Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilnius - ne visa Lietuva

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Linas Rodyti pranešimą
    Ačiū už patarimą, tau patarčiau tą patį, nes galima pagalvoti, kad tau kažkas moka už Kauno niekininimą.
    manau, kad už kvailą ir netoliaregišką poziciją kauno atžvilgiu kažkas moka tau.

    Comment


      Parašė liutass Rodyti pranešimą
      Kad Vilnius tada buvo lenkų, Klaipėda rusų, nelabai ir buvo tų Lietuvos miestų. Na, Šiauliai ir Panevėžys, bet jie tikrai neblogai stovėjo, nes Lietuvos politinė/ekonominė situacija tam sudarė sąlygas.
      Kas čia per ? Klaipėda niekada nebuvo rusų, o tarpukariu jų ir su žiburiu reikėjo ten paieškoti. Aišku tarybinė kolonizacija padarė savo, bet ir tai didesnioji dalis jų klaipėdiškiai. Prie ko čia tie rusai, taip ir neaišku ...
      Propoganda ir penas mintims >>>

      Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
      www.ted.com

      Comment


        Parašė tricky_kid Rodyti pranešimą
        Kas čia per ? Klaipėda niekada nebuvo rusų, o tarpukariu jų ir su žiburiu reikėjo ten paieškoti. Aišku tarybinė kolonizacija padarė savo, bet ir tai didesnioji dalis jų klaipėdiškiai. Prie ko čia tie rusai, taip ir neaišku ...
        Tada suklydau.
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
          manau, kad už kvailą ir netoliaregišką poziciją kauno atžvilgiu kažkas moka tau.
          Tokios pozicijos kaip aš, laikosi daugelis čia dalyvaujančių, gal tik kai kurie vilniečiai bei architektas Karalius tave palaikytų. Ir prašau neaiškinti, kuo aš turiu užsiimti, aš pats puikiai žinau.

          Comment


            Ši tema jau primena nemirtingą "Tolerancija Lietuvoje' temą...

            Comment


              Parašė Linas Rodyti pranešimą
              Tokios pozicijos kaip aš, laikosi daugelis čia dalyvaujančių, gal tik kai kurie vilniečiai bei architektas Karalius tave palaikytų. Ir prašau neaiškinti, kuo aš turiu užsiimti, aš pats puikiai žinau.
              Jeigu tu man aiškini ką man kalbėt - tai tada ir aš tau aiškinsiu. kas nepatinka? jeigu nori žinoti, tavo mąstymas yra patologinis. ir kaunas niekada nesuklestės, kai kauniečiai mąsto taip kaip tu...
              viskas. baigiam.

              Comment


                Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
                Jeigu tu man aiškini ką man kalbėt - tai tada ir aš tau aiškinsiu. kas nepatinka? jeigu nori žinoti, tavo mąstymas yra patologinis. ir kaunas niekada nesuklestės, kai kauniečiai mąsto taip kaip tu...
                viskas. baigiam.
                Taip, jei daug mąstytų taip, kaip tu, tuomet tikrai niekas nesuklestės. Kaip Karaliui gerai tik tai, ką jis projektuoja, taip ir tau, gera ir protinga, tik ką pats mąstai, nors tai ir būtų visiški niekai.
                Pritariu, baigiam.

                Comment


                  Gal nelebai tuinka pagal temos pavadinimą

                  Į Vilnių atvykstantys darbuotojai mokesčius moka tėviškėje

                  Dovilė Jablonskaitė, "Vilniaus diena"
                  2008 vasario mėn. 5 d.


                  DELFI
                  Apie 300 mln. litų, arba trečdalio biudžeto, – tiek lėšų pernai neteko sostinė. Priežastis – tūkstančiai žmonių dirba Vilniuje, tačiau mokesčius moka ten, kur yra deklaravę gyvenamąją vietą. Prarastos 300 mln. sumos beveik užtektų pastatyti nacionaliniam stadionui.

