Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilnius - ne visa Lietuva

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Anot kurio pasnekovo, valstybes institucijos turi neatrodyt reprezentatyviai?
    Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

    Comment


      Svecias:
      kai buvo skelbtas toks minireferendumas, tai buvo prirašyta, kad atstatymas kainuotų apie 40mln LTL. Aišku, čia prieš kiek. metus, du?

      Comment


        /\
        Tai dabar dar kokį dvidešimt milijonų būtų galima pridėti kaip nieko...

        Comment


          Galėjo tą baisų ŽŪM pastatą parduoti ir už gautus pinigus pasistatyti naują kurnors Pilaitėje, ar kitam pakrašty. Ir nereikėtų tiek milijonų kišti, ir baisuoklio centre greičiausiai neliktų.
          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

          Comment


            pablitai, nedraskyt akių ereli, nes pakirpti bus sparneliai. šiemet du už 40 su virš milijonų. o kiek buvo pernai? užpernai? prieš 5 metus, kai buvo atnaujinimo vajus? tada prisiminti nenori, o gal vis dar tiki, kad dėdė zuokas pats už savo SĄŽININGAI uždirbtus pinigus viską sutvarkė? mažiau rūkyk, gal šviesesnėm akim kitaip viskas atrodys.

            Comment


              Parašė praetor Rodyti pranešimą
              Anot kurio pasnekovo, valstybes institucijos turi neatrodyt reprezentatyviai?
              ne, tik sakau, kad štai kur slypi vilniaus blizgėjimo paslaptis kai centre kas antras pastatas valstybinis.

              Comment


                praetor:
                "Anot kurio pasnekovo, valstybes institucijos turi neatrodyt reprezentatyviai?"

                Viskam yra saikas. Anot kurio pašnekovo mokytojai turi būti blogiau apsirengę už daugumą moksleivių tėvų? Anot kurio pašnekovo pensininkai turi badauti? Ir anot kurio pašnekovo šeimos turi skirtis dėl NT kainų iššauktos emigracijos?

                Kiek socialinių būstų kur nors Kauno ir Vilniaus pakraštį būtų buvę galima pastatyti už 50mln LTL? arba 400mln, jei pridėsime nacionalinį stadioną.

                Ir neaiškinkite čia man, kad du reprezentaciniai Vilniuje esantys pastatai yra svarbiau negu 4.000 šeimų laimė.

                Comment


                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                  pablitai, nedraskyt akių ereli, nes pakirpti bus sparneliai.


                  Aš dar ir sumokėčiau, už vaizdelį, kaip tu man "sparnus" bandai kirpt... moksliukų kerštas mat atsirado...

                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                  šiemet du už 40 su virš milijonų. o kiek buvo pernai? užpernai? prieš 5 metus, kai buvo atnaujinimo vajus? tada prisiminti nenori, o gal vis dar tiki, kad dėdė zuokas pats už savo SĄŽININGAI uždirbtus pinigus viską sutvarkė?
                  man nuoširdžiai, nusispjaut... gali verkšlent kiek nori

                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                  mažiau rūkyk, gal šviesesnėm akim kitaip viskas atrodys.
                  O čia jau ne tavo reikalas, kiek aš rūkau... kaip beje ir ką aš rūkau
                  Paskutinis taisė pablonis; 2008.01.29, 23:57.

                  Comment


                    Nenusinešim į kapus to Vilniaus. Tegul grąžina. Vat ir Pažaislio vienuolynui šiais metais skyrė 130.000 Lt. Avariniam bokšteliui ir griūvančiai sienai paremontuoti. Nors pilnam atrestauravimui reikalinga virš 100 mln. Lt.
                    Mes be Vilniaus nenumirsim (užrašas legendiniame "Ramyno" alubaryje )
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                      Nenusinešim į kapus to Vilniaus. Tegul grąžina. Vat ir Pažaislio vienuolynui šiais metais skyrė 130.000 Lt. Avariniam bokšteliui ir griūvančiai sienai paremontuoti. Nors pilnam atrestauravimui reikalinga virš 100 mln. Lt.
                      Mes be Vilniaus nenumirsim (užrašas legendiniame "Ramyno" alubaryje )
                      kiek man žinoma, bažnyčios kurija su visa nuosava ūkio ir ekonomijos tarnyba kažkada priėmė principinę poziciją - būti nepriklausomais nuo nieko. veikti laisvai, su valstybės palaiminimu ir galima pagalba. kodėl bažnyčios institucija pati nesiima ryžtingų veiksmų gelbėjant jos ir tik jos priklausomybei pavestą paveldą?

