Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos įvaizdis užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą
    Gan issamus straipsnelis Sunday Times'e

    Baltic beauty: basking on Lithuania's coast
    http://www.timesonline.co.uk/article...544181,00.html

    Siaip vargiai pamenu kita toki pozityvu straipsni apie Lietuva. Ir nieko apie tarybini palikima ar sovietinius paminklus
    Sakyciau gera reklama pajuriui padarw

    Comment


      Parašė Budulis Rodyti pranešimą
      22-a vieta labai jau dosniai duota. Aišku, išskirtinumo mes turime. Toksai įvertinimas tikrai teigiamai turi atsiliepti turizmo verslo srity, tik reikia Palangos aerouostą geriau išnaudoti.
      Lietuvoj geras pigus alus ir simpatiškos panos - ko britam daugiau norėti

      ka reiskia "geras" alus? toks pat birzgalas kaip visur... Nors aisku ar alus gali buti blogas? )))

      Comment


        Parašė tadux Rodyti pranešimą
        Nors aisku ar alus gali buti blogas? )))
        na pvz "Mariu" alus

        Comment


          Parašė tadux Rodyti pranešimą
          ka reiskia "geras" alus? toks pat birzgalas kaip visur... Nors aisku ar alus gali buti blogas? )))
          Bet del alaus tai jis pas mumis tikrai labai geras, aisku viskas panasu kaip latviskas, estiskas, bet tikrai geras.
          Nera jo ko lygint su vakarietiskom pliurzom beck's, heineken, faxe. Bent jau becksai man tai ziguliniai kazkokie.
          Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            moterys yra tokios baisios, kad normaliam anglui vyriskiui "simpatiska" turetu atrodyti ir karve, besigananti pievoje. Tikrai pagailejo dievulis graziu moteru sitai tautai
            Girdejau toki mita neva tautos, kuriose zmones ne tokie isvaizdus (cia aisku labai subjektyvu, bet imkim pavyzdziais airius ir stai anglus), tokios pasidare del geopolitines padeties, nes ilgus amzius gyveno uzdarose, nuo paslaulio atskirtose teritorijose ir taip sakant visi po truputi su visais. Gal kas pakomentuotu placiau.
            Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą
              Gan issamus straipsnelis Sunday Times'e

              Baltic beauty: basking on Lithuania's coast
              http://www.timesonline.co.uk/article...544181,00.html

              Siaip vargiai pamenu kita toki pozityvu straipsni apie Lietuva. Ir nieko apie tarybini palikima ar sovietinius paminklus
              tas pats straipsnis (apie pajūrį 22 vietoj) yra ir delfyje. Rekomenduoju paskaityt komentarus prie to straipsnio - pamatysite vieną didžiausių Lietuvos įvaizdžio bėdų.

              Comment


                Parašė praetor Rodyti pranešimą
                Girdejau toki mita neva tautos, kuriose zmones ne tokie isvaizdus (cia aisku labai subjektyvu, bet imkim pavyzdziais airius ir stai anglus), tokios pasidare del geopolitines padeties, nes ilgus amzius gyveno uzdarose, nuo paslaulio atskirtose teritorijose ir taip sakant visi po truputi su visais. Gal kas pakomentuotu placiau.
                As irgi girdejau toki mita. Gal biologijos ir genetikos zinovai galetu placiau pakomentuoti, taciau mn ir paciam pasirode, kad "maisyti" zmones buna grazesni ir ivairiapusiskai sveikesni.

