Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno miesto savivaldybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Orakulas Rodyti pranešimą
    Blitz na ir su kokiais miestais tu Kauną lygini kad jis atsilikęs. Būnu Vilniuje 2-3 kartus per savaitę kokio nors skirtumo tarp Vilniaus ir Kauno tikrai nematau. Nemanau, kad ir Klaipėda ar Šiauliai turi kokių nors privalumų ar trukumų prieš Kauną. Iš principo tarp visų Lietuvos miestų didelio skirtumo būti negali, nes kultūra ir architektūra iš dalies tai ta pati. Esu buvęs Japonijoje, tai taip, skirtumas tarp mūsų miestų ir jų yra akivaizdūs. Galima surast daug skirtumų tarp Kauno ir pav. Vienos, Barselonos, bet nesuprantu kuom Kaunas gali būti labiau atsilikęs nuo Vilniaus ar Klaipėdos. Gal galėtum parašyti plačiau kokiose srityse tu tą atsilikimą matai. Tik nerašynėk tokių nesąmonių apie nesutvarkytas, apšnerkštas gatves, apleistus šviestuvus, nes tavo žiniai Kaune šviestuvai beveik visur yra pakeisti naujais ir miestas yra apšviestas kur kas geriau nei Vilnius. Taip pat turėtum žinoti, kad Vilniaus miestas yra daugiausiai skolų turintis miestas Lietuvoje, tai tavo nuomone, ar tai reiškia , kad Vilniaus miesto sav. dirba dar blogiau už Kauno miesto sav.
    Mentaliai yra skirtumas... Man pvz. skirtumai akivaizdūs jau vien dėl tautinės sudėties. Aš kai nuvažiuoju į Kauną man visi kauniečiai atrodo vienodi :-)

    O dėl gyvenimo kokybės, čia iš tiesų nėra didelių skirtumų. Ar Fabijoniškės, ar Šilainiai tie patys sovietiniai daugiabučiai, maximos ir nepirmos jaunystės automobiliai.

    Vilniaus skolos subjektyvus dalykas. Jei kas Vilniui duotų tiek kiek jis uždirba, jau kitais metais tų skolų nebebūtų. Bet iš kitos pusės Vilnius sutraukia dalį investicijų iš kitų miestų, todėl visų pinigų palikti čia irgi negalima. Tiesiog pats pasakymas 'Vilniaus miestas - labiausiai įsiskolinęs Lietuvos miestas' tesingas, bet paviršutiniškas, nes įsiskolinimai atsiranda ne tiek dėl valdymo trūkumo, kiek dėl per didelio pinigų atidavimo kitoms savivaldybėms.

    Comment


      Blitz na ir su kokiais miestais tu Kauną lygini kad jis atsilikęs. Būnu Vilniuje 2-3 kartus per savaitę kokio nors skirtumo tarp Vilniaus ir Kauno tikrai nematau. Nemanau, kad ir Klaipėda ar Šiauliai turi kokių nors privalumų ar trukumų prieš Kauną. Iš principo tarp visų Lietuvos miestų didelio skirtumo būti negali, nes kultūra ir architektūra iš dalies tai ta pati. Esu buvęs Japonijoje, tai taip, skirtumas tarp mūsų miestų ir jų yra akivaizdūs. Galima surast daug skirtumų tarp Kauno ir pav. Vienos, Barselonos, bet nesuprantu kuom Kaunas gali būti labiau atsilikęs nuo Vilniaus ar Klaipėdos. Gal galėtum parašyti plačiau kokiose srityse tu tą atsilikimą matai. Tik nerašynėk tokių nesąmonių apie nesutvarkytas, apšnerkštas gatves, apleistus šviestuvus, nes tavo žiniai Kaune šviestuvai beveik visur yra pakeisti naujais ir miestas yra apšviestas kur kas geriau nei Vilnius. Taip pat turėtum žinoti, kad Vilniaus miestas yra daugiausiai skolų turintis miestas Lietuvoje, tai tavo nuomone, ar tai reiškia , kad Vilniaus miesto sav. dirba dar blogiau už Kauno miesto sav.

