Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno miesto tarybos ir mero rinkimai (2023 metai)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
    Paskutinę dieną prieš rinkimus, primenu, kaip balsuoti (...)
    Ar padėjo savireklama?
    Balsavusių už Kaune marginalinį sąrašą turbūt buvo daugiau nei patiktukų forume; bet ar to pakaks gauti bent vieną mandatą?
    Paskutinis taisė Romas; 2023.03.06, 17:53. Priežastis: Ištrinta nuotrauka

    Comment


      Parašė Romas Rodyti pranešimą
      Ar padėjo savireklama?
      Balsavusių už Kaune marginalinį sąrašą turbūt buvo daugiau nei patiktukų forume; bet ar to pakaks gauti bent vieną mandatą?
      Svartau apie žuvies skutimą „Viči“ fabrike. Džiaugiuosi, kad Visvaldas yra antras žmogus po Dievo Kaune.

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą

        O kas tamsta toks, kad manaisi esąs aukščiau kitų, kad spręstum kas turėtų būti?
        Kaunietis, kuriam rūpi miesto ateitis. Aš neneigiu, kad jis galbūt turi tam tikrų vadybos įgūdžių, kuriais prisidėjo prie šiokio tokio miesto aptvarkymo. Tačiau yra ir kitos jo savybės, kurios jau nėra tokios puikios, kaip, kad sąsajos su Rusija, maroziškumas ir panašiai. Kai toks žmogus surenka 60% balsavusiųjų balsų yra ganėtinai liūdna.

        Comment


          Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
          Kaunietis, kuriam rūpi miesto ateitis. Aš neneigiu, kad jis galbūt turi tam tikrų vadybos įgūdžių, kuriais prisidėjo prie šiokio tokio miesto aptvarkymo. Tačiau yra ir kitos jo savybės, kurios jau nėra tokios puikios, kaip, kad sąsajos su Rusija, maroziškumas ir panašiai. Kai toks žmogus surenka 60% balsavusiųjų balsų yra ganėtinai liūdna.
          Kodėl? Jis aiškiai įvardijo, kas yra kvailiai.

          Comment


            Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
            Kaunietis, kuriam rūpi miesto ateitis. Aš neneigiu, kad jis galbūt turi tam tikrų vadybos įgūdžių, kuriais prisidėjo prie šiokio tokio miesto aptvarkymo. Tačiau yra ir kitos jo savybės, kurios jau nėra tokios puikios, kaip, kad sąsajos su Rusija, maroziškumas ir panašiai. Kai toks žmogus surenka 60% balsavusiųjų balsų yra ganėtinai liūdna.
            Aš klausiu iš kur tiek arogancijos, kad manaisi esąs aukščiau už kitus (bent 70proc) kauniečius.

            Comment


              Parašė Gator Rodyti pranešimą

              Aš klausiu iš kur tiek arogancijos, kad mažaisi esąs aukščiau už kitus (bent 70proc) tų pačių kauniečių.
              Man pasiskelbimas antru po dievo bei kitų vadinimas kvailiais kažkaip panašiau į aroganciją.

              Comment


                Parašė Romas Rodyti pranešimą
                Ar padėjo savireklama?
                Balsavusių už Kaune marginalinį sąrašą turbūt buvo daugiau nei patiktukų forume; bet ar to pakaks gauti bent vieną mandatą?
                nepakaks, gali ramiai miegot
                "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                - George W. Bush President of the USA

                Comment


                  Parašė Gator Rodyti pranešimą

                  Aš klausiu iš kur tiek arogancijos, kad manaisi esąs aukščiau už kitus (bent 70proc) kauniečius.
                  Aš niekur nesakiau, kad esu aukščiau. Aš esu žemiau

                  Comment


                    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

                    Man pasiskelbimas antru po dievo bei kitų vadinimas kvailiais kažkaip panašiau į aroganciją.
                    O aš kažkur sakiau, kad krabas nearogantiškas?
                    Kalba buvo apie čikupaką ir jo jautimąsi irgi każkokiu arčiau dievo ir virš kitų kauniečių.

