Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

L. Donskis „(ne)Mylimas miestas“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą
    Gera gyventi is ko? Lietuva ne JAV, $ (LTL)
    Dirbti normalų darbą ir užsidirbti. Ir tau to linkiu.

    Comment


      Parašė liutass Rodyti pranešimą
      Dirbti normalų darbą ir užsidirbti. Ir tau to linkiu.
      Toks tavo pasakymas man primena viena neisgalvota istorija is mano ankstyvos vaikystes.

      Kai man buvo 3 ar 4 metai "susipykau" su mama ir nusprendziu, kad nebereikia man mamos ir galiu gyventi vienas. Mama klausia "suneli, o is kur maisto gausi?". O as nedvejodamas: "pasiimsiu is saldytuvo".

      Pnanasus mastymas. Cia pagelbetu bent ekonomikos ir finansu pagrindai.

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Toks tavo pasakymas man primena viena neisgalvota istorija is mano ankstyvos vaikystes.

        Kai man buvo 3 ar 4 metai "susipykau" su mama ir nusprendziu, kad nebereikia man mamos ir galiu gyventi vienas. Mama klausia "suneli, o is kur maisto gausi?". O as nedvejodamas: "pasiimsiu is saldytuvo".

        Pnanasus mastymas. Cia pagelbetu bent ekonomikos ir finansu pagrindai.
        Tai tavo gal ir panašus mąstymas.

        Comment


          Parašė liutass Rodyti pranešimą
          Tai tavo gal ir panašus mąstymas.
          Na bet analogiskus pasiulymus darai butent tu. As tokiu "ekonominiu" analiziu ir pasiulymu tokiame amziuje nebedarau.

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            Na bet analogiskus pasiulymus darai butent tu. As tokiu "ekonominiu" analiziu ir pasiulymu tokiame amziuje nebedarau.
            Kad į tavo komentarus nelabai yra ką atsakyti.

            Comment


              Parašė Tomas Rodyti pranešimą
              Tik tiek, kad tie "keli namai" tai buvo visos pagrindinės Vilniaus senamiesčio gatvės ir aikštės (kosmetiškai) atnaujintos faktiškai per viena vasarą.

              Kai kurie forumo "vaikai" to nepamena
              O ką aš sakiau? Kosmetinis atnaujinimas "per vieną vasarą". Nuo to laiko į kelis (tik kelis!) stambiausius projektus senamiestyje privatus verslas investavo žymiai daugiau nei buvo investuota į visą tą "atnaujinimą". Tad mano pastaba jog verslas investavo daugiau yra/buvo teisinga.
              O dėl vaikų, kažkodėl įtariu, kad esu kiek vyresnis nei tamsta.

              Comment


                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                Dirbti normalų darbą ir užsidirbti. Ir tau to linkiu.

                Primena vieną South Park epizodą, kai visi filmuko herojai su klase nuvažiavo į Kosta Riką ir pagrindinis personažas Cartman, pamatęs kaip viskas blogai ten atrodo, pradėjo rėkti "susiraskit darbus". Matau, kad Liūtas, po ilgų svarstymų ir analizės, Kaunui rado panašią išeitį.

                Sėsk į suolą, Liūtai. Du!
                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                Comment


                  Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                  Paskaitykite kada "Tartano armijos" komentarus apie Kauną.
                  Gal nuoroda gali imest
                  You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                  Comment


                    Parašė Edd Rodyti pranešimą
                    O ką aš sakiau? Kosmetinis atnaujinimas "per vieną vasarą". Nuo to laiko į kelis (tik kelis!) stambiausius projektus senamiestyje privatus verslas investavo žymiai daugiau nei buvo investuota į visą tą "atnaujinimą". Tad mano pastaba jog verslas investavo daugiau yra/buvo teisinga.
                    Tuometinės Lietuvos mąstu investicija ir permainos buvo neįtikėtinos, taip kad tuo metu atlikto darbo nereikia visai nuvertinti, kaip tamsta darote.

                    Įdomu pastebėti tai, kad privatus verslas per daug nesiveržė investuoti Vilniaus senamiestyje, kol reikalo nepajudino vyriausybė. Iš tiesų buvo kaip ir turi būti - t.y. verslo pinigai eina paskui valstybės investicijas.

                    O dėl vaikų, kažkodėl įtariu, kad esu kiek vyresnis nei tamsta.
                    Gali būti
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      [QUOTE=John;305471]Na bet analogiskus pasiulymus darai butent tu. As tokiu "ekonominiu" analiziu ir pasiulymu tokiame amziuje nebedarau.

