Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2021.05.15 Didysis šeimos gynimo maršas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė terre Rodyti pranešimą

    Antrą sakinį dar kartelį perskaitykite.
    Vis tiek tai nesako nieko, ką tamsta bando įrodyti.

    Comment


      Parašė DSaulius Rodyti pranešimą
      Nes viskas ką dabar matau yra santuoka paminėta, bet šeimai, kaip dalykui santuoka nėra būtinas atributas, partnerystė ar gyvenimas susimetus kartu kelis dešimtmečius yra toks pat šeimą įkūnijantis dalykas.
      Gyvenimas sumetus skudurus nėra šeima. Net nesantuokinis vaikas ir jo tėvas nėra šeima.
      Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

      Comment


        Parašė terre Rodyti pranešimą

        Tai tiesiog pasijuokt galima iš lapjaunimo, facebooke aiškinančių, kad va maršą palaiko tik 0,3 proc. Lietuvos populiacijos. Jei nebūtų cancel culture, marše dalyvautų žymiai šviesesnis ir gausesnis kontingentas negu dabar.
        Vargšus 75% lapjaunimas bullina

        Comment


          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
          Gyvenimas sumetus skudurus nėra šeima. Net nesantuokinis vaikas ir jo tėvas nėra šeima.
          Ne, tai yra šeima.

          Comment


            Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

            Vargšus 75% lapjaunimas bullina
            Grn.

            Comment


              Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

              Vargšus 75% lapjaunimas bullina
              Vat kaip, o kai kurie dar aiškina, kad tai LGBT opresuojami mūsų visuomenėje.

              Comment


                Parašė terre Rodyti pranešimą

                38 straipsnis
                Šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas.
                Valstybė saugo ir globoja šeimą, motinystę, tėvystę ir vaikystę.
                Santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters sutarimu.
                Valstybė registruoja santuoką, gimimą ir mirtį. Valstybė pripažįsta ir bažnytinę santuokos registraciją.
                Sutuoktinių teisės šeimoje lygios.
                Tėvų teisė ir pareiga – auklėti savo vaikus dorais žmonėmis ir ištikimais piliečiais, iki pilnametystės juos išlaikyti.
                Vaikų pareiga – gerbti tėvus, globoti juos senatvėje ir tausoti jų palikimą.
                Kurioj vietoj tu įskaitei tai, ką ankščiau teigei:

                Parašė terre Rodyti pranešimą

                Dar kartą kartoju, kad apart santuokos šeima yra viena mama su savo vaikais, vienas tėvas su vaikais. Kaip apibrėžta Konstitucijoje.

                Comment


                  Konstitucijos dvasioje

                  Comment


                    Parašė Evier Rodyti pranešimą

                    2021 metai: gi galima bandyt gydyti
                    Tarkim, jeigu aš būčiau gėjus, ir pageidaučiau, kad mano orientacija psichologams padedant būtų bandoma pertvarkyti į hetero. Neturėčiau tam teisės? Ta prasme, netgi lytį pasikeisti turėčiau teisę, o psichologiškai, su visais mano parašais ir sutikimu, dirbti su mano orientacija, pertarkant ją į hetero (sutikčiau būti netgi "eksperimentiniu triušiu" dėl mokslo) - neturėčiau teisės? O kaip mano tada laisvės, teisės, pasirinkimas?
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                      Tarkim, jeigu aš būčiau gėjus, ir pageidaučiau, kad mano orientacija psichologams padedant būtų bandoma pertvarkyti į hetero. Neturėčiau tam teisės? Ta prasme, netgi lytį pasikeisti turėčiau teisę, o psichologiškai, su visais mano parašais ir sutikimu, dirbti su mano orientacija, pertarkant ją į hetero (sutikčiau būti netgi "eksperimentiniu triušiu" dėl mokslo) - neturėčiau teisės? O kaip mano tada laisvės, teisės, pasirinkimas?
                      O jeigu nueitumėte pas gydytoją ir prašytumėte nuleisti jums kelis litrus kraujo, kad pasveiktumėte nuo gripo? Niekas jums to nedarytų. Tai kelkite klausimą, kodėl uždrausta gydyti kraujo nuleidinėjimu - juk baisus jūsų laisvės pažeidimas

                      Comment


                        Parašė liootas Rodyti pranešimą

                        O jeigu nueitumėte pas gydytoją ir prašytumėte nuleisti jums kelis litrus kraujo, kad pasveiktumėte nuo gripo? Niekas jums to nedarytų. Tai kelkite klausimą, kodėl uždrausta gydyti kraujo nuleidinėjimu - juk baisus jūsų laisvės pažeidimas
                        Na, tokia procedūra pavojinga gyvybei. Tuo tarpu dėl to, kad psichologai (MANO PATIES PAGEIDAVIMU!!!) dirbtų su manimi, tikrai dėl to nenumirčiau. Net jeigu tai neatneštų mano norimo rezultato - aš būčiau bent jau bandęs.

                        Tai aš privalėčiau jausti trauką vyrams, nors gal netgi labai norėčiau būti kaip dauguma? Gal aš nė kiek nenoriu būti gėjumi? Tai mano valia ir teisė. Kaip ir kažkieno valia pasikeisti lytį.
                        Snowflakes will attack U <3

                        Comment


                          O jeigų privestų prie savižudybės? Nepavojinga gyvybei?

                          Comment


                            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                            Na, tokia procedūra pavojinga gyvybei. Tuo tarpu dėl to, kad psichologai (MANO PATIES PAGEIDAVIMU!!!) dirbtų su manimi, tikrai dėl to nenumirčiau. Net jeigu tai neatneštų mano norimo rezultato - aš būčiau bent jau bandęs.

                            Tai aš privalėčiau jausti trauką vyrams, nors gal netgi labai norėčiau būti kaip dauguma? Gal aš nė kiek nenoriu būti gėjumi? Tai mano valia ir teisė. Kaip ir kažkieno valia pasikeisti lytį.
                            O jeigu būtum heteroseksualus, bet turėtum norą, kad tau patiktų tos pačios lyties asmenys ir paprašytum psichologų, kad išspręstų šitą bėdą... Įdomu ar atsirastų kas padėtų sulaužyti patriarchalinės visuomenės pančius ir išsilaisvinti

                            Comment


                              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                              Tarkim, jeigu aš būčiau gėjus, ir pageidaučiau, kad mano orientacija psichologams padedant būtų bandoma pertvarkyti į hetero. Neturėčiau tam teisės? Ta prasme, netgi lytį pasikeisti turėčiau teisę, o psichologiškai, su visais mano parašais ir sutikimu, dirbti su mano orientacija, pertarkant ją į hetero (sutikčiau būti netgi "eksperimentiniu triušiu" dėl mokslo) - neturėčiau teisės? O kaip mano tada laisvės, teisės, pasirinkimas?
                              Na tai nėra įmanoma, todėl nieks ir nesutiks tavęs gydyti. Kaip ir heteroseksualumo norintys negalėtų pakeist į homoseksualumą.

                              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                              Na, tokia procedūra pavojinga gyvybei. Tuo tarpu dėl to, kad psichologai (MANO PATIES PAGEIDAVIMU!!!) dirbtų su manimi, tikrai dėl to nenumirčiau. Net jeigu tai neatneštų mano norimo rezultato - aš būčiau bent jau bandęs.
                              Tai dar ir kaip pavojinga žmogaus psichikai.

                              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                              Tai aš privalėčiau jausti trauką vyrams, nors gal netgi labai norėčiau būti kaip dauguma? Gal aš nė kiek nenoriu būti gėjumi? Tai mano valia ir teisė. Kaip ir kažkieno valia pasikeisti lytį.
                              Nėra nenorinčių. Priešinimasis vyksta tik pirmaisiais suvokimo metais (na aišku socialinėje priespaudoje visokie gražuliai priešinasi visą gyvenimą), o poto visi pripranta.

                              Comment


                                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                Tarkim, jeigu aš būčiau gėjus, ir pageidaučiau, kad mano orientacija psichologams padedant būtų bandoma pertvarkyti į hetero. Neturėčiau tam teisės? Ta prasme, netgi lytį pasikeisti turėčiau teisę, o psichologiškai, su visais mano parašais ir sutikimu, dirbti su mano orientacija, pertarkant ją į hetero (sutikčiau būti netgi "eksperimentiniu triušiu" dėl mokslo) - neturėčiau teisės? O kaip mano tada laisvės, teisės, pasirinkimas?
                                Nustebsite, bet žinau žmogų, kuris lankėsi tuo klausimu pas psichologus. Tačiau nežinau, ar įmanoma pakeisti orientaciją vien psichoterapija. Kažkaip abejoju. Juolab sovietmečiu nemažai gėjų turėjo žmonas, vaikų (atseit buvo hetero). Kad ir tas pats V.Pauliukaitis.
                                Paskutinis taisė Sula; 2021.06.26, 18:46.

                                Comment


                                  Kokią orientaciją turi, tokia ir naudokis Gali turėt potraukį ir nelabai priimtiniems dalykams, bet nieko, galima kažkiek susitaikyti, tik nepažeidinėk įstatymų ir moralės normų

                                  Comment


                                    Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                    Ką darysim, kai mirs Sorošas? Visgi žmogus gan garbaus amžiaus.
                                    Gyvensime kaip gyvenome. Jis yra filantropas, o ne politikas.
                                    Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                    Comment


                                      Parašė evvt Rodyti pranešimą
                                      • nepasitikėjimas žiniasklaida
                                      Tai yra ir už ką, perdaug šališka, nors vistik neturėtų tokia būt šališka vos ne kaip kad sovietų propogandasklaida.
                                      Skirtingi žiniasklaidos šaltiniai visada turėjo polinkį į vieną ar kitą politinę pusę. Kur tu tą sovietų propagandos šališkumą matai?

