Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

L. Donskis „(ne)Mylimas miestas“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė D-Mason Rodyti pranešimą
    kas bego kas ne bet zinau tikrai kad mano prosenelis kovojo pries lenkus ir isvijo is vilniaus juos .kaip ir daugelis kitu vyru jis buvo kaunietis
    Jeigu ne 1939 m. Lekijos žlugimas, jokie diedukai iš ten neišvytų...

    Comment


      nei tu zinai nei ka jei butu zlge butu patys iseje o nejo reikejo vyti ir isvijo galejo lysti ir lenkijoj dar senas zemes laisvai paimt bet antante sutrukde.

      Comment


        Parašė D-Mason Rodyti pranešimą
        nei tu zinai nei ka jei butu zlge butu patys iseje o nejo reikejo vyti ir isvijo galejo lysti ir lenkijoj dar senas zemes laisvai paimt bet antante sutrukde.
        Marazmas kažkoks, apie Vilnių šneka ėjo...

        Comment


          Parašė Sula Rodyti pranešimą
          Kažkokios beprasmės diskusijos. Iš esmės Vilniuje tikrų vilniečių (arba bent miestiečių ketvirtojoje kartoje) nėra. Kaune tokių žmonių yra nemažai. Kaimiečių tautoje dar tik formuojasi miesto kultūra. O pripažinti tai vengiama.
          Keistai tu čia, kodėl yra būtina gimti kažkokiame mieste ir dar turėti jame gimusius prosenelius, kad vadintis tikruoju jo gyventoju? Na pvz studentėlis gimė Balbieriškyje ir atvažiavo į Vilnių studijuoti, į Balbieriškį jis aišku negrįš, savo ateitį jis sieja tik su Vilniumi, ir jeigu jis lieka Vilniuje visam laikui - pagal tave jis ne Vilnietis? Man atrodo, kad gimimo vieta ir tie 18 metų praleistų kaime nėra esminis dalykas gyvenime.
          Snowflakes will attack U <3

          Comment


            Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
            Na jau... Lietuvių intelegentija palyginti su tarpukariu gyvavusia, yra (bijau sakyti "negrįžtamai") sunaikinta, kartu su savo vertybėmis. Sovietai padarė savo darbą.
            Kiek tokiomis sąlygomis buvo įmanoma išlikti, jinai išliko. Taip, sovietai siekė sunaikinti talentingus, protingus žmones, antai kaip ne be kažkieno pagalbos anais laikais nukritęs lėktuvas su gabiais Lietuvos medikais, ištrėmimų kiek. Žala padaryta didžiulė, bet nesakyčiau, kad visiškai nepataisoma, auga nauji talentai, kurie irgi galės kažką kurti. Svarbiausia, palanki terpė būtų. Nejau matai tik naujuosius lietuvius su mersais?
            Paskutinis taisė Irma; 2008.01.05, 21:48.
            *******
            Miestai.net Fb

            Comment


              Man atrodo, kad gimimo vieta ir tie 18 metų praleistų kaime nėra esminis dalykas gyvenime.
              patikėk manim, kaip svarbu. juk kaip tik tuo laikotarpiu formuojasi žmogaus asmenybė, supratimas apie gyvenimą. kodėl aš iš visų, per tūkstantį gyventojų turinčio miestelio gyventojų vaikinų, vienintelis studijuoju mediciną, ir esu vienas iš, turbūt, jeigu neklystu, dviejų, kurie išvis studijuoja universitete, o ne kolegijoje, arba - technikume ukmergėje, arba be išsilavinimo pabėgę nuo kariuomenės į angliją arba kitur, nors ir nemažai jų dirba statybose vilniuje, ir tikisi ten likti tai apie kokius miestiečius mes kalbame? nes juk ir jie prisistatinės esą vilniečiai o kiek tokių kaimų, miestelių per visą lietuvą?
              Paskutinis taisė daktaras; 2008.01.05, 21:54.

              Comment


                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                ...Man atrodo, kad gimimo vieta ir tie 18 metų praleistų kaime nėra esminis dalykas gyvenime.
                O man atrodo, kad esminis Pvz.: mano tėvai iš kaimo, bet Vilniuje nuo 1947m., vertindamas objektyviai, matau, kad jie ne miestiečiai, ir, manau, kad man tai irgi persidavė. Mano anūkai gal jau ir bus miestiečiai...
                Juk aš negaliu pasakyti, kad kaip mano senelis 1935 m. praleisdavo laiką "Balajame Štralyje", mokėsi lietuviškoje gimnazijoje ir pan...
                Nors, tiesą sakant, turiu giminių, kurie buvo deportuoti iš Vilniaus, dabar gyvena Lenkijoje...
                Paskutinis taisė Sula; 2008.01.05, 22:30.

