Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    Tai kiek laiko mes dar busim priversti stebėti šitą neefektyvumą? Metus, du, šimtą metų?
    Per aštuonerius metus Lietuvoje plėšimų sumažėjo 2,5 karto. Tai taip išeina, kad nėra taip jau viskas blogai su tuo policijos darbu. Ir su lenkų futbolo sirgaliais susitvarkė, ir su gėjų eitynėm. Kada nors gal net kompiuterinius tinklus nuovadose įrengs (prieš 6 metus tai su USB raktais tyrėja po nuovadą bėgiojo, pats mačiau), o gal net ir įrengė. Pasitikėjimas policija bent jau Vilniuje tikrai didesnis nei prieš 10 metų. Kaune gal kitaip, bent jau sprendžiant iš udriaus pasisakymų, bet tai jokiam kitam mieste normalūs žmonės nesigirdavo savo pažintimis su vienu ar kitu banditu. Nieko, ateis ir Kauno eilė.

    Comment


      Per aštuonerius metus Lietuvoje plėšimų sumažėjo 2,5 karto.
      Manau, tai terodo vieną dalyką - jie dabar plėšia kokioje Vokietijoje ar Anglijoje. Prie ko čia ta policija?
      Pasitikėjimas policija bent jau Vilniuje tikrai didesnis nei prieš 10 metų.
      Tikrai? Štai aš, lojalus ir nelinkęs nusikalsti pilietis policininkų praėjus daugiau nei 20 metų nuo sovietmečio laikų pradėjau bijoti labiau nei banditų. Viską vainikavo raudonpaltė su 240 smogikų privačiame kieme ir tampoma basa senutė.

      Comment


        Parašė J.U. Rodyti pranešimą
        Manau, tai terodo vieną dalyką - jie dabar plėšia kokioje Vokietijoje ar Anglijoje. Prie ko čia ta policija?

        Tikrai? Štai aš, lojalus ir nelinkęs nusikalsti pilietis policininkų praėjus daugiau nei 20 metų nuo sovietmečio laikų pradėjau bijoti labiau nei banditų. Viską vainikavo raudonpaltė su 240 smogikų privačiame kieme ir tampoma basa senutė.
        Prieš 20 metų policija dirbo iš vien kartu banditais, ypač mažesniuose miestuose. Nereikia stoti skersai kelio teisėsaugai, ir nereiks bijoti. Aš pvz. nebijau.
        Flickr

        Comment


          Parašė J.U. Rodyti pranešimą
          Tikrai? Štai aš, lojalus ir nelinkęs nusikalsti pilietis policininkų praėjus daugiau nei 20 metų nuo sovietmečio laikų pradėjau bijoti labiau nei banditų. Viską vainikavo raudonpaltė su 240 smogikų privačiame kieme ir tampoma basa senutė.
          Nesvarbu kas tu, ar "basa senutė", ar "gležna moteriškė" - jei stoji skersai kelio valstybei, policijai, įsivaizduodamas save didžiu kovotoju ir tikėdamas, kad juos nugalėsi, tai gauni kaip ir bet kuris tą darantis, nesvarbu kas esi.

          Nepradėk to daryti ir niekas tavęs netampys.
          Post in English - fight censorship!

          Comment


            Parašė J.U. Rodyti pranešimą
            Manau, tai terodo vieną dalyką - jie dabar plėšia kokioje Vokietijoje ar Anglijoje. Prie ko čia ta policija?
            Sumažėjo 2,5 karto dėl emigracijos? Tu savam prote?
            Parašė J.U. Rodyti pranešimą
            Tikrai? Štai aš, lojalus ir nelinkęs nusikalsti pilietis policininkų praėjus daugiau nei 20 metų nuo sovietmečio laikų pradėjau bijoti labiau nei banditų. Viską vainikavo raudonpaltė su 240 smogikų privačiame kieme ir tampoma basa senutė.
            Kaip baisu, teismo sprendimai turi būti vykdomi. Net ir privačiame kieme.