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        Aisku. Sis tipas irgi sutinkamas. Tai gali buti net ir tikri kaunieciai. Pasireiskia tuo, kad jie is arti mato miesto problemas ir garsiai reikia, kad va toks ir anoks Kaunas blogas. Taciau tuo paciu jie negyvena kituose miestuose, todel is toli jiems atrodo, kad cia tik Kaune labai viskas blogai (nes matoma is arti ir daugiau kartu). Dar prisideda ir ziniasklaida (visokie lrytas) ir ju viesieji rysiai Kauno atzvilgiu. Tada toks veikejas dar labiau isikala, kad cia Kaune tik taip blogai ir tt.
        Esi neteisus. Kaune jis negyvena/dažnai nesilanko jau gerą dešimtmetį ir vertina pagal tai, ką mato nuvažiavęs į Lietuvą atostogų metu ar tiesiog skaitydamas Internete ar netgi šiame forume. Kitaip tariant, nėra jokio nepagrįsto nusistatymo ar stereotipų. Tiesiog tai, kas matyti aplinkui, įskaitant šį forumą.

        Ir nereikia čia nieko skirstyti į "tipus" pagal tą ar aną. Kaune pats buvau pernai, kur pravažinėjome visą miestą skersai ir išilgai vien tik tam, kad pamatytume miesto būklę. Buvau lengvai šokiruotas, kaip kraupiai viskas atrodo (tuo pačiu lankėmės Šiauliuose, Klaipėdoje ir, aišku, Vilniuje). Tiesiog centrinėse miesto gatvėse matyti, kad savivaldybė nedaro savo darbo... nors tuo pačiu skiriami milijonai krepšinio komandai. Kad ir kaip į tai bežiūrėsi, kad ir kiek visus vadinsi "Kauno hateriais" ar skirstysi į kategorijas, tai atrodo labai keistai ir nėra būdinga kitiems Lietuvos miestams. Aišku, lengviausia viską nurašyti konspiracijos teorijoms, "hateriams" ir pan., bet tai nėra tas kelias, kuris padės geriau suvokti savo miesto ir visuomenės problemas. Kauno visuomenėje (tą matome ir iš politikų kalbų) įsivyravęs "aukos" kompleksas, kai norima visur matyti nekentėjus, konspiratorius, klastas ir pan. ir tik tuo aiškinamos visos problemos. T.y. kažkas, kas labai būdinga Rusijos politikams ir daliai visuomenės kurie visur mato "rusofobus" ir "konspiracijas". Tai siauras, bukas ir nieko gero niekam neduodantis mątymas. Pridėjus nesutvarkytas gatves ir šiaip nekokią miesto estetinę būklę gaunasi tai, kas yra - kvailų juokelių ir nesibaigiančios kritikos lavina Kauno atžvilgiu.

        O reiktų į tai žiūrėti kiek kitaip. Kaunui reikia ne karingai nusiteikusių Kauno gynėjų-patriotų su žaliomis vėliavomis ir skambiais užrašais, bet rinkodaros, vadybos ir kokybės valdymo suvokimą turinčių žmonių, kurie sugebėtų parodyti kažką daugiau, nei krepšinio komanda ir sugebėtų suregzti rišlesnį ir protingesnį sakinį, nei dabartinis (ir visi iki šiol buvę) miesto meras. Kaunui verkiant reikia Zuoko fenomeno (minus "abonento" istorija, jei tik įmanoma ), kuris tą miestą įmestų į aukštesnę pavarą.

