Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Migracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė wrm Rodyti pranešimą
    Aš 800 į rankas skaitau kaip minimalkę, ant kuro ir alaus
    Jeigu augintum 2-3 vaikus, mokėtum didmiestyje už 3 kambarių butą bankui paskolą, tai gal neliktų ir ant alaus. Tačiau viengungiui turėtų užtekti alui pilnai, jei negyveni Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

    Comment


      Kad Lietuvoje 30 % gyvena ties skurdo riba:
      https://verslas.lrytas.lt/mano-pinig...urdas-3060019/

      Comment


        Parašė andyour Rodyti pranešimą

        O kiek Lietuvoje žmonių gauna vidutinį?
        Beabejo daug tikslesnį vaizdą apie atlyginimus Lietuvoje sudaro jūsų pateiktos 4 įmonės, o ne vid. alga.

        Comment


          Parašė andyour Rodyti pranešimą

          Įkėliau dalį įmonių, kurios yra ir Vilniuje. Atlyginimus pateikiau ant popieriaus. Šiaip, Pabradėje irgi gyvena žmonės, ką jie nenusipelno didesnio atlyginimo?

          Tai aš kaip ir sakiau - sutinku, kad tikrai dar yra žmonių, dirbančių už minimumą, tačiau netgi sukeltos visokios kasininkų, paštininkų ir apsaugininkų įmonės rodo, kad ten atlyginimai yra didesni už minimumą. Pernai Lietuvoje minimumas buvo 360 eur, tavieji pateikti skaičiai pusantro karto maždaug viršija minimalų atlyginimą. Bet aš neneigiu, kad dar yra tokių žmonių, aš tik sakau, kad tokių dar nesu sutikęs 'in person'.

          Comment


            Parašė Galys Rodyti pranešimą

            Beabejo daug tikslesnį vaizdą apie atlyginimus Lietuvoje sudaro jūsų pateiktos 4 įmonės, o ne vid. alga.
            O kodėl vidutinis, gal maksimalų paimkim?

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              Kad Lietuvoje 30 % gyvena ties skurdo riba:
              https://verslas.lrytas.lt/mano-pinig...urdas-3060019/
              Ar tu bent žinau, kas ta "skurdo riba"?
              If a lion could speak, we could not understand him.

              Comment


                Parašė Eidvis Rodyti pranešimą


                Tai aš kaip ir sakiau - sutinku, kad tikrai dar yra žmonių, dirbančių už minimumą, tačiau netgi sukeltos visokios kasininkų, paštininkų ir apsaugininkų įmonės rodo, kad ten atlyginimai yra didesni už minimumą. Pernai Lietuvoje minimumas buvo 360 eur, tavieji pateikti skaičiai pusantro karto maždaug viršija minimalų atlyginimą. Bet aš neneigiu, kad dar yra tokių žmonių, aš tik sakau, kad tokių dar nesu sutikęs 'in person'.
                Neini į maisto parduotuvę? Visose rūbų parduotuvėse labai maži atlyginimai. Taksistai, padavėjos. Gal jie gauna arbatpinigų, bet užtai negaus normalios pensijos ir tai yra labai nenormalu.

                Comment


                  Parašė andyour Rodyti pranešimą

                  Jeigu augintum 2-3 vaikus, mokėtum didmiestyje už 3 kambarių butą bankui paskolą, tai gal neliktų ir ant alaus. Tačiau viengungiui turėtų užtekti alui pilnai, jei negyveni Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.
                  Taigi, kad ir namas pakaunėj ir iš dalies ratai lizinginiai Žmona ir atžala nuosavi Prieš kokius 11 metų būnant viengungiu ir gaunant 1750 ltl į rankas nuėmus barus ir 500 ltl atlikdavo.

                  Comment


                    Atlyginimai

                    http://m.technologijos.lt/cat/1/article/S-60570
                    Paskutinis taisė liutass; 2018.01.11, 19:30.

                    Comment


                      Parašė andyour Rodyti pranešimą

                      O kodėl vidutinis, gal maksimalų paimkim?
                      Jei jums reikėtų atspėti kito ketvirtadienio oro temperatūrą jūs remtumėtės kuo?
                      a) Aukščiausios temperatūros rekordu
                      b) Žemiausios temperatūros rekordu
                      c) vidutine mėnesio temperatūra
                      d) minimalia alga

                      Comment


                        Parašė andyour Rodyti pranešimą

                        Neini į maisto parduotuvę? Visose rūbų parduotuvėse labai maži atlyginimai. Taksistai, padavėjos.
                        Taksistai? Už minimumą? Nejuokink.
                        If a lion could speak, we could not understand him.

                        Comment


                          Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                          Ar tu bent žinau, kas ta "skurdo riba"?
                          Tu ukruose ant jos gyvenai, todel teko tepti slides, ane?