            Comment


              Parašė balietis Rodyti pranešimą
              Kaip baisu, teismo sprendimai turi būti vykdomi. Net ir privačiame kieme.
              Sabonio botelius nugriovė, ar paliko stovėti?
              Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

              Comment


                Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                Sabonio botelius nugriovė, ar paliko stovėti?
                Nugriovė, tik nei aš, nei tu, nei Sabonis dėl to geriau negyvena, ir šiaip ten tuštoka dabar.

                http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...tais-56-329767
                Flickr

                Comment


                  Nenugriovė tų botelių. Bet kišti tuos botelius tai čia tas pats kaip su nusikalstamai įgyto turto konfiskavimu - atima iš kokio narkotikų pardavėjo nekilnojamą turtą, tai pilnas delfis komentarų, kad reikia palikti paprastą žmogų ramybėje, geriau eikit atimkit iš kokio valdininko. Bet tas hipotetinis valdininkas taip susitvarkė savo galimai prisivogto turto reikalus, kad atimti neišeina, per trumpos mūsų teisėsaugos rankos. Sabonio botelių atveju, tai kai pasibaigė visos bylos visuose teismuose (net ir Aukščiausiame), tai tada teismų maratono laimėtojas (valstybė) staiga suprato, kad kompensuoti tai vis tiek teks, nes tie statytojai turėjo visus reikalingus leidimus. Ir kompensuoti reikės pinigais, kurių biudžete nėra ir nenusimato. Ir nieko ten iš valdininkų regreso tvarka tikrai neišieškosi (nes jie nieko formaliai nepažeidė, o jeigu pažeidė tai netyčia, na galbūt pažeidė kokią tarnybinę etiką nebent, ir jau tikrai neturi šitiek turto, bent jau oficialiai). Va tada teisingumo ministras Šimašius ir prabilo dabartinio premjero Butkevičiaus stilium (griauti, bet nenugriauti).

                  Comment


                    Parašė balietis Rodyti pranešimą
                    Sabonio botelių atveju, tai kai pasibaigė visos bylos visuose teismuose (net ir Aukščiausiame), tai tada teismų maratono laimėtojas (valstybė) staiga suprato, kad kompensuoti tai vis tiek teks, nes tie statytojai turėjo visus reikalingus leidimus. Ir kompensuoti reikės pinigais, kurių biudžete nėra ir nenusimato. Ir nieko ten iš valdininkų regreso tvarka tikrai neišieškosi (nes jie nieko formaliai nepažeidė, o jeigu pažeidė tai netyčia, na galbūt pažeidė kokią tarnybinę etiką nebent, ir jau tikrai neturi šitiek turto, bent jau oficialiai). Va tada teisingumo ministras Šimašius ir prabilo dabartinio premjero Butkevičiaus stilium (griauti, bet nenugriauti).
                    Keista: valdininkas nieko nepažeidė,bet išdavė netinkamą leidimą, statinys yra legalus, bet tuo pačiu ir nelegalus. Tai jis legalus ar nelegalus? Jeigu legalus, reiškia tegul stovi. Jeigu nelegalus, reiškia turi būti nugriautas, o nugriovimo išlaidas privalo padengti ne valstybė (t.y. daug žmonių), o konkretus valdininkas Vardenis Pavardenis, kuris išrašė tą leidimą. Jeigu neturi turto, reiškia tegul antstoliai visą jo gyvenimą paskui jį laksto.
                    Ar aš neteisus?
                    Paskutinis taisė Aleksio; 2013.08.26, 20:09.
                    Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                    Comment


                      Nesvarbu kas tu, ar "basa senutė", ar "gležna moteriškė" - jei stoji skersai kelio valstybei, policijai, įsivaizduodamas save didžiu kovotoju ir tikėdamas, kad juos nugalėsi, tai gauni kaip ir bet kuris tą darantis, nesvarbu kas esi.
                      Esminis dalykas įsisavintas - nori išlikti, turi paklusti ir prisitaikyti. Yra trys žmonių kategorijos:
                      1. Jei kam nors nepritaria, tai ir parodo
                      2. Nepritaria, bet to neparodo (prisitaiko)
                      3. Nuomonė priklauso nuo vyraujančios vėjo krypties
                      Pastarieji beviltiškiausi, jų mėgstamas devizas "ne mano daržas, ne mano pupos". Nuo mažens įpratę klausyti mokytojo, viršinininko, prezidento, policininko ir bet kurio kito, kurį laiko už save stipresniu. Nes taip tiesiog racionaliau. Jų svajonių šalis Š. Korėja . Nes ten nereikia mąstyti, reikia klausyti. Jei dar maisto būtų kaip JAV, tai rojus žemėje.
                      Panašu, kad jie net nesupranta, kokios pilietinės akcijos vyksta, kam jų reikia ir apie kokius sąjūdžius spauda rašo. Svarbu, kad turi darbą, uždirbi tiek, kad po darbo galėtum užsukti į Ikea ar Akropolį, kokį savaitgalį nulėkti prie jūros, ko daugiau reikia, kam sukti dėl kažko galvą? Kažką nušovė, apiplėšė, sumušė? Koks skirtumas, ne mane juk, tam yra policija, kuri ir "išsiaiškins":
                      http://www.delfi.lt/news/daily/crime....d?id=62156861
                      Paskutinis taisė senasnamas; 2013.08.26, 18:18.