        Comment


          Parašė blitz Rodyti pranešimą
          Dar viena priežastis, dėl ko Kaunas kartais atrodo kaip atsilikėlių miestas (sprendžiant pagal forumiečius iš to miesto) yra ta, kad žmonės negali priimti kritikos nepradėję kišti Vilniaus. Čia tas pats, kai ginčijiesi su kokiais nors rusais nacionalistais kur nors forumuose, ir jiems pasakai, kad galbūt Rusija nevisiškai teisingai elgiasi kokioje nors situacijoje. Tai ką jie sako? Analizuoja tą situaciją ir bando prieiti prie bendrų išvadų? Ne! Jie pradeda klykti (kaip sužvėrėję), kad esi "rusofobas" ir pasakoti apie tai, kaip blogai elgiasi Amerika, ar ta vieta, iš kur yra jų oponentas (šiuo atveju "Pribaltika"). Ką daro tipiški kauniečiai, kai kritikuoji Kauną? Pradeda klykti (kaip sužvėrėję), kad jų oponentas nekenčia Kauno ir pradeda visur kišti Vilnių, net jei jis niekur nebuvo minimas. Pats esu iš Jonavos. Gimiau ir užaugau Kauno apskrityje. Kai bėgau iš pamokų, važiuodavau į Laisvės Alėją. Prie ko čia tas Vilnius iš viso?

          Beje, jei kas nežino, tai Kauno savivaldybė reprezentuoja Kauną. Jei aš pvz. nusisamdysiu savo atstovą (išsirinkęs iš krūvos kandidatų), jis elgsis kaip idiotas, o aš tylėsiu (reiškia, kad jam pritarsiu), tada aš nesupyksiu, jei mane vadinsite idiotu.
          Kai ateini į forumą ir pradedi svaidytis replikomis apie idiotus ir atsilikėlius, atleisk bet turbūt ne aš vienas negaliu tylėti kai apie mane ir mano miestą taip šneka. Nenoriu veltis į ginčus nes su tamsta ginčytis beprasmiška. Geriau ir toliau sėdėk savo nuostabiame Londone...
          Ne viskas pas mus gerai Kaune, bet tokios nuomonės kad Kaunas yra atsilikėlių miestas mane žeidžia. Aš džiaugiuosi kad tokie arogantiški patriotai kuriems taip rūpi Kaunas, čia negyvena.
          Paskutinis taisė GediminasJa; 2011.02.18, 06:37.

          Comment


            Blitz, nustebinai mane, tikrai nustebinai. Visada tavo ironiją supratau ir dažnai tu korektiškas visiems ir t.t. Bet dbr man toks vaizdas, kad tau ar kažkam iš tavo aplinkos žmonių nepavyko su savivaldybe susikalbėti ar pan... Taip Kaunas praleido šansą pastatyti kelis aukštesnius pastatus, keliolika naujų mažesnių, taip neišnaudojo "auksinių" metų, kaip Vilnius ar Klaipėda. Bet ši savivaldybė mano manymu pati geriausia, daro juda, dirba, kai Garbaras tik sau viską kišdavo. Kaune korupcijos mąstai didesni? Taip, ne iš vieno teko girdėti, kad Vilniuje "reikalai" lengviau sutvarkomi. Gatvės aišku pas mus pačios geriausios Lietuvoje. Visi kauniečiai slalomo egzpertai dbr

            Ir tiek tvarkomų senų namų Kaune dar neteko man matyti.

            Ir niekaip dėl tos Vėtrūnos pirmojo posto nesuprantu tavęs. Gal gali truputį aiškiau parašyti? O kas rėmimas krepšinio komandų, tai mano manymu, suma tarkime arti 2 mln. eur. nėra didelė. Kiek km. už tokią suma gatvių rekonstruosi? Įtariu nedaug....
            You've got one life! Live it!

