietuvos.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X