Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žiniasklaida

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė balietis Rodyti pranešimą
    Baik juokus, jis juk iš Kauno. Čia kaip su Kedžio istorija - jei turi draugų Kauno policijoje, tai jie tau išrašys tiek pažymų, kiek reikės, bet teisme tos pažymos gali ir nepadėti. O B. Burgis supanikavo, sumokėjo pinigus (taip supratau iš jo posto) ir dabar verkia, kad reiks eiti į teismą. Ir išvis, neįmanoma, kad per šitiek metų gimnazijos direktorius nei sykio neturėtų reikalų su policija.
    Beje, ar kas nors supranta, kuo konkrečiai jis kaltinamas, niekaip nerandu BK straipsnio apie sistemingą nepilnamečio bauginimą.
    Na ir kas, aš irgi iš Kauno ir per dar daugiau metų neturėjau reikalų su policija. Turėjau tik su milicija po Kalantos laidotuvių. Apskritai nelabai supratau ką norėjot pasakyt.

    Comment


      Parašė J.U. Rodyti pranešimą
      Būtų galima sutikti su tokiomis mintimis, jei Lietuvoje įstatymai neveiktų selektyviai, vieniems suveikia iš karto, kitiems nesuveikia niekada.
      Bet tiesiog negalime pasiguosti, kad įstatymai nelabai veikia, ir jais nesivadovauti. Paniatkės dings, kai žmonės liausis apie jas galvoję. Mums reikia pavyzdžių, kad teismai veikia ir Burgis gali padėti tai parodyti.

      Comment


        Parašė J.U. Rodyti pranešimą
        Apskritai nelabai supratau ką norėjot pasakyt.
        Norėjau pasakyti, kad mergaitės tėvų veiksmuose matau tipišką Kauno policininkų ir prijaučiančių elgesį. Ir tas elgesys, be abejo, turi pagrindo. Visiems labai patinka gretinti su Kedžio byla, tai norėčiau priminti, kad ji prasidėjo nuo pažymos iš vieno Kauno policijos komisariato. Paprašė žmogus pažymos, ir gavo, negi gaila geram žmogui padėti. Matomai čia irgi tėvai jaučiasi gana tvirtai, jų miestas, jų bendramoksliai teisėsaugos struktūrose dirba. Nuo tokių dalykų gali išgydyti tik teismas ir maksimaliai viešumo.

        Comment


          Parašė J.U. Rodyti pranešimą
          Situacija tokia, kad padorus žmogus pirmą kartą realiai susidūrė su lietuviška sistema. Žmogus šoke ir negalėjo net įsivaizduoti kas iš tikro Lietuvoje vyksta dirbdamas už prestižinės mokyklos sienų.
          Pateko žmogus iš savo fantazijų pasaulio į realų pasaulį, kur veikia įstatymai, o teisingumą vykdo teismai. Tai nėra blogai.

          Comment


            Tikrai taip nėra. Dar sykį pasikartosiu, jis šitiek metų vadovavo gimnazijai, kurioje mokosi 9-12 klasės (15-19 metų) "nepilnamečiai", nemaža dalis iš jų atvykę iš kitų miestų ir gyvenantys barake. Čia rimtai kas nors tiki, kad per visą tą laiką nei sykio nebuvo kokių nors incidentų su policija?
            Ir tikrai žinau (nes bendradarbis sakė, o jis pats baigė KTUG), kad tėvų skundų ir panašaus šūdo yra buvę ir anksčiau. Vienas iš tokių skundų baigėsi tuo, kad išmatavo kvadratinius metrus ir teko priiminėti 1 moksleiviu mažiau nei iki tol. Tiesiog galbūt dabar gerb. B. Burgis yra pirmą sykį puolamas asmeniškai, bet netikiu, kad jam naujiena, kaip dirba policija ir biurokratai.
            Vakarykštis jo benefisas sudarė ne visai adekvataus žmogaus įspūdį. Neįsivaizduoju, kokios to priežastys.

            Comment


              Parašė balietis Rodyti pranešimą
              Tikrai taip nėra. Dar sykį pasikartosiu, jis šitiek metų vadovavo gimnazijai, kurioje mokosi 9-12 klasės (15-19 metų) "nepilnamečiai", nemaža dalis iš jų atvykę iš kitų miestų ir gyvenantys barake. Čia rimtai kas nors tiki, kad per visą tą laiką nei sykio nebuvo kokių nors incidentų su policija?
              Ir tikrai žinau (nes bendradarbis sakė, o jis pats baigė KTUG), kad tėvų skundų ir panašaus šūdo yra buvę ir anksčiau. Vienas iš tokių skundų baigėsi tuo, kad išmatavo kvadratinius metrus ir teko priiminėti 1 moksleiviu mažiau nei iki tol. Tiesiog galbūt dabar gerb. B. Burgis yra pirmą sykį puolamas asmeniškai, bet netikiu, kad jam naujiena, kaip dirba policija ir biurokratai.
              Vakarykštis jo benefisas sudarė ne visai adekvataus žmogaus įspūdį. Neįsivaizduoju, kokios to priežastys.
              Bus teismas ir viskas paaiškės. Gal tiesiog žmogus anksčiau nebuvo susidūręs su teismu ir tai jam sukėlė tam tikrą paniką.
              Paskutinis taisė John; 2015.01.22, 17:48.

              Comment


                Kad B.Burgis siek tiek gyvena kitam pasaulyje, esu susidures ir as. Net apie ta pati rukyma, alkoholio vartojima. Kazkada savo bloge parase kaip jo mokykloje visi yra geri, niekas neruko, negeria ir pan. Kai tuo tarpu as buvau 11 klasej, ir tai buvo patys tie metai mokykloj kai jau esi beveik 18kos ir tais metais nera jokiu egzaminu ar pan. = puikus metai baliams festivaliams. Tad visokiuose plotuose oj kaip dalyvaudavom, budavo ir rukalai, ir alkoholis nemazais kiekiais. Zodziu kaip dauguma jaunimo, kas niekam nera paslaptis. Ir su mumi ne ka maziau dalyvaudavo bendri pazistami is KTUG. Tai paminejes jo iraso komentaruose susilaukiau audringos direktoriaus reakcijos, kad esu smezikas, rasau mela, taip nebuna ir buti negali ir kaip man negeda ir pan.

                Tad kad pas B.B. gali buti siek tiek sutrikes realybes suvokimas, tikrai nesistebeciau. Atrodo, kad jis istriges savo mokyklos ribose ir galvoja, kad visas likes pasaulis yra toks pats kaip jo mokykla. Ir dabar jam sokas kai pamate, kad taip nera. Cia lyg n kartu padidinta situacija kaip, kad mano komentaro parasymas jo bloge. Jis tiesiog negali suvokti, kad kazkas pasaulyje vyksta netaip kaip jis galvoja.

                Comment


                  Nusižengimas kurį darai, kai valdžia nemato - nenusižengimas.
                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                  Comment


                    Burgis buvo mano dėstytojas (dėstė tikimybių teorija) ir sudarė labai arogantiško tipo įspūdį, nevengė šaipytis iš studentų, pvz. sakydavo kam jums aukštasis išsilavinimas, juk Gatesui jo nereikėjo tapti milijardieriumi. Per egzaminus rengdavo loterijas, ar dar nepradėjus egzamino nuspresdavo kiek studentų išlaikys.

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Pateko žmogus iš savo fantazijų pasaulio į realų pasaulį, kur veikia įstatymai, o teisingumą vykdo teismai. Tai nėra blogai.
                      Čia Lietuvoje veikia įstatymai? Nusileiskit nuo debesų.
                      O čia va spauda vėl rašo apie teisėjus:
                      http://www.delfi.lt/news/ringas/poli....d?id=66975892
                      Paskutinis taisė J.U.; 2015.01.22, 19:46.

                      Comment


                        Parašė balietis Rodyti pranešimą
                        Paprašė žmogus pažymos, ir gavo, negi gaila geram žmogui padėti.
                        O tokia mintis nekyla, kad pažyma buvo išduota turint tam pagrindo?
                        Yra tokia rusiška patarlė:
                        "Каждый понимает в меру своей испорченности"
                        (Kiekvienas supranta pagal savo sugedimo laipsnį).

                        Comment


                          sakydavo kam jums aukštasis išsilavinimas, juk Gatesui jo nereikėjo tapti milijardieriumi
                          Nei čia šaipymasis, nei arogancija, o bandymas iš kitos pusės pažvelgti į paplitusį požiūrį "be diplomo nieko nepasieksi". Bandė iš jūsų išugdyti geitsus .

                          Masinis žurnalistų sekimas "vardan saugumo"
                          GCHQ’s bulk surveillance of electronic communications has scooped up emails to and from journalists working for some of the US and UK’s largest media organisations, analysis of documents released by whistleblower Edward Snowden reveals.
                          Emails from the BBC, Reuters, the Guardian, the New York Times, Le Monde, the Sun, NBC and the Washington Post were saved by GCHQ and shared on the agency’s intranet as part of a test exercise by the signals intelligence agency.
                          http://www.theguardian.com/uk-news/2...ashington-post
                          Paskutinis taisė senasnamas; 2015.01.22, 19:46.

