Parašė Galys
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
XIV Seimas ir XIX, XX Vyriausybė (po 2024 m. rinkimų)
Collapse
X
-
na tikrai tik laiko klausimas buvo, manau socdemai ir demokratai pasipildys.Parašė Galys Rodyti pranešimąKas antras?"I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002
- George W. Bush President of the USA
Comment
-
Ai, tai antro dar nėra. Galvojau, kad kažkas perbėgo jau anksčiau.Parašė Gator Rodyti pranešimą
Agnė Širinskienė
Comment
-
Socdemai: Konservai baigia nuvaryt šalį, mus išrinkus viską darysim kitaip!
Taip pat socdemai:
Sveikatos apsaugos ministrė: Dulkio reformą tęsime
https://lrt.lt/naujienos/sveikata/68...reforma-tesimeNaujoji sveikatos apsaugos ministrė Marija Jakubauskienė žada tęsti praeitos Vyriausybės pradėtą sveikatos reformą, nepaisant to, kad opozicijoje tada dirbę socialdemokratai ją aršiai kritikavo.
- 3 patinka
Comment
-
Tęs lietuvių tautos genocidąParašė Ignalina Rodyti pranešimąSocdemai: Konservai baigia nuvaryt šalį, mus išrinkus viską darysim kitaip!
Taip pat socdemai:
Sveikatos apsaugos ministrė: Dulkio reformą tęsime
- 2 patinka
Comment
-
Vienu skandalu mažiau
Delfi.lt 2025.01.15
Poderskis žurnalistui atsiuntė jam neįtikusią buvusio ministro kėdę
„Delfi“ paskelbus, kad tik darbą ministerijoje pradėjęs naujasis aplinkos ministras Povilas Poderskis paprašė pakeisti telefoną, kėdę, atnaujinti kabinetą ir automobilį, kuriuo bus vežiojamas, jis „Delfi“ žurnalistui Tomui Janoniui į redakciją atsiuntė buvusio ministro Simono Gentvilo naudotą kėdę. Ši kėdė yra netradicinė.

"Kadangi prie darbo stalo arba stoviu arba sėdžiu, tai paprašiau, kad atneštų bet kokią sėdimą kėdę. Tai tą ir padarė – atnešė kėdę iš kito kabineto. Gal galėjau ir kukliau kažkaip pasielgti, bet nelabai žinojau, kaip sėdėt ant tokios kėdės“, – pirmadienį teigė P. Poderskis.
Jis norėjo, kad žurnalistai patys įsitikintų, ar patogu sėdėti ant kėdės, kurią jis rado savo kabinete, todėl atsiuntė išbandyti į „Delfi“ redakciją.
Tačiau galiausiai informavo, kad šią kėdę reikės atiduoti, nes ji yra valstybės turtas.
https://www.delfi.lt/news/daily/lith...kede-120078644
- 5 patinka
Comment
-
visas elitas Sorošo rankose, reik VaitkausParašė Sula Rodyti pranešimą
Tęs lietuvių tautos genocidą
Comment
-
Lyderšypų Santa Barbara tęsiasi: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/...iciui-36067745
3 darbovietės ir 2 nesilankė, o kai ateidavo į pagrindinę, tai darė x žino ką. Žmogus tikrai turbūt nustebo, kad Seime ir viceministru pasirodo kažką reikia veikti, juk visi iki tol kalbėjo, o jis ir patikėjo, kad jie visi vagys ir nieko nedirba.Naujajam žemės ūkio ministrui Ignui Hofmanui sunkiai sekasi suburti savo komandą, o prieš kelias dienas jis turėjo sudie ištarti ir vienam savo patarėjui Irmantui Baltūsiui, ministerijoje pradirbusiam vos dešimt dienų. Tas pats asmuo, jau ateidamas dirbti į ministeriją, ką tik buvo įsidarbinęs ir „aušriečių“ Martyno Gedvilos bei Sauliaus Bucevičiaus padėjėju Seime, nors I.Hofmano apie dar dvi savo darbovietes informavęs nebuvo. Tiesa, vietoj trijų darboviečių jau netrukus neliks nė vienos. Praėjusį penktadienį jį atleido I.Hofmanas, pirmadienį – M.Gedvilas, o S.Bucevičius dar tik laukia savo progos, nes naujojo darbuotojo niekaip nepavyksta prisikviesti pasikalbėti.
I.Hofmanas portalui Lrytas aiškino praradęs pasitikėjimą savo patarėju, nes šis, tik pradėjęs dirbti, ministerijoje skleidė melus, kūrė intrigas. M.Gedvilas ir S.Bucevičius tvirtino per mėnesį beveik nematę jo darbe, neprisikviesdavę susitikti, jiems nepatiko ir naujojo padėjėjo sprendimas susirasti dar vieną darbovietę.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
- 4 patinka
Comment
-
G. Nausėda įvertino valdančiųjų „Santa Barbaras“: leiskime dirbti ir nekreipkime dėmesio https://www.lrytas.lt
p.s. ar kas atsimena, kad AIG būtų nors minimaliai kažką panašaus pasakęs iš tos operos apie ankstesnę kadenciją?Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
- 5 patinka
Comment
-
Man labai įdomu, kokie monai yra pažadėti šitam narcicui, kad pats nekreipia dėmesio į valstybės pamatų judinimą, ir dar mums pataria? Any ideas?Parašė Arunasx Rodyti pranešimąG. Nausėda įvertino valdančiųjų „Santa Barbaras“: leiskime dirbti ir nekreipkime dėmesio https://www.lrytas.lt
p.s. ar kas atsimena, kad AIG būtų nors minimaliai kažką panašaus pasakęs iš tos operos apie ankstesnę kadenciją?
- 1 patinka
Comment
-
Dar vienas išsamus Aušros Lėkos straipsnis, vos ne pusės ministerijų darbų apžvalga
Antraštė, kaip dabar dažnai būna, ne visai atitinka straipsnio visumą. Tačiau dabar retai būna tokios apimties apžvalgų
Diena.lt 2025.01.18
Nauja valdžia tęs „pragaro reformas“
Jei tikėtume rinkimų retorika ir net Vyriausybės programa, didžiausia kontrrevoliucija turėjo įvykti švietimo srityje. „Audituosime ir stabdysime karštligiškai vykdomas reformas“ – toks užmojis įtvirtintas Vyriausybės programoje. (...)
Naujoji švietimo, mokslo ir sporto ministrė Raminta Popovienė jau paskelbė: vienas jos prioritetų ir pirmųjų darbų – atšaukti mokyklų tinklo pertvarką. Ankstesnė Vyriausybė įvedė taisyklę, kad formuojant vienuoliktą klasę minimaliai reikia 21-o moksleivio, naujoji ministrė norėtų vėl grįžti prie vos dvylikos–penkiolikos. (....)
Švietimo srityje vienas klausimas paprastai siejasi daug kitų, pabrėžia politologas, Kauno technologijos universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekanas dr. Ainius Lašas.
Štai klasės dydis susijęs su jos krepšeliu, t. y. finansavimas gaunamas priklausomai nuo klasės dydžio, ir taip mokytojams sudaromas krūvis. Mažesnė klasė – mažiau ir lėšų. Skirtumą turėtų kompensuoti savivaldybė, kažkiek prisidėtų ir ministerija. Tačiau vis tiek kyla klausimas, kaip mokytojams būtų skaičiuojamas krūvis. Pasak A. Lašo, juk negali būti taip, kad vienas mokytojas dirbs su penkiais mokiniais klasėje, o kitas – su 20, ir abiem bus mokama tiek pat. (...)
Be švietimo, kita sritis, kuri rinkimų retorikoje dažniausiai minėta kaip „pražūtingų reformų“, – sveikatos apsauga. 2022 m. Seimo patvirtinta sveikatos priežiūros reforma, kurią įgyvendinus žadėta teikti daugiau ambulatorinių paslaugų pacientų gyvenamojoje vietoje ir mažinti hospitalizaciją (...)
Tačiau šią savaitę interviu LRT naujienų portalui socialdemokratų deleguota naujoji sveikatos apsaugos ministrė Marija Jakubauskienė pareiškė užtikrinsianti reformos tęstinumą, mat ji jau toli pažengusi, daugelis savivaldybių įsteigė sveikatos centrus, jiems skirtas finansavimas. (,,,)
Kilus triukšmui ministrė puolė tikslinti savo žodžius, kad „nekonstruktyvios reformos“ nebus tęsiamos. Paprašyta sukonkretinti, sakė, kad iš dalies kalbama ir apie sveikatos centrų reformą, ligoninių jungimą, jiems iškeltų kiekybinių kriterijų peržiūrą, nes dabar nemažoje dalyje savivaldybių iškyla grėsmė užsidaryti akušerijos ir ginekologijos pagalbos skyriams.
MRU Viešojo valdymo ir verslo fakulteto dekanė prof. dr. Danguolė Jankauskienė, dalį praėjusios kadencijos buvusi sveikatos apsaugos viceministre, (...) giria dabartinę ministrę, jog jai užtenka supratimo, kad sveikatos sistemos investicijos yra skirtos reformų projektams, kad yra pasirašyta ES paramos sutartis, suplanuotos apie 1 mlrd. eurų investicijos į sveikatos sektoriaus transformaciją ir būtų absoliučiai neprotinga ginčytis su Europos Komisija (EK). (...)
Dar viena sritis, kurią kiekviena nauja valdžia vis revizuoja, tik dar nė vienai nepavyko pasiekti žymaus teigiamo pokyčio, – valstybės tarnyba.
Jau sustabdytas vienas pirmtakų sprendimas: kol kas metams nukeltas dalies valstybės tarnautojų vadinamasis ištarnybinimas. Pagal šiemet įsigaliojusį naujos redakcijos Valstybės tarnybos įstatymą, nuo šio sausio tos valstybės tarnautojų pareigybės, kurioms nepriskirta vykdyti viešojo administravimo ir kurios neatitinka valstybės tarnautojo apibrėžimo, turėjo prarasti šį statusą. (...)
https://diena.lt/naujienos/lietuva/p...formas-1208233
Comment
-
https://www.santaka.info/index.php/2...uota-valstybe/
Kaip šitie veikėjai netrukdomai neršia mūsų šaly kelis dešimtmečius?
- 2 patinka
Comment
-
Tai kad pagal viską, kaip tik VSD (ar bent jau jo vadovaujanti dalis) aktyviai dalyvavo įtartinoje, švelniai tariant, veikloje. Klausimas, ar VSD dabar yra pasikeitęs?Parašė John Rodyti pranešimąJanuška "patarinėjo" (tiksliau gal instruktavo) buvusiam URMui. Čia visiškai fucked up shit. Klausimas, ką veikia dabartinis VSD? Ne jų darbas rūpintis, kad tokie veikėjai neturėtų priėjimo prie žmonių ir institucijų, priimančių svarbius sprendimus?
Eks vicedirektoriaus vadovavimas populiariausiai pramoginei LRT laidai yra, ko gero, ekscentriškiausia situacija slaptųjų tarnybų istorijoje.
- 3 patinka
Comment
-
Nes Lietuvoj svarbiausia garsiai ant kitų rėkt VATNYKAS, o pats sau tyliai skaitai kirilica ir skaičiuoji rublius.Parašė MarkWood Rodyti pranešimąhttps://www.santaka.info/index.php/2...uota-valstybe/
Kaip šitie veikėjai netrukdomai neršia mūsų šaly kelis dešimtmečius?
- 1 patinka
Comment
-
Įdomu tai, kad tyrimuose minimi veikėjai pirmuoju teiginiu kažkaip nepasižymi.Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą
Nes Lietuvoj svarbiausia garsiai ant kitų rėkt VATNYKAS, o pats sau tyliai skaitai kirilica ir skaičiuoji rublius.
Tame tarpe paslaptingasis "pilkasis kardinolas" A.Januška, tik retakarčiais išlendantis į viešumą.
Dar rimtesni kadrai teigia, kad po dešimtmečių klestėjimo tautos genocidas prasidėjo po 1990-03-11
Comment
Comment