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  As irgi girdejau toki mita. Gal biologijos ir genetikos zinovai galetu placiau pakomentuoti, taciau mn ir paciam pasirode, kad "maisyti" zmones buna grazesni ir ivairiapusiskai sveikesni.
                  Manau zydai yra geriausias nesimaisymo pavyzdys. Ir nepasakyciau, kad jie butu labai neisvaizdus(pataisykit jei klystu). Nors girdejau, kad jie turi problemu su genetinemis ligomis.
                  www.lt-lv-forum.org/

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    As irgi girdejau toki mita. Gal biologijos ir genetikos zinovai galetu placiau pakomentuoti, taciau mn ir paciam pasirode, kad "maisyti" zmones buna grazesni ir ivairiapusiskai sveikesni.
                    Sakykim taip "proxodnoj dvor" atnesa si ta naujo. Ir galima pasamprotaut, kad is tu tautu, kurios esti mazose teritorijose ir daznai yra vėtomos galingesniu uzsienio jegu, antai kaip Lietuva ir Latvija.
                    Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                    Comment


                      Bet is kitos puses dabartiniai mano kaimynai islandu tauta nepasakyciau, kad yra panasus i kitus atsiskyrusiai anksciau gyvenusius ir panu cia oj kokiu yra.
                      Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                      Comment


                        Parašė AIRzol Rodyti pranešimą
                        Manau zydai yra geriausias nesimaisymo pavyzdys. Ir nepasakyciau, kad jie butu labai neisvaizdus(pataisykit jei klystu). Nors girdejau, kad jie turi problemu su genetinemis ligomis.
                        Na tai diskusijos subjektas. Visgi, ko gero, isvaizdai ir sveikatai svarbiausia yra gyvensena ir mityba. Tiems, kas ryja kiauliena ir kemsa junk food'a, genai nepades. Maitinimosi ypatumus pastebeti ir atskirti labai lengva ir miesto gatvese. Eilinis Londono ar kito didesnio UK (ar JAV) miesto gyventojas, ko gero, kasdien darbo pertraukos metu bus linkes susikisti i pilva McDonalda ar siaip koki sumustinuka, kuomet eilinis Singapuro ar Seulo gyventojas turbut pasirinks lekste ryziu su vistiena (ar jautiena) ir darzovemis. Begant metams, skirtumas pasijus tiek isoreje, tiek viduje...

                        Comment


                          Parašė blitz Rodyti pranešimą
                          Dabar sėdžiu Akropolyje, kur Maksimoje yra trys muzikos lentynos: lietuviška muzika, rusiška muzika ir užsienietiška muzika. Nuostabu.
                          Akropolyje? Vilniuje? Jei taip, tai ko niekam nieko nesakei, būtumėm padarę meet'ą, pavaikščioję po Vilniaus miškus ar pan.

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Na tai diskusijos subjektas. Visgi, ko gero, isvaizdai ir sveikatai svarbiausia yra gyvensena ir mityba. Tiems, kas ryja kiauliena ir kemsa junk food'a, genai nepades. Maitinimosi ypatumus pastebeti ir atskirti labai lengva ir miesto gatvese. Eilinis Londono ar kito didesnio UK (ar JAV) miesto gyventojas, ko gero, kasdien darbo pertraukos metu bus linkes susikisti i pilva McDonalda ar siaip koki sumustinuka, kuomet eilinis Singapuro ar Seulo gyventojas turbut pasirinks lekste ryziu su vistiena (ar jautiena) ir darzovemis. Begant metams, skirtumas pasijus tiek isoreje, tiek viduje...
                            Sveikatai mityba beabejo yra vienas is svarbiausiu dalyku, bet tai neitakoja ,tarkim, veido bruozu. Zinoma, valgant junk food kuno linijos keiciasi ne i gera, o valgant daug visokiu kunui reikalingu medziagu ir vitaminu turinti maista zmogus yra sveikesnis ir atrodo patraukliau.
                            www.lt-lv-forum.org/

                            Comment


                              Pagyriau alų - blogai, pagyriau panas - irgi Aš esu ramus dėl vieno: kai man reikia amerikiečiam trumpai apibūdinti LT ( kuriem ji ir Borneo yra kažkur Geltonojoj jūroj ), tai aš trumpai ir sakau - geras alus ir simpatiškos panos. Sąžiningai. Man asmeniškai dar gamta ir maistas labai prie širdies, bet čia kitiem jau savo nuomonės neperšu
                              beg, borrow and steal

