Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos įvaizdis užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ežiukas
    Galėtum ir mane pakonsultuoti

    P.S: lietuvių kalboje priešdėlio da nėra ( ale kas prabilo ane )
    Normineje kalboje nera bet dzukiskoje yra
    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


    - George W. Bush President of the USA

    Comment


      Parašė Ežiukas
      Dėl tokiu temu apie kurias jus dabar diskuotuojate žydai lietuviams ir nepatinka :/
      Nelabai supratau, gal galima konkrečiau?

      Comment


        Parašė Edd
        Nelabai supratau, gal galima konkrečiau?
        Čia aš labiau iš savo varpinės rašau (nepalaikykite manes antisemitu ar pan. ) , bet man žydų tauta nepatinka (jei taip galima sakyti) dėlto, kad karas jau prieš 60 metų baigės, o kalbos kaip jie varkšai prisikentėjo niekaip nesibaige iki dabar. Ir manau, kad eilinias lietuvos žmogui visiškai vienodai kas kur kada ir dėl ko žydą nuskriaudė , dėl to juos ir pyktina toks žydų verkšlenimas dėl įvairiausiu incidentų. Čia mano tokia nuomonė

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          taip karas baigesis pries 60 metu, bet lietuviu tauta su kitomis tautomis lietuvos zemeje yra ir bus atsakinga ir amziams bus pazymeta zenklu iszudziusiu 95 % zydu tautybes gyventoju. Sios kaltes neatpirks niekas.
          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


          - George W. Bush President of the USA

          Comment


            Parašė DeSadas
            .... Sios kaltes neatpirks niekas.
            Tai kam tada stengtis atpirkinėti ?

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              Parašė Ežiukas
              Tai kam tada stengtis atpirkinėti ?
              Na jei nejaucia zmones kaltes tai nei neveirta veidmainiauti ir atpirkineti
              bet jei valstybe jaucia (turetu jausti nes prisieme brazauskas atsakomybe nuvaziaves) , tai galetu grazinti nacionalizuota turta bent jau.
              "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


              - George W. Bush President of the USA

              Comment


                Parašė Ežiukas
                Čia aš labiau iš savo varpinės rašau (nepalaikykite manes antisemitu ar pan. ) , bet man žydų tauta nepatinka (jei taip galima sakyti) dėlto, kad karas jau prieš 60 metų baigės, o kalbos kaip jie varkšai prisikentėjo niekaip nesibaige iki dabar. Ir manau, kad eilinias lietuvos žmogui visiškai vienodai kas kur kada ir dėl ko žydą nuskriaudė , dėl to juos ir pyktina toks žydų verkšlenimas dėl įvairiausiu incidentų. Čia mano tokia nuomonė
                Del to, ar tu gali suprasti kodel rusai nerupinasi del Rusijos nusikaltimu Rytu Europoje? Niekas nesibaige iki teisingumas yra saugomas.

                Comment


                  Parašė Svajoklis
                  Sutinku bet pagal keliu istyrimu, kuriuos maciau, daugumai lietuviu nepatinka zydai
                  Man asmeniškai labai gaila ir kraupu pagalvoti, kas su žydais buvo daroma per II PK, bet lietuvių nepasitenkinimą žydais patys žydai ir užsitraukė įvairiais savo pareiškimais apie „žydšaudžių kraštą“.

                  DeSadai> O koks procentas lietuvių šaudė žydus? Nemanau, kad visa lietuvių tauta turi atsakyti už kokio procento savo tėvynainių „žygdarbius“.
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    Labai dažnai dabar per visas žiniasklaidos priemones eskaluojama apie lazerių pramonę, manau jei butų pasistengta tai akcentuoiti tarptautiniu mastu bandant pritraukti investicijų, Lietuva taptų kaip ir Estija "High tech" šalis užsieniečių sąmonėje.