                          Comment


                            Parašė andyour Rodyti pranešimą

                            Neini į maisto parduotuvę? Visose rūbų parduotuvėse labai maži atlyginimai. Taksistai, padavėjos. Gal jie gauna arbatpinigų, bet užtai negaus normalios pensijos ir tai yra labai nenormalu.
                            Einu į parduotuvę, bet kažkaip nekyla ranka ten klausinėt kasininkių kiek jos uždirba, bet aš esu beveik tikras, kad nesutikčiau nė vienos, kuri gauna minimumą.

                            2016 m. spalio mėn. visą darbo laiką dirbusių ir MMA gavusių darbuotojų šalies ūkyje buvo 94,4 tūkst. ir sudarė 9,8 proc. visų darbo laiką dirbusių darbuotojų
                            Taigi tik 10% darbuotojų gauna minimalų atlyginimą. Bet čia reikia turėti omeny ir nemažą šešėlį, kai fiksuojamas minimalus atlyginimas, o kitą dalį gauna juodais. Taip pat ir visokie padavėjai, kurie gauna arbatpinigių. O jeigu gyveni Vilniuje, tai tie skaičiai dar labiau susitraukia ir sutikti žmogų, kuris gauna minimumą, yra labai sunku, bet nesakau, kad neįmanoma.

                            Comment


                              Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                              Taksistai? Už minimumą? Nejuokink.
                              Savanorių pr. 178, III a., LT-03154 Vilnius

                              https://rekvizitai.vz.lt/imone/amber_vilnius/ 110 darbuotojų, Vidutinis atlyginimas 467.26 €

                              Comment


                                Parašė Eidvis Rodyti pranešimą


                                Taigi tik 10% darbuotojų gauna minimalų atlyginimą. Bet čia reikia turėti omeny ir nemažą šešėlį, kai fiksuojamas minimalus atlyginimas, o kitą dalį gauna juodais.
                                Tai yra ir bedarbiu, kurie juodais gauna

                                Comment


                                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                                  Einu į parduotuvę, bet kažkaip nekyla ranka ten klausinėt kasininkių kiek jos uždirba, bet aš esu beveik tikras, kad nesutikčiau nė vienos, kuri gauna minimumą.

                                  Taigi tik 10% darbuotojų gauna minimalų atlyginimą. Bet čia reikia turėti omeny ir nemažą šešėlį, kai fiksuojamas minimalus atlyginimas, o kitą dalį gauna juodais. Taip pat ir visokie padavėjai, kurie gauna arbatpinigių. O jeigu gyveni Vilniuje, tai tie skaičiai dar labiau susitraukia ir sutikti žmogų, kuris gauna minimumą, yra labai sunku, bet nesakau, kad neįmanoma.
                                  Nereikia užsiciklinti ant lietuviško minimumo. Aš manau, kad gauti ant popieriaus ir 600eur yra minimumas. Lietuvoje bent 500eur į rankas turėtų būti minimumas, o vidutinė alga 1000eur į rankas.

                                  Comment


                                    Parašė liutass Rodyti pranešimą

                                    Tu ukruose ant jos gyvenai, todel teko tepti slides, ane?
                                    Aš per daug mėgstu gerą gyvenimą, kad gyvenčiau skurde. Be to, reiktų trintis tarp tokių žmonių kaip tu. Feee.
                                    If a lion could speak, we could not understand him.

                                    Comment


                                      Parašė andyour Rodyti pranešimą

                                      Savanorių pr. 178, III a., LT-03154 Vilnius

                                      https://rekvizitai.vz.lt/imone/amber_vilnius/ 110 darbuotojų, Vidutinis atlyginimas 467.26 €
                                      467 eur nėra minimumas, tačiau čia dar reikia turėti omeny, kad Taxi firmuose juodi pinigai yra ypač paplitę, dar šviežios naujienos iš vienos tokių įmonių:

                                      Teisėsauga įtaria, kad taksi įmonė „Etransport“ galėjo neapskaityti 5 mln. eurų

                                      Comment


                                        Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                        Savanorių pr. 178, III a., LT-03154 Vilnius
                                        https://rekvizitai.vz.lt/imone/amber_vilnius/ 110 darbuotojų, Vidutinis atlyginimas 467.26 €
                                        Geras. Ir ant 110 darbuotojų.
                                        Bet tas aišku nerodo nusuktos gražos, arbatpinigių ir visokių naktinių vežimų ne pagal taksometrą.

                                        Beje, kaip šitą suprasti:
                                        https://rekvizitai.vz.lt/imone/zaibiskas_taksi/
                                        91 EUR vidutinė alga?

                                        Comment


                                          Parašė andyour Rodyti pranešimą

                                          Savanorių pr. 178, III a., LT-03154 Vilnius

                                          https://rekvizitai.vz.lt/imone/amber_vilnius/ 110 darbuotojų, Vidutinis atlyginimas 467.26 €
                                          Taip, dušmanai yra pagarsėję kaip sąžiningi visų pajamų deklaruotojai ir mokesčių mokėtojai.
                                          If a lion could speak, we could not understand him.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X