Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Galimybių pasas ir ES žaliasis pasas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass Rodyti pranešimą

    pabandyk visas tris (keturias) susisvirksti
    Aš tą jau ne vieną kart sakiau. Bus tikra apsaugos bomba.

    Comment


      Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
      Jei norėtų paskiepyti kuo greičiau daugiau žmonių bent viena doze, būtų pavėlinę Pfizer antrą skiepą, todėl šis argumentas nelabai tinkamas.
      O nėra taip, kas Pfizer atvejų, suleidžiant antrąją dozę vėliau nei po savaičių po pirmos, mažėja veiksmingumas? Nes AZ atveju viskas priešingai - kuo ilgesnis tarpas, tuo stipresnis imunitetas.
      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
      Marsrutai.lt tinklaraštis!
      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

      Comment


        Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
        O nėra taip, kas Pfizer atvejų, suleidžiant antrąją dozę vėliau nei po savaičių po pirmos, mažėja veiksmingumas? Nes AZ atveju viskas priešingai - kuo ilgesnis tarpas, tuo stipresnis imunitetas.
        NO PROBLEM - tegul po pusmečio suleidžia dar vieną dozę.
        Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

        Comment


          Kažkokia parodija. Ar turi, ar neturi to "paso", vienodai šviečia.

          Lrytas.lt 2021.06.01
          Nuėjo papietauti su Galimybių pasu – nustebo pamatę, kas vyksta

          https://www.lrytas.lt/bendraukime/ma...ksta-19583026/

          Comment


            Parašė Romas Rodyti pranešimą
            Kažkokia parodija. Ar turi, ar neturi to "paso", vienodai šviečia.
            Kaip ir su viskuo kitu. Iš esmės gi daug kas palikta savikontrolei.
            Jau iš karto buvo galima spėti, kad su galimybių paso kontrole bus problemų - reikia laiko ir įrangos pasų ir dokumentų tikrinimui. Jei renginiai didesni, tai didžiulės eilės garantuotos (darant sąžiningai).

            Comment


              Tai kad paso tikrinimui, kiek žinau, yra appsas toje pačioje svetainėje. Užėjus iš karto yra 2 žali mygtukai - "gauti" ir "tikrinti". Nieko ten specialaus nereikia, tik telefono. Negi jau netgi tai pasidarė per sunku, kaip aukštoji matieka? Kliento koduką telefonu praskenuoti?

              Labai gaila, kad tai vyksta. Reiškia, reikalinga griežtesnė kontrolė, reguliarūs užeigų tikrinimai ir didesnės baudos. Nes jeigu žmonės matys, kad taisyklę įmanoma apeiti - aišku, kad apeis. "Sąmoningumo" jau į valias prisižiūrėjome ir jis jau skamba kaip keiksmažodis.
              Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.06.02, 07:56.
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

                Na, jeigu jūs nenorite gyventi normalaus gyvenimo, tai jūsų valia. Kiti žmonės nori ir gali tai daryti saugiai, ypač vasarą, kai užsikrėtimų skaičius bus artimas nuliui. Ir nėra jokios priežasties neleisti pakeisti skiepo datos savaitę į priekį ar atgal.
                Kokios iš viso gali būti kalbos apie normalų gyvenimą kai kasdien užsikrečia šimtai?

                Comment


                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                  Labai gaila, kad tai vyksta. Reiškia, reikalinga griežtesnė kontrolė, reguliarūs užeigų tikrinimai ir didesnės baudos.
                  Kontrolė, tikrinimai, testavimai kainuoja. Man atrodo kokybiškos teisėkūros principas yra pasverti įstatymo teikiamas naudą, ir kainą (tiek materialinę, tiek nematerialinę), kiek kainuos įstatymą įgyvendinti ir prižiūrėti jo vykdymą. Galimybių pasas man tuo ir nepatinka, kad nors ir idėja ant popieriaus skamba gerai, ji nėra fair visiems, ir nėra resursų jai įgyvendinti (neįmanoma savaitgalį gauti testo, nėra kontrolės ar maitinimo įstaigos laikosi apribojimų). Nenuostabu, kad rimti pasaulio leidinai kaip The Economist į tokio paso idėjos įgyvendinimą žiūri skeptiškai, ir kiek teko rasti Europoje vienintelės Danija ir Lietuva tokį pasą įgyvendino veikloms šalies viduje (Estijos ir būsimas ES orientuojasi tik į tarptautines keliones). Mažas skirtumas tarp Danijos ir Lietuvos, kad Danija testuoja 8% gyventojų per dieną, Lietuva apie 1%.

