Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pensijos, pensijų fondai, laiminga senatvė ir t.t.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    Taigi su šautuvu niekas į fondus nevarė?
    Vyriausybes finansuojama sodra bet kokiu tveju ,esant bet kokiai prastai salies situacijai vis tiek mokes kazkokias ismokas. O privatus fondai sunkiu atveju paprasciausiai pasakys: viso gero ,investicijos nepasiteisino.

    Comment


      Valio!!! Pirmoji kregždė. Laikau špygas:

      „Sodra“ paduota į teismą dėl pensijų fondų

      Balandžio 22 dieną į Vilniaus apygardos teismą kreipėsi pirmasis privačiai papildomą pensijos dalį nusprendęs kaupti pilietis, reikalaudamas uždrausti „Sodrai“ vienašališkai keisti įsipareigojimus ir pervedinėti mažesnes įmokas nei buvo sutarta prieš kelerius metus, kai jis pasirašė pensijų kaupimo sutartį. Teismui buvo įteiktas atitinkamas Marijaus Keršio skundas dėl veiksmų, sukeliančių teisėto intereso pažeidimo grėsmę, uždraudimo.

      http://www.delfi.lt/news/economy/bus...hp?id=21808511
      gera gyventi gerai

      Comment


        Parašė Kema Rodyti pranešimą
        Valio!!! Pirmoji kregždė. Laikau špygas:

        „Sodra“ paduota į teismą dėl pensijų fondų
        Tai i sveikata. Grazins tuos pora % sodrai, tada atitinkamai pakels kitus mokescius ir netto vistiek sedesi minuse, nes skyles kaisys skolintais pinigais (t.y. +palukanos). O jei to neuzteks ir paskelbs valstybes bankrota (=litas i siuksliadeze), tada tuose fonduose prarasi jau ne pora % o galbut didesne dali.

        Comment


          Parašė a_p Rodyti pranešimą
          Tai i sveikata. Grazins tuos pora % sodrai, tada atitinkamai pakels kitus mokescius ir netto vistiek sedesi minuse, nes skyles kaisys skolintais pinigais (t.y. +palukanos). O jei to neuzteks ir paskelbs valstybes bankrota (=litas i siuksliadeze), tada tuose fonduose prarasi jau ne pora % o galbut didesne dali.
          Tai mūsų valstybėje dar galioja konstitucija, ar kaip tu sakiai, tapome laukine valstybe?

          Ir užtenka čia graudinti, tuoj gal dar kelnes reikės nusimauti ir atiduoti buožei, kad nebankrutuotume.
          gera gyventi gerai

          Comment


            Parašė Kema Rodyti pranešimą
            Tai mūsų valstybėje dar galioja konstitucija, ar kaip tu sakiai, tapome laukine valstybe?
            Jei tu apie "teisetus lukescius", tai jie kertasi su kitais "teisetais lukesciais", pvz tokiais kaip "valdzia rupinasi salies finansiniu stabilumu". Man pastarieji atrodo gerokai svarbesni.

            Ir užtenka čia graudinti, tuoj gal dar kelnes reikės nusimauti ir atiduoti buožei, kad nebankrutuotume.
            Jei tavo islaidos didesnes uz pajamas tai visai gali tekti. Arba vistiek atims po to kai bankrutuosi.

            Comment


              R.J.Dagys: po kelerių metų teks vėlinti pensinį amžių

              Socialinės apsaugos ir darbo ministras (SADM) Rimantas Jonas Dagys pripažįsta, kad „Sodros“ pervedimai į privačius pensijų fondus gali nebegrįžti prie buvusios 5,5 proc. ribos, taip pat po trejų ketverių metų turėtų būti pradėtas vėlinti pensinis amžius. Dabar, anot jo, sprendžiant „Sodros“ problemas, būtina didinti jos pajamas, todėl „Sodros“ tarifo didinimas gali būti neišvengiamas.

              http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=22615234
              gera gyventi gerai

              Comment


                nu kaupikai, ką galit pasiūlyti jaunam, neseniai dirbti pradėjusiam žmogui dėl pensijų kaupimo? verta, pliusai minusai ir pan?

                Comment


                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                  nu kaupikai, ką galit pasiūlyti jaunam, neseniai dirbti pradėjusiam žmogui dėl pensijų kaupimo? verta, pliusai minusai ir pan?
                  Turėk daug vaikų ir gerai juos auklėk. Tuomet bus didelė tikimybė, kad bent vienas tau padės senatvėje, na o kiti bent jau bananų kartais nupirks.

                  ps.: nejuokauju.

                  Comment


                    /\ ir ką tuo nori pasakyt? kad užsilenks sodra, nebebus pensijų, o bankai kažkur nuterios ir kaupiamąsias?

                    Comment


                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                      /\ ir ką tuo nori pasakyt? kad užsilenks sodra, nebebus pensijų, o bankai kažkur nuterios ir kaupiamąsias?
                      Jeigu tavo gera alga (bent 10-15 proc. didesnė už Lietuvos vidurkį) ir moki kontroliuoti savo išlaidas (sugebi neskriausdamas savęs ir artimųjų kas mėnesį atidėti ~20proc. pajamų), sukauptas lėšas investuoti į auksą. Tai bene pati patikimiausia investicija. Žinoma, prieš tai gerai pasidomėk visais niuansais, nes tinkamai nepasiruošus bet kokia investicija prapuls.
                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                      Comment


                        aik tu peklan aš klausiu ką daryt man su fondais, tai vienas vaikų turėt 15 siūlo, kitas auksą pirkt

                        Comment


                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                          aik tu peklan aš klausiu ką daryt man su fondais, tai vienas vaikų turėt 15 siūlo, kitas auksą pirkt
                          Aš pats 2004m. rudenį pasirinkau konservatyvų SEB fondą, tai po tiek laiko kiek pervesta, tiek ir yra — nei daugiau, nei mažiau (gal iki kelių dešimčių litų skirtumas). Mano buvę bendradarbiai, pasirinkę nekonservatyvų fondą, prarado įvairias sumas, tačiau bankas ramina, kad dar susigrąžins. Taigi kaip matai mano požiūris į tuos fondus daugiau skeptiškas. Ko pats nepadarai, to niekas už tave nepadarys
                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                          Comment


                            Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                            aik tu peklan aš klausiu ką daryt man su fondais, tai vienas vaikų turėt 15 siūlo, kitas auksą pirkt
                            bet kokiu atveju verta. Juk dabar tie 2% nuo sodros mokesčio, taip ar taip nukeliauja pensininkams šelpt. O pasirinkęs bet kokį kaupimą, tu juos turėsi sau. Ilgai nemastyk ir imk. Geriausia šiuo metu rizikingiausi fondai, pradėjo gerai augti.
                            Aš tikrai myliu Lietuvą!

                            Comment


                              /\ na žinai, šiandien auga, rytoj jau nebe bet vat kita nuomonė, kuri man svarbi

                              Comment


                                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                /\ na žinai, šiandien auga, rytoj jau nebe bet vat kita nuomonė, kuri man svarbi
                                Pats rizikingiausias Finastos fondas augo dešimtim ir šimtais procentų. O šių metų pradžioj tapo vertas mažiau, nei Sodra pervedė pinigų. Dabar auga vėl. Žodžiu, didelių stebuklų nėra, ir pinigai ant medžių neauga.

                                Manau, kad niekas negali pasakyti, kokia bus tavo pensija 2049 metais. Per daug nežinomųjų.

                                Comment


                                  /\ bet kur svarbiausias mano klausimas - ar aš ką nors prarandu kaupdamas tą pensiją ar ne? juk disponuojama tik mano pinigais ant popieriaus (skirtumu nuo gaunamo į rankas), tiesa?

                                  Comment


                                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                    /\ bet kur svarbiausias mano klausimas - ar aš ką nors prarandu kaupdamas tą pensiją ar ne? juk disponuojama tik mano pinigais ant popieriaus (skirtumu nuo gaunamo į rankas), tiesa?
                                    Prarandama kintamoji Sodros pensijos dalis. Jeigu ji, išeinant pensijon, bus didesnė, nei jūsų sukaupta kasmėnesinė išmoka, prarasite pinigus. Bet kaupiami pinigai išėjus pensijon taps visiška jūsų nuosavybė, o Sodros (ar kas iš jos liks) pensijas reguliuos Vyriausybė

                                    Comment


                                      ir pliusai ir minusai, gal visgi verta turėti bent šiokią tokią nuosavybę senatvėje?..

                                      Comment


                                        Bet kokiu atveju, aišku, kad nei Sodra, nei II pakopos draudimas, sočios ir nerūpestingos senatvės neužtikrins.

                                        Comment


                                          /\ ir taip teigi apie laikotarpį, kuris bus po 40 metų? aš tikrai manau, kad būsim bent jau DABARTINĮ ES lyderių lygį pasiekę (apie jų tuometinį lygį aš nekalbu )

                                          Comment

                                          Working...
                                          X