                  Jos būtų per akis siekiant iš skolų ištraukti sostinės autobusų ir troleibusų parkus. Jie ne tik išgyventų, bet ir žengtų į priekį, mokėtų padorius atlyginimus darbuotojams. Viešasis miesto transportas pamažu atsinaujintų ir keleiviai būtų vežami modernesniais autobusais ir troleibusais.


                  Prarasta suma net trigubai didesnė už tuos pinigus, kuriuos sostinės valdžia šiemet numatė skirti skurdui ir socialinei atskirčiai mažinti, ir septynis kartus didesnė už kultūrai remti skirtas lėšas.
                  Parašas :)

                  Comment


                    Klaipėdai skirta bado dieta

                    Nors Klaipėda daugiau nei pusę surinktų mokesčių pernai paliko valstybės biudžetui, miesto savivaldybė iš centrinės valdžios šiemet gavo tik penktadalį prašytų papildomų lėšų.

                    Uostamiestis nėra tarp išlaikytinių. Pernai miesto įmonės ir klaipėdiečiai į nacionalinį biudžetą sumokėjo 631 mln. litų. Klaipėdos savivaldybės biudžetui atiteko 239,5 mln. litų.

                    Didžioji dalis klaipėdiečių sumokėtų mokesčių - 391 mln. litų arba 62 proc. – iškeliavo į valstybės biudžetą.
                    Apskrities ir miesto dienraštis "Klaipėda"

                    Comment


                      Parašė ValdasJ Rodyti pranešimą
                      Klaipėdai skirta bado dieta



                      Apskrities ir miesto dienraštis "Klaipėda"
                      marazmai

                      prieš rašant straipsnius, reikėtų labiau pasidomėti kas yra biudžetas ir iš kokia jo sandara, nes juokinga skaityt. Savivaldybė savo biudžetus susirenka iš konkrečios tam tikrų mokesčių dalies, daugiausiai iš GPM, ir ta dalis yra vienoda.

                      Visa kita tenka valstybės biudžetui, kuris jau yra skirstomas valstybės, o ne savivaldos reikmėms. Simple, dėl Klaipėdos, kad būtų ramiau, galiu priminti, kad visas uostas rekonstruojamas tik iš valstybės, o ne savivaldybės biudžeto.

                      Comment


                        Parašė Arunas Rodyti pranešimą
                        marazmai

                        prieš rašant straipsnius, reikėtų labiau pasidomėti kas yra biudžetas ir iš kokia jo sandara, nes juokinga skaityt. Savivaldybė savo biudžetus susirenka iš konkrečios tam tikrų mokesčių dalies, daugiausiai iš GPM, ir ta dalis yra vienoda.

                        Visa kita tenka valstybės biudžetui, kuris jau yra skirstomas valstybės, o ne savivaldos reikmėms. Simple, dėl Klaipėdos, kad būtų ramiau, galiu priminti, kad visas uostas rekonstruojamas tik iš valstybės, o ne savivaldybės biudžeto.
                        Būtent. O GPM mokamas pagal deklaruojamą gyvenamą vietą.
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                          Būtent. O GPM mokamas pagal deklaruojamą gyvenamą vietą.
                          Ir kas?

                          Comment


                            Parašė Arunas Rodyti pranešimą
                            Simple, dėl Klaipėdos, kad būtų ramiau, galiu priminti, kad visas uostas rekonstruojamas tik iš valstybės, o ne savivaldybės biudžeto.
                            Liūto dalis pačio uosto uždirbti pinigai, padaryk uostą municipaliniu, jau po metų kitų pamatysi didelius pokyčius mieste.
                            GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                            Comment


                              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                              O kodel ne Kaunui? Arba Klaipedai? Jeigu Vilnius ir taip zinomas ir turistu lankomas.
                              Šiuo atveju Zuokas būdamas Vilniaus meru sugebėjo šį reikalą "prasukti". Kodėl to nesugeba padaryti Kauno/Klaipėdos ar dar kažkokio miesto vadovai - klausimas turėtų būti užduodamas jiems patiems.

                              Comment


                                Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                Šiuo atveju Zuokas būdamas Vilniaus meru sugebėjo šį reikalą "prasukti". Kodėl to nesugeba padaryti Kauno/Klaipėdos ar dar kažkokio miesto vadovai - klausimas turėtų būti užduodamas jiems patiems.
                                Zuokas is vis nepadare nieko ko nebutu padares kazkas kitas budamas miesto meru. Atvirksciai, galima svarstyt ar ne daug geriau viska buvo galima padaryt per tuos metus jeigu butu buves meras kazkas kitas. Kazkaip kazkokius Zuoko nuopelnus sunku izvelgt. Tiesiog milziniskas finansavimas ir demesys sunkoncentruoti vienoj vietoj.
                                Dabartine Maskva irgi tada Luzkovo nuopelnas didelis gal? Abejoju.
                                Paskutinis taisė kaunaz; 2008.04.08, 18:55.

                                Comment


                                  Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                  O kodel ne Kaunui? Arba Klaipedai? Jeigu Vilnius ir taip zinomas ir turistu lankomas.
                                  Na Vilnius - tai Lietuvos sostinė, kuri turi realius šansus tapti viso regiono traukos centru .Pirmiausiai tokie projektai įgyvendinami sostinėse, o tik tada - mažesniuose miestuose.Pvz. Ispanijoje ir taip daugybė traukos centrų, tad muziejus įsikūrė Bilbao.

                                  Comment


                                    Parašė Dumblas Rodyti pranešimą
                                    Na Vilnius - tai Lietuvos sostinė, kuri turi realius šansus tapti viso regiono traukos centru .Pirmiausiai tokie projektai įgyvendinami sostinėse, o tik tada - mažesniuose miestuose.Pvz. Ispanijoje ir taip daugybė traukos centrų, tad muziejus įsikūrė Bilbao.
                                    Gvadalachara irgi ne sostine...
                                    http://en.wikipedia.org/wiki/Image:G...uadalajara.jpg
                                    Nors ir nuo sostines dydziu ir visa itaka skiriasi daug kartu. Lietuvoj padetis priesinga, bet deja viskas vyksta dar labiau koncentruojantis vienoj vietoj.
                                    Paskutinis taisė kaunaz; 2008.04.08, 19:00.

                                    Comment


                                      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                      Zuokas is vis nepadare nieko ko nebutu padares kazkas kitas budamas miesto meru. Atvirksciai, galima svarstyt ar ne daug geriau viska buvo galima padaryt per tuos metus jeigu butu buves meras kazkas kitas. Kazkaip kazkokius Zuoko nuopelnus sunku izvelgt. Tiesiog milziniskas finansavimas ir demesys sunkoncentruoti vienoj vietoj.
                                      Dabartine Maskva irgi tada Luzkovo nuopelnas didelis gal? Abejoju.
                                      Tu čia apie ką? Aš apie Gugenheimo ir Ermitažo muziejaus projektą Vilniuje. Būtent tai, kad šiandien vyksta tai kas vyksta su šiuo projektu Vilniuje yra didelė dalis Zuoko nuoplenų. Jis kvietė, organizavo ir t.t. Nesakiau, kad Vilnius yra Zuoko nuopelnas ar dar kažkas, tad prie ko čia tavo "Maskva irgi tada Luzkovo nuopelnas didelis"? Gal susikaupkim ir nepameskim temos, tliaudiskaisakant nereikia grybauti.

                                      Comment


                                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                        Gvadalachara irgi ne sostine...
                                        http://en.wikipedia.org/wiki/Image:G...uadalajara.jpg
                                        Nors ir nuo sostines dydziu ir visa itaka skiriasi daug kartu. Lietuvoj padetis priesinga, bet deja viskas vyksta dar labiau koncentruojantis vienoj vietoj.
                                        Džiaukis kad nors Vilnius turi šansą tokį projektą įgyvendinti.

                                        Comment


                                          Parašė taimis Rodyti pranešimą
                                          Džiaukis kad nors Vilnius turi šansą tokį projektą įgyvendinti.
                                          Ziurint kokia "kaina" tokie dziaugsmai pasiekiami.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X