Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus miesto tarybos ir mero rinkimai (2023 metai), II turo apklausa

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    *Savickas. Ir kokiu būdu su juo pajudės tramvajus kai jo prioritetas transporto srityje yra sodų gatvelių asfaltavimas? Aišku įmanoma kad bet kuriam tapus meru paskui pasikeistų požiūris/prioritetai, bet čia tokia loterija. Balsuojant už Savicką turbūt nemaža tikimybė kad balsas bus išmestas į niekur, Vilniuje ir jo partija nelabai populiari ir pats be skandalų nelabai žinomas, nebent dar iki rinkimų sugebės kaip nors atkreipti į save dėmėsį.

    Aš kolkas irgi galvoju apie Raskevičių, o antram ture žiūrėsim. Būtent viešojo transporto srityje kad ir "metrobusas" yra geriau nei nieko, ateityje bus lengviau diegti tramvajų.

    Comment


      Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
      šiaip kardinalių permainų nei su vienu nebus 100 proc.. bet žinant, kad gali būti sunkesni laikai finansinė prasme tai vien, kad į skolas vėl negrįžt už Zuoką nereiktų balsuot. O šiaip optimaliausia būtų balsuot už Savickį ir po už Skverną (čia labai maža bet, realiausia situacija, kada galėtu pajudėt koks tramvajus).
      Kaune nebent pajudėtų, jei liktų esamas Kauno meras.

      Ar daug per paskutinius metus matėm premjerų/ių kurie dalyvautų susitikimuose su merais, spręstų problemas, sedėtų sutinusiom galvom ir t.t.

      Stadioną į antros kadencijos pabaigą išjudino vos ne vos ir tai ne už savus pinigus pastatys.
      Ambicingų projektų nebus per 8 metus.

      Comment


        Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
        šiaip kardinalių permainų nei su vienu nebus 100 proc.. bet žinant, kad gali būti sunkesni laikai finansinė prasme tai vien, kad į skolas vėl negrįžt už Zuoką nereiktų balsuot. O šiaip optimaliausia būtų balsuot už Savickį ir po už Skverną (čia labai maža bet, realiausia situacija, kada galėtu pajudėt koks tramvajus).
        Ar finansiniai įsipareigojimai dėl stadiono nėra iš principo skola?

        Comment


          Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą

          Kaune nebent pajudėtų, jei liktų esamas Kauno meras.

          Ar daug per paskutinius metus matėm premjerų/ių kurie dalyvautų susitikimuose su merais, spręstų problemas, sedėtų sutinusiom galvom ir t.t.

          Stadioną į antros kadencijos pabaigą išjudino vos ne vos ir tai ne už savus pinigus pastatys.
          Ambicingų projektų nebus per 8 metus.
          todėl ir sakau kad būtų gerai ir Vilniui gerai sutart su busimų premjeru.

          Comment


            Pirmame pranešime pridėta apklausa.

            Comment


              Truputį "off-topic", bet Zuokas yra užsiminęs, kad jie 2014 jau buvo parengę pirmos tramvajaus linijos (santariškės-stotis) projektą ir realiai reiktų tik sutarti dėl finansavimo ir būtų galima pradėt. Kaip manot kiek tai realu?

              Comment


                Aš tą irgi girdėjau, bet niekur to projekto neteko matyt. Sunku patikėt, kad jie galėjo kažką konkretesnio turėt, ypač centrinėje dalyje visur reik turbūt arch. tyrimus daryt, kad galėtum kažką suprojektuot. Spėčiau, kad tas projektas buvo arčiau priešprojektinių pasiūlymų - t.y. tos vizualizacijos iš Zuoko rinkiminių PPT su tramvajaus linija Kalvarijų g. Čia forume jų turėtų būti, nežinau tik kaip surast.

                Comment


                  Parašė Myliu miestus Rodyti pranešimą
                  Truputį "off-topic", bet Zuokas yra užsiminęs, kad jie 2014 jau buvo parengę pirmos tramvajaus linijos (santariškės-stotis) projektą ir realiai reiktų tik sutarti dėl finansavimo ir būtų galima pradėt. Kaip manot kiek tai realu?
                  Liko maža smulkmena gauti šimtamilijoninį finansavimą iš tų partijų, iš kurių Zuokas buvo išmestas už korupciją Stebuklų neįvyks, bet net jeigu įvyktų - savaime suprantama, kad tą seną Zuoko projektą galima būtų į šiukšlių dėžę mesti ir naują daryti, per 8 metus iš esmės Vilniuje pasikeitė ne tik gatvių planavimo standartai, bet ir fiziškai daug kas keitėsi.

                  Comment


                    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                    Liko maža smulkmena gauti šimtamilijoninį finansavimą iš tų partijų, iš kurių Zuokas buvo išmestas už korupciją Stebuklų neįvyks, bet net jeigu įvyktų - savaime suprantama, kad tą seną Zuoko projektą galima būtų į šiukšlių dėžę mesti ir naują daryti, per 8 metus iš esmės Vilniuje pasikeitė ne tik gatvių planavimo standartai, bet ir fiziškai daug kas keitėsi.
                    O kas keitėsi Kalvarijų gatvėje, kuria eitų pirma tramvajaus linija?

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą

                      O kas keitėsi Kalvarijų gatvėje, kuria eitų pirma tramvajaus linija?
                      Esu tikras, kad per 10 metų Kalvarijų gatvė ne kartą buvo rausiama ir buvo ne vienas kabelis ar vamzdis pro ten pravestas, bet projektą į šiukšlių dėžę pirmoje vietoje išmesti reikėtų dėl to, kad per 10 metų iš esmės pasikeitė gatvių planavimas, kad ir dviračių takų plotis prie Zuoko buvo metras ar pan. Bet aš nelabai tikiu, kad buvo paruoštas rimtas projektas. Rimtas projektas kainuoja didelius pinigus, kaip Creatium ir minėjo - tam reikalingi įvairiausi tyrimai, propagandinės skrajutės kainuoja žymiai pigiau, dėl to greičiausiai tuo ir buvo apsiribota.

                      Comment


                        Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                        Esu tikras, kad per 10 metų Kalvarijų gatvė ne kartą buvo rausiama ir buvo ne vienas kabelis ar vamzdis pro ten pravestas, bet projektą į šiukšlių dėžę pirmoje vietoje išmesti reikėtų dėl to, kad per 10 metų iš esmės pasikeitė gatvių planavimas, kad ir dviračių takų plotis prie Zuoko buvo metras ar pan. Bet aš nelabai tikiu, kad buvo paruoštas rimtas projektas. Rimtas projektas kainuoja didelius pinigus, kaip Creatium ir minėjo - tam reikalingi įvairiausi tyrimai, propagandinės skrajutės kainuoja žymiai pigiau, dėl to greičiausiai tuo ir buvo apsiribota.
                        Tai viskas, kas pasikeitė Kalvarkėse, yra tik tavo įsivaizduojami kabeliai? O projektas žinoma kainuoja. Bet visi projektai kainuoja ir tai nėra kažkas keisto ar neįprasto. Būtų padarytas projektas ir tiek.

                        Comment


                          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                          Rimtas projektas kainuoja didelius pinigus, kaip Creatium ir minėjo - tam reikalingi įvairiausi tyrimai, propagandinės skrajutės kainuoja žymiai pigiau, dėl to greičiausiai tuo ir buvo apsiribota.
                          O kiek milijonų Šimašius išleido propogandiniams projektams, kurie neturi finansavimo ir net nėra planuojama jį gauti, vien tik PR tikslams? Šita precedento neturinti korupcija nekliūna?
                          Flickr

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                            O kiek milijonų Šimašius išleido propogandiniams projektams, kurie neturi finansavimo ir net nėra planuojama jį gauti, vien tik PR tikslams? Šita precedento neturinti korupcija nekliūna?
                            Labiausiai man patiko superinis Ukmergės gatvės rekonstrukcijos projektas, pateiktas visuomenei 2018 m. lapkričio mėn., t.y. prieš praėjusius mero rinkimus.

                            Comment


                              Nesiskaito, nes ne Zuokas. Prašom kalbėti tik apie Zuoko korupciją ir blogus darbus. Ačiū.

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Nesiskaito, nes ne Zuokas. Prašom kalbėti tik apie Zuoko korupciją ir blogus darbus. Ačiū.
                                Zuokas užtat verslo dovanotus miestui oranžinius dviračius išvagė.
                                Flickr

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                  Zuokas užtat verslo dovanotus miestui oranžinius dviračius išvagė.
                                  Čia jau geriau. Bet reiktų daugiau. Tiesą sakant, aš norėčiau paskaityti visą paklodę apie Zuoką. Įdomu, ar kas nors galėtų tokią paklodę parašyti?