                      Comment


                        Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
                        kiek man žinoma, bažnyčios kurija su visa nuosava ūkio ir ekonomijos tarnyba kažkada priėmė principinę poziciją - būti nepriklausomais nuo nieko. veikti laisvai, su valstybės palaiminimu ir galima pagalba. kodėl bažnyčios institucija pati nesiima ryžtingų veiksmų gelbėjant jos ir tik jos priklausomybei pavestą paveldą?
                        Neturi 100 mln. Lt. Tai ne tik bažnyčios, bet visos Lietuvos paveldas.
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                          Neturi 100 mln. Lt. Tai ne tik bažnyčios, bet visos Lietuvos paveldas.
                          tu tik ant many nesupyk, bet bažnyčia turi pinigo. ir santykinai labai daug. o būdų jų pasidaryti - dar daugiau. tik nežinau kaip tai įrodyti, nes be statinių registro, kuris pvz. vilniuje rodo, jog bažnyčia NT miesto centre turi ne mažiau negu kai kurie apsukrūs žydeliai ir valstybinės institucijos kartu sudėjus - matyt iš krikščioniškų paskatų slepia tai.
                          paveldas tai ne tik visos lietuvos, bet mažų mažiausia visos europos ar netgi plačiau. tačiau konkretus statinys turi konkretų sąvininką, kuris ir turi vykdyti savo iniciatyva prisiimtus įsipareigojimus (gausūs ES fondai tai leidžia be jokių problemų). bet jei kiemas neblizga - tai gal šeimininkas prastas.

                          Comment


                            Parašė pablonis Rodyti pranešimą


                            Aš dar ir sumokėčiau, už vaizdelį, kaip tu man "sparnus" bandai kirpt... moksliukų kerštas mat atsirado...
                            šaunuolis. eilinis "išsilavinusio" žmogaus pasisakymas. tu ką tik pats prisipažinai, kad mokslai tau matyt svetimas reikalas, o skaitaisi kultūros sostinės guventojas, aukščiau už visus. man tai iš tikrųjų būtų gėda taip rašyti, bet tu matau, iš kuklumo tikrai nemirsi.
                            ir nemanyk, kad jeigu žmogus turi silpnesnes akis, ir turi nešioti langus, tai jisai skystas moksliukas ir visų bijo. netgi ir tavo paminėtame filme, kaip suprantu, "moksliukai" patvarkė "kietuolius"

                            Comment


                              Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
                              tu tik ant many nesupyk, bet bažnyčia turi pinigo. ir santykinai labai daug. o būdų jų pasidaryti - dar daugiau. tik nežinau kaip tai įrodyti, nes be statinių registro, kuris pvz. vilniuje rodo, jog bažnyčia NT miesto centre turi ne mažiau negu kai kurie apsukrūs žydeliai ir valstybinės institucijos kartu sudėjus - matyt iš krikščioniškų paskatų slepia tai.
                              paveldas tai ne tik visos lietuvos, bet mažų mažiausia visos europos ar netgi plačiau. tačiau konkretus statinys turi konkretų sąvininką, kuris ir turi vykdyti savo iniciatyva prisiimtus įsipareigojimus (gausūs ES fondai tai leidžia be jokių problemų). bet jei kiemas neblizga - tai gal šeimininkas prastas.
                              Pinigų kultūros objektui tvarkyti galima ir reikia skirti. Tik aš nežinau ar žmonės atsakingi už tą objektą nors pirštelį pakrutino. Juk buvo nesenai kažkoks projektas tvarkyti bažnyčias ir pritaikyti turistinėms reikmėms (Įrengti infrastruktūrą, kad turistams atvykusiems gražios bažnyčios apžiūrėt, nereiktų į krūmus lakstyt), o dar iš turistinių ir kultūros paveldo ES fondų pinigų galima gaut. Tereikia projektą parašyt ir sąmatą paskaičiuot. Kaip sėkmingą pavyzdį galėčiau paminėt Vilniaus bernardinus, kurie dabar ir bažnyčią restauruoja ir apžvalgos aikštelę bokšte įrenginėja.

                              p.s. Pažaislį sutvarkius jis turistams taptų labai patrauklus. Pagalvokit apie kelionę laivu Kauno mariomis: Kaunas-Rumšiškės-Pažaislis-Kaunas.
                              Post in English - fight censorship!

