Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Savivaldybių tarybų ir merų rinkimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    Tarp kitko, piliečiai neteisingai įvardinti, o būtent: Oleg Gluchov, Vladimir Avin (Rusija dvigubą pilietybę leidžia...)
    Ka tuo nori pasakyt kad leidzia Rusija?
    Jei Rusija ir leidzia, tai to NELEIDZIA Lietuva, vadinas arba sie asmenys tik Lietuvos pilieciai, arba tik Rusijos, arba tai pazeidimas.
    Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

    Comment


      Parašė praetor Rodyti pranešimą
      Ka tuo nori pasakyt kad leidzia Rusija?
      Jei Rusija ir leidzia, tai to NELEIDZIA Lietuva, vadinas arba sie asmenys tik Lietuvos pilieciai, arba tik Rusijos, arba tai pazeidimas.
      Ar kazko nepainioji? Ka tiksliai sako istatymai? Siaip, daug zmoniu turi dvigubas pilietybes (Lietuvos + kokia nors kita). Tiesiog kai kurie pilietybes gavimo/atemimo niuansai nelabai korektiski. Nors tiksliai, kaip ten viskas yra, dabar nezinau.

      Comment


        Nepainioju. Jei tam tikros asmenu grupes turi dviguba pilietybe ir dabar, tai ja igijo tuomet kai istatymai tai leido, KT dar nekalbejo tokiom temom ir sitai islaiko.
        Dabar visiskai neleidziama tapti pilieciu Lietuvos, jei jau esi uzsienio salies pilietybes, jau nebekalbant apie Lietuvos piliecio galimybe igyti uzsienio salies pilietybe, neatsisakant lietuviskosios.

        http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpai..._query=&p_tr2=

        Cia, beje, labai nekorektiskas yra tik KT padares taip, kad butu nenaudinga Lietuvos valstybei, o naudinga kazkam kitam, matyt ponui pozytivizmui. Prisidirbo jie cia sitoj vietoj iki ausu.
        Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

        Comment


          Parašė praetor Rodyti pranešimą
          Ka tuo nori pasakyt kad leidzia Rusija?
          Jei Rusija ir leidzia, tai to NELEIDZIA Lietuva, vadinas arba sie asmenys tik Lietuvos pilieciai, arba tik Rusijos, arba tai pazeidimas.
          Aš tik noriu pasakyti, kad visi Lietuvos piliečiai turi daugmaž integruotis į Lietuvos, o ne į didžiosios "Deržavos" visuomenę. Jau nekalbu apie valdžios atstovus.

          Comment


            Parašė Sula Rodyti pranešimą
            Aš tik noriu pasakyti, kad visi Lietuvos piliečiai turi daugmaž integruotis į Lietuvos...
            Ne daugmaž, o visiškai integruotis.

            Comment


              Parašė Sula Rodyti pranešimą
              Aš tik noriu pasakyti, kad visi Lietuvos piliečiai turi daugmaž integruotis į Lietuvos, o ne į didžiosios "Deržavos" visuomenę. Jau nekalbu apie valdžios atstovus.
              Tai žinoma. Ir nesuprantamai leista ne pilieciam i savivaldybes eit (anuomet rusu sajunga be rodos buvo socialdemokratu sudety, tai prastume).
              Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

              Comment


                Vilniaus ateitis sprendžiama Varšuvoje?

                Gal kas žinote:
                Ar Lietuvos lenkų rinkimų akcija nėra tie patys tarybiniai "autonomininkai" pasikeitus politinėms aplinkybėms virtę lenkais?
                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                Comment


                  "Tėvynės sąjungai šiuo metu bet kokie kontaktai su liberaldemokratais atrodo neįmanomi. Vilniuje turėtų įvykti labai didžiulė politinė krizė, kad mes pradėtume galvoti kitaip", - teigė K. Masiulis.
                  jeigu ilgai tampysis, tai ir ta krizė gali greit ateiti...