                                      • nepasitikėjimas valdžia - ar neturi tokios teisės? Ar ten seime sėdi sovietų valdžia, kuria nieks neturi teisės nepasitikėt jei nori likt gyvas?
                                      Kai laimėjo valstiečiai, nors jie man labai nepatiko, nėgrasinau jiem į dantis kišt kažkokių laiškų ar mesti jų į upę, nekėliau ultimatumų ir neplanavau perversmų. Sukandau dantis ir laukiau kitų seimo rinkimų. Kitaip tariant nesikesinau į pagrindinę Lietuvos demokratinę instituciją.

                                      • nepasitikėjimas EU ir NATO - negirdėjau, nemačiau, turi šaltinį?
                                      Viktoras Jašinskas vienas pagrindinių maršo organizatorių:
                                      https://m.facebook.com/photo?fbid=39...a.132500458753 2499
                                      Raimondas Grinevičius vienas pagrindinių maršo organizatorių. Siūlyčiau paskrolint jo feisbuko sienoj į apačia. Tokios kolekcijos antivalstybinio mėšlo neesu matęs niekur.

                                      visi jie feisbuke dalinasi visokių pagarsėjusių vatnikų jūraičių, gabrilavičių, tomkų rašliava, visokiais kremliniais russia today straipsniais. Ką jau ir kalbėt apie celofaną kuris guodžiasi silovykų televizijai.

                                      • sąmokslo teorijos apie Sorošą Kodėl tas ponas nesilanko Izraelyje, nors yra žydas?
                                      Visada buvo ir vis dar yra anti-zionistinių žydų tiek ultra konservatyvių, tiek leftistinių. Nelabai suprantu kur linksti.

                                      • sąmokslo teorijos apie koroną ir vakcinas Taip, daug pezalų ir nusišnekėjimų tam marše, sunku paneigt
                                      Neįmanoma paneigt.

                                      • liberalios demokratijos diskreditavimas O ar neišvirs į diktatūrą, kad taip bijoma betkokios kritikos, ar negalima pasisakyt jei nepatinka? Kažkokia to viso reikalo gynymo metodika gal primenanti proletariato diktatūrą ankstyvoj stadijoj.Kaip tas derinasi su demokratija ir žodžio laisve.
                                      Aš kalbu apie patį demokratijos fundamentą, o ne liberalią politinę partiją. Jie bando diskredituot visas pagrindines demokratines Lietuvos institucijas: teismus, politines partijas, žiniasklaidą. Jie save suvokia už šitų institucijų ribų, jos yra supuvusios, papirktos, nes nesutinka su jų deklaruojamais putinistiniais kliedesiais.

                                      Tas tavo lyginimas su proletariatu irgi yra nesveikas. Kas kam neleidžia pasisakyt?

                                      Click image for larger version

Name:	IMG_20210627_011457.jpg
Views:	273
Size:	243,4 kB
ID:	1895889 Click image for larger version

Name:	IMG_20210627_011427.jpg
Views:	248
Size:	228,7 kB
ID:	1895890 Click image for larger version

Name:	IMG_20210627_011406.jpg
Views:	254
Size:	86,9 kB
ID:	1895891 Click image for larger version

Name:	IMG_20210627_011241.jpg
Views:	253
Size:	106,9 kB
ID:	1895892 Click image for larger version

Name:	IMG_20210627_011222.jpg
Views:	253
Size:	229,7 kB
ID:	1895893

                                      Click image for larger version

Name:	IMG_20210627_011133.jpg
Views:	254
Size:	284,9 kB
ID:	1895894 Click image for larger version

Name:	IMG_20210627_011034.jpg
Views:	250
Size:	294,7 kB
ID:	1895895

                                      Comment


                                        Parašė Evier Rodyti pranešimą

                                        Visuomenėje kylantys standartai, kas būtent ir kelia tokią "alerginę" reakciją į prezidento veiksmus, man žavu, bet paskutinis sakinys tai tiesa.
                                        Kyla ne standartai, o noras buldozeriu prastumt savo požiūrį. Labai aukšti standartai yra neduot leidimo protestui, nes valdžios nuomone nėra dėl ko protestuot Ir po to stumt ant protesto nelegalumo, o ne ant valdžios nedavusios leidimo.

                                        Comment


                                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                          Gyvensime kaip gyvenome. Jis yra filantropas, o ne politikas.
                                          Apie ką kurs dainas Maršo dainorėliai?
                                          Ar bus kaip su Leninu - "amžinai gyvas"?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X