Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno miesto savivaldybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    tipinis wiliansko požiūris - mol kas čia tas Kaunas Vilnius sostinė , Klaipėda uostas, o kas Kaunas

    Comment


      Parašė udrius Rodyti pranešimą
      tipinis wiliansko požiūris - mol kas čia tas Kaunas Vilnius sostinė , Klaipėda uostas, o kas Kaunas
      Nepastebejau kazkokios paniekos ar diskriminacijos. Tik kad jam realiai diskutuot nebuvo su kuo. Kita vertus, kas bus meras ir taip aisku, tai kam tiek jam tiek kitiems vargintis ir gaist laika, tai ir susirinko visokie is spintu istraukti advokatai.

      Comment


        Man labiausiai patiko už dokumentų klastojimą teisto socdemo svajonės apie kapsules ant laidų. Ta garsiai lojanti "centristė", kuri buvo labiau panaši į tiesiog paniką keliantį dešinyjį radikalą buvo šlykščiausia tų debatų dalis.
        Bet bendras vaizdas toks, kad nors ir obviously yra daug trūkumų dabartiniam valdyme, nei vienas iš šitų kandidatų neturi ką pasiūlyt. Čia šiaip gera demonstracija kokia yra tragiška politinė padėtis šalyje kai nei viena partija nesugeba pasiūlyt žmonėm nieko geresnio už tiesiog kompetetingą managerį. Politinės partijos be jokios politinės ideologijos diferenciacijos, išsiskiria tik nupušę dėl vaikų gąsdinantys radikalai.

        Comment


          Na gal lygis aukstesnis nei video, bet panasumu yra


          Comment


            Kuom jūs Matijošaičio įžvelgiat pranašumus? Man jie visi gan provincialūs. Konservatorių kandidatė, vienintelė turbūt angliškai sugebėtų lygiaverčiai bendraut.. Sakysit reikia miestui visų pirma ūkininko,bet aš nesutinku. Ūkiu rūpinasi tegul administracijos direktoriai ir kiti pavaldiniai, bet ir jie silpnoji dalis, dėl mažų algų, aukštos kvalifikacijos darbuotojų neprisikviesi, o ir pačio vieningo Kauno stiprioji komandos dalis pradėjo byrėt.

            Comment


              Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
              Kuom jūs Matijošaičio įžvelgiat pranašumus? Man jie visi gan provincialūs. Konservatorių kandidatė, vienintelė turbūt angliškai sugebėtų lygiaverčiai bendraut.. Sakysit reikia miestui visų pirma ūkininko,bet aš nesutinku. Ūkiu rūpinasi tegul administracijos direktoriai ir kiti pavaldiniai, bet ir jie silpnoji dalis, dėl mažų algų, aukštos kvalifikacijos darbuotojų neprisikviesi, o ir pačio vieningo Kauno stiprioji komandos dalis pradėjo byrėt.
              Anglų k. nepadės jei nėra jokių vadybinių sugebėjimų. Kupčinskas irgi mokėjo angliškai, bet kas iš to.
              Flickr

              Comment


                Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                Kuom jūs Matijošaičio įžvelgiat pranašumus? Man jie visi gan provincialūs. Konservatorių kandidatė, vienintelė turbūt angliškai sugebėtų lygiaverčiai bendraut.. Sakysit reikia miestui visų pirma ūkininko,bet aš nesutinku. Ūkiu rūpinasi tegul administracijos direktoriai ir kiti pavaldiniai, bet ir jie silpnoji dalis, dėl mažų algų, aukštos kvalifikacijos darbuotojų neprisikviesi, o ir pačio vieningo Kauno stiprioji komandos dalis pradėjo byrėt.
                kas is to, jei moki bendrauti angliskai, bet nesupranti apie ka bendrauti? Vadovaujant tokiai korporcijai kaip Viciunai, anglu kalba labiau reikalinga, bet nieko, susitvarke su tai issukiais

                Comment


                  Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                  Kuom jūs Matijošaičio įžvelgiat pranašumus? Man jie visi gan provincialūs. Konservatorių kandidatė, vienintelė turbūt angliškai sugebėtų lygiaverčiai bendraut.. Sakysit reikia miestui visų pirma ūkininko,bet aš nesutinku. Ūkiu rūpinasi tegul administracijos direktoriai ir kiti pavaldiniai, bet ir jie silpnoji dalis, dėl mažų algų, aukštos kvalifikacijos darbuotojų neprisikviesi, o ir pačio vieningo Kauno stiprioji komandos dalis pradėjo byrėt.
                  Mano buvusi kolege cia dirba, tai vici grupe. Algos matom kokios. Viskas sustyguota, sistema veikia, eksportas keliauja i Irana, Saudo Arabija. Ar man balsuot uz ta lojancia koncervu egzperte ar kas ten bebutu, kuri kalba apie medziu saknu kirtima eteryje, kai turi tik kelias minutes pasisakyt? Tiem dalyviam mikrofono negalima duot i rankas, jau nekalbant apie bet koki prileidima prie valdzios lovio.
                  https://rekvizitai.vz.lt/imone/vg_agroholding/

                  Comment


                    Parašė liutass Rodyti pranešimą

                    kas is to, jei moki bendrauti angliskai, bet nesupranti apie ka bendrauti? Vadovaujant tokiai korporcijai kaip Viciunai, anglu kalba labiau reikalinga, bet nieko, susitvarke su tai issukiais
                    Būtent, jei sukūrė stambų verslą, kuris eksportuoja į rinkas, kur susikalbėjimui reikalinga anglų kalba, kodėl toks žmogus negali vadovauti miestui ir sėkmingai pritraukinėti investicijas iš tų pačių Europos šalių?
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                      Būtent, jei sukūrė stambų verslą, kuris eksportuoja į rinkas, kur susikalbėjimui reikalinga anglų kalba, kodėl toks žmogus negali vadovauti miestui ir sėkmingai pritraukinėti investicijas iš tų pačių Europos šalių?
                      Nes Kaunas "koncervatoriu" miestas. Tikriausiai del to

                      Comment


                        Na tam pačiam "Viči" dirbo mano viena draugė vadovaujamuose pareigose su tiesioginiu viršininku V.M. tai gal geriau nereikia tokių vadovų. Pats jis angliškai nešnekėjo, bet šnekėjo jo komanda, kuri buvo nusamdyta tikrai gera. Skvernelis irgi sako, kad anglų jam nereikia, yra kas už jį dar protingiau pašnekės. Aišku čia skirtingos pareigos, bet kur jūs matot, kad per šiuos 4metus tokius didelius pokyčius, kuriuos padarė būtent Vieningas Kaunas. Kad piarinosi tai taip. Nieko nesakau, geriau užmigt su mintim, kad mano miestas atsigauna, nei kad sumauta skylė, iš kurios reikia dingti. Tas Vieningui Kaunui pavyko 120proc.

                        Comment


                          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                          Na tam pačiam "Viči" dirbo mano viena draugė vadovaujamuose pareigose su tiesioginiu viršininku V.M. tai gal geriau nereikia tokių vadovų. Pats jis angliškai nešnekėjo, bet šnekėjo jo komanda, kuri buvo nusamdyta tikrai gera. Skvernelis irgi sako, kad anglų jam nereikia, yra kas už jį dar protingiau pašnekės. Aišku čia skirtingos pareigos, bet kur jūs matot, kad per šiuos 4metus tokius didelius pokyčius, kuriuos padarė būtent Vieningas Kaunas. Kad piarinosi tai taip. Nieko nesakau, geriau užmigt su mintim, kad mano miestas atsigauna, nei kad sumauta skylė, iš kurios reikia dingti. Tas Vieningui Kaunui pavyko 120proc.
                          Net ir cia galima izvelgt pliusu. Pakeltas zmogaus pozityvas, geresnis miegas, didesnis darbo nasumas O dar atkovotas Vytis, statomas stadionas, 30ha paruostos zemes naujai pletros industrinei zonai, Laisves alejos nepazint del konversijos, statomi verslo centrai, prie kurio jis pats tiesiogiai prisideda. Kaip pradziai neblogai Vakar jis teisingai pasake - vilnieciai nebesisvaido lozungais ,kad ir Kaune galima gyvent. Galbut tai Kupcinsko nuopelnas, gal ir isvis be jokio mero butu tai pavyke, as nesiimu sprest. As ten negyvenu, bet ziurint is sono, gaires nukreiptos teisinga kryptimi.

                          Comment


                            Kupcinska sunu siaip ne taip ismetem, bet gryzta Kupcinskas tevas Jis penktas sarase. Beje, virs 10 metu dirbes kazkurioje Vilniaus seniunijoje

                            Comment


                              Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                              Net ir cia galima izvelgt pliusu. Pakeltas zmogaus pozityvas, geresnis miegas, didesnis darbo nasumas O dar atkovotas Vytis, statomas stadionas, 30ha paruostos zemes naujai pletros industrinei zonai, Laisves alejos nepazint del konversijos, statomi verslo centrai, prie kurio jis pats tiesiogiai prisideda. Kaip pradziai neblogai Vakar jis teisingai pasake - vilnieciai nebesisvaido lozungais ,kad ir Kaune galima gyvent. Galbut tai Kupcinsko nuopelnas, gal ir isvis be jokio mero butu tai pavyke, as nesiimu sprest. As ten negyvenu, bet ziurint is sono, gaires nukreiptos teisinga kryptimi.
                              Esu gimęs, auges Vilniuje ir neteko nei karta girdėti, kad koks vilnietis taip sakytų, apart pora pranešimų žniasklaidoje. Apskritai nėra tekę girdėti jokių varymu ant Kauno. Man buvo šokas kai prieš 10 metų buvau, Kaune ir ten išgirdau, kad yra kažkokia priešprieša, krepšinis (kam rūpi tas krepšinis?? Bent jau vilniečių požiūriu.) Ir šitame, forume ir internete, esu matęs keistų nieko nepagrįstų varymų ant dvigubai didesnio miesto Vilniaus, kuriame gyvena paprasti žmonės, šeimos, vaikai kurie tiesiog nori būti lamingi. Tad tas vienpusis varymas buvo nelogiškas, bet grįžus į Vilnių, visa tai atsimuša, kaip į sieną, nes Vilnius gyvena savo gyvenimą, ir geresnis Kaunas ar blogesnis , niekam nerūpi. Nors šiaip Kaunas gražus miestas ir pažįstų puikių žmonių. Nors šiais šiais laikais ir iš kauniečių Beveik nebegirdžiu tokių nesamonių,(bent jau bendraujant gyvai) nes tenka su daug skritingų žmonių iš Kauno bendrauti verslo reikalais.
                              Paskutinis taisė Kaštonas; 2019.02.28, 15:50.

                              Comment


                                Čia panašiai kaip legendinis bajeris su USA ir Canada. Canada visada pabrėžia, kad kokuruoja su USA, bet USA apie tai nieko nežino

                                Comment


                                  Vieni vartai. Sveikinu kauniecius is anksto.

                                  „Kaune šį kartą matome kitiems miestams nebūdingą tendenciją – visi kandidatai kartu sudėjus nesugebėjo užimti nė pusės viso komunikacijos srauto – vienvaldis lyderis yra šiandieninis Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, užėmęs net 63,8% visos komunikacijos apie kandidatus į merus“, – kalba p. Kairienė.

                                  Plačiau: https://www.vz.lt/rinkodara/komunika...#ixzz5gw906rRt

                                  Comment


                                    Na išleisti pinigai dar nieko nelemia O ir tie skaičiai fig ką aš žinau, pvz man į akis lindo Nidos mero reklama FB, taip pat konservatorių kandidatės į Kauno merus. Taip kad niekas čia dar neaišku. Laukiam sekmadienio vakaro

                                    Comment


                                      Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                      Na išleisti pinigai dar nieko nelemia O ir tie skaičiai fig ką aš žinau, pvz man į akis lindo Nidos mero reklama FB, taip pat konservatorių kandidatės į Kauno merus. Taip kad niekas čia dar neaišku. Laukiam sekmadienio vakaro
                                      Tiesiogiai nelemia, bet 70% turetu gauti. 65 ar 73 koks skirtumas, visvien dauguma bus.

                                      Comment


                                        Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                        Na išleisti pinigai dar nieko nelemia O ir tie skaičiai fig ką aš žinau, pvz man į akis lindo Nidos mero reklama FB, taip pat konservatorių kandidatės į Kauno merus. Taip kad niekas čia dar neaišku. Laukiam sekmadienio vakaro
                                        Nelaukiam, ir taip viskas aišku.

                                        Comment


                                          Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                          Na išleisti pinigai dar nieko nelemia O ir tie skaičiai fig ką aš žinau, pvz man į akis lindo Nidos mero reklama FB, taip pat konservatorių kandidatės į Kauno merus. Taip kad niekas čia dar neaišku. Laukiam sekmadienio vakaro
                                          Ta prasme jeigu tau lindo ne Matijošaičio reklama, reiškia, kad negali Matijošaitisbūt užėmęs 63proc reklamos? Žinok dar yra 37proc likutis, kurią tu galėjai matyti
                                          Savo asm,eniniu pavyzdžiu bandė bendrą statistiką nuneigti.
                                          Maždaug - jei aš nepatenku į daugumos statistinę kategoriją, reiškia statistika abejotna

                                          Comment

                                          Working...
                                          X