                              Comment


                                Parašė index Rodyti pranešimą
                                Pinigų kultūros objektui tvarkyti galima ir reikia skirti. Tik aš nežinau ar žmonės atsakingi už tą objektą nors pirštelį pakrutino.
                                Gal ir nepakrutino to pirštelio, tačiau valdžios vyrai turėtų jausti didesnę atsakomybę už visą Lietuvą, o ne laiminti projektus, kurie yra pramušami.

                                Taip jau yra, kad kokios nors muziejaus direktorius uždirbdamas 2000 litų niekada nebus toks geras lobistas, finansininkas ar teisininkas kaip ministras. Todėl ir valdžia (šiuo atveju tikriausiai ministerija) turėtų padėti muziejams, galbūt bažnyčioms, galbūt dar kam nors padėti skaičiuoti savo poreikius, sąmatas, pildyt dokumentus, važinėt į susitikimus ir t.t. Mano nuomone valdžia tam ir yra išrinkta, kad jaustų socialinę atsakomybę už visus, o ne skirstytų pinigus tiems, kurie juos dažniau golf'ą žaisti pakviečia.

                                Comment


                                  Parašė index Rodyti pranešimą
                                  Pinigų kultūros objektui tvarkyti galima ir reikia skirti. Tik aš nežinau ar žmonės atsakingi už tą objektą nors pirštelį pakrutino. Juk buvo nesenai kažkoks projektas tvarkyti bažnyčias ir pritaikyti turistinėms reikmėms (Įrengti infrastruktūrą, kad turistams atvykusiems gražios bažnyčios apžiūrėt, nereiktų į krūmus lakstyt), o dar iš turistinių ir kultūros paveldo ES fondų pinigų galima gaut. Tereikia projektą parašyt ir sąmatą paskaičiuot. Kaip sėkmingą pavyzdį galėčiau paminėt Vilniaus bernardinus, kurie dabar ir bažnyčią restauruoja ir apžvalgos aikštelę bokšte įrenginėja.

                                  p.s. Pažaislį sutvarkius jis turistams taptų labai patrauklus. Pagalvokit apie kelionę laivu Kauno mariomis: Kaunas-Rumšiškės-Pažaislis-Kaunas.
                                  1.pinigų be jokio abejo reikia skirti, ką pyrago dalintojai ir padarė. pagal realias galimybes.

                                  2.nėra konkrečių žmonių atsakingų už konkretų statinį ar atvejį. visų pirma yra šeimininkas, kuris tiesiogiai atsakingas už statinio avarinės būklės likvidavimą, o kreiptis pagalbos niekam neuždraustą.

                                  3. 2001 (berods) arch. Gvildžio kompanijos projektu besivadovaujant, buvo baigti atlikti nemenki (nors negaliu tvirtint jog esminiai) Pažaislio vien. ansbl. restauracijos - rekonstrukcijos darbai. tekuo tuo laiku pabuvoti vietoj - kiek pamenu, gana geras įspūdis.

                                  4. projektą parašyt ir sąmatą suskaičiuot?... eilinio valdininkėlio mąstymo pavyzdys.

                                  5. Bernardinai vs. Pažaislis - neadekvatus sulyginimas. Jau vien bernardinų ordino bendruomenės pilietiškumas parodo, kaip jie visom dviem galvom lenkia kai kurias kitas, bažnyčiai pavaldžias institucijas.

                                  p.s. jeigu kas nors nori turistų antplūdžio kaune - tegul nuvažiuoja į pažaislį ir pasimeldžia, kad Nemuno saloj neatsirastų sporto arena, o prie to pačio, kad akropolis sugriūtų kuo greičiau.

                                  Comment


                                    Parašė Arunas Rodyti pranešimą
                                    Gal ir nepakrutino to pirštelio, tačiau valdžios vyrai turėtų jausti didesnę atsakomybę už visą Lietuvą, o ne laiminti projektus, kurie yra pramušami.

                                    Taip jau yra, kad kokios nors muziejaus direktorius uždirbdamas 2000 litų niekada nebus toks geras lobistas, finansininkas ar teisininkas kaip ministras. Todėl ir valdžia (šiuo atveju tikriausiai ministerija) turėtų padėti muziejams, galbūt bažnyčioms, galbūt dar kam nors padėti skaičiuoti savo poreikius, sąmatas, pildyt dokumentus, važinėt į susitikimus ir t.t. Mano nuomone valdžia tam ir yra išrinkta, kad jaustų socialinę atsakomybę už visus, o ne skirstytų pinigus tiems, kurie juos dažniau golf'ą žaisti pakviečia.
                                    Žiūrint apie kokią valdžią kalbam. Vyriausybė tikrai pati neieškos objektų kuriuos galėtų paremt. Ji kaip tik džiaugsis, kad niekas neprašo, o jie gali pakelt mokytojam algas ir atitolint streiką. Norint gauti paramą savo objektui reikia ilgai ir nuobodžiai jį prastūminėt, ieškot žmonių, galinčių jį paremt ir t.t. O tai tikrai galėtų koks nors savivaldybės tarnautojas, atsakingas už projektų kūrimą ir prastūminėjimą. Kol tokio nebus, niekas didesnių pinigų nei pilies atstatymui, nei Pažaisliui neskirs.
                                    Post in English - fight censorship!

                                    Comment


                                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                      šaunuolis. eilinis "išsilavinusio" žmogaus pasisakymas. tu ką tik pats prisipažinai, kad mokslai tau matyt svetimas reikalas.
                                      Nesijaudink dėl manęs, kaip ir tikrai gali nekvestionuot mano išsilavinimo

                                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                      o skaitaisi kultūros sostinės guventojas, aukščiau už visus.
                                      Stereotipinis mąstymas, tas pat kuriuo kaltinat mus, ar tik ne taip?

                                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                      man tai iš tikrųjų būtų gėda taip rašyti, bet tu matau, iš kuklumo tikrai nemirsi.
                                      ir nemanyk, kad jeigu žmogus turi silpnesnes akis, ir turi nešioti langus, tai jisai skystas moksliukas ir visų bijo. netgi ir tavo paminėtame filme, kaip suprantu, "moksliukai" patvarkė "kietuolius"
                                      Tavo regos temos aš neliečiau, neturi ji nieko bendro su šiuo forumu ar šia "diskusija", tad gali neįsižeidinėt čia.

                                      Aš tik apibūdinau tavo elgesį čia. Gėda jau už jus - daktarą, kaunas'ą ir liūtą... Get a life people, užteks gal pagaliau inkšti...

                                      Comment


                                        Vilnius yra sostinė, o kad sostinėje projektai kelis kartus greičiau pramušami (tepti ar netepti), tai irgi logiška. Juk daug smagiau skirti pinigus tiems objektams, kuriuos matai beveik kasdien, nei tiems, iki kurių reikia trenktis 100 ar daugiau km. Čia visiškai logiškas valdininko mąstymas...

                                        O visiems kitiems... Kiek išprašysi ir "išsimuši" iš ministerijos, tiek ir turėsi. Todėl ši index mintis labai tiksli:
                                        Norint gauti paramą savo objektui reikia ilgai ir nuobodžiai jį prastūminėt, ieškot žmonių, galinčių jį paremt ir t.t. O tai tikrai galėtų koks nors savivaldybės tarnautojas, atsakingas už projektų kūrimą ir prastūminėjimą.
                                        O jei savivaldybėje nėra nei vieno pakankamai kantraus žmogaus, tada kažkam reikia mokytis žaisti golfą ar tenisą (ateityje tai duos dividendų)... Nes kitaip, yra geras pavyzdys: Kauno meras A.Kupčinskas kiekviename interviu ar TV reportaže apie visus projektus (Pažaislį, areną, Laisvės alėją ir pan.) atkakliai sako "kad ir valstybė turi prisidėti...", tačiau jo kalbos dažniausiai ir lieka kalbomis, pakibusiomis tarp eterio bangų.

                                        Oligarchijai tuščios kalbos nepatinka, jai labiau tinka argumentuoti, lobistiniai argumentai.

                                        Comment


                                          Parašė somis Rodyti pranešimą
                                          praetor:
                                          "Anot kurio pasnekovo, valstybes institucijos turi neatrodyt reprezentatyviai?"

                                          Viskam yra saikas. Anot kurio pašnekovo mokytojai turi būti blogiau apsirengę už daugumą moksleivių tėvų? Anot kurio pašnekovo pensininkai turi badauti? Ir anot kurio pašnekovo šeimos turi skirtis dėl NT kainų iššauktos emigracijos?

                                          Kiek socialinių būstų kur nors Kauno ir Vilniaus pakraštį būtų buvę galima pastatyti už 50mln LTL? arba 400mln, jei pridėsime nacionalinį stadioną.

                                          Ir neaiškinkite čia man, kad du reprezentaciniai Vilniuje esantys pastatai yra svarbiau negu 4.000 šeimų laimė.
                                          Tavo retoriniu klausimu prasmes neneigiu irgi.
                                          Bet manau i juos greitu metu atsakys FRONTAS
                                          Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X