Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Paminklo Kariui Taline suniekinimas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    kiek zmoniu - tiek nuomoniu. Na as kai prie rusofobu beveik, tai del manes tegul ir pjausto, jeigu tas paminklas zuvusiems naciams ar rusams, nesvarbu, kad tik kareiviai, bet nemazai ju ir ziauriu buvo. Nikai, taviskai gimines dalyvave kare, kuria puse palaike?

    Comment


      #42
      Šie klausimai ne man. Ir aš nesivelsiu į diskusijas.

      Comment


        #43
        Nikai, niekas ir nekalba apie nepagarbą mirusiems. Jaučiu, jog tavo prosovietiška šeima tau kiek smegenus praplovė, nes pasirodo, tu išvis "neriši" esmės tiek to kareivio statulos iškėlimo, tiek Rusijos pozicijos.

        Comment


          #44
          Parašė Artas Rodyti pranešimą
          delfi.lt
          tai ką, kad Delfi. lt? Tu pats iki sakinio galo skaitei? Kuo jie remiasi?

          Cituoju: Kalba eina apie paminklo Kariui išvaduotojui demontavimą, kuris naktį į penktadienį buvo supjaustytas gabalais ir išvežtas į nežinomą vietą, skelbia newsru.com.

          Tai čia patikimas šastis newsru.com? Nesuinteresuotas ir objektyvus?
          Parašas :)

          Comment


            #45
            newsru.com, jei neklystu, buvusios NTV (neišdraskytos) atstovas.
            GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

            Comment


              #46
              Visiems aiski Niko pozicija ir ka jis palaiko... Ir dar tokia tema pakurste

              Comment


                #47
                Bronzinį karį nuspręsta perkelti paryčiui

                Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį 3.40 val. vyriausybinei krizių komisijai rekomenduojant nuspręsta Talino centre stovintį Bronzinį karį perkelti į Ginkluotųjų pajėgų kapines.

                Vyriausybės sprendimas įvykdytas. Paminklą šiuo metu saugo policija. Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vyriausybinė komisija susirinko į neeilinį posėdį, kad aptartų susidariusią padėtį Taline. Be krizių valdymo komisijos nario vidaus reikalų ministro Juri Pihlo pasitarime dalyvavo ministras pirmininkas Andrus Ansipas ir krašto apsaugos ministras Jaakas Aaviksoo. Po jo įvyko neeilinis ministrų kabineto posėdis.
                http://www.delfi.lt/news/daily/world...hp?id=12996017
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #48
                  Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                  Šie klausimai ne man. Ir aš nesivelsiu į diskusijas.
                  Keista tavo pozicija. Pats pradedi temą, o diskutuoti, išsakyti savo nuomonę, poziciją nenori. Gal mes nežinom kokios nors informacijos, ką tu žinai. Galėtum labiau čia pagrįsti savo nuomonę, savo motyvus.
                  Parašas :)

                  Comment


                    #49
                    Nematau oponentų, vertų mano motyvų.

                    Comment


                      #50
                      Štai 2005m. Lietuvoje buvo perlaidoti vokiečių kariai. ar tai irgi pasityčiojimas iš karių? manau tai buvo padaryta kultūringai ir su pagarba:
                      http://www.ve.lt/?rub=1065924810&dat...&id=1127232495

                      Comment


                        #51
                        Paminklas su karių palaikais bus perkeltas i karių kapines, kur jiems ir vieta. Kol kas jis stovėjo vidury miesto. Nei šis, nei tas. Jokios čia tragedijos nematau. Tragedija yra jaunų rusakalbių daužymas parduotuvių vitrinas ir kitoks siaubimas miesto. Suprasčiau nebent ordinais ir medaliais pasirėdžiusius karo veteranus, "krūtinėmis" stovinčius priešais paminklą. Rusijos psichozė į šį įvykį yra manipuliacinė ir neadekvati.

                        Comment


                          #52
                          Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                          Nematau oponentų, vertų mano motyvų.
                          Tai labai priklauso nuo noro juos matyti

                          Mano pasiūlymas būtų tą paminklą pasiimt Rusijai ir laikyt jį ten, kur jai patinka.
                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                          Comment


                            #53
                            Nikai, kalbi lyg estai būtų demontavę paminklą kariui, kovojusiam už Estiją. Nė velnio. Tai paminklas kariui "išvaduotojui". Jau kas kas, bet prieš nacius kovojantiems rusams Estija ir kitos Baltijos šalys rūpėjo mažiausiai. Tai tiesiog okupantai terorizavę Baltijos valstybes 60 metų, tai kokio velnio laikyti paminklą jiems miesto centre? Metas suprasti, stalininė SSRS - niekuo negeresnė už nacistinę Vokietiją.

                            Comment


                              #54
                              Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                              Nikai, kalbi lyg estai būtų demontavę paminklą kariui, kovojusiam už Estiją. Nė velnio. Tai paminklas kariui "išvaduotojui". Jau kas kas, bet prieš nacius kovojantiems rusams Estija ir kitos Baltijos šalys rūpėjo mažiausiai. Tai tiesiog okupantai terorizavę Baltijos valstybes 60 metų, tai kokio velnio laikyti paminklą jiems miesto centre? Metas suprasti, stalininė SSRS - niekuo negeresnė už nacistinę Vokietiją.
                              Isvis neverta su tokiais kaip Nika diskutuoti per daug zema, kai taip niekina musu valstybe gindamas lietuviu zudiku paminklus

                              Comment


                                #55
                                Baltai mano, kad sovietų armija yra okupantai. Rusai, kad jie išvaduotojai. Dvi pozicijos, kurių neįmanoma suderint. Šitas įvykis tik kulminacija. Nieko nepalaikau, manau ta turejo nusprest patys Estai (tiek jauni Estai tiek seni rusų veteranai kurie gyvena Taline). Vis tik čia jų miestas ir paminklas pastatytas Talino išvaduotojams o ne visiem WW2 kareiviam.
                                Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                Comment


                                  #56
                                  Cituojant vieną estą:
                                  "Aš esu romos katalikas, tačiau smerkiu savo valstybę, kuri kariauja su mirusiais žmonėmis."
                                  Paskutinis taisė Nikas; 2007.04.27, 14:21.

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                                    Cituojant vieną estą:
                                    "Aš esu romos katalikas, tačiau smerkiu savo valstybę, kuri kariauja su mirusiais žmonėmis."
                                    Tai tuomet neįsivaizduoju kaip reikėtų smerkti Rusiją, kurioje iš tiesų vyksta kapinių išniekinimai, ir tai vyksta ne kaip vienetiniai atvejai.
                                    Parašas :)

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                                      Cituojant vieną estą:
                                      "Aš esu romos katalikas, tačiau smerkiu savo valstybę, kuri kariauja su mirusiais žmonėmis."
                                      Juos ką ten vakar šaudė? Perlaidojo ir tiek.

                                      Tu ką Nikai pats pasakyt nieko negali, kad tik kitus cituoji?

                                      Comment


                                        #59
                                        ka cia isvis diskutuoti, isrenka is rusyno spaudos Kremliui naudingus pasisakymus ir cituoja. Uzp... ta prorusiska demagogija, visur vien melas, smurtas, neapykantos kurstymas ir pan

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                                          Cituojant vieną estą:
                                          "Aš esu romos katalikas, tačiau smerkiu savo valstybę, kuri kariauja su mirusiais žmonėmis."
                                          Nikai, kas tau? liaukis jokio karo nėra, o mirusiems žmonėms yra ramios kapinės, ne miesto centras.
                                          Pasaka "Pagal Rusus Išvaduotojus" butų tokia: estai užpuola Latvija, o mes ją "išvaduojame" nuo estų - apsigyvename jos teritorijoje, įvedame savo katalikišką ir dar kokią nors tvarką, pastatome paminklų žuvusiems lietuviams nuo estų rankos ir valdome Latviją.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X