                    Comment


                      /\ Lietuviškų lazerių technologijų "propagandos" skaičiau gana daug, tačiau man pradeda kilti abejonių, ar tikrai labai rimti tie lazerių laboratorijų pasiekimai pasauliniu mastu... Dėl įdomumo paieškojau žodžio "Lithuania" www.physorg.com, viename rimtesnių mokslo naujienų puslapių. Rado tik vieną straipsnį, tačiau ir tas apie atradimą biotechnologijos srityje. Iš keliolikos tūkstančių (!) straipsnių apie lazerius, nė viename neminima Lietuva...
                      Reikia tikėtis, kad lietuvių mokslininkų pasiekimai vis tik rimti, tik jie paprasčiausiai nepublikuoja savo darbų tarptautiniuose leidiniuose...

                      Comment


                        Teko bendrauti su mokslininku iš Vilniaus, dirbantys su lazeriais. Sakė, jog dažną produkciją (rezultatą) jie tiesiog parduoda į užsienį. Garbė ar pinigai?

                        Comment


                          Parašė Vaidas
                          /\ Lietuviškų lazerių technologijų "propagandos" skaičiau gana daug, tačiau man pradeda kilti abejonių, ar tikrai labai rimti tie lazerių laboratorijų pasiekimai pasauliniu mastu... Dėl įdomumo paieškojau žodžio "Lithuania" www.physorg.com, viename rimtesnių mokslo naujienų puslapių. Rado tik vieną straipsnį, tačiau ir tas apie atradimą biotechnologijos srityje. Iš keliolikos tūkstančių (!) straipsnių apie lazerius, nė viename neminima Lietuva...
                          Reikia tikėtis, kad lietuvių mokslininkų pasiekimai vis tik rimti, tik jie paprasčiausiai nepublikuoja savo darbų tarptautiniuose leidiniuose...

                          Kad ir kaip ten su tais lazeriais būtų, jie nelabai reprezentuoja šalį, nes net mes patys apie juos nieko nežinom. Jie aktualūs tik labai siauram ratui žmonių, o tokie žmonės patys turi pakankamai žinių apie šalį.

                          Yra dar tokia garsi įmonė "Fermentas". Ji Lietuvoj visai nesiafišuoja, tačiau tiekia produkciją bene visam pasauliui. Bet čia tas pats atvejis kaip ir su lazeriais.
                          BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                          Comment


                            Parašė Llinass
                            Labai dažnai dabar per visas žiniasklaidos priemones eskaluojama apie lazerių pramonę, manau jei butų pasistengta tai akcentuoiti tarptautiniu mastu bandant pritraukti investicijų, Lietuva taptų kaip ir Estija "High tech" šalis užsieniečių sąmonėje.
                            Pritariu. Estijoj nieko ypatingo tikrai nėra, o jie taip išsireklamavę, jog visiems atrodo, jog ten visur technologijos... Reklama, įvaizdis yra viskas.
                            BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                            Comment


                              Beje, mano nuomonė apie Lietuvos įvaizdį užsienyje čia - http://www.delfi.lt/news/daily/voxpo...php?id=7347735
                              BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                              Comment


                                Šiaip "Fermento" pasiekimai, mano nuomone, tikrai labiau žinomi užsienyje, nei lazeristų
                                Atsimenu, dar pats, ruošdamasis biochemijos egzaminui kažko (anglų kalba) ieškojau Google, ir pirmas pateiktas rezultatas buvo būtent "Fermento" puslapyje... Buvo tikrai malonus jausmas informaciją rinkti lietuviškos firmos puslapyje
                                Beje, mano teta bei dėdė yra seniau ten dirbę
                                Paskutinis taisė Vaidas; 2006.07.01, 00:14.

