Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Galimybių pasas ir ES žaliasis pasas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    O daugumai nepasiskiepijusių, kurie nėra antivakseriai, problemų nebus?
    Tai dabar tie nepasiskiepiję ir yra antivakseriai.
    Flickr

    Comment


      Džiaugiuosi Vyriausybės sprendimu. Praktiškai galutinai grįžtame į normalų gyvenimą.

      Comment


        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

        Tai dabar tie nepasiskiepiję ir yra antivakseriai.
        Parašė Kukumalu Rodyti pranešimą
        tai kad šiai dienai nepasiskiepiję likę tik antivakseriai. Visi kas norėjo pasiskiepyti jau senai galėjo tai padaryti - nėra nei vakcinų, nei vakcinavimo laikų trūkumo, plius dar yra mobilūs punktai ir t.t.
        Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
        Džiaugiuosi Vyriausybės sprendimu. Praktiškai galutinai grįžtame į normalų gyvenimą.
        Man yra mažiau nei 20 metų. Esu sportuojantis, problemų su sveikata neturiu ir neturėjau. Astmos neturiu.
        Mano charakteristikos žmonėms yra daugiau šalsų lėkt į ligoninę dėl skiepo šalutinių poveikių (krešuliai, infarktas), nei dėl viruso simptomų. Tad esu labiau susijaudinęs dėl sveikatos problemų po skiepo, nei dėl viruso.
        Esu vis dar nepasiskiepijęs. Ar aš "antivakseris"? Ne. Tiesiog pilietis kuris sąmoningai, apgalvotai pasirenka ką daryti su savo kūnu.

        Ir jeigu paskiepyti toliau serga ir platina virusą, (beveik) taip pat kaip ir nepaskiepyti, kodėl suvaržymai tik nepaskiepytiem? JAV CDC jau tai sako. Pažiūrėkit į Anglijos, Islandijos, izrelio pavyzdžius. Mūsų vietiniai valdininkai apsimeta kad taip nėra. Visa tai yra dėl kontrolės ir kas "sutvarkyt tuos antivakserius", mum paklaust turi visi.

        Kiek žmonių čia yra už abortą? Turbūt dauguma.
        Aš vienas iš jų. Mano kūnas, mano teisė. Ar ne tiesa? Bet kažkodėl skiepų klausimu, teisę į savo, asmeninį kūną neturiu. Galit sakyt, kad skiepijimas (kol kas) neprivalomas, bet juk žmonės kurie pasirenka teisę į kūną aborto metu, nėra suvažomi, lyginant su kitais. pvz.: uždraudžiant eiti į bažnyčias, ar gauti gydymo paslaugas viešosiose gydymo įstaigose.

        Ir dar PS: pandemija nesidomiu. Viską ką žinau sužinau susidrdamas atsitiktinai internete ar iš kitų žmonių. Feisbuko nenaršau išvis. Panašus į "antivakserį"?

        Tai tiek šįkart, mieli tironai.

        Comment


          Už paskutinį vyriausybei spaudžiu dešinę.

          Comment


            Parašė bimbam Rodyti pranešimą
            Esu vis dar nepasiskiepijęs. Ar aš "antivakseris"? Ne.
            Taip, ir labai gerai, kad tamstai kažkas bus draudžiama.

            Comment


              Parašė digital Rodyti pranešimą
              Taip, ir labai gerai, kad tamstai kažkas bus draudžiama.
              ok. Svarbu gyvenam 'demokratinėje' valstybėje.

              Comment


                Parašė bimbam Rodyti pranešimą
                ok. Svarbu gyvenam 'demokratinėje' valstybėje.
                Spintiniam forumo fašistam neišaiškinsi.

                Comment


                  Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą

                  Spintiniam forumo fašistam neišaiškinsi.
                  Fašizmo sąvoka pasakyk man.

                  Kas fašistas, tas kurio atimamos teisės, ar tas kuris atima/yra už tų teisių atėmimą?

                  Comment


                    Parašė bimbam Rodyti pranešimą
                    Kiek žmonių čia yra už abortą? Turbūt dauguma.
                    Aš vienas iš jų. Mano kūnas, mano teisė. Ar ne tiesa?
                    Tikrai taip, šiais laikais ir vyrai turi teisę į abortą.

                    Comment


                      Parašė bimbam Rodyti pranešimą
                      ok. Svarbu gyvenam 'demokratinėje' valstybėje.
                      aš vairuoju gerai turiu virš 10 metų stažą, greičio neviršijų laikausi ir kitų kelio taisiklių, bet turiu segėti saugos diržą, svarbu gyvenam 'demokratinėje' valstybėje.
                      Paskutinis taisė sunkis; 2021.08.04, 20:44.