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą

                      O aš kažkur sakiau, kad krabas nearogantiškas?
                      Kalba buvo apie čikupaką ir jo jautimąsi irgi każkokiu arčiau dievo ir virš kitų kauniečių.
                      Jeigu merui galima, kodėl jo pavyzdžiu neturi sekti kiti kauniečiai?

                      Comment


                        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                        Aš niekur nesakiau, kad esu aukščiau. Aš esu žemiau
                        Leidai suprasti kai pradėjai kalbėti, kurie kandidatai turėtų ar neturėtų būti vienoje ar kitoje vietoje.

                        Comment


                          Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

                          Jeigu merui galima, kodėl jo pavyzdžiu neturi sekti kiti kauniečiai?
                          Ką reiškia galima? Šiaip nėra jokiais įstatymais draudžiama būti arogantišku.
                          Bet man tas nepatiko, todėl ir paklausiau iš kur arogantiškumas toks.

                          Comment


                            Tamsta Gator, kuo užkliuvo Čikupakas nesuprantu? Žmogus tik pagarsino faktą, kad 70% į rinkimus einančių kauniečių balsuoja už budulį (~60%) bei net neketinantį Kaune dirbti veikėją (~10%).

                            Comment


                              Parašė cozzamarra Rodyti pranešimą
                              Tamsta Gator, kuo užkliuvo Čikupakas nesuprantu? Žmogus tik pagarsino faktą, kad 70% į rinkimus einančių kauniečių balsuoja už budulį (~60%) bei net neketinantį Kaune dirbti veikėją (~10%).
                              Užkliuvo, kad jis jaučiasi aukščiau už kitus kauniečius su pareiškimu kas turėtų būti kokioje vietoje.
                              Visi kiti kauniečiai sako, kad kiekvienas kandidatas turėtų būti toje vietoje, kuri yra priskiriama pagal tai kiek balsų yra gauta.

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                Ką reiškia galima? Šiaip nėra jokiais įstatymais draudžiama būti arogantišku.
                                Bet man tas nepatiko, todėl ir paklausiau iš kur arogantiškumas toks.
                                Kauniečiams patinka.

                                Comment


                                  Tai visgi Kaunas yra Kaunas

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Tai visgi Kaunas yra Kaunas
                                    Patikrinau keliuose žemėlapiuose (maps.lt, openstreetmap.org), panašu, kad John tikrai teisus.

                                    Reziumuodamas KMS rinkimus pasakysiu, kad TS-LKD nepasiūlydami rimto kandidato padarė bene didžiausią paslaugą Matijošaičiui. Toks elgesys rodo, kad tariamas susirūpinimas dėl Kauno „likimo“, Rusijos-Matijošaičio klausimu ir pan. tebuvo nenuoširdus oro virpinimas bei rinkėjų kvailinimas. Jeigu didžiosios Lietuvos partijos išties matytų problemą ar net grėsmę dėl Matijošaičio savivalės/priklausomybės nuo ruskių, tuomet būtų susivienyjusios ir pasiūliusios vieną bendrą stiprų kandidatą ir Matijošaitį Kaune matytume kaip savo ausis. Bet dabar... lieka tik apmaudas dėl dar 4-rių metu su buduliu antrame Lietuvos mieste bei (sakau drąsiai) nusivylimas kauniečių nematymu toliau statybinės sermėgos...

                                    Comment


                                      Kiek ten išsilavinę, emancipuoti kauniečiai bekalbėtų apie modernų europinį miestą, meru vis tiek (vėl) išsirinko chamavotą turginį barygą.
                                      If a lion could speak, we could not understand him.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Tai visgi Kaunas yra Kaunas
                                        Nepadėjo net rusiškai kalbantis Tapinas, per rusišką ruskoje radijo.

                                        Leido reklamas apie viči, mokesčius rusijos biudžetan ir t.t.
                                        Klausiau ir nepatikėjau iš karto.
                                        Stipru buvo.

                                        Comment


                                          Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                                          Kiek ten išsilavinę, emancipuoti kauniečiai bekalbėtų apie modernų europinį miestą, meru vis tiek (vėl) išsirinko chamavotą turginį barygą.
                                          Realiai Vilniuje bent 10 kandidatų buvo kompetentingesni nei pagrindiniai krabo konkurentai, tai atitinkamas ir rezultatas gavosi su tokiais kandidatais.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X