                      Nesinervuok, čia tik palinkėjo žmogus ir tiek, nieks nesako, kad lengva gerą bei dar ir gerai apmokamą darbą susirast, bet manau, kad turbut Lietuvoje per pažystamus susirandama 70%-80% darbo vietų, nes kiek ko paklausi tai tas pasiūlė, tai tas padėjo ir tttttt,....

                      Comment


                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                        Tuometinės Lietuvos mąstu investicija ir permainos buvo neįtikėtinos, taip kad tuo metu atlikto darbo nereikia visai nuvertinti, kaip tamsta darote.

                        Įdomu pastebėti tai, kad privatus verslas per daug nesiveržė investuoti Vilniaus senamiestyje, kol reikalo nepajudino vyriausybė. Iš tiesų buvo kaip ir turi būti - t.y. verslo pinigai eina paskui valstybės investicijas.
                        Nieko aš nenuvertinu. Prisiminkim nuo ko diskusija prasidėjo - nuo to, kad pateiktu pavyzdžiu bandei lyg ir paneigti faktą, kad privačios investicijos žymiai labiau pakeitė Vilnių ir buvo žymiai didesnės, nei valstybės investicijos. Kas yra klaidinga.

                        Kad investicijų mastai būtų buvę mažesni, jei nebūtų prisidėjusi valstybė ir jei Vilnius nebūtų sostine - to tikrai niekas neneigia.

                        Comment


                          Parašė Sausuolis Rodyti pranešimą
                          Na bet analogiskus pasiulymus darai butent tu. As tokiu "ekonominiu" analiziu ir pasiulymu tokiame amziuje nebedarau.

                          Nesinervuok, čia tik palinkėjo žmogus ir tiek, nieks nesako, kad lengva gerą bei dar ir gerai apmokamą darbą susirast, bet manau, kad turbut Lietuvoje per pažystamus susirandama 70%-80% darbo vietų, nes kiek ko paklausi tai tas pasiūlė, tai tas padėjo ir tttttt,....
                          Manyciau, kalba buvo ne apie darbus kaipo tokius, bet apie makroekonomikos pagrindus.

                          Comment


                            Charles Bukowski yra yra pasakes:„Rinktis tarp Nixono ir Johnsono, tai tas pats, kaip ieškoti skirtumų tarp šalto ir šilto šūdo“.

                            Taip, kad galiu pasakyti, nelygindamas nei Kauno nei Vilniaus su šūdais...Vilniečiai tegul nusileidžia ant žemes,Kaunas ne rojus,bet Vilnius taip pat.Ir skirtumai tikrai ne dideli.Labiau skiriasi žmonės, nei tai apie ką jūs diskutuojate.L.Donskis tą taip pat paminėjo.

                            Tik va dėl temos kurią čia jau visi seniai pamiršo, norėčiau pasakyti, kad Kaune niekas nesakytų turistui nevažiuok i Vilnių, na tarkime nes tave narkomanai adatom užbadys arba pan.

                            Sakau taip nebe reikalo.

                            Va štai teko šnekėtis su vokiečiu kuris keliavo ir apsistodavo pas žmones, kad Vilniuje visi sutikti žmonės dergė ant Kauno ir sakė nevažiuok, nes sumuš ir kad ner ka žiurėti ir kad tai prasčiausias miestas Lietuvoje.
                            Taip pat kalbėjau su bendramoksliu ispanu kuris vyko i Latviją ir apsistodavo pas žmones,vėl ta pati istorija...
                            Na negaliu atsakyt už visus kauniečius bet dauguma tikrai šitaip nesielgtų.

                            Kai kas turbūt dabar paprašys įrodymų,garso ir vaizdo madžiagos.Deja to pateikti negaliu.
                            Ne nudažytos sienos, ar sutvarkytos gatvės skiriasi Lietuvoje, o žmonės.

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Beje, kuo gristas Kauno, kaip Lietuvos sporto sostines argumentas?

                              Pvz., Virgilijus Alekna (t.y. daugiausiai ir auksciausiu apdovanojimu pelnes sportininkas) yra ne is Kauno.

                              Zadnieprovskis ir Krungolcas - taip pat ne is Kauno.

                              D.Gudzineviciute - ne kauniete.


                              Taigi, panasu, kad labiausiai Lietuvos varda garsine sportininkai visai nera is Kauno. Kauno, kaip sporto "sostines" titulavimas yra mitas ar "siaudo griebimasis" desperatiskai ieskant identiteto sroviu. O turint omeny, kad Lietuva apskritai nera ypatingai daug pasiekimu sporto srityje turinti salis, tokios "sostines" turejimas visvien vargiai kam aktualus. Juolab, kai nera jokiu objektyviu argumentu rodanciu, kad Kaunas ar Vilnius ar Terpeikiai yra butent Lietuvos sporto "sostine".