                      Comment


                        Parašė sunkis Rodyti pranešimą

                        aš vairuoju gerai turiu virš 10 metų stažą, greičio neviršijų laikausi ir kitų kelio taisiklių, bet turiu segėti saugos diržą, svarbu gyvenam 'demokratinėje' valstybėje.
                        bet i tave neleidzia eksperimentinio cheminio skyscio

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                          Tai dabar tie nepasiskiepiję ir yra antivakseriai.
                          Kas nusprendė, kad kovid, o ne kokia kita liga yra atskaitos taškas antivakserių kiekiui?

                          Antivakseris yra netikintis skiepais apskritai. Bet kokioj valstybėj duok dieve 10ptoc tokių surasti.
                          Taip, kad max penktadalis nepasiskiepijusių yra antivakseriai.

                          Comment


                            Parašė bimbam Rodyti pranešimą
                            Fašizmo sąvoka pasakyk man.

                            Kas fašistas, tas kurio atimamos teisės, ar tas kuris atima/yra už tų teisių atėmimą?
                            Ne jus fašistu vadinu, pabrėžiu diskusijos su fanatikais beprasmiškumą.

                            Comment


                              Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą

                              Ne jus fašistu vadinu, pabrėžiu diskusijos su fanatikais beprasmiškumą.
                              tai gal nediskutokit, geriau maisto nueiti nusipirkti kol įleidžia pardutuvės.

                              Comment


                                Parašė bimbam Rodyti pranešimą
                                ok. Svarbu gyvenam 'demokratinėje' valstybėje.
                                Tai ne demokratija, o libertaralizmas arba anarchija.

                                Parašė liutass Rodyti pranešimą

                                bet i tave neleidzia eksperimentinio cheminio skyscio
                                Parduotuviniuose pomidoruose galima tiek tų skysčių ir nanorobotų įdėti, kad jokia pasaulio vyriausybė nesvajojo.
                                Paskutinis taisė Sula; 2021.08.05, 06:25.

                                Comment


                                  Parašė bimbam Rodyti pranešimą


                                  Man yra mažiau nei 20 metų. Esu sportuojantis, problemų su sveikata neturiu ir neturėjau. Astmos neturiu.
                                  Mano charakteristikos žmonėms yra daugiau šalsų lėkt į ligoninę dėl skiepo šalutinių poveikių (krešuliai, infarktas), nei dėl viruso simptomų. Tad esu labiau susijaudinęs dėl sveikatos problemų po skiepo, nei dėl viruso.
                                  Esu vis dar nepasiskiepijęs. Ar aš "antivakseris"? Ne. Tiesiog pilietis kuris sąmoningai, apgalvotai pasirenka ką daryti su savo kūnu.

                                  Ir jeigu paskiepyti toliau serga ir platina virusą, (beveik) taip pat kaip ir nepaskiepyti, kodėl suvaržymai tik nepaskiepytiem? JAV CDC jau tai sako. Pažiūrėkit į Anglijos, Islandijos, izrelio pavyzdžius. Mūsų vietiniai valdininkai apsimeta kad taip nėra. Visa tai yra dėl kontrolės ir kas "sutvarkyt tuos antivakserius", mum paklaust turi visi.

                                  Kiek žmonių čia yra už abortą? Turbūt dauguma.
                                  Aš vienas iš jų. Mano kūnas, mano teisė. Ar ne tiesa? Bet kažkodėl skiepų klausimu, teisę į savo, asmeninį kūną neturiu. Galit sakyt, kad skiepijimas (kol kas) neprivalomas, bet juk žmonės kurie pasirenka teisę į kūną aborto metu, nėra suvažomi, lyginant su kitais. pvz.: uždraudžiant eiti į bažnyčias, ar gauti gydymo paslaugas viešosiose gydymo įstaigose.

                                  Ir dar PS: pandemija nesidomiu. Viską ką žinau sužinau susidrdamas atsitiktinai internete ar iš kitų žmonių. Feisbuko nenaršau išvis. Panašus į "antivakserį"?

                                  Tai tiek šįkart, mieli tironai.
                                  Virusui giliai dzin, ar tu sportuoji ir ar maudaisi eketėse. Tau didesnė tikimybė pakliūt į ligoninę dėl SARS 2, o ne skiepų. Taip, tu antivakseris, nes priimi idiotiškus sprendimus, kenkiančius ne tik tau, bet ir visuomenei.