                  Comment


                    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                    Kokios iš viso gali būti kalbos apie normalų gyvenimą kai kasdien užsikrečia šimtai?
                    Kasdien šimtai užsikrečia ir kitomis ligomis, bet tai netrukdo gyventi. Suprantama, kad į visišką normalumą dar negrįšime kurį laiką, bet jau dabar galima pakankamai saugiai ir praktiškai normaliai gyventi. Apie korona žinome jau pakankamai nemažai, žinome kaip ji plinta ir galima nesunkiai paskaičiuoti, kokia tikimybė užsikrėsti nuvažiavus prie jūros, gyvenant atskiram apartamente, valgant tik lauko kavinėse ir nesigrūdant minioj paplūdimy. Ypač, jei esi pasiskiepijęs kad ir vienu skiepu. Bet, kaip ir sakiau, niekas netrukdo sėdėti namie ir nekišti nosies laukan

                    Comment


                      Parašė Kristisz Rodyti pranešimą

                      Kontrolė, tikrinimai, testavimai kainuoja. Man atrodo kokybiškos teisėkūros principas yra pasverti įstatymo teikiamas naudą, ir kainą (tiek materialinę, tiek nematerialinę), kiek kainuos įstatymą įgyvendinti ir prižiūrėti jo vykdymą. Galimybių pasas man tuo ir nepatinka, kad nors ir idėja ant popieriaus skamba gerai, ji nėra fair visiems, ir nėra resursų jai įgyvendinti (neįmanoma savaitgalį gauti testo, nėra kontrolės ar maitinimo įstaigos laikosi apribojimų). Nenuostabu, kad rimti pasaulio leidinai kaip The Economist į tokio paso idėjos įgyvendinimą žiūri skeptiškai, ir kiek teko rasti Europoje vienintelės Danija ir Lietuva tokį pasą įgyvendino veikloms šalies viduje (Estijos ir būsimas ES orientuojasi tik į tarptautines keliones). Mažas skirtumas tarp Danijos ir Lietuvos, kad Danija testuoja 8% gyventojų per dieną, Lietuva apie 1%.
                      Na, netiesa, kad tik Danija ir Lietuva naudoja tokius pasus. Pvz. Čekijoje, Vokietijoje, Vengrijoje nemažai yra veiklų, kuriomis negalima naudotis be neigiamo testo. Ir kai kur viskas netgi griežčiau nei pas mus - testo reikia ne tik norint nueiti į restoraną ar masinį renginį, bet netgi pas kirpėją ar į sporto klubą.
                      Čekijoje testo/skiepo reikalauja net ir lauko kavinėse.
                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                      Comment


                        Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

                        Kasdien šimtai užsikrečia ir kitomis ligomis, bet tai netrukdo gyventi. Suprantama, kad į visišką normalumą dar negrįšime kurį laiką, bet jau dabar galima pakankamai saugiai ir praktiškai normaliai gyventi. Apie korona žinome jau pakankamai nemažai, žinome kaip ji plinta ir galima nesunkiai paskaičiuoti, kokia tikimybė užsikrėsti nuvažiavus prie jūros, gyvenant atskiram apartamente, valgant tik lauko kavinėse ir nesigrūdant minioj paplūdimy. Ypač, jei esi pasiskiepijęs kad ir vienu skiepu. Bet, kaip ir sakiau, niekas netrukdo sėdėti namie ir nekišti nosies laukan
                        Na tai reikia skirti kur liga su beveik 3% mirštamumu kur koks gripas su 0,05% mirštamumu.

                        Ir taip, apie ligą žinome pakankamai kad esant tokiems užkrėtimų skaičiams jokių atostogų planuoti neturėtume.

                        Comment


                          bent jau valdininkeliams sitas karantinas buvo (yra) kaip atostogos

                          Comment


                            Parašė liutass Rodyti pranešimą
                            bent jau valdininkeliams sitas karantinas buvo (yra) kaip atostogos
                            O tai koks skirtumas jie kabinete kavą geria ar namie?