                              Zinoma, krepsinio srityje Kaunas gali buti tituluojamas "sostine" del Zalgirio komandos laimejimu. Visgi tikrai gincytina, ar krepsinis pakankamai gerai atstovauja visa musu salies sporta. Turint omeny, kad toks drutas vyrukas V.Alekna pelne musu saliai du olimpinius aukso ir 1 bronzos olimpini medali, krepsinio kelimas i sporto olimpa ima atrodyti pernelyg skystai ir nepagarbiai kitu sportininku atzvilgiu.

                              Taigi, ziurint is isores, krepsinis nera toks aktualus reiskinys musu saliai (mano minetas V.Alekna ar Gudzineviciute yra pelne aukstesniu ir garbingesniu apovanojimu), o tai kas darosi vidaus rinkoje, idomu nebent tu komandu sirgaliams ir vargiai domina tuos, i kuriu rinka turetu buti nukreipta musu salies/miestu reklama ir pinigai.
                              http://kauno.diena.lt/dienrastis/spo...iausias-187697

                              Comment


                                Parašė Road Rodyti pranešimą
                                Charles Bukowski yra yra pasakes:„Rinktis tarp Nixono ir Johnsono, tai tas pats, kaip ieškoti skirtumų tarp šalto ir šilto šūdo“.

                                Taip, kad galiu pasakyti, nelygindamas nei Kauno nei Vilniaus su šūdais...Vilniečiai tegul nusileidžia ant žemes,Kaunas ne rojus,bet Vilnius taip pat.Ir skirtumai tikrai ne dideli.Labiau skiriasi žmonės, nei tai apie ką jūs diskutuojate.L.Donskis tą taip pat paminėjo.

                                Tik va dėl temos kurią čia jau visi seniai pamiršo, norėčiau pasakyti, kad Kaune niekas nesakytų turistui nevažiuok i Vilnių, na tarkime nes tave narkomanai adatom užbadys arba pan.

                                Sakau taip nebe reikalo.

                                Va štai teko šnekėtis su vokiečiu kuris keliavo ir apsistodavo pas žmones, kad Vilniuje visi sutikti žmonės dergė ant Kauno ir sakė nevažiuok, nes sumuš ir kad ner ka žiurėti ir kad tai prasčiausias miestas Lietuvoje.
                                Taip pat kalbėjau su bendramoksliu ispanu kuris vyko i Latviją ir apsistodavo pas žmones,vėl ta pati istorija...
                                Na negaliu atsakyt už visus kauniečius bet dauguma tikrai šitaip nesielgtų.

                                Kai kas turbūt dabar paprašys įrodymų,garso ir vaizdo madžiagos.Deja to pateikti negaliu.
                                Ne nudažytos sienos, ar sutvarkytos gatvės skiriasi Lietuvoje, o žmonės.
                                Šiaip tikrai yra labai daug ale vilniečių, kurie dergia Kauną nežinia už ką. Nors aš asmeniškai pažystu nemažai vilniečių (tikrų vilniečių, o ne atvykusių iš kažkur), kuriems Kaunas lygiavertis miestas su Vilniumi, ir jie bent jau kas antrą savaitgalį "tūsinasi" Kaune, turi jame daug draugų ir tik ramiai nusijuokia iš konfliktų Vilnius-Kaunas.

                                Comment


                                  Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                                  Šiaip tikrai yra labai daug ale vilniečių, kurie dergia Kauną nežinia už ką. Nors aš asmeniškai pažystu nemažai vilniečių (tikrų vilniečių, o ne atvykusių iš kažkur), kuriems Kaunas lygiavertis miestas su Vilniumi, ir jie bent jau kas antrą savaitgalį "tūsinasi" Kaune, turi jame daug draugų ir tik ramiai nusijuokia iš konfliktų Vilnius-Kaunas.
                                  Na aš taip pat pažystu vilniečių, kurie elgiasi pagarbiai Kauno atžvilgiu, bet jie kiek vyresni.O va jaunesni, kurie jau užaugo su stereotipais, kad Kaunas kažkoks super blogas miestas,deja pagarbos visai neturi.

