Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

XIII Seimas ir XVIII Vyriausybė (po 2020 m. rinkimų)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Manau tai yra iš serijos "įdarbinam pažystamą/giminę".
    Konkursas - dėl akių.

    Jei nieko blogo, tai nieko blogo. Taip pat ir Agnė rašė.

    Comment


      Sankauskas jau pradeda trolinit tą patį per patį, jog giminių ir senų draugų rėmimas yra "viskas tvarkoje".
      Neverta maitinti trolio.

      TV3.lt 2023.03.23
      Šimonytė atskleidė, kada atsisveikintų su Armonaite
      Pateikė pavyzdį: „Tuomet aš turėčiau aiškintis, kad esu ne kupranugaris“

      Kuo baigsis Laisvės partijos kontroliuojamose ministerijose įsisiūbavę skandalai? Apie tai laidoje „Dėmesio centre“ kalbėjo premjerė Ingrida Šimonytė. (...)

      Grįžtant prie ministrės A. Armonaitės. Interesų konflikto regimybę pripažįsta ir pati ministrė, demokratinėje valstybėje tai yra problema.
      Kas turėtų atsitikti, kad jūs pasakytumėte: ačiū, metas išeiti?

      Aš sakyčiau, kad, jeigu aš sužinočiau bent menkiausią žinią, menkiausią informaciją, kad buvo kalbėta apie šitą poziciją, tarkim, su susisiekimo ministru, su „Lietuvos geležinkeliais“ tiesiogiai ar netiesiogiai, per viceministrus, per trečiuosius asmenis.

      Kas gi prisipažins, premjere?
      Na, žiūrėkit. Kartais būna, kad tokią informaciją gali sužinoti ir be niekieno prisipažinimo.
      Bet kol to nėra, mes tiesiog darome tiesioginę prielaidą, kad kadangi juodvi yra pažįstamos, galbūt taip buvo. Bet aš jums sakau gana realų, nors ir neįvykusį pavyzdį ir, lygiai taip pat, tuomet jau aš turėčiau aiškintis, kad aš esu ne kupranugaris, niekada nesikišu į valstybinių įmonių paskyrimus, niekada nesprendžiu, kas kur gali dalyvauti ir kas kur gali laimėti konkursus.

      Tai ta situacija yra nemaloni, tai yra pamoka.

      https://www.tv3.lt/naujiena/video/si...garis-n1225955
      Gaunasi visas zoologijos sodas ar gyvulių ūkis :
      Armonaitė sako: "aš ne žirafa"
      Dobrowolska sako: "mes ne nutrijos ir ne ūdros"
      Šimonytė prideda: "aš ne kupranugaris"

      Comment


        Šimonytė yra tiesiog surūgusi ir permanentinėje šūdo kandusios bobos būsenoje esanti vėpla, kuri be Šveiko citavimo daugiau nelabai ką ir sugeba. Nors Armonaitė ir bulvė, bet Šimonytė šiuo atveju nelabai turi kokios nors kompetencijos ką nors aiškinti.

        Comment


          Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą
          Manau tai yra iš serijos "įdarbinam pažystamą/giminę".
          Konkursas - dėl akių.

          Jei nieko blogo, tai nieko blogo. Taip pat ir Agnė rašė.
          Gali būti ir taip. Vėlgi, jei tas žmogus gavęs puikias rekomendacijas, atitinka visus reikalavimus, ar sąžininga jo nesamdyti vien todėl, kad jis su kažkuo ten ėjo į vieną klasę?
          Kažkaip niekas neatsako, ar yra kažkokių priekaištų Bielickaitei kaip kandidatei? Išsilavinimas,darbinė patirtis neatitinka keliamų reikalavimų?

          JK pusė valdžios yra klasiokai iš Etonų, Harrowu ar Winchesteriu arba grupiokai iš Oxbridge, ir niekas nesuka galvos.
          If a lion could speak, we could not understand him.