                      Comment


                        Sumažėjo 2,5 karto dėl emigracijos? Tu savam prote?
                        Aš savam prote. Bet jei nesugebat suvokti elementaraus dalyko, kad emigruoja daugiausia tie, kurie nieko nemoka, baigę keturias klases ir neturi iš ko kitaip pragyvent, tai čia ne mano o tamstos problema. Normalūs dirbantys žmonės emigruoja retai.

                        Comment


                          Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                          Aš savam prote. Bet jei nesugebat suvokti elementaraus dalyko, kad emigruoja daugiausia tie, kurie nieko nemoka, baigę keturias klases ir neturi iš ko kitaip pragyvent, tai čia ne mano o tamstos problema. Normalūs dirbantys žmonės emigruoja retai.
                          Aha, dar emigruoja tie, kurie labai protingi ir Lietuva jiems neturi ką pasiūlyti. Čia lieka tik pilka masė, tokie kaip mes. Tuoj visai neliks nusikalstamumo, gyvensime kaip rojuje.

                          Comment


                            Parašė balietis Rodyti pranešimą
                            Tai tu pats čia pasimovei. Kas Lietuvoje išvis drįstų seksualiai išnaudoti teisėjos dukterėčią? Ir dar Kaune.
                            Arba idiotas arba pakankamai turintis didelių ryšių.

                            Comment


                              Parašė udrius Rodyti pranešimą
                              Arba idiotas arba pakankamai turintis didelių ryšių.
                              Arba nežinantis, jog tai teisėjos dukterėčia.

                              Comment


                                Taigi ten Klanas, kaip galėjo nežinoti? O tie kiti, kur kartu tvirkino, irgi idiotai? Ir kokie įtakingi bebūtų, kam rautis ant teisėjos?

                                Comment


                                  O kam kitiems galvoti ? Tai tebuvo tik mėsa.

                                  Dar vienas superinis VSD "darbelis" prasuktas per Lrytą -

                                  http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/...-pagalbos.htm#

                                  Ž.r. pašto čekį - teigiama, kad laišką išsiuntė Žygaičių bendruomenė. Tačiau:

                                  1. Čekyje nėra jokių užrašų, kad tai siuntė Žygaičių bendruomenė.
                                  2. Laiškas išsiųstas iš Klaipėdos - na blyn iš Žygaičių važiuoti į Klaipėdą 100 km, iki Tauragės - 20 km. Jei tai man reikėjo daryti saugiau - tada kokio velnio man siųsti iš Klaipėdos, tada jau geriau kirsti sieną ir išsiųsti iš Kaliningrado srities? Ir greičiau ir patikimiau ir niekas nesužinos?
                                  3. Kas tą čekį nufotografavo - pašto darbuotoja ar tas kas siuntė, kam reikėjo čekį išsiųsti į Lryto redakciją? Bet kokiu atveju - šis čekis yra siuntėjo čekis.
                                  4. Čekis ispauzdintas 2013 08 26 d 13:20 minučių - po 30 minučių jau pasirodo pirmas straipsnis apie šį laišką, o vakare - pasipila krūva laidų apie tai. Stebuklai ne kitaip...

                                  Comment


                                    Kad su tuo laišku nelabai kas aišku ir tai gali būti tiek tikras laiškas, tiek kieno nors provokacija labai gali būti.

                                    Bet prie ko čia VSD? Jie, tavo nuomone, veikti neturi ką, kad tokiais dalykais užsiiminėtų?
                                    Post in English - fight censorship!

                                    Comment


                                      Pasižiūrėjau tą grupę facebooke - kažkokia nesveika grupė...

                                      Comment


                                        Tikslas - sukompromituoti bet kokius žmones besipriešinančius "naudingai" idėjai.

                                        Dar vienas pavyzdys - atsimeni Seiomo langų daužymus? Galėjo būti du scenarijai
                                        a) daužė iš tiesų idiotai. Tada tikslas koks?
                                        b) daužymas išprovokuotas VSD darbuotojų. Tikslas - sukompromituoti profsąjungas , kad Vyriausybė galėtų pasakyti - mes nesiderame su nusikaltėliais, o profsąjungos, "sukelusios" riaušes pries seimo ir yra nusikaltėliai.

                                        Comment


                                          /\ O tu žinai kuo VSD užsiima? Tikrai jau ne vienų ar kitų vietinių žmonių ar organizacijų kompromitavimais.
                                          Post in English - fight censorship!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X