                            Comment


                              Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                              Na tai reikia skirti kur liga su beveik 3% mirštamumu kur koks gripas su 0,05% mirštamumu.

                              Ir taip, apie ligą žinome pakankamai kad esant tokiems užkrėtimų skaičiams jokių atostogų planuoti neturėtume.
                              Kodėl būtinai reikia lyginti su gripu? Jei jau kalbame apie mirštamumą, tuomet galim palyginti su kraujotakos ligomis, nuo kurių Lietuvoje miršta daugiausiai žmonių. Pusės tų mirčių būtų galima išvengti tinkamai maitinantis ir pakankamai judant, bet kažkodėl niekas neskelbia "pandemijos" ir neuždraudžia valgyti visus tuos šūdmaisčius, kuriuos dauguma valgo ir neverčia aktyviau gyventi. Panašiai ir su rūkymo ar alkoholio sukeltomis ligomis. Visa tai lemia nepalyginamai didesnį mirštamumą, nei korona kada lėmė ar lems, bet kadangi jos yra įprastos, tai viskas ok.
                              O dabartinė pandemija šiuo metu tokioje stadijoje ir tendencijoje, kuri leidžia pakankamai saugiai planuotis (sveiko proto ribose) atostogas ir atostogauti, ką absoliuti dauguma žmonių ir daro. Jei tendencija pasikeis - pasikeis ir žmonių planai.

                              Comment


                                Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

                                Kodėl būtinai reikia lyginti su gripu? Jei jau kalbame apie mirštamumą, tuomet galim palyginti su kraujotakos ligomis, nuo kurių Lietuvoje miršta daugiausiai žmonių. Pusės tų mirčių būtų galima išvengti tinkamai maitinantis ir pakankamai judant, bet kažkodėl niekas neskelbia "pandemijos" ir neuždraudžia valgyti visus tuos šūdmaisčius, kuriuos dauguma valgo ir neverčia aktyviau gyventi. Panašiai ir su rūkymo ar alkoholio sukeltomis ligomis. Visa tai lemia nepalyginamai didesnį mirštamumą, nei korona kada lėmė ar lems, bet kadangi jos yra įprastos, tai viskas ok.
                                O dabartinė pandemija šiuo metu tokioje stadijoje ir tendencijoje, kuri leidžia pakankamai saugiai planuotis (sveiko proto ribose) atostogas ir atostogauti, ką absoliuti dauguma žmonių ir daro. Jei tendencija pasikeis - pasikeis ir žmonių planai.
                                Lyginame su panašiai plintančia liga.

                                Na koks PSO tai skelbia nutukimo pandemiją, tik niekas jų neklausė nes gi dabar madoje visokie "fat acceptance" ir kitokie iškrypimai. Beje asmeniškai aš esu už cukraus akcizo gražinimą kas sumažintu to šūdmaisčio vartojimą.

                                Beje visi tavo išvardinti dalykai yra žmoguas asmeninio pasirinkimo reikalas. Jeigu aš nevalgau šlamšto, sportuoju pakankamai, negeriu ir t.t. tai aš nuo tos ligos ir nemirsiu. Su korona yra kitaip. Aš galiu gyventi kaip noriu sveikai bet jeigu autobuse šalia atsisės platintojas vis tiek mirsiu. Žmogus kuris nevartoja alkoholio nekeičia planų dėl to kad alkoholikas vėl pasigėrė, bet koronas atveju tai reikštu ir to nevartojančio mirtį.

                                Comment


                                  Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                  Lyginame su panašiai plintančia liga.

                                  Na koks PSO tai skelbia nutukimo pandemiją, tik niekas jų neklausė nes gi dabar madoje visokie "fat acceptance" ir kitokie iškrypimai. Beje asmeniškai aš esu už cukraus akcizo gražinimą kas sumažintu to šūdmaisčio vartojimą.

