Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos karas prieš Ukrainą ir bandymai grasinti NATO

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Comment


      Šitos nuotraukos man padarė įspūdį. Liūdnai išgarsėjusi Buča pernai ir šiemet:

      Click image for larger version

Name:	bucha4.jpg
Views:	451
Size:	267,4 kB
ID:	2055546
      Click image for larger version

Name:	bucha3.jpg
Views:	441
Size:	234,5 kB
ID:	2055547
      Click image for larger version

Name:	bucha5.jpg
Views:	428
Size:	193,0 kB
ID:	2055548
      Click image for larger version

Name:	bucha1.jpg
Views:	426
Size:	198,3 kB
ID:	2055549 Click image for larger version

Name:	bucha2.jpg
Views:	427
Size:	239,8 kB
ID:	2055550

      Comment


        ^
        Oho, kad Lietuvoj taip tvarkytųsi.
        Aš atsimenu po Maidano įvykių, ten po kelių mėnesių, gal 2015 m, Street View nufotkino ir atnaujino Kyjivo nuotraukas, tai aš žiūrinėjau ir stėbėjausi - gražu, išdažyta, sutvarkyta, ir tada aplankė mintis: jei Lietuvoj taip pastatus sudegintų, trinkeles išluptų ir išmėtytų, tvoras išvartytų, tai mes iki amžiaus vidurio visko turbūt nesutvarkytume. Šaunuoliai ukrainiečiai, karo, okupacijos kaip nebūta

        Comment


          Parašė Liaušis Rodyti pranešimą
          ^
          Oho, kad Lietuvoj taip tvarkytųsi.
          Aš atsimenu po Maidano įvykių, ten po kelių mėnesių, gal 2015 m, Street View nufotkino ir atnaujino Kyjivo nuotraukas, tai aš žiūrinėjau ir stėbėjausi - gražu, išdažyta, sutvarkyta, ir tada aplankė mintis: jei Lietuvoj taip pastatus sudegintų, trinkeles išluptų ir išmėtytų, tvoras išvartytų, tai mes iki amžiaus vidurio visko turbūt nesutvarkytume. Šaunuoliai ukrainiečiai, karo, okupacijos kaip nebūta
          Kazin ar normaliam sveikai mastanciam lietuviui gali ateit i galva mintis “o kaip gerai ukrainieciai tvarkosi, kad pas mus taip butu!”. Juolabiau 2015 metais.

          Comment


            Parašė Zygis Rodyti pranešimą

            Kazin ar normaliam sveikai mastanciam lietuviui gali ateit i galva mintis “o kaip gerai ukrainieciai tvarkosi, kad pas mus taip butu!”. Juolabiau 2015 metais.
            Tai ne, kad oas mus karas būtų, o kad pas mus tokiais tempais kažkas tvaarkoma ar statoma būtų.

            Comment


              Parašė Gator Rodyti pranešimą

              Tai ne, kad oas mus karas būtų, o kad pas mus tokiais tempais kažkas tvaarkoma ar statoma būtų.
              Mano zinute butent apie tai. Tvarkoma ir statoma Ukrainos tempais? Ukraina korumpuociausia Europos valstybe. (Dabar gal jau po Rusijos).

              Dar juokinga kai paimami keli propagandiniai arba centriniai vaizdai ir is ju isvados daromos. Rusai irgi savo social media postino kaip berods Melitopolis puikiai atstatinejamas. Po to isvis pasirode, kad vaidai net ne is ten.
              Paskutinis taisė Zygis; 2023.06.04, 22:09.

              Comment


                Parašė Zygis Rodyti pranešimą

                Kazin ar normaliam sveikai mastanciam lietuviui gali ateit i galva mintis “o kaip gerai ukrainieciai tvarkosi, kad pas mus taip butu!”. Juolabiau 2015 metais.
                Gal aš ne iš mąstančių lietuvių, bet netikiu, kad rusams okupavus, nusiaubus, sugriovus kokį Vilniaus priemiestį, kokią Naująją Vilnią, jau po metų dar tebevykstant karui, mes taip viską atkurtume, išblizgintumėm ir t.t.. Na, gal čia jiems Vakarai padėjo, prafinansavo, suorganizavo, aš nežinau.
                Ta prasme, tiesiog norėjau pasakyti, kad kaip skurdžiausia Europos Valstybė, Ukraina tada nustebino požiūriu, kad reprezentacinė aikštė negali būti kaip po karo net neilgą laiką ir turi būti maksimaliai greitai sutvarkyta, kad nė žymės neliktų. Čia turbūt irgi stengiamasi parodyti, jog rusai jų niekaip nepalaužė, ir viskas gražiau nei buvo nė karui nesibaigus. Ne vien karo lauke kariaujama.

                Comment


                  Parašė Zygis Rodyti pranešimą

                  Mano zinute butent apie tai. Tvarkoma ir statoma Ukrainos tempais? Ukraina korumpuociausia Europos valstybe. (Dabar gal jau po Rusijos).

                  Dar juokinga kai paimami keli propagandiniai arba centriniai vaizdai ir is ju isvados daromos. Rusai irgi savo social media postino kaip berods Melitopolis puikiai atstatinejamas. Po to isvis pasirode, kad vaidai net ne is ten.
                  Tai iš tos pusės esi teisus bendrai taip greit ten nestatoma.
                  Aš priėmiau ne kaip jo teiginį, kad visada Ukrainoj taip greitai statoma, o kaip jo pasvajojimą, kad Lietuvoje taip greitai būtų statoma kaip šiuose tarkim propagandiniuose epizoduose.

                  Comment


                    Parašė Liaušis Rodyti pranešimą

                    Gal aš ne iš mąstančių lietuvių, bet netikiu, kad rusams okupavus, nusiaubus, sugriovus kokį Vilniaus priemiestį, kokią Naująją Vilnią, jau po metų dar tebevykstant karui, mes taip viską atkurtume, išblizgintumėm ir t.t.. Na, gal čia jiems Vakarai padėjo, prafinansavo, suorganizavo, aš nežinau.
                    Ta prasme, tiesiog norėjau pasakyti, kad kaip skurdžiausia Europos Valstybė, Ukraina tada nustebino požiūriu, kad reprezentacinė aikštė negali būti kaip po karo net neilgą laiką ir turi būti maksimaliai greitai sutvarkyta, kad nė žymės neliktų. Čia turbūt irgi stengiamasi parodyti, jog rusai jų niekaip nepalaužė, ir viskas gražiau nei buvo nė karui nesibaigus. Ne vien karo lauke kariaujama.
                    Tai kad viena kita gatve atstatyta, padazyta ar pan nereiskia, kad ir visas vaizdas toks. Ukraina yra labai didele valstybe, labai lengva pagauti vietas, kur jau sutvarkyta, ignoruojant tas, kurios ne.

                    Taip pat man atrodo eementarus dalykas, bet pridesiu: greitis =/= kokybe/efektyviai isleidziami pinigai. Visi tie viesieji konkursai ir pan gal ateodo uzknisantys ar biurokratiniai, bet geriau 5 kart leciau negu 5 kart brangiau ir nekokybiskai.

                    Comment


                      Jau kaip pas mus koybiškai daro, tai tikrai. Lėtai ir kokybiškai. Užtenka pamatyti naujai suremontuotas gatves Vilniuje.

                      Comment


                        Parašė Zygis Rodyti pranešimą

                        Visi tie viesieji konkursai ir pan gal ateodo uzknisantys ar biurokratiniai, bet geriau 5 kart leciau negu 5 kart brangiau ir nekokybiskai.
                        xaxaxa. LT 2 kart lėčiau ir 2 kart brangiau per viešuosius.

                        -

                        Comment


                          Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                          Jau kaip pas mus koybiškai daro, tai tikrai. Lėtai ir kokybiškai. Užtenka pamatyti naujai suremontuotas gatves Vilniuje.

                          Parašė gerietis Rodyti pranešimą

                          xaxaxa. LT 2 kart lėčiau ir 2 kart brangiau per viešuosius.
                          sumaiset miestai.net su respublika.lt. Ten tokiom nesamonem patiketu. Siaip atrodo forume daznai renkasi gan protingi zmones, bet va islenda perliukai, kur atsiranda pavydas korumpuociausioms ir biedniausioms Europos salims, nes “ten va tai tvarkosi jie gerai, turbut valdze labai gera”
                          Paskutinis taisė Zygis; 2023.06.05, 06:27.

                          Comment


                            Tikrai išlenda "perliukai" kurie galvoja kad Vilniuje remontas ar pvz šaligatvių tiesimas yra daromas kokybiškai.

                            Comment


                              Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                              Tikrai išlenda "perliukai" kurie galvoja kad Vilniuje remontas ar pvz šaligatvių tiesimas yra daromas kokybiškai.
                              Islenda perliukai, kurie galvoja, kad Ukrainoje tai daroma kokybiskiau ir efektyviau.

                              Comment


                                Parašė Zygis Rodyti pranešimą

                                Tai kad viena kita gatve atstatyta, padazyta ar pan nereiskia, kad ir visas vaizdas toks.
                                Kiek pasakojo draugas iš Kijevo, Kijeve ir jo priemiesčiuose taip, viskas jau atstatyta. Nes Kijevas pertekęs pinigais. Bet tai tik sostinėje, kur didelė pinigų koncentracija, nusuksi kur nors toliau - viskas kaip buvo po karo, taip ir liko.

                                Comment



                                  Ten ir prieš karą buvo kaip po karo.
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    Parašė gerietis Rodyti pranešimą

                                    xaxaxa. LT 2 kart lėčiau ir 2 kart brangiau per viešuosius.
                                    Aš tai manau kad 23 kartus lėčiau, ir 37 kartus brangiau.
                                    If a lion could speak, we could not understand him.

                                    Comment


                                      Grįžtam prie temos.

                                      Comment


                                        Parašė Zygis Rodyti pranešimą




                                        sumaiset miestai.net su respublika.lt. Ten tokiom nesamonem patiketu.
                                        pastoviai perku per viešuosius. Ne visada taip būna kad 2x+2x, bet dažnai.

                                        -

                                        Comment


                                          Vagner vadas Prigožin po susišaudymo paėmė į įkaitus kariuomenės papulkininką https://charter97.org/ru/news/2023/6/5/550778/

                                          Manomai todėl, kad neaišku kur jis planavo atitraukti savo samdinius (pvz ne į Afriką) ir galimai nusprendė jo neišleisti iš Bachmuto, kad "ištirptų".
                                          Netgi minuojant atsitraukimo kelius.
                                          Paskutinis taisė Arunasx; 2023.06.05, 17:53.
                                          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                          Comment

                                          Working...
                                          X