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą

                                    Tai viskas, kas pasikeitė Kalvarkėse, yra tik tavo įsivaizduojami kabeliai? O projektas žinoma kainuoja. Bet visi projektai kainuoja ir tai nėra kažkas keisto ar neįprasto. Būtų padarytas projektas ir tiek.
                                    O kiek pakitimų tau reikia, kad senas 10 metų senumo projektas nebebūtų įmanomas įgyvendinti? Aš nesu profesionalus projektuotojas, bet man atrodo, kad detalus projektas nėra tiesiog nubrėžtos tramvajaus linijos Kalvarijų gatvėje, mano supratimu detaliąjame projekte turi būti atsižvelgiama į kiekvieną smulkmeną. Aš nestovėjau su sąsiuviniu ir nefiksavau kas kur Kalvarijų gatvėj kokį naują kabelį ar vamzdį nutiesė, kur koks naujas pastatas buvo pastatytas, kur galbūt kokios sklypo ribos keitėse, kaip keitėsi sankryžos ir dar daug kas kita. Jei ne perdaryti, tai kaip minimum senas projektas turėtų būti peržiūrėtas iš esmės ir sutikrinta kiekviena smulkmena, kas kaip aš suprantu yra vos ne toks pats darbas, kas ir naujo projekto paruošimas. Bet tu tikrai manai, kad 10 metų senumo projektas galėtų būti įgyvendintas? Ne dėl fizinių Kalvarijų gatvės pakitimų - o dėl to, kad per 10 metų Vilniuje nemenkai pasikeitė supratimas apie gatvių planavimą ir jų standartai?

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                      O kiek milijonų Šimašius išleido propogandiniams projektams, kurie neturi finansavimo ir net nėra planuojama jį gauti, vien tik PR tikslams? Šita precedento neturinti korupcija nekliūna?
                                      Visus projektus, kurie yra daromi bent jau preliminariai nežinant finansavimo šaltinio, aš vertinu neigiamai. Tokių buvo ir prie Šimašiaus, tiesiog jie buvo kiek realesni, nei kad Zuoko projektai, koncertų salė ant tauro kalno yra 100 kartų realesnis projektas, nei kad Zuoko planuotas Gugenheimo muziejus prie balto tilto.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą

                                        Čia jau geriau. Bet reiktų daugiau. Tiesą sakant, aš norėčiau paskaityti visą paklodę apie Zuoką. Įdomu, ar kas nors galėtų tokią paklodę parašyti?
                                        Aš galiu Lettered kažkodėl nutyli vieną svarbią detalę, kad 2001 m. tas 'verslas', kuris dovanojo miestui oranžinius dviračius, kurie buvo išvogti per dvi dienas, buvo Zuoko proteguojamas Rubiconas, kuris Zuoko dėka vėliau užgrobė Vilniaus šilumos ūkį ir buvo įvykdyta didžiausia afera Vilniaus istorijoje, kai vilniečiai už šilumą mokėjo 20% daugiau, nei vidutiniškai Lietuvoje. Tai didžiausia afera ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje, jeigu įvertinti tą nuostolį, kuris buvo padarytas, tai už tuos pinigus buvo galima net tramvajų nutiesti.

                                        Comment


                                          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                          Visus projektus, kurie yra daromi bent jau preliminariai nežinant finansavimo šaltinio, aš vertinu neigiamai. Tokių buvo ir prie Šimašiaus, tiesiog jie buvo kiek realesni, nei kad Zuoko projektai, koncertų salė ant tauro kalno yra 100 kartų realesnis projektas, nei kad Zuoko planuotas Gugenheimo muziejus prie balto tilto.
                                          Gugenheimo muziejus senai būtų atpirkęs savo tą 120 mln. Eur sumą, o tos koncertų salės už 104 mln. Eur niekas už Vilniaus ribų nežinos net jei ir bus kada nors pastatyta. Žodžiu gavos tik brangi Šimašiaus PR kampanija, panašiai kaip ir su visomis tomis gatvių rekonstrukcijomis, tiltais, parkais ir t.t.
                                          Paskutinis taisė Lettered; 2022.12.01, 16:17.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X