                                Comment


                                  Parašė Ežiukas
                                  Čia aš labiau iš savo varpinės rašau (nepalaikykite manes antisemitu ar pan. ) , bet man žydų tauta nepatinka (jei taip galima sakyti) dėlto, kad karas jau prieš 60 metų baigės, o kalbos kaip jie varkšai prisikentėjo niekaip nesibaige iki dabar. Ir manau, kad eilinias lietuvos žmogui visiškai vienodai kas kur kada ir dėl ko žydą nuskriaudė , dėl to juos ir pyktina toks žydų verkšlenimas dėl įvairiausiu incidentų. Čia mano tokia nuomonė
                                  Na, žydus šiuo atžvilgiu aš suprantu, nes dauguma jų buvo žiauriai išžudyti. Aš nelabai suprantų rusų, kurie savo "Pobeda" kiša visur ir visada. Atrodo žmonės neturi dėl ko gyvent, neturi apie ką galvot tik apie pergalę, kuri buvo prieš 60 metų. Rusai akivaizdžiai ne taip vertina kai kuriuos istorinius faktus, tačiau net po 60 metų nesugeba pripažinti klaidų, atsiprašyti nukentėjusių tautų ir pripažinti, kad tokia sunki pergalė buvo dėl baisiai nevykusio Stalino vadovavimo (ar kas skaitėt "Triumfas ir tragedija" - nereali knyga, parašyta dar sovietiniais laikais, bet parodžiusi, kad Stalinas labai didele dalimi prisidėjo dėl tokio sunkaus karo?).
                                  BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                  Comment


                                    Kiek zinau del lazeriu tai Lietuviu pasiekimai apsiriboja labai siauroje sios mokslo sakos stityje kaip tiksliai ji vadinasi negaliu pasakyti. Bet Lietuviai sugeba patenkinti beveik visa sius rinkos paklausa todel patys galite spresti apie jos dydi.

                                    Comment


                                      Lietuvos lazeriu produkcija yra svarbi moksliniu tyrinejimu srityje, t.y. Lietuvoje pagaminti lazeriai keliauja i uzsienio institutus ir tyrinejimo laboratorijas ir universitetus. Kiek zinau neseniai vyriausybeje buvo pristatyta lietuvos lazeriu pramones strategija, kurioje proverzis yra priskiriamas pramones lazeriu gamyboje.
                                      Visdelto Lietuvos ateiti sieciau su biotechnologiju, bioinformatikos, vaistu gamybos sakomis.
                                      Kaip pavyzdi galime paimti Izraelio pavyzdi - savo laiku ju vyriausybe investavo gana nemamzus pinigus i sia pramone ir dabar jie turi 30-40 rimtu imoniu ir kelis institutus dirbancius sioje srityje, o Lietuva 3-4 ir toliau vegetuoja sioje srityje, o jauni gabus zmones bega i uzsienius. Taigi kol vyriausybe nesiims rimtu zingsniu nieko gero ir nebus.
                                      "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                      - George W. Bush President of the USA

                                      Comment


                                        Tokie darbuotojai tikrai lietuvos vardo nepuošia:

                                        Lietuvos ambasada Londone nebepajėgia aptarnauti lietuvių
                                        http://www.lrytas.lt/?id=11526158161151336742&view=4

                                        Komentarai:

                                        1)"Gyvenu Londone 9 metai ir dar niekada nepavyko prisiskambinti i ambasada. Vieninteli karta gavau atsakyma e-mailu, kai atakavau 7 valandas. O jei ir susisieki su jais tai tik blogiau, nes yra neisprususiu kompanija, atsakineja i klausimus baisiu tonu ir sugadina nuotaika visai dienai"

                                        2)"Manote geriau kitur? jav bandziau daug kartu susisiekti su pasiuntinybe niujorke, ambasada Vashington' e (cia bent maloniai atsiliepe) tai gavau pasiaiskint kodel trukdau, o paklausus ar galeciau gauti informacijos paaiskino jog ne ju reikalas suteikti informacija... labai informatyvu ir ' visiskai nepasiputusiu' lietuviu klubas ... (tiesa nebeskambinu ten i NY jau antri metai... kai sulaukiau tokios pagalbos, daugiau nebesinori)."

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment


                                          http://www.delfi.lt/news/daily/crime...hp?id=10105349

                                          Va dėl tokių, net gėda, kad esu lietuvis.....

                                          Comment

                                          Working...
                                          X