                  Comment


                    Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                    Gal kas žinote:
                    Ar Lietuvos lenkų rinkimų akcija nėra tie patys tarybiniai "autonomininkai" pasikeitus politinėms aplinkybėms virtę lenkais?
                    Turi minty nacionalini gelbejimo komiteta, jedinstvininkus ar kazkokius kitus praeitos kartos atstovus?
                    Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                    Comment


                      Parašė praetor Rodyti pranešimą
                      Turi minty nacionalini gelbejimo komiteta, jedinstvininkus ar kazkokius kitus praeitos kartos atstovus?
                      Nežinau kas konkrečiai jie buvo, bet tie kurie organizavo autonomiją Vilnijoje ir atrodo buvo teisiami.
                      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                      Comment


                        Ponios ir ponai sveikinu, Vilniaus meras - Rolandas Paksas.

                        Socialdemokratai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su liberaldemokratais
                        http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=12330836

                        Comment


                          kaip sakant - švelniai tariant pa.... koncervatorius socdemai...
                          Paskutinis taisė Mantas; 2007.03.01, 23:55.

                          Comment


                            Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                            kaip sakant - švelniai tariant pa.... koncervatorius socdemai...
                            nedėk į kelnes, dar viskas pasikeis kelis kartus... o iki balsavimo taryboje oioioi kaip daug laiko...
                            Paskutinis taisė Mantas; 2007.03.01, 23:55.

                            Comment


                              /\ kodėl turėčiau dėt į kelnes? kažko nepagavau?

                              Comment


                                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                kaip sakant - švelniai tariant pagaidijo koncervatorius socdemai...
                                eilini karta

                                Comment


                                  Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                  Ponios ir ponai sveikinu, Vilniaus meras - Rolandas Paksas.

                                  Socialdemokratai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su liberaldemokratais
                                  http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=12330836
                                  Paleckis... O man jis atrodė protingas žmogus (tik "žalokas"). Matyt neturėjo kitos išeities, turėjo daryt tai, ką reikia daryt, kad partija būtų bent jau viena iš valdančiųjų, gal jautė atsakomybę už partijos pasirodymą rinkimuose Vilniuje. Nors greičiausiai ji tarp jų būtų bet kuriuo atveju.

                                  Jei būtų mano valia, turbūt norėčiau, kad Vilniaus meru būtų Petras Auštrevičius.
                                  Paskutinis taisė ; 2007.03.01, 22:47.
                                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                                  Comment


                                    Parašė Ash Rodyti pranešimą

                                    Jei būtų mano valia, turbūt norėčiau, kad Vilniaus meru būtų Petras Auštrevičius.
                                    šiaip aš irgi niekaip nesuprantu, kodėl taip mažai balsų gavo petras? protingas, išsilavinęs žmogus, būtų visiems priimtinas, neišsišokstantis... nors gal dėl pastarosios savo savybės ir neiškilo šįkart aukščiau. aš asmeniškai tikrai būčiau taręs tvirtai "už Petrą"! paleckis ir masiulis man panašūs tik į aukštesniųjų savo partijų bosų marionetes, tik tiek...

                                    Comment


                                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                      šiaip aš irgi niekaip nesuprantu, kodėl taip mažai balsų gavo petras? protingas, išsilavinęs žmogus, būtų visiems priimtinas, neišsišokstantis... nors gal dėl pastarosios savo savybės ir neiškilo šįkart aukščiau. aš asmeniškai tikrai būčiau taręs tvirtai "už Petrą"! paleckis ir masiulis man panašūs tik į aukštesniųjų savo partijų bosų marionetes, tik tiek...
                                      Manau dėl to kaltas rinkėjų aktyvumas - būtų daugelis ėję balsuoti - būtų išrinktas Petras, ar kas nors rimtesnio. Dabar už Paksą balsavo daugiau vargingieji ir nelietuviai, už lenkų rinkimų akciją - lenkai, rusai - už rusų sąjungą, arba Paksą. Už liberal centristus - išsilaikę gerbėjai, už konservatorius - daugiau vyresnio amžiaus žmonės. Už socdemus - palaikantys daugiau AMB. Tai sakykite, už ką balsavo pagrindiniai vidutiniai Vilniaus gyventojai? ogi už nieką - jie papraščiausiai nerado už ką balsuoti Bet nieko, gal iš šitų rinkimų pasimokys, kad reik nueiti.

                                      Comment


                                        atrodo tapsnosit : )

                                        Comment


                                          Na kazkaip visvien netikiu, kad Tapsnius galetu buti Vilniaus meru
                                          Nejaugi tautieciai nepasimoke ir vel lipa ant to paties greblio?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X