                Comment


                  Na tikrai nesuprantu, jei tėvai ŠITIEK laiko gyvena Vilniuje tai jie yra tik vilniečiai ir niekas kitas, kuo juos galėtumei daugiau pavadinti, kaimiečiais? Bet juk jie gyvena mieste. O pats jei gimei ir augai Vilniuje, tai tikrai neturiu supratimo kaip gali nelaikyti savęs vilniečiu. Na nežinau kas jau tokio esminio yra vaikystėje ir paauglystėje, kaip Daktaras sako, man tas amžius atrodo pats nereikšmingiausias gyvenime - dar nesi susiformavusi asmenybe, esi priklausomas nuo tėvų ir neturi savo gyvenimo. Svarbu yra tai kur gyveni, o ne kur esi gimęs. Tie vaikinukai kurie dirba statybose, taip jei jie gyvens vilniuje, turės čia savo namus, darbą ir visa kita - tai ir bus vilniečiai, o kas gi daugiau? Arba aš nepagaunu kampo...
                  Snowflakes will attack U <3

                  Comment


                    Užtenka prisiminti Česlavą Milošą ir jūsų diskusija virsta absoliučiu muilo burbulu... Kaimiečiai, kauniečiai, vilniečiai, miestiečiai... Išmokit būti žmonėmis ir to pakaks.

                    Comment


                      /\ tie "vaikinukai" po darbo galvoja tik kaip prisiliuobti, gauti mergų ir panašiai. apie nelabai ką daugiau ir galvoja, o grįžę į kaimą trumpam, renkasi ir ramsto parduotuvės sienas. tai vat tokia ta naujoji miestiečių karta

                      Comment


                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                        tie "vaikinukai" po darbo galvoja tik kaip prisiliuobti, gauti mergų ir panašiai. apie nelabai ką daugiau ir galvoja, o grįžę į kaimą trumpam, renkasi ir ramsto parduotuvės sienas. tai vat tokia ta naujoji miestiečių karta
                        Visokių yra, visokių ir reikia. Juk turi kažkas ir miestuose dirbti juodus darbus, bet kodėl jie ne miestiečiai? Jeigu jie gyvens Vilniuje, tai tokiais ir bus, o kaip tu juos pavadinsi? Tai kas tada pagal tave yra miestiečiai, tik elitas?
                        Snowflakes will attack U <3

                        Comment


                          Vat išėjau šiandien pasivaikščiot po Kauną. Paslankiojau po Laisvę, Putvinskio gatvę, užsiboginau net ant Prisikėlimo bažnyčios stogo. Ir ką aš jums galiu pasakyti, mielieji... neteisus Donskis. Nėra Kaunas nemylimas miestas, nes vien mano asmeny vienas mylintis žmogus yra. Ir tikiu, kad tokių yra gerokai daugiau
                          Kaip po dykumą blaškiausi

                          Comment


                            /\ jau visi du, įskaitant mane

                            Comment


                              kam čia diskutuot, juk Kaunas=Kaimas senai visiems aišku, vieni degradai gyvena su minimaliom algom, apie riboženklį išvis tylim Kaune nėr normalių žmonių (gal Tomkis dar ) Mirusiam mieste - mirę žmonės Vilnius jėga, dar Klaipėda valdo Klausučiai po to ...... peace

                              Comment


                                Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                                kam čia diskutuot, juk Kaunas=Kaimas senai visiems aišku, vieni degradai gyvena su minimaliom algom, apie riboženklį išvis tylim Kaune nėr normalių žmonių (gal Tomkis dar ) Mirusiam mieste - mirę žmonės Vilnius jėga, dar Klaipėda valdo Klausučiai po to ...... peace
                                Idomiausia beskaitant tavo komentara - tavo avataro apacioje matyti "Miestas:Kaunas"
                                Kairiarankių klubas - Left.lt

                                Comment


                                  Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                                  Idomiausia beskaitant tavo komentara - tavo avataro apacioje matyti "Miestas:Kaunas"
                                  Andrevai, ironija

                                  Comment


                                    ne ne, juk mes kaimas! VDU išvis ne Universitetas..... Kaune tik šiaip vogti žmonės moka ir numušim Jus . ir nesvarbu, kad Jūs "Siemens"ą: (Pablonį pateik faktų vėl ) pilną surenakt tik su žaliais lošiant, gal, kad kaimiečių daug pas Jus, nu nežinau............ ai metam nafik Kauną toliau ir nebus dikusijos Vilnius - Kaunas bb gaunas nes Jūs jėga

                                    Comment


                                      Blaivas?
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        oooooooo tik iš iš Kirtimų

                                        Comment


                                          O Kaune nėra panašaus taško?
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X