Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Elektros rinkos liberalizavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Tuo tarpu liberaliojoje Estijoje buitiniams vartotojams nustatytos elektros kainos lubos - 12 ct/ kWh. Jei elektros kaina viršys 12 ct, perviršį apmokės valstybė.
    Tik socialiai remtiniems, o jie yra tokie kuriu pajamos: In 2022, this will be €673 for a person living alone, €1,009 for a household of two adults and €1,413 for a family of two adults and two children under 14.

    Comment


      Pagal naujausią tvarką rodos visiems, suvartojantiems iki 650 kWh per mėnesį.
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        Kokios pas jus dabar gaunasi elektros kainos?

        Dviejų tarifų pas mane dieninis 0.3705 eur, naktinis 0.3345 eur. Truputį pabrango nuo visuomeninio tiekėjo atitinkamai būdavo 0.16 eur ir 0.11 eur berods už kWh
        AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

        Comment


          Parašė booraz Rodyti pranešimą
          Kokios pas jus dabar gaunasi elektros kainos?

          Dviejų tarifų pas mane dieninis 0.3705 eur, naktinis 0.3345 eur. Truputį pabrango nuo visuomeninio tiekėjo atitinkamai būdavo 0.16 eur ir 0.11 eur berods už kWh
          Oho, rimtai?
          Pas mus iki Naujų metų buvo 0.116 EUR. Reikės pasitikslinti, kiek pakels ir nuo kada.

          Comment


            Parašė booraz Rodyti pranešimą
            Kokios pas jus dabar gaunasi elektros kainos?

            Dviejų tarifų pas mane dieninis 0.3705 eur, naktinis 0.3345 eur. Truputį pabrango nuo visuomeninio tiekėjo atitinkamai būdavo 0.16 eur ir 0.11 eur berods už kWh
            2021 buvo:
            Dieninis: 0,177
            Naktinis: 0,106

            Nuo sausio pirmos:
            Dieninis: 0,189
            Naktinis: 0,124

            Nuo liepos pirmos bus:
            Dieninis: 0,23894
            Naktinis: 0,16653

            Comment


              Parašė Sula Rodyti pranešimą

              Oho, rimtai?
              Pas mus iki Naujų metų buvo 0.116 EUR. Reikės pasitikslinti, kiek pakels ir nuo kada.
              Taip, visiškai.
              Pabuvau pora mėnesių (lapkritį, gruodį) pas Egto energija, nutraukiau sutartį, dabar permetė mane automatiškai pas Ignitį ir savitarnoje matau, kad kaina elektros bus dieną 0.189 eur, naktį 0124 eur.
              AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

              Comment


                Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                2021 buvo:
                Dieninis: 0,177
                Naktinis: 0,106

                Nuo sausio pirmos:
                Dieninis: 0,189
                Naktinis: 0,124

                Nuo liepos pirmos bus:
                Dieninis: 0,23894
                Naktinis: 0,16653
                Nuo liepos pirmos čia pas kokį tiekėją? Nes aš kai pasirašinėjau su Egto, tai irgi panašias kainas rašė, tik 1-2 centais buvo brangiau negu pas visuomeninį. O gavosi tai 270% brangiau.
                AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                Comment


                  Perėjau į Electrum, tai sąskaitos pakilo 3 kartus. Galvoju išeit, bet kad kiek žiūriu, pasirašant sutartį niekur nėra žemesnių kainų.
                  Lietuva visiems.

                  Comment


                    Enefit viešai pristato savo žaliąjį planą su 72 mėnesių įsipareigojimu. Šis dabar pigiausias.