                                  Patstebiu ir aš tendenciją, kad labai daug vilniečių atvažiuoja linksmintis į Kauną.Ir suprantu kodėl,nes Kaune, kainos nėra išpūstos.Už tokį patį renginį Kaune mokėsi du, o kartais ir tris kartus mažiau.Be to Kaune labiau įsišaknijęs vadinamas slenkančių andergraundinių vakarėlių gyvenimas, kai tie patys rengėjai vakarėlius rengia vis kitoje netradicinėje vietoje.O Vilniuje kiek duagiau prabangių,su išpūstomis kainomis ir auksiniu Vilniaus jaunimu vakarėlių.

                                  O kas dėl vilniečiais save laikančių studenčiokų, kurie jau po keletos menesių Vilniuje visiem teigia, kad yra iš Vilniaus, nors žemaitiškas ar suvalkietiškas akcentas rodo ką kitą.
                                  Tai ne kartą Vilniuje teko iš tokių (dauguma jų buvo iš tikrų provincijos miestelių) išgirsti: o ,negalvojau kad ir Kaune yra tokių žmonių...arba normalių žmonių...
                                  Tas ,tokių žmonių, reiškia,kad ne su treningais, ne plikas ir t.t. teko tą išgirsti ir iš tikrų vilniečių ne kartą.

                                  O paskutinis dalykas apjungiantis visus juos yra tai, kad jie nebuvę Kaune nei karto per pastaruosius dešimt metų.
                                  Procentaliai paėmus, jei kaunietis nemėgsta Vilniaus, jis bent žino ko nemėgsta.Turi tam priežasčių.Va dauguma vilniečių deja nesuprasi kodėl dergia ant to,ko net nepažysta.
                                  Paskutinis taisė Road; 2008.12.03, 13:26.

                                  Comment


                                    /\ Road iš tiesų ka paminėjai paskutinėje pastraipoje yra viskas atvirkščiai

                                    Comment


                                      ROAD RAŠO O paskutinis dalykas apjungiantis visus juos yra tai, kad jie nebuvę Kaune nei karto per pastaruosius dešimt metų.
                                      Procentaliai paėmus, jei kaunietis nemėgsta Vilniaus, jis bent žino ko nemėgsta.Turi tam priežasčių.Va dauguma vilniečių deja nesuprasi kodėl dergia ant to,ko net nepažysta.[/QUOTE]

                                      Būtent! varo kiek tik gali,o kai paklausi bent vieno dalyko apie Kauną neturi ką pasakyt. Bandos jausmio aukos.
                                      O kas atvažiuoja ir susipažįsta),tas tikrai keičia savo nuomonę ir net stebisi...
                                      (aišku ne visiems
                                      išdidumas leidžia tai pripažinti..)
                                      Paskutinis taisė Rrrūta; 2008.12.03, 14:23.

                                      Comment


                                        Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą
                                        /\ Road iš tiesų ka paminėjai paskutinėje pastraipoje yra viskas atvirkščiai
                                        Na tai gal pasidalintum savo patirtimi ir mintimis šia tema?
                                        Matai aš ir mano draugai, bei pažystami, Vilniuje lankomės gan dažnai.Na paskutiniu metu ten nelb yra ka veikti. Vasarą, ar koncertų metu labai daug kauniečių apsilanko vilniuje.

                                        Todėl ir sakau kad mes mėgstam ar nemėgstam Vilniaus (ar vilniečių) dėl savo patirčių tame mieste,o va vilniečiai,deja remiasi stereotipais...Labai dažnai Kaune net nebuvę.Pravažiuojant sustojimas Megoje nesiskaito

                                        Bet mielai išklausyčiau tavo nuomonę.

                                        Comment


                                          "Na aš taip pat pažystu vilniečių, kurie elgiasi pagarbiai Kauno atžvilgiu, bet jie kiek vyresni.O va jaunesni, kurie jau užaugo su stereotipais, kad Kaunas kažkoks super blogas miestas,deja pagarbos visai neturi".

                                          Deja, bet kai kuriais atvejais taip yra. Vyresniems žmonėms dažnai svarbiau esmė, o žaliam jaunimėliui - tik blizgučiai. Aišku, negalima absoliutinti. Vyresni žmonės yra labiau integruoti į Lietuvos visuomenę kaip visumą, jie dažnai gimę, augę kitur, tačiau palaikantys ryšius su giminėmis, matantys realų gyvenimą. O jaunimėlis, ar Vilniuje gimęs, ar tuo labiau iš kitur atsikėlę, mato tik tai, kas blizga. Vilnius, aišku, labiau išblizgintas ir pasakyčiau, valdžios ir privataus kapitalo indėlis į tai apie 50:50, mano manymu. Jaunimui tiesiog kitos Lietuvos nė nereikia, jiems gana Vilniaus ir užsienio, na, gal ir paūžti kokioj pirtelėj užmiesty.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X