                                  SKIEPAI SAUGO NUO VIRUSO PLATINIMO IR VISŲ LIGOS FORMŲ. Ir taip, tavo išvardytose šalyse sergamumas ir ypač sunkia klinikine forma stipriai sumažējo priartėjus prie kolektyvinio imuniteto. Visa tai yra dėl mūsų visų laisvės nuo ligos.

                                  Comment


                                    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                                    Virusui giliai dzin, ar tu sportuoji ir ar maudaisi eketėse. Tau didesnė tikimybė pakliūt į ligoninę dėl SARS 2, o ne skiepų. Taip, tu antivakseris, nes priimi idiotiškus sprendimus, kenkiančius ne tik tau, bet ir visuomenei.

                                    SKIEPAI SAUGO NUO VIRUSO PLATINIMO IR VISŲ LIGOS FORMŲ. Ir taip, tavo išvardytose šalyse sergamumas ir ypač sunkia klinikine forma stipriai sumažējo priartėjus prie kolektyvinio imuniteto. Visa tai yra dėl mūsų visų laisvės nuo ligos.
                                    Virusui dzin imunitetas ir fizinė forma? Gal nereikia neigti mokslo tokiom nesąmonėm.

                                    Comment


                                      Parašė bimbam Rodyti pranešimą
                                      ok. Svarbu gyvenam 'demokratinėje' valstybėje.
                                      Siūlyčiau nesureikšminti šių žmonių kalbų, patyčių ir t.t. Doras, geras, žmogus niekada nesisšvaistys etiketėmis, nediskriminuos ir t.t. Tai, kad dabar priviso pilną visokių influencerių ir blogerių ar modernaus verslo vadovų, kurie niekina neisskiepijančius, tai nieko gero apie jų moralę nepasako. Panašu, kad tikrasis motyvas yra būti ''pažangiems''. Šitą motyvą Vilniaus ofisų sistemoje pastebiu daug metų. Darys viską, kad atrodytų modernūs ir pažangūs. Nors dalis (ne visi) tų pažangių, nurūko ofisų kampus, o savaitgaliais savo organizmą dar ir alkoholiu pavaišina. Man yra netgi gaila jų vidinės realybės, vidinio netikrumo, dėl kurio kyla priešiškumas kitiems.
                                      Yra daugybę pasiskiepijusių, kurie prieš skirstimą, jeigu ką, mes nematom tų tylių nesireiškiančių žmonių. Visada labiau matosi garsiai rėkiantys.
                                      O dėl sąvokos antivakseris man iš vis juokingas burbulas. Kai kurie neisskiepijantys nuo covid, sako aš ne antivakseris. Nu ir ką jeigu antivakseris? Ko bijoti šitos sąvokos? Kas nori tas esi, mažiau reikia kreipti dėmėsio į kalbas, o vadovautis tik savo galva. O taip kaip Jūs argumentuojate manau esate protingas žmogus.
                                      Šiaip kalbėjau vakar su 2 draugais, vienas pasiskiepijęs, kitas neplanuoja kad ir kaip verstų. Pasiskiepijęs, sako kas per nesąmonė, dabar turėsiu kaip robotas visur telefoną demonstruoti kažkur eidamas, visur skanuos, kaip blogai. Nepasiskiepijęs sako: nėra problemų, perku internetu, o kai norėsiu į koncertą, pasidarysiu testą, uždirbu daug, tai kokios problemos mokamas testas? Ir dar 48 valandas galios! Visur spėsiu kur reikia nueit. O jeigu betestuojant dar ir teigiamą nustatytų, tai pusę metų vėl testuotis nereikėtų, ir būtų GP.
                                      Taip kad požiūrio kampų yra skirtingų, bet dabar puiki proga pamatyti kas yra kas. Ne tie kurie skiepijasi/nesiskiepija, bet tie kurie niekina kitaip mąstančius, net neabejoju, kad taip elgtusi ir daugelyje kitų gyvenimo sričių. Man su tokiais nepakeliui
                                      Paskutinis taisė Kaštonas; 2021.08.05, 07:51.

                                      Comment


                                        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                        Virusui dzin imunitetas ir fizinė forma? Gal nereikia neigti mokslo tokiom nesąmonėm.
                                        Na, rašė juk neseniai apie krepšininką iš Klaipėdos, kuris dėl viruso pateko į ligoninę ir vos išsikapstė.
                                        Tad jauni ir sveiki, deja, irgi gali sirgti sunkiai.
                                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                        Comment


                                          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą

                                          Na, rašė juk neseniai apie krepšininką iš Klaipėdos, kuris dėl viruso pateko į ligoninę ir vos išsikapstė.
                                          Tad jauni ir sveiki, deja, irgi gali sirgti sunkiai.
                                          Tai ir automobilis gatvėje partrenkti gali.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X