            Comment


              Mtaip, ponas Blitz tikrai persūdė su savo žinutėmis. Ir būtent dėl to, kad perėjo per daug prie asmeniškumų. Siūlyčiau visiems kauniečiams mažiau emocingai reaguoti į topkius "postus". Akivaizdu, kad žmogus gyvendamas ne Kaune nemato ir gerųjų pokyčių, kurių dabar vyksta labai daug. Ir beje, pone John, dabartinis Kauno meras tikrai yra geriausias per paskutinį dešimtmetį. nes akivaizdžiai matosi PASTANGOS. O kai yra pastangos, visada būna ir rezultatas.
              Birth, school, METALLICA, death

              Comment


                Ohoho, praleidau vakarėlį Blitz'ai, negi nežinojai, kad čia Kupčinsko gerbėjų forumas?

                Atmetus emocijas:
                1. Kauno miesto savivaldybė per 20 nepriklausomybės metų padarė labai nedaug, kad miestas pasižymėtų gera ir augančia gyvenimo kokybe.
                2. Kauno miesto infrastruktūra iš tiesų yra nudėvėta, nutriušusi, apleista, priežiūros ir remonto darbai vykdomi atmestinai, tik tam, kad kažkas pasidėtų "+" (pvz. gatvės lopomos sausio mėn. prie -15°C). Gėda, kai eidamas centrinėm miesto gatvėm turi pastoviai žiūrėt po kojom, kad neišsisuktum kojos išgriuvusiam šaligatvy.
                Yra ir teigiamų išimčių - pvz. atnaujintas miesto gatvių apšvietimo tinklas, ten kur jis apskritai yra (neigiama išimtis teigiamoje išimtyje - kodėl XXIa. nėra padoraus apšvietimo centrinėse miesto gatvėse - Gedimino, Mickevičiaus, Maironio?). Visuomeninis transportas - nors ir baisiai lėtai, bet įdiegtas elektroninis bilietas, normaliai funkcionuojanti VT informacijos sistema, žodžiu progresas tikrai yra. Smagu, kad ir forumiečiai prie to prisideda.
                3. Pastatų (ypač jų fasadų) būklė centre. Galima prisigalvoti bet kokių pasiteisinimų (o jų girdėta daug - nėra lėšų, privati nuosavybė neliečiama, bla bla bla), bet tai, kad daugybė namų reprezentacinėse miesto vietose paskutinį karta naujus dažus matė dar sovietmečiu - tai yra nedovanotina. Paimkime Daukanto g. atkarpą tarp fontano ir Kęstučio g. - apgailėtinas vaizdas.
                Senamiestyje ištisi kvartalai atrodo kaip Berlynas 1945m. Turistai net eina ten fotografuotis
                Vėlgi yra teigiamų išimčių - po to, kai Senamiestis valdžios buvo nurašytas kaip miręs, jis labai atsigavo
                4. Tokios šnekos, kad Kaune vagia tik pusmilijoniais, kai kitur milijonais - juokingai graudūs pezalai.
                Aš asmeniškai norėčiau, kad Kaunas būtų efektyvaus lėšų panaudojimo miesto reikmėms pavyzdys. Užtektų tada pinigų ir apsišluoti, ir apsitvarkyti, ir "Žalgirį" paremti. Kauno miestas "iki krizės" pasižymėjo vienu didžiausių biudžetų skaičiuojant vienam gyventojui, bet miestelėnai to nelabai jautė. Mat dabartinis nesusitepęs meras pirmus 2 metus kovojo su "sunkiu Garbaravičiaus palikimu" apsistatęs idiotais pavaduotojais, o paskui žiū ir krizė užspaudė.
                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                Comment


                  Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                  Kauno miestas "iki krizės" pasižymėjo vienu didžiausių biudžetų skaičiuojant vienam gyventojui, bet miestelėnai to nelabai jautė.
                  Vilniaus biudžetas prie Imbraso irgi buvo didžiausias, šlovė jam
                  O komerciniai sporto klubai manau tikrai patys turėtų save išsilaikyti, kodėl kažkas turėtų būti privilegijuotas?
                  Paskutinis taisė Lettered; 2011.02.18, 09:41.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė fredis Rodyti pranešimą
                    Ir niekaip dėl tos Vėtrūnos pirmojo posto nesuprantu tavęs. Gal gali truputį aiškiau parašyti?
                    Ši diskusija buvo perkelta iš Kauno arenos temos. Mano pirmas pranešimas buvo atsakymas į šį pranešimą:

                    Parašė eLVIZz Rodyti pranešimą
                    Ale gražu.
                    Iš pradžių teismo pagalba kaina sumažinta 9mln. Prieš pat rinkimus staiga atsiranda įvairių "nenumatytų" darbų ir pasirašomos pora sutarčių už 9,7mln. Dėl "nenumatytų" darbų kaltų nėra, arena oficialiai "atpigo", Vėtrūna gaus visus anksčiau numatytus pinigus (169mln) ir bus pastatyta puse metų vėliau. Puikus planas...
                    Man turbūt nereikia aiškinti ir pasakoti apie visus korupcijos skandalus, į kuriuos yra įsivėlusi ta kompanija? Tai yra kompanija, propaguojanti korupciją ir reketą (žr. istoriją su Komskiu). Kodėl apskritai solidžiame mieste tokia kompanija turėtų ką nors daryti, ypač statyti vos ne vienintelį normalesnį objektą, kuris bus pastatytas nepriklausomybės laikotarpiu? Jei Kaunui rūpėtų jų įvaizdis, su tokiais aferistais kaip Vėtrūna jie neturėtų nieko bendra. Ar nėra kitų kompanijų? O mano pirmas pranešimas tą ir turėjo omeny. Kai prie bendro stalo (su marinuotais agurkais ir stipriaisiais gėrimais) susėda tokie žmonės, kaip Kauno savivaldybė ir Vėtrūna, nieko gero iš jų tikėtis sveiko proto žmogui tikrai negalima.

                    O dėl komentarų, tai man tiesiog patinka erzinti vėliavomis mojuojančius "grynakraujus" kauniečius, nes man tiesiog yra juokingos jų reakcijos Šiaip niekur nesakiau, kad Kaunas yra atsilikėlių miestas, aiškiai daviau suprasti, kad taip negalvoju, todėl nesikabinėkite prie žodžių. Sakiau, kad Kaunas šiame forume atrodo kaip atsilikėlių miestas ir tai yra tiesa - taip yra dėl visų Kauno "patriotų", kurie pateisina bet kokį absurdą savo mieste.

                    Kažkas klausė apie savivaldybės darbą: kokias teigiamas iniciatyvas yra pradėjusi savivaldybė dėl pvz. Kauno įvaizdžio? Ar yra sugalvota kokia nors konkreti strategija? Ar savivaldybė aktyviai dalyvauja diskusijose su verslu, siūlydama konkrečius dalykus? Kodėl, net ir bumo metu, Kaune neišdygo naujų pastatų, nebuvo sutvarkyta Laisvės Alėja, apskritai nebuvo padaryta nieko? Tai yra korupcijos ir tingumo atspindys ir nieko daugiau. Aišku šitiems forumo "patriotams" tai nieko nereiškia. Jiems savivaldybės darbo kokybė priklauso nuo Žalgiriui skiriamų pinigų kiekio.
                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                    Comment


                      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                      Ohoho, praleidau vakarėlį Blitz'ai, negi nežinojai, kad čia Kupčinsko gerbėjų forumas?
                      Artėja nauji rinkimai ir geriausia proga išsirinkt kuo geresnę valdžią. Nesu Kupčinsko gerbėjas, bet nematau geresnio kandidato,už ką pasiūlysi balsuot?