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            Šimonytė yra tiesiog surūgusi ir permanentinėje šūdo kandusios bobos būsenoje esanti vėpla, kuri be Šveiko citavimo daugiau nelabai ką ir sugeba. Nors Armonaitė ir bulvė, bet Šimonytė šiuo atveju nelabai turi kokios nors kompetencijos ką nors aiškinti.
            Ahhh, kiek nedaug laiko praėjo nuo meilės ir susižavėjimo iki neapykantos ir įžeidinėjimų.
            If a lion could speak, we could not understand him.

            Comment


              Parašė Romas Rodyti pranešimą

              Įdomu būtų išgirsti "Laisvės partijos" elektorato nuomonę besibaigiant skandalui.
              Ar ta partija po metų dar perlips 5% barjerą?
              Aš buvau LP rinkėjas, bet ant tiek neigiamai juos vertinu, kad už jokią "liberalią" partiją apskritai neplanuoju gyvenime balsuoti. Džiugu būtų, jeigu 5% neperliptų.

              Comment


                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                Ahhh, kiek nedaug laiko praėjo nuo meilės ir susižavėjimo iki neapykantos ir įžeidinėjimų.
                Ne tiek ir nedaug. Kokie 5 metai sakyčiau.

                Šiaip turning point man buvo, kai Šimonytė nedalyvavo Basčio apkaltos balsavime, nes jau buvo po 5 vakaro ir jos darbo diena neva jau buvo pasibaigusi ar kažkas along those lines. Tai po šito Šimonytė šovė kirviu į dugną mano sąrašuose.
                Paskutinis taisė John; 2023.03.24, 12:39.

                Comment


                  Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                  Gali būti ir taip. Vėlgi, jei tas žmogus gavęs puikias rekomendacijas, atitinka visus reikalavimus, ar sąžininga jo nesamdyti vien todėl, kad jis su kažkuo ten ėjo į vieną klasę?
                  Kažkaip niekas neatsako, ar yra kažkokių priekaištų Bielickaitei kaip kandidatei? Išsilavinimas,darbinė patirtis neatitinka keliamų reikalavimų?

                  JK pusė valdžios yra klasiokai iš Etonų, Harrowu ar Winchesteriu arba grupiokai iš Oxbridge, ir niekas nesuka galvos.
                  Klasiokei (ui) manau neuždrausta dalyvauti ir laimėti.
                  Čia buvo daug kitų dalykų - darbas kartu partijoje, vyro padėtis, partijos kuruojamos ministerijos.


                  LTG būdama valdybos nare (ir tebedirbdame direktore ten kur dirbo Agne) tu gal turėtum nusišalinti nuo sprendimų, o ne pakelt į viršų cv ir skatinti priimti savo buvusią darbuotoją.
                  Bent teoriškai ir dėl akių. Nors manau retai kur tas būna. LTG man vis dar valstybė valstybėje, "Vatikanas".

                  UAB suprantu, kad darai kaip nori. Nevieši reikalai.
                  Paskutinis taisė Panevezietis; 2023.03.24, 12:58.

                  Comment


                    Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą

                    Klasiokei (ui) manau neuždrausta dalyvauti ir laimėti.
                    Čia buvo daug kitų dalykų - darbas kartu partijoje, vyro padėtis, partijos kuruojamos ministerijos.


                    LTG būdama valdybos nare (ir tebedirbdame direktore ten kur dirbo Agne) tu gal turėtum nusišalinti nuo sprendimų, o ne pakelt į viršų cv ir skatinti priimti savo buvusią darbuotoją.
                    Bent teoriškai ir dėl akių. Nors manau retai kur tas būna. LTG man vis dar valstybė valstybėje, "Vatikanas".

                    UAB suprantu, kad darai kaip nori. Nevieši reikalai.
                    Gal ir taip, į vyro kuruojamo sektoriaus valstybinę įmonę galėjo ir nekandidatuoti, bet šiaip čia tokia smulkmena, kad realiai pajabat, kaip sako Vilