Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie Baltarusijos santvarką ir ekonomiką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tik konkurencija pasižymi ne produkcijos/paslaugų kokybės gerinimu ir legaliu kovojimu dėl rinkos, o trynimusi prie Lukašenkos ir co.
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    Comment


      Taip žinoma. Tu kaip visada teisus.

      Comment


        Džiugu, kad pagaliau pripažįsti klydęs
        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

        Comment


          Šiandien girdėjau 2 naujienas:
          1. Lietuvos delegacija su Zuoku priešaky aplankė Minską. Verslininkai pažadėjo investuoti apie $100 mln., o miesto valdžia domėjosi baltarusiškais tramvajais ir Minsko tramvajų tinklu.
          2. Dalis Minsko milicijos patruliuos dviračiais. Čia irgi turbūt užsikrėtė iš Zuoko, atvykusio Minskan

          Comment


            Kokie verslininkai, jei konkrečiau?
            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

            Comment


              Lietuvos verslininkai.

              Comment


                Tiek supratau, tik kurie verslininkai? Ar nėra info apie tai?
                Beje iš kur info traukei?
                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                Comment


                  Idomu, ar patogu bus dviraciais vaziuojantiems Minsko milicininkams musti protestuotojus? Nors kokia bobute gales ir pervaziuoti uzuot sparde, dar sutaupys laiko

                  Comment


                    smagu jums, blitz su John. galite kolioti ta Baltarusija, kaip nieko, o man - banas kabo


                    Prie ruso man buvo geriau

                    Comment


                      Man lygiai tas pats, Johnas čia vienintelis privilegijuotas
                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                      Comment


                        Ir suvis nesuprantu, kam dezinformuoti žmones

                        Comment


                          ahm..atleisk, farbrom, bet tu cia apie dezinformacija is kieno puses kalbi?


                          Prie ruso man buvo geriau

                          Comment


                            Na jau Alonso tik ne iš tavo

                            Comment


                              kalbi ismintingai.


                              Prie ruso man buvo geriau

                              Comment


                                Sekmadieni 17.00 per LRT laidoje "Keliaukim!" reportazas is Baltarusijos

                                Comment


                                  Tikiuosi reportažas bus objektyvus, nes kelis kartus kvatojaus už pilvo susiėmęs kai per LRT sakė, jog Minske nėra didelių parduotuvių (na žiūrint kas kaip supranta savoka didelis(ė), gal kam ir 7 aukštų universalinė Minsko centre neatrodo pakankamai didelė). O kitą kartą buvo sumontuotas garsas atseit Lukašenka giria Hitlerį, bet tai juokinga nepasirodė. Greičiau kvaila.

                                  Comment


                                    Kaži ar LRT užsiimtų kažkokiu klastojimu, o dėl objektyvumo tai čia jau kaip kada. Beje, kokios ten laidos būta?
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      Na kartą buvo laida apie Lukašenką, bet ją sukūrė opozicija, tai nemažai nesąmonių ten prikalbėjo. Deja neatsimenu jos pavadinimo.
                                      Kitos laidos pavadinimo taip pat nepamenu. Ten buvo kalbama apie Baltarusiją, jos ekonomiką, verslą ir pan. Laida buvo gan objektyvi, bet ir ten buvo nesąmonių (kaip jau sakiau kad ir su prekybos centrais, neva Minske nėra didelių parduotuvių).

                                      Comment


                                        Ta prasme opozicija? Lietuvos ar Gudijos? kkž ne visai seniai rodė laidą "Pinigų karta" ir ten buvo pasakojama apie Baltarusiją, tai matyt šitą ir turėjai galvoje.
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Na nžn. Tą laidą (gal tiksliau sakant filmą) rodė jau senokai. Prieš metus ar daugiau. Tas filmas jau senas (kokių šešių- septynių metų senumo) ir jį sukūrė Baltarusijos opozicija. O tą kitą apie ekonomiką irgi beveik prieš metus mačiau.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X