                      Comment


                        Parašė blitz Rodyti pranešimą
                        Jiems savivaldybės darbo kokybė priklauso nuo Žalgiriui skiriamų pinigų kiekio.
                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                        Comment


                          "Kodėl, net ir bumo metu, Kaune neišdygo naujų pastatų, nebuvo sutvarkyta Laisvės Alėja, apskritai nebuvo padaryta nieko?"
                          O kaip atsakyti, ir ar verta atsakyti į šitą atvirą melą?
                          Birth, school, METALLICA, death

                          Comment


                            Pinigus „Žalgiriui“ numatė, bet meras Andrius Kupčinskas siūlo jų neskirti

                            Comment


                              Niekas neneigia, kad problemų Kaune daug, tačiau teisingai Simex rašo, kad jas bandoma spręsti ir gana sėkmingai daugelis jų sprendžiama. Daug kas prikiša namų fasadus, bet ką daryti, jei tie namai privatūs ir savininkas, o dažniausiai - savininkai, jų netvarko. Ir ką padaryti, kad įstatymai leidžia tik juokingas baudas skirti? Pabandytų savivaldybė nubaustų griežčiau, dėl kiekvieno namo iš teismų neišeitų, nes apskritai Lietuva virto teismine (ne teisine) valstybe, nes bet kas kam nors nepatiko, iš karto į teismą kreipiasi. Aišku, galėtų savivaldybė imtis tokių būdų, kokiu sutvarkė Laisvės al.110 namą - prievarta remontavo fasadą, o po to pateikė sąskaitas, bet vėlgi kiek triukšmo ir dejonių kiltų. Iš dalies Seimas galėtų padėti spręsti šią problemą, pakeisdamas įstatymus. Be to, Kaunui įtakos turėjo tai, kad labai daug pastatų buvo grąžintini ir tai labai vilkino bet kokius remontus. Grąžintina žemė lygiai taip pat sėkmingai stabdė kai kurias statybas. Kažkas čia rašė, kad gatvės remontuojamos prie -15 laipsnių. O ką daryti, jei atsivėrė baisios duobės? Palikti iki pavasario? Niekas nesako, kad jas tvarko kapitaliai, juk visi teigia, kad tik iki pavasario, kada sąlygos leis sutvarkyti geriau. Ši savivaldybė padarė tikrai nemažai gerindama situaciją Kaune, tačiau per vieną dieną visko nepadarysi. Galiausiai, ir projektai reikalingi, nes ir namuose remonto turbūt nepradedam neapgalvoję, ką darysim, kokias grindis dėsim, kokia spalva dažysim. Viskas tas irgi užtrunka, o projektavimo stadijos visuomenė paprastai nemato, tad ir susidaro įspūdis, kad nieko nevyksta. Kiek visokių viešųjų pirkimų vykdyt rekonstrukcijas, statybas buvo apskųsta teismams, taip vilkinant laiką? Turbūt visi stambesni projektai, o beveik visi skundai teismų buvo atmesti. Vadinasi, korupcija turbūt daugiau vaidenasi, nei yra iš tikrųjų. Žodžiu prieš rašant visokias insinuacijas, reikėtų gerai įsigilinti į problemą, jos esmę, o mažiau tikėti, ką kokia turgaus bobutė pasakė ar suinteresuotas žurnalistas parašė. O nariui blitz pasiūlyčiau leisti porą savaičių pailsėti, prie jo nick'o uždedant gražią raudoną žvaigždutę. Jas kiti gauna už smulkmenas, o šiuo atveju vos ne BK straipsnį būtų galima surasti už nesantaikos kurstymą.