                    Comment


                      Pigiausias yra Igničio visuomeninis tiekimas. Kaip suprantu visi 2 etapo abonentai gali nutraukti sutartis su nepriklausomais "tiekėjais" ir pusmečiui grįžti į visuomeninį.
                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                      Comment


                        Parašė abruo Rodyti pranešimą
                        Perėjau į Electrum, tai sąskaitos pakilo 3 kartus. Galvoju išeit, bet kad kiek žiūriu, pasirašant sutartį niekur nėra žemesnių kainų.
                        Daryk kaip aš, nutrauk sutartį su Electrum, per dvi savaites nutrauks ir permes automatiškai pas Ignitį. O ten kaina kaip minėjau 0.189 ir 0.124 eur.
                        AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                        Comment


                          Parašė booraz Rodyti pranešimą

                          Daryk kaip aš, nutrauk sutartį su Electrum, per dvi savaites nutrauks ir permes automatiškai pas Ignitį. O ten kaina kaip minėjau 0.189 ir 0.124 eur.
                          Ačiū už patarimą, kažkaip pats nesugalvojau, nes sudaręs jau nuo pirmojo etapo. Pažiūrėsim ar nutrauks.

                          Comment


                            Parašė booraz Rodyti pranešimą

                            Daryk kaip aš, nutrauk sutartį su Electrum, per dvi savaites nutrauks ir permes automatiškai pas Ignitį. O ten kaina kaip minėjau 0.189 ir 0.124 eur.
                            Labai ačiū už patarimą, rytoj taip ir padarysiu iškart. Kaip gerai yra šitas forumas
                            Lietuva visiems.

                            Comment


                              Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                              Pigiausias yra Igničio visuomeninis tiekimas. Kaip suprantu visi 2 etapo abonentai gali nutraukti sutartis su nepriklausomais "tiekėjais" ir pusmečiui grįžti į visuomeninį.
                              Įdomu - ar įmanoma visuomeninį tiekėją pratęsti? Ir - ar apsimoka kai kainų pikas nusileis?

                              Comment


                                Parašė booraz Rodyti pranešimą

                                Nuo liepos pirmos čia pas kokį tiekėją? Nes aš kai pasirašinėjau su Egto, tai irgi panašias kainas rašė, tik 1-2 centais buvo brangiau negu pas visuomeninį. O gavosi tai 270% brangiau.
                                Pas ignitį.
                                Pas tave gal kintanti kaina nuo rinkos? Pas mane fiksuota.
                                Aš sudariau sutartį gruodį, gal dabar taip pigiai nebeduoda.
                                Parašė CWave Rodyti pranešimą

                                Įdomu - ar įmanoma visuomeninį tiekėją pratęsti? Ir - ar apsimoka kai kainų pikas nusileis?
                                Nenusileis pikas su tokia ES energetikos politika.

                                Comment


                                  Iš pirmo etapo į visuomeninį tikrai negrąžins.

                                  Parašė vaidasp Rodyti pranešimą

                                  Ačiū už patarimą, kažkaip pats nesugalvojau, nes sudaręs jau nuo pirmojo etapo. Pažiūrėsim ar nutrauks.

                                  Comment


                                    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                    Pagal naujausią tvarką rodos visiems, suvartojantiems iki 650 kWh per mėnesį.
                                    Estijoje elektrinis šildymas yra stipriai populiarus - tad elektros brangimas kerta nevaikiškai per kišenę. Matyt valdžia nenori, kad žmonės namie sušaltu Kita vertus kompensacijos iš oro neatsiranda - reikia arba skolintis, arba mokesčius kelti.

                                    Comment


                                      Parašė Nitro Rodyti pranešimą
                                      Iš pirmo etapo į visuomeninį tikrai negrąžins.


                                      Objektas yra antrojo etapo, bet sudaryta nuo pirmojo etapo laikų. Viskas OK - procesas vyksta. Bandė gėdinti mane tuom, kad valstybei nuostolis nuo visuomeninio tiekimo, bet nesugėdino.

                                      Comment


                                        Klausykite, man kaip šito elektros perekūpų verslo modelio nesuprantančiam, galite paaiškinti, jeigu aš pasirašiau su "Ignitis" sutartį dar 2020 m. lapkritį (rašoma - neterminuota; planas optimalus), ar reikia kažką iš naujo pasirašinėti? Ir ar yra galimybė pas tą patį tiekėją gauti pigiau, ar tik perėjus pas kitą perekūpą?

                                        Comment


                                          Manau galioja universalus principas - skaityk sutarties sąlygas.
                                          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                          Comment

                                          Working...
                                          X