Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė D.P Rodyti pranešimą
    http://www.lrytas.lt/-13394386761337...n%C4%8Dias.htm

    Paranojikai nesiliauja stebinti. Ir kurti konspiracijų...
    Jūs čia apie lryto rašytojėlius?Ir rašliavas apie Stankūnaitės persekiojimą?

    Comment


      Antstolė: iki šiol policija iš nepaklusniųjų pinigų nereikalaudavo

      Už operaciją, per kurią 240 ginkluotų pareigūnų atvažiavo į Garliavą padėti antstolei perduoti dukterį Laimutei Stankūnaitei, buvusiai mergaitės globėjai Neringai Venckienei policija yra parengusi 77 tūkst. litų sąskaitą. Teismo sprendimą vykdžiusi antstolė Sonata Vaicekauskienė tikina, kad per jos darbo praktiką dar nėra pasitaikę atvejo, kad policija prašytų iš atsakovo išieškoti išlaidas už suteiktas paslaugas, nors ji pareigūnus į pagalbą pasitelkia neretai.
      http://klaipeda.diena.lt/naujienos/k...#axzz1xi6ebKDV

      Be "Niurnbergo" sistema turbūt neišsivalys.
      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

      Comment


        Kuo labiau bandau atsiriboti nuo šitos "pedofilijos bylos", tuo labiau man šis visas reikalas primena diiiiiidelį nesibaigiantį cirką su krūva klounu, bet viena auka.
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
          Antstolė: iki šiol policija iš nepaklusniųjų pinigų nereikalaudavo
          Be "Niurnbergo" sistema turbūt neišsivalys.
          Apie kokius pinigus kalba eina? Policininkams yra nustatyta alga: ar jis sėdi kabinete, ar važinėja atiminėti mergaitę - pinigai tie patys. Benzas, kad nuvažiuoti iki Garliavos? - tai čia bus 15,5 tonų, su tiek kuro galima iki Maskvos nuvažioti, o ne iki Garliavos. Tai kad viskas čia aišku - noras gauti premijas.

          Comment


            Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
            Antstolė: iki šiol policija iš nepaklusniųjų pinigų nereikalaudavo



            http://klaipeda.diena.lt/naujienos/k...#axzz1xi6ebKDV

            Be "Niurnbergo" sistema turbūt neišsivalys.
            Be Lietuvos žmonių nebus ir "Niurbergo". Kol bus pasyvūs žmonės, tol turėsime tokią Lietuvą.

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              Be Lietuvos žmonių nebus ir "Niurbergo". Kol bus pasyvūs žmonės, tol turėsime tokią Lietuvą.
              Na tai mažiau kalbų, daugiau darbų, perveskim visi pinigėlių Venckienei

              N.Venckienė baudai sumokėti prašo paramos
              Flickr

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                Na tai mažiau kalbų, daugiau darbų, perveskim visi pinigėlių Venckienei

                N.Venckienė baudai sumokėti prašo paramos

                Nevisprotis su puse tureciau but, kad tokiai raganai kazka aukot noreciau....
                - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
                - Rusija su Amerika kariauja.
                - Ir ką, kaip ten reikalai?
                - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
                - O amerikiečiai?
                - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

                Comment


                  Kuo labiau bandau atsiriboti nuo šitos "pedofilijos bylos", tuo labiau man šis visas reikalas primena diiiiiidelį nesibaigiantį cirką su krūva klounu, bet viena auka.
                  O nuo pasaulio nebandei atsiriboti? Atsiriboji nuo korupcijos, nusikalstamumo, skurdo, bado, triukšmo, taršos ir gyveni sau rojuje. Vienas iš esminių gebėjimų - atsiriboti nuo aukštų kainų ir mokesčių . Tik pasekmės sunkiai prognozuojamos, po to gali tekti mokėti dvigubai.
                  Paskutinis taisė senasnamas; 2012.06.14, 14:24.

                  Comment


                    Kas juokingiausia, tie atsiribotojai dažniausiai po to stūgauja kad algos mažos, kad Lietuvoj gyvent blogai, kad valdžia netikus (lyg ją marsiečiai rinktų).
                    Ir didžiausia lietuviško baudžiauninko svajonė yra turgus, kur būtų galima nusipirkti gerą darbdavį.