                              Comment


                                Blitz, kada paskutinį kartą buvai Kaune?
                                Aš kadangi esu prieš gerą pusmetį emigravęs į Vilnių kaunietis, tai galiu irgi pasakyti keletą žodžių šia tema. Visą gyvenimą gyvenau su Kaunu, džiaugiausi bet kokia pažanga, liūdėjau dėl visų nesėkmių, valdžių neveiksnumo ir t.t. Ir ką aš matau prie dabartinės valdžios, net ir praėjusios krizės sąlygomis - mane labai džiugina. Mano akimis, Kaunas tikrai gražėja ir atsigauna. Taip, niekas drąstiškai nepasikeitė ir negali imti ir spragtelėjus pirštais pasikeisti, bet, kaip ir amiko minėjo - bent jau matosi pastangos įsiklausyti į miestiečių nuomonę, bent jau tvarkymas to, ką galima sutvarkyti be sudėtingų biurokratinių procedūrų. Vien ko vertas krantinių ir santakos išvalymas - atrodo, nieko ypatinga, bet iki šiol tai nebuvo padaryta.
                                Neatsimenu, kada taip besidžiaugiau Kaunu, kai vasarą vaikščiojau po santaką, pilną poilsiaujančių žmonių, gyvą senamiestį, žiūrėjau futbolo čempionatą rotušės aikštėj ir t.t. Taip, kad nėra viskas taip blogai, kaip piešiama Ir nereikia kauniečių kaltinti už savo miesto aukštinimą. Norėčiau, kad visi lietuviai mylėtų Lietuvą taip, kaip kauniečiai myli savo miestą, t.y. nepaisant visų blogybių, kurių pilna ir Kaune, ir Lietuvoje.

                                Comment


                                  Parašė Linas Rodyti pranešimą
                                  Niekas neneigia, kad problemų Kaune daug, tačiau teisingai Simex rašo, kad jas bandoma spręsti ir gana sėkmingai daugelis jų sprendžiama. Daug kas prikiša namų fasadus, bet ką daryti, jei tie namai privatūs ir savininkas, o dažniausiai - savininkai, jų netvarko. Ir ką padaryti, kad įstatymai leidžia tik juokingas baudas skirti?
                                  Tai dabar trumpai papasakok, kaip Vilniaus savivaldybė maždaug prieš 14 metų sugebėjo perdažyti bent jau pagrindinių senamiesčio gatvių ir aikščių pastatų fasadus? Pastatai juk privatūs, nuosavybė šventa, savininkai netvarkė, baudos juokingos ...
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                                    Vien ko vertas krantinių ir santakos išvalymas - atrodo, nieko ypatinga, bet iki šiol tai nebuvo padaryta.
                                    Santakoje šiukšles rinko ir aplinką tvarkė studentai, bet ne savivaldybė. Ji šiukšlių pilnus maišus išvežė tik po 1 ar 2 savaičių, ir tai tik po to kai kauniečiai pasiskundė „Kauno dienai"
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                      Santakoje šiukšles rinko ir aplinką tvarkė studentai, bet ne savivaldybė. Ji šiukšlių pilnus maišus išvežė tik po 1 ar 2 savaičių, ir tai tik po to kai kauniečiai pasiskundė „Kauno dienai"
                                      Gal tada kažko nežinau, kaltas Bet ar tikrai studentai iškirto visus krūmynus, senus medžius ir visa kita, kuo buvo apaugusi santaka ir Neries/Nemuno pakrantės?

                                      Comment


                                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                        Santakoje šiukšles rinko ir aplinką tvarkė studentai, bet ne savivaldybė. Ji šiukšlių pilnus maišus išvežė tik po 1 ar 2 savaičių, ir tai tik po to kai kauniečiai pasiskundė „Kauno dienai"
                                        Ne apie tai kalba, ne apie pavasarinį apsikuopimą, o apie krūmynų išgenėjimą, apie "bomžų" sanatorijos likvidavimą.

                                        Comment


                                          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                          Tai dabar trumpai papasakok, kaip Vilniaus savivaldybė maždaug prieš 14 metų sugebėjo perdažyti bent jau pagrindinių senamiesčio gatvių ir aikščių pastatų fasadus? Pastatai juk privatūs, nuosavybė šventa, savininkai netvarkė, baudos juokingos ...
                                          O ar nemanai, kad buvo specialūs asignavimai iš valstybės biudžeto? Kas leidžiama Jupiteriui, ne visada jaučiui.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X