                          Comment


                            Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                            O tokia mintis nekyla, kad pažyma buvo išduota turint tam pagrindo?
                            Yra tokia rusiška patarlė:
                            "Каждый понимает в меру своей испорченности"
                            (Kiekvienas supranta pagal savo sugedimo laipsnį).
                            Tai be abejo, kad Lietuvoje nėr teisybės ir viskas kiaurai korumpuota, bet kaip tik tą sykį Kauno policija išdavė būtent tokią pažymą, kokios reikėjo Kauno teisėjos broliui, nes turėjo tam pagrindo.

                            Comment


                              Parašė balietis Rodyti pranešimą
                              Tai be abejo, kad Lietuvoje nėr teisybės ir viskas kiaurai korumpuota, bet kaip tik tą sykį Kauno policija išdavė būtent tokią pažymą, kokios reikėjo Kauno teisėjos broliui, nes turėjo tam pagrindo.
                              Jei aš turėčiau pagrindo kuo nors skūstis ir nueičiau į policiją tai manau kad pažymą ir aš gaučiau. Faktiškai yra taip, kad ginčijamasi pagal nelaisvos žiniasklaidos ūbavimus (laisvos Lietuvoje nematau) ir niekas nežino tikrosios padėties. Šnekama pagal iš anksto susidarytą (gal kieno sudarytą) nuomonę. Aš nežinau kaip yra iš tikrųjų ir todėl nesiimu iš anksto spręsti kas iš tikro atsitiko šioje istorijoje. Bet aiškiai matau krūvą klausimų į kuriuos niekas negali ar bijo atsakyti.

                              Comment


                                Man asmeniškai iškart, kai tik išgirdau tą istoriją, kilo klausimas, į kurį niekas taip ir neatsakė - koks durnius bandytų Kaune pedofilinti teisėjos dukterėčią.
                                O toliau tai, ką aš žinau, visoje šitoje istorijoje kažkodėl labiausiai nesisekė teisėjos bendradarbiams.

                                Comment


                                  Parašė balietis Rodyti pranešimą
                                  Man asmeniškai iškart, kai tik išgirdau tą istoriją, kilo klausimas, į kurį niekas taip ir neatsakė - koks durnius bandytų Kaune pedofilinti teisėjos dukterėčią.
                                  O toliau tai, ką aš žinau, visoje šitoje istorijoje kažkodėl labiausiai nesisekė teisėjos bendradarbiams.
                                  Vaikui ant kaktos paprastai nebūna užrašyta kieno ji dukterėčia.
                                  O toliau tai, ką aš žinau, visoje šioje istorijoje labiausiai nesisekė Kedžių šeimai.
                                  Tuščias ginčas, kolega. Nei jūs, nei aš nežinome kaip iš tikro yra. Bet 110 klausimų neatsakyta.

                                  Comment


                                    koks durnius bandytų Kaune pedofilinti teisėjos dukterėčią.
                                    Įtakingas. O iš pradžių turbūt apie tai nežinojo.

                                    Comment


                                      Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                      Vaikui ant kaktos paprastai nebūna užrašyta kieno ji dukterėčia.
                                      O toliau tai, ką aš žinau, visoje šioje istorijoje labiausiai nesisekė Kedžių šeimai.
                                      Tuščias ginčas, kolega. Nei jūs, nei aš nežinome kaip iš tikro yra. Bet 110 klausimų neatsakyta.
                                      Neatsakytų klausimų yra, bet esmė, kas suinteresuotas, kad tie klausimai liktų neatsakyti ir dėl to pabėgo.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                        Įtakingas. O iš pradžių turbūt apie tai nežinojo.
                                        Kadrino dukters mamą ir nežinojo? Taigi ten ne maniakas iš krūmų iššoko ir užpuolė namo einančią aštuonmetę.

                                        Comment


                                          Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                          Čia Lietuvoje veikia įstatymai? Nusileiskit nuo debesų.
                                          O čia va spauda vėl rašo apie teisėjus:
                                          http://www.delfi.lt/news/ringas/poli....d?id=66975892
                                          Niekas, nesako, kad Lietuva yra perfect. Bet nereiktų Lietuvos piešti ir kaip kokio Afganistano.

                                          Aš ir pats suprantu, kad yra dalykų, kurie, galbūt, kartais kertasi su sveiku protu, bet Lietuva šiuo požiūriu nėra labai unikali ES kontekste.

                                          Visokių kvailių ir nupušėlių teisinimas ar net aukštinimas tikrai nėra geresnė alternatyva.
                                          Paskutinis taisė John; 2015.01.22, 23:00.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X