                                  Beje visi tavo išvardinti dalykai yra žmoguas asmeninio pasirinkimo reikalas. Jeigu aš nevalgau šlamšto, sportuoju pakankamai, negeriu ir t.t. tai aš nuo tos ligos ir nemirsiu. Su korona yra kitaip. Aš galiu gyventi kaip noriu sveikai bet jeigu autobuse šalia atsisės platintojas vis tiek mirsiu. Žmogus kuris nevartoja alkoholio nekeičia planų dėl to kad alkoholikas vėl pasigėrė, bet koronas atveju tai reikštu ir to nevartojančio mirtį.
                                  Mano supratimu jūs tiesiog kiek perdedate šios ligos tiesioginius pavojus, nepakankamai įvertindamas visumą. Ši liga yra pavojinga, su ja reikia kovoti, kas ir yra daroma, bet reikia nepamiršti ir kovos su šia liga sukeliamų padarinių visuomenei, todėl turi būti palaikomas kiek įmanoma sveikas balansas tarp suvaržymų ir atlaisvinimų, kas, mano nuomone, šios valdžios yra pakankamai sėkmingai vykdoma.

                                  Comment


                                    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                    Kokios iš viso gali būti kalbos apie normalų gyvenimą kai kasdien užsikrečia šimtai?
                                    būtent, užsikretimai ir sergamumai labai maži valstybės mastu, mažai zmonių palietę, keli simtai is 3 mil. is jų sunkiai serga dar mazau
                                    todel didelė dalis piliečių ir skeptiski del koronaisterijos bei vakcinų..

                                    Comment


                                      10% užsikrėtusiu ir 4000 mirusių čia dar mažai, tik šiaip isterija, kur gi ne šimtai tik!

                                      Pažįstamus užikrėtusius nustojau skaičiuoti dar gruodį po 20 žmogaus, nes pamečiau skaičių. Mažai ką palietė, tikrai. Galėjo gi kiekvieną asmeniškai, tada gal jau būtų įtikinamai...
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                        10% užsikrėtusiu ir 4000 mirusių čia dar mažai, tik šiaip isterija, kur gi ne šimtai tik!

                                        Pažįstamus užikrėtusius nustojau skaičiuoti dar gruodį po 20 žmogaus, nes pamečiau skaičių. Mažai ką palietė, tikrai. Galėjo gi kiekvieną asmeniškai, tada gal jau būtų įtikinamai...
                                        Ir, žinokit, yra dar teigiančių (paprastai taip nebeteigia, kai patys ar jų artimieji su virusu susiduria), kad didelis užsikrėtusiųjų skaičius yra gerai, nes daug žmonių įgauna antikūnų ir taip prisideda prie imuniteto pasiekimo. Tik keli pavyzdžiai - Tegnellis ir Johnsonas (iki 2020 m. balandžio).
                                        Bet kažkaip persirgę niekam nebesiūlo imti iš jų pavyzdį ir "natūraliai susidurti su virusu ir įgyti imunitetą".

                                        Man asmeniškai geresnis atrodo Naujosios Zelandijos pavyzdys, kai iš karto buvo nuspręsta apsaugoti visuomenę nuo kontakto su virusu apskritai.
                                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                        Comment


                                          Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

                                          Mano supratimu jūs tiesiog kiek perdedate šios ligos tiesioginius pavojus, nepakankamai įvertindamas visumą. Ši liga yra pavojinga, su ja reikia kovoti, kas ir yra daroma, bet reikia nepamiršti ir kovos su šia liga sukeliamų padarinių visuomenei, todėl turi būti palaikomas kiek įmanoma sveikas balansas tarp suvaržymų ir atlaisvinimų, kas, mano nuomone, šios valdžios yra pakankamai sėkmingai vykdoma.
                                          Bet dabar nėra palaikomas sveikas balansas. Dabar balansas yra labai nesveikai atlaisvinimų pusėje. Ir visa tai teisinama kad "žmonės pavargo". Įdomu, daktarai nepavargo gydyti visokių "aš noriu atostogų" važinėtojų?

                                          Parašė Premier Rodyti pranešimą

                                          būtent, užsikretimai ir sergamumai labai maži valstybės mastu, mažai zmonių palietę, keli simtai is 3 mil. is jų sunkiai serga dar mazau
                                          todel didelė dalis piliečių ir skeptiski del koronaisterijos bei vakcinų..
                                          Jūs gal ką maišote, nes šimtai per dieną yra labai didelis sergamumas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X