                              Comment


                                Matai tavo nuomone yra gera ir as pritariu, bet kaip vizitine kortele tai pernelyg staciokiska yra. Bet gal bukagalviam uztenka ir tokio apibudinimo, juk aisku, koks pasnekovas tokie ir argumentai (apie tuos amerikiecius as cia).
                                Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                Comment


                                  Parašė praetor Rodyti pranešimą
                                  Matai tavo nuomone yra gera ir as pritariu, bet kaip vizitine kortele tai pernelyg staciokiska yra. Bet gal bukagalviam uztenka ir tokio apibudinimo, juk aisku, koks pasnekovas tokie ir argumentai (apie tuos amerikiecius as cia).
                                  Labai teisingas pastebejimas. Viskas priklauso nuo pasnekovo: kazkam galima pagirti dailias lietuvaites ir gera alu, kazkam senaja architektura, dar kazkam Vilniaus jazz'o festivali(us). Problema atsiranda tada, kai reikia sukurti viena ir universalu ivaizdi. Na kazkaip sunku sugalvoti kazka ypatingo, kuo Lietuva galetu patraukti skirtingu kategoriju svecius

                                  Comment


                                    Bet va keista kad tokiu pasnekovu neapsisvietusiu yra kartais. Pasakau is kur esu, tai retas kuris zino ir beveik niekas negali kazka pridurt, kiekvienu atveju Islandijoj dar dar, bet kaip ten darosi amerikoj ar anglijoj..
                                    O kai pasnekovas isvis nezino kur tai yra tai nekyla ir upas pasakot kazka.
                                    Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                    Comment


                                      Parašė praetor Rodyti pranešimą
                                      Bet va keista kad tokiu pasnekovu neapsisvietusiu yra kartais. Pasakau is kur esu, tai retas kuris zino ir beveik niekas negali kazka pridurt, kiekvienu atveju Islandijoj dar dar, bet kaip ten darosi amerikoj ar anglijoj..
                                      O kai pasnekovas isvis nezino kur tai yra tai nekyla ir upas pasakot kazka.
                                      Tiesa pasakius, neesu sutikes daug zmoniu, kurie nezinojo kur (ar bent KAS) yra Lietuva. Beveik visi arba tiksliai zinojo arba bent kazka girdejo. Mano universitete daug studentu is Kinijos ir su keliais tenka pabendrauti. Kai pirmakart paklause, is kur as esu, pradejau aiskinti, kas ir kur yra Lietuva (na galvojau, kad niekada apie tai negirdejo ar, juo labiau, nezino, kur toks krastas yra)... nors to nereikejo. Vienas man sako "jus gerai zaidziat krepsini, o Kinijos rinktines treneris is Lietuvos". Visgi krepsinis is tiesu padeda reprezentuoti sali

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Tiesa pasakius, neesu sutikes daug zmoniu, kurie nezinojo kur (ar bent KAS) yra Lietuva. Beveik visi arba tiksliai zinojo arba bent kazka girdejo. Mano universitete daug studentu is Kinijos ir su keliais tenka pabendrauti. Kai pirmakart paklause, is kur as esu, pradejau aiskinti, kas ir kur yra Lietuva (na galvojau, kad niekada apie tai negirdejo ar, juo labiau, nezino, kur toks krastas yra)... nors to nereikejo. Vienas man sako "jus gerai zaidziat krepsini, o Kinijos rinktines treneris is Lietuvos". Visgi krepsinis is tiesu padeda reprezentuoti sali
                                        Tą Lietuvos "nežinojimą" iš dalies paaiškina tai, kad dauguma žmonių kažkokias geografijos žinias įgyja mokykloje, ir viskas. Taigi visi, kas baigė mokytis prieš 15 metų ir anksčiau, apie Lietuvą nesimokė...

                                        Comment


                                          Čia gal ne visai į temą, bet:

                                          LT tapatybė. R. Šimašius: Lietuviška sėkmės istorija ir ateitis
                                          http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/...hp?id=12052417
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X