                    Comment


                      Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                      O nuo pasaulio nebandei atsiriboti? Atsiriboji nuo korupcijos, nusikalstamumo, skurdo, bado, triukšmo, taršos ir gyveni sau rojuje. Vienas iš esminių gebėjimų - atsiriboti nuo aukštų kainų ir mokesčių . Tik pasekmės sunkiai prognozuojamos, po to gali tekti mokėti dvigubai.
                      O aš manau, atvirkščiai, kad kvaila gilintis į kitų asmenines šeimynines problemas (Kame, mano nuomone, ir esmė, o ne jokiose pedofilijose) ir dar dėl tų šeimyninių kivirčų kelti valstybinio masto problemas, piketuoti ir pinigus aukoti.
                      Post in English - fight censorship!

                      Comment


                        O aš manau, atvirkščiai, kad kvaila gilintis į kitų asmenines šeimynines problemas (Kame, mano nuomone, ir esmė, o ne jokiose pedofilijose) ir dar dėl tų šeimyninių kivirčų kelti valstybinio masto problemas, piketuoti ir pinigus aukoti.
                        Šeimyninės problemos yra pagrindinė versija, kurią eskaluoja valstybinė žiniasklaida dėmesiui nukreipti. Čia tas pats kaip po vagystės iš buto kalbėti vien tik apie pigias spynas arba neužrakintas duris apie vagį net neužsimenant. Pilna faktų, rodančių, kad čia ne tik šeimos problema. Kieno internetas nefiltruojamas, kurie moka skaityti ir daryti išvadas, viską seniausiai supranta. Vien šitoje temoje tai aptarta jau 100 kartų. Gal suprasti trukdo ir mentalitetas (paklusnumas, nuolankumas ir susitaikymas). Gal kai kam išvis nesuvokiama, kad žmogus apskritai gali priešintis ne dėl pinigų ar kokio racionalaus išskaičiavimo.
                        Be to, reikalas seniai peržengė Venckų ir Garliavos ribas. Tačiau paradoksas tas, kad tie, kuriems Venckienė labai nepatinka, toliau jos nieko ir nemato. Visi argumentai prasideda ir baigiasi: Venckienė negražiai atrodė, negražiai pasakė, Kedys toks ir anoks.
                        Naujai gimęs judėjimas vadinasi Už teisingumą http://uzteisinguma.lt/, o ne Už Venckienę. Kam teisingumo šiandien Lietuvoje pakanka, matyt, pakaktų jo ir Mongolijoj, Armėnijoj ar Baltarusijoj. Kitaip sakant, požiūris "manęs tai neliečia". Bet paliesti gali bet kuriuo momentu - advokato pasakojimas, kaip vienas pilietis pripažintas kaltu, nors pilna įrodymų, kad nekaltas:
                        Daugeliui pradėjus skaityti šį straipsnį pateikta istorija pasirodys neįtikėtina ir negalėjusi nutikti tikrovėje, labiau primenanti Holivudo filmą, nei tikrovėje galėjusius būti įvykius. Deja, užtikrinu Jus, ir perskaitę iki galo Jūs įsitikinsite - ši istorija tikra ir neišgalvota ir kas baisiausia- gali nutikti su kiekvienu iš Jūsų.
                        http://www.laisvaslaikrastis.lt/news/862/53/d,detalus/
                        Paskutinis taisė senasnamas; 2012.06.14, 17:33.

                        Comment


                          Parašė index Rodyti pranešimą
                          O aš manau, atvirkščiai, kad kvaila gilintis į kitų asmenines šeimynines problemas (Kame, mano nuomone, ir esmė, o ne jokiose pedofilijose) ir dar dėl tų šeimyninių kivirčų kelti valstybinio masto problemas, piketuoti ir pinigus aukoti.
                          Čia šeimyninė problema, kai milicininkai sulaiko vaikus, piešiančius kreidutėmis ant šaligatvio žodį TIE-SOS ? Baltarusijoj to nėra, kas dabar dedasi ES valstybėje Lietuvoje. Žinoma, galit stovėti po medžiu. Taip ir konclagerių galima susilaukti bestovint.

                          Comment


                            Antstolė neduoda Seimui L.Stankūnaitės dukros perdavimo filmuotos medžiagos
                            Seimo nariai eilinį kartą lieka pastumdėlių vietoje - tai iš VSD kokios nors pažymos neišsireikalauja, tai antstolė filmuko neparodo. Taigi Seimo nariai (ne visi) turi teisę dirbti su slapta medžiaga, kokios gali būti paslaptys? Bet Jos didenybė antstolė, pasirodo, yra aukštesnė valdžia ir viską sprendžia ji - kiek šimtų pareigūnų sukviesti, ką rodyti, ko nerodyti. Seimo narių darbas tik rankutes kilnoti, o sprendimus priimti yra kam ir be jų. Vyksta tariamas ikiteisminis tyrimas, jis nebaigtas, bet iš anksto aiškinama, kad Venckienė pati kalčiausia.

                            Comment


                              Pilnas internetas filmuotos medziagos. Jei butu teisine valstybe, senai sprendimai butu padaryti, tiksliau, nebutu tokiu ivykiu.
                              Kaip sakiau, kol zmones taikstysis su tokia padetim, tol niekas nesikeis. Lauksim tiek, kiek reiks, bet ateis laikas ir viskas stos i savo vietas.

                              Comment


                                Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                Antstolė neduoda Seimui L.Stankūnaitės dukros perdavimo filmuotos medžiagos
                                Seimo nariai eilinį kartą lieka pastumdėlių vietoje - tai iš VSD kokios nors pažymos neišsireikalauja, tai antstolė filmuko neparodo. Taigi Seimo nariai (ne visi) turi teisę dirbti su slapta medžiaga, kokios gali būti paslaptys? Bet Jos didenybė antstolė, pasirodo, yra aukštesnė valdžia ir viską sprendžia ji - kiek šimtų pareigūnų sukviesti, ką rodyti, ko nerodyti. Seimo narių darbas tik rankutes kilnoti, o sprendimus priimti yra kam ir be jų. Vyksta tariamas ikiteisminis tyrimas, jis nebaigtas, bet iš anksto aiškinama, kad Venckienė pati kalčiausia.
                                Skaityk tame pačiame delfi.lt. paaiškinta, kodėl :
                                "
                                „Šios medžiagos pamatyti neįmanoma, nes vyksta keli ikiteisminiai tyrimai prokuratūrose, aš esu apklausta kaip liudininkė ir pasirašiusi pasižadėjimą ir įspėjimą dėl baudžiamosios atsakomybės draudimas pasakoti tos dienos įvykius ir viešinti filmuotą medžiagą", - sako antstolė Sonata Vaicekauskienė.

                                Ikiteisminį tyrimą kuruojantys pareigūnai žada apsvarstyti parlamentarų prašymą. Vis dėlto tikimybė, kad įrašas bus duotas, – maža.

                                „Draudžiama skelbti ikiteisminio tyrimo duomenis apie nepilnamečius įtariamuosius ir nukentėjusiuosius, tai tuose vaizdo ir garso įrašuose yra ir mažametė. Yra generalinio prokuroro patvirtintos rekomendacijos dėl ikiteisminio tyrimo duomenų skelbimo, o ten numatyta, kad parlamentarai nori dabar ir... ten nėra tokių atvejų", - telefonu sakė prokuroras Žydrūnas Radiškauskas.

                                Komisijos pirmininkas Evaldas Jurkevičius sako, kad Seimo narių neįtikino tokie argumentai, jie tebemano, kad svarbu pamatyti įrašą: „Visada atsiremdavo į medžiagą, bet mes paprašėme ir nutarimų, sprendimų, kaip vaikas perduodamas mamai, jeigu turės galimybę ir noro perduoti tą medžiagą, kad ir rašytinę, tai bus prie tų argumentų, kad Seimo nariai galėtų susidaryti sau nuomonę, kokį priimti sprendimą, bet šitoje vietoje vaizdo medžiaga yra aktuali šiandieną ir visi komisijos nariai už medžiagą balsavo vienbalsiai.“ "

                                Galės uokos, gražuliai, puteikiai ir velniais žino kas dar sau reitingus keltis.
                                renka į Seimą juokdarius, po to juos visi keikia.
                                ***
                                Antradien5 teko būti netoli Seimo ir kurį laiką pastoviniuoti netoliese. Atsidėdau ant suoliuko parūkyti. Šalia, aikštelėje prie restoranų ir kavinių, sustojo automobilis ir žiūriu - ogi su filmavimo kameromis, kompas stovi, viskas filmuojama su violėtine vėliavyte, užkabinta ant lango, o sėdintis vyras net nelipa iš automobilio. na, po kurio laiką pasijutau nejaukiai, kadangi atsistojęs turėjau atsiliepti į skambutį ir tuo metu pamačiau, kad ir tas vyras judas ir reguliuoja kameras bei stebi PC ekraną (stovėjau lygiagrečiai su juo). Na, pamaniau, nenoriu, kad koks paranojikas įkeltų į youtube video su manimi ir dar kas pamanytrų, kad supportinu juos, tai, iškart pradėjus rinktis žaidžiantiems revoliucijas, nuėjau pasivaikščioti prie Vilniaus vartų. Kadangi per anksti atėjau tai teko pavaikčioti karštą vasaros dieną gatvelėmis.
                                taigi, štai tokia mano patirtis būnant netoli TIESOS ieškotojų
                                Paskutinis taisė D.P; 2012.06.14, 19:50.

                                Comment


                                  tai nieko tokio, galima palaukti kol baigsis ikiteisminis tyrimas, teismas, tada ir paziures medziaga, nors, kaip sakiau, uztenka tos medziagos internete.

                                  Comment


                                    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                    O nuo pasaulio nebandei atsiriboti? Atsiriboji nuo korupcijos, nusikalstamumo, skurdo, bado, triukšmo, taršos ir gyveni sau rojuje. Vienas iš esminių gebėjimų - atsiriboti nuo aukštų kainų ir mokesčių . Tik pasekmės sunkiai prognozuojamos, po to gali tekti mokėti dvigubai.
                                    Matai, jei šitoje byloje nebūtų pilstoma iš tuščio į kiaurą ir būtų realiai aiškinamasi, buvo ta pedofilija ar ne, ir kieno pusėje ji buvo, tai dar domėčiausi. Vienas teismas taip nusprendė, kitas - kitaip. Ir tai užknisa, nes taip ir lieka neaišku kas yra teisus, o kas yra kaltas. Vaiką atidavė ir viskas, daugiau nieko nebevyksta. Tik asmeninių sąskaitų suvedinėjimai ir reitingų kėlimasis. Tai nėra kova su pedofilija. Čia kaip feisbuke - paspausk "like" ir pamaitinsi puse Afrikos vaikų. Tik kiek kitaip - paskelbk kovą ir pedofilija nustos egzistuoti. Nė velnio.

                                    Index, aš nepriklausau tam tipui, kurį išvardinai. Turiu mėgstamą darbą, normalų atlyginimą ir esu visai patenkintas gyvenimu Lietuvoje
                                    Paskutinis taisė spirit; 2012.06.14, 19:57.
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      niekas nesibaige, dar vyksta teismas, kur pagal nukentejusios mergaites parodymus ( su keturiom ekspertizem, kurios patvirtina, kad vaikas nemeluoja) motina pardavinejo ja Usui.

                                      Comment


                                        Parašė D.P Rodyti pranešimą
                                        Skaityk tame pačiame delfi.lt. paaiškinta, kodėl :
                                        "
                                        „Šios medžiagos pamatyti neįmanoma, nes vyksta keli ikiteisminiai tyrimai prokuratūrose, aš esu apklausta kaip liudininkė ir pasirašiusi pasižadėjimą ir įspėjimą dėl baudžiamosios atsakomybės draudimas pasakoti tos dienos įvykius ir viešinti filmuotą medžiagą", - sako antstolė Sonata Vaicekauskienė.

                                        Ikiteisminį tyrimą kuruojantys pareigūnai žada apsvarstyti parlamentarų prašymą. Vis dėlto tikimybė, kad įrašas bus duotas, – maža.
                                        Seimo narių vietoje aš nuvažiuočiau pas tuos pareigūnus ir nuraučiau nuo jų pečių antpečius. Kaip jie gali dar kažką svarstyti, duoti-neduoti? Seimas yra aukščiausioji Lietuvos valdžia ir visi kiti valdžios žmogeliai privalo nedelsiant vykdyti Seimo nurodymus. Toliau: "vyksta tyrymas, aš pasiračiau, bla-bla-bla". Jokio tylėjimo, liaudis nori viską sužinoti. Be to - "mano žodis, noriu - duodu jį valstybei, noriu - paimu atgal".
                                        Paskutinis taisė Aleksio; 2012.06.14, 20:09.

                                        Comment


                                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                          Seimo narių vietoje aš nuvažiuočiau pas tuos pareigūnus ir nuraučiau nuo jų pečių antpečius. Kaip jie gali dar kažką svarstyti, duoti-neduoti? Seimas yra aukščiausioji Lietuvos valdžia ir visi kiti valdžios žmogeliai privalo nedelsiant vykdyti Seimo nurodymus. Toliau: "vyksta tyrymas, aš pasiračiau, bla-bla-bla". Jokio tylėjimo, liaudis nori viską sužinoti. Be to - "mano žodis, noriu - duodu jį valstybei, noriu - paimu atgal".
                                          Lietuva - ne Baltarusija.
                                          Valdžios atskirstos. Ką tada reiškia žodis "kompetencija"? (suprasti kaip įgaliojimų apimtį). Yra sritys, į kurias politikai negali kištis. Užtenka, kad į kameras gudručiai prišneka, tai kas bus, kai pradės kumščiu į stalą daužydami reikalauti ikiteisminės medžiagos.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X