Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus miesto tarybos ir mero rinkimai (2023 metai), II turo apklausa

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kodėl man atrodo, kad laimės Zuokas ? Bet kaip Matijošaičiui palengvėtų, praktiškai Vilniui būtų išmuštas koziris.
    Русский военный корабль, иди нахуй!

    Comment


      Prabalsavau už Raskevičių, bet kažkaip visvien noriu, kad laimėtų Zuokas. Ką dabar daryti?

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Prabalsavau už Raskevičių, bet kažkaip visvien noriu, kad laimėtų Zuokas. Ką dabar daryti?
        Gydytis.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Prabalsavau už Raskevičių, bet kažkaip visvien noriu, kad laimėtų Zuokas. Ką dabar daryti?
          „Vilties linija“ suaugusiems
          • Tel. 116 123 (visą parą)

          Comment


            Antrame ture Zuokas (UAB rubikon/icor) vs Benkunskas (UAB mg baltic/darnu group).

            Comment


              Parašė Galys Rodyti pranešimą
              „Vilties linija“ suaugusiems
              • Tel. 116 123 (visą parą)
              Skambinau, klausiau ką daryti. Sakė balsuoti už Zuoką antrame ture

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                Prabalsavau už Raskevičių, bet kažkaip visvien noriu, kad laimėtų Zuokas. Ką dabar daryti?
                Balsuoti už Raskevičių, Zuoką siunčiant į Tarybą.

                Comment


                  Parašė Zygis Rodyti pranešimą

                  Gydytis.
                  Bandžiau. Nepadėjo

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą

                    Skambinau, klausiau ką daryti. Sakė balsuoti už Zuoką antrame ture
                    Manau jiems svarbiausia išsaugota gyvybė, nepaisant kokį nesąmoningą patarimą teks duoti

                    Comment


                      Parašė Galys Rodyti pranešimą

                      Manau jiems svarbiausia išsaugota gyvybė, nepaisant kokį nesąmoningą patarimą teks duoti
                      Tai manai geriausia balsuoti už Zuoką?

                      Comment


                        Parašė John Rodyti pranešimą

                        Tai manai geriausia balsuoti už Zuoką?
                        Ne, sakau kad yra tik vienas blogesnis sprendimas, nei balsuoti už zuoką

                        Comment


                          Aš suprantu, kai už Zuoką balsuoja populistų elektoratas, kuris įprastai nelabai situacijoje gaudosi, bet kai balsuoja žmogus, kuris žino kokią aferą su Vilniaus šilumos tinklais Zuokas prasuko ir kad dėl 500 mln. eurų Vilnius dabar teisiasi arbitraže - tai man tas nesuvokiama.

                          Comment


                            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                            Aš suprantu, kai už Zuoką balsuoja populistų elektoratas, kuris įprastai nelabai situacijoje gaudosi, bet kai balsuoja žmogus, kuris žino kokią aferą su Vilniaus šilumos tinklais Zuokas prasuko ir kad dėl 500 mln. eurų Vilnius dabar teisiasi arbitraže - tai man tas nesuvokiama.
                            Šiaip būtų visai įdomu sužinoti daugiau, nes esu kažką girdėjęs, bet turbūt nepakankamai. Gal galėtum parašyti šiek tiek daugiau? Na, tarkim, paklodės dydžio postą apie tai? Esu tikras, kad tai galbūt padėtų man geriau suprasti, kaip ten viskas buvo

                            Comment



                              Aš manau tau jau niekas nebepadės...

                              Comment


                                John panasu serga kazkokia atvirkstine kleptomanijos forma. Labai patinka, kai is jo kisenes vagia

                                Comment


                                  Ta proga zuokas ijungia aukstesne populizmo pavara:

                                  Click image for larger version

Name:	EADE061C-8574-4C8A-A83A-BC7E89D3581E.jpeg
Views:	796
Size:	103,1 kB
ID:	2034747

                                  Comment


                                    Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                                    John panasu serga kazkokia atvirkstine kleptomanijos forma. Labai patinka, kai is jo kisenes vagia
                                    Vagia, bet daro!

                                    Comment


                                      Parašė John Rodyti pranešimą
                                      Vagia, bet daro!

                                      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                      Comment


                                        Aha... per kadenciją sugebėjo vieną gatvę sutvarkyti. Net Paksas turbūt yra daugiau gatvių Vilniuje sutvarkęs nei Zuokas.

                                        Comment


                                          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                          Aha... per kadenciją sugebėjo vieną gatvę sutvarkyti. Net Paksas turbūt yra daugiau gatvių Vilniuje sutvarkęs nei Zuokas.
                                          Aš tai manau, kad Zuokas per kadenciją sutvarkė -20 gatvių. Beat that

                                          Comment

                                          Working...
                                          X