Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė laimutis Rodyti pranešimą
    Nelikus normalios orientacijos gyventojų - gėjų visuomenė būtų pasmerkta greitam išnykimui, to tradicinės šeimos atstovams dar negresia. Suprantama turi vertę tiems kurie labai nori turėti vaikų bet negali, manau supranti apie ką šneku.
    toks jausmas, jog diskutuojate ne apie visuomenę, bet apie vištidę ir perekšlių veislingumą.
    blaivumas išlaisvina

    Comment


      Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
      Tuo tarpu Lietuvoje mažėja gyventojų...
      ir dėl to, žinoma, kalti ... [įrašyti opciją]

      * Landsbergis
      * Kubilius
      * gėjai

      Jė-ėėėėėėėėė, ačiū Dievuli, kad sukūrei tokį paprasta pasaulį
      blaivumas išlaisvina

      Comment


        Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
        Tai reiškia, kad Tau Tavo vertybės yra aukščiau už kitų susikurtas vertybes? Taip neturėtų būti. Socialiniu požiūriu, jei vienos visuomenės grupės vertybės kertasi su kitos grupės vertybėmis, turi būti ieškomas abipusis kompromisas.
        Na ką aš galiu padaryt kad aš jau toks esu? O kompromisas pagal mane yra toks, kad jie neorganizuoja tokių eitynių (nebent kur nuošaliau) ir aš nebūsiu prieš juos.
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          Parašė spirit Rodyti pranešimą
          Na ką aš galiu padaryt kad aš jau toks esu? O kompromisas pagal mane yra toks, kad jie neorganizuoja tokių eitynių (nebent kur nuošaliau) ir aš nebūsiu prieš juos.
          Būčiau linkęs su tuo sutikti: jei visuomenė būtų pakantesnė, o homoseksualai eitynes organizuotų nuošaliau. Tai būtų gražus abipusis kompromisas.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Parašė Zosys Rodyti pranešimą
            ir dėl to, žinoma, kalti ... [įrašyti opciją]

            * Landsbergis
            * Kubilius
            * gėjai

            Jė-ėėėėėėėėė, ačiū Dievuli, kad sukūrei tokį paprasta pasaulį
            Kalti pasileidę galimi tėvai, kuriems vaikai būtų vargas. Homoseksualai nekalti – jie pasileidimo aukos. Neseniai pažįstama autistų lopšelio auklėtoja papasakojo, kad viename psichiatriniame vadovėlyje skaitė, jog homoseksualiais gimstama neretai dėl motinos vartoto alkoholio/tabako/kitų narkotikų.

            Comment


              Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
              Kalti pasileidę galimi tėvai, kuriems vaikai būtų vargas. Homoseksualai nekalti – jie pasileidimo aukos. Neseniai pažįstama autistų lopšelio auklėtoja papasakojo, kad viename psichiatriniame vadovėlyje skaitė, jog homoseksualiais gimstama neretai dėl motinos vartoto alkoholio/tabako/kitų narkotikų.
              Na, tai jau hipotezės ir neįrodytos teorijos. O paryškintas sakinys labai jau drąsiai pateiktas - ar ne per daug drąsiai teigi?
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                Būčiau linkęs su tuo sutikti: jei visuomenė būtų pakantesnė, o homoseksualai eitynes organizuotų nuošaliau. Tai būtų gražus abipusis kompromisas.
                Daugelis žmonių visai ne priešiškai eiliniams homoseksualams. Nemėgstami esti homoseksualistai, kurie šokinėja į akis su tokiomis eitynėmis.

                Comment


                  Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                  Daugelis žmonių visai ne priešiškai eiliniams homoseksualams. Nemėgstami esti homoseksualistai, kurie šokinėja į akis su tokiomis eitynėmis.
                  Homoseksualai ir homoseksualistai yra vienas ir tas pats. Nežinau, kuriai sąvokai esi priskyręs kokią papildomą reikšmę. Eitynės yra Konstitucinė teisė, nepriklausomai nuo orientacijos.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                    Na, tai jau hipotezės ir neįrodytos teorijos. O paryškintas sakinys labai jau drąsiai pateiktas - ar ne per daug drąsiai teigi?
                    Konservatyvioje, dorovingoje, santūrioje visuomenėje (be pasileidimo), kur jie tiesiog yra homoseksualai ir nelenda kitiems į akis, toks dalykas, kaip lytinė orientacija net nėra svarbus. Sureikšmina jį smunkančios moralės aukos.

                    Comment


                      Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                      Konservatyvioje, dorovingoje, santūrioje visuomenėje (be pasileidimo), kur jie tiesiog yra homoseksualai ir nelenda kitiems į akis, toks dalykas, kaip lytinė orientacija net nėra svarbus. Sureikšmina jį smunkančios moralės aukos.
                      Tiesiog norisi pasakyti, kad homoseksualai yra smunkančios moralės aukos, nevertos lygiavertės heteroseksualams pagarbos?
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Parašė laimutis Rodyti pranešimą
                        Nelikus normalios orientacijos gyventojų - gėjų visuomenė būtų pasmerkta greitam išnykimui, to tradicinės šeimos atstovams dar negresia. Suprantama turi vertę tiems kurie labai nori turėti vaikų bet negali, manau supranti apie ką šneku.
                        Negaliu nesistebėti argumentais ir naudojamomis sąvokomis, kaip pvz.: gėjų visuomenė

                        Labai pralinksmino

                        Visuomenė niekada nebuvo ir nebus homogeniška. Homoseksualai visada egzistavo greta heteroseksualų, ir nė viena visuomenė dėl to neišnyko.

                        Pasakykite man nors vieną pavyzdį homogeniškos visuomenės, kurios visi nariai priklausytų tik vienai lyčiai, vienai socialinei grupei, vienai partijai, turėtų vienodą skonį ir t.t.

                        Comment


                          Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                          Homoseksualai ir homoseksualistai yra vienas ir tas pats. Nežinau, kuriai sąvokai esi priskyręs kokią papildomą reikšmę. Eitynės yra Konstitucinė teisė, nepriklausomai nuo orientacijos.
                          Homoseksualai yra homoseksualios orientacijos žmonės. Homoseksualistai nebūtinai yra homoseksualai, tačiau jie propaguoja homoseksualumą.
                          Teisė konstitucinė (mažąja raide), tačiau ja taip perdėtai naudotis yra mažų mažiausiai trumparegiška. Nors suinteresuotiems, tokiems kaip Simonko, tai naudinga. Palaikau čia Žilinsko nuomonę.

                          Comment


                            Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                            Tiesiog norisi pasakyti, kad homoseksualai yra smunkančios moralės aukos, nevertos lygiavertės heteroseksualams pagarbos?
                            Ne, tiesiog reikia neleisti moralei kristi. O aukas reikia gerbti. Bei sąžiningai, nepašaipiai užjausti.

                            Comment


                              Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                              Būčiau linkęs su tuo sutikti: jei visuomenė būtų pakantesnė, o homoseksualai eitynes organizuotų nuošaliau. Tai būtų gražus abipusis kompromisas.
                              tas neva kompromisinis "nuošaliau" veda į getą. Jokio "nuošaliau" nebūna iš principo. Arba kažkokia žmonių grupė yra kriminalizuota ir specialiai numatytu būdu apribota teisėse (tada ji vaikšto kalėjimo kiemelyje, psichiatrinės koridoriuje, geto viduje), arba NE. Ir iš to išplaukia teisinė sistema, o ne silkė su uogene ar megalomaniniai įsivaizdavimai a la: kokioj gatvėje žmonių buvimas "mane įžedžia", o kokioj nuošalioje gatvėje "mano moralė pakeltų tokį "įžeidimą".
                              blaivumas išlaisvina

                              Comment


                                Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                                Homoseksualai yra homoseksualios orientacijos žmonės. Homoseksualistai nebūtinai yra homoseksualai, tačiau jie propaguoja homoseksualumą.
                                Teisė konstitucinė (mažąja raide), tačiau ja taip perdėtai naudotis yra mažų mažiausiai trumparegiška. Nors suinteresuotiems, tokiems kaip Simonko, tai naudinga. Palaikau čia Žilinsko nuomonę.
                                Kokiu šaltiniu naudojiesi, teigdamas tokius žodžių homoseksualistas ir homoseksualus apibrėžimus?
                                Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                                Ne, tiesiog reikia neleisti moralei kristi. O aukas reikia gerbti. Bei sąžiningai, nepašaipiai užjausti.
                                Vadinasi, vis tiek, vadindamas homoseksualus (ar homoseksualistus) aukomis, juos žemini ir menkini?
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Savo galva. Neapsiverčia liežuvis vartoti kažkokį anglišką „gay“, kuris reiškia „linksmas“.
                                  Jei tas „gėjus“ taip vartojamas, tai aš nepiktas irgi esu gėjus?

                                  Comment


                                    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                                    Daugelis žmonių visai ne priešiškai eiliniams homoseksualams. Nemėgstami esti homoseksualistai, kurie šokinėja į akis su tokiomis eitynėmis.
                                    įdomu, o šitų priesagų reikšmę Jums irgi darželio auklytė išaiškino?
                                    blaivumas išlaisvina

                                    Comment


                                      Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                                      Neapsiverčia liežuvis vartoti kažkokį anglišką „gay“, kuris reiškia „linksmas“.
                                      Jei tas „gėjus“ taip vartojamas, tai aš nepiktas irgi esu gėjus?
                                      Jūs dar už anglus "įsižeiskite" jog niekinama šventa anglų kalba. Juk mums taip paprasta "įsižeisti".
                                      blaivumas išlaisvina

                                      Comment


                                        Parašė Zosys Rodyti pranešimą
                                        įdomu, o šitų priesagų reikšmę Jums irgi darželio auklytė išaiškino?
                                        Ne, kadangi „homoseksualas“ įprastai vartojamas bendrajame kontekste, o „homoseksualistas“ – negatyviajame.

                                        Comment


                                          Parašė Zosys Rodyti pranešimą
                                          Jūs dar už anglus "įsižeiskite" jog niekinama šventa anglų kalba. Juk mums taip paprasta "įsižeisti".
                                          Pochuistai – tikrosios mažumos, kurioms priklausau, neįsižeidžia

                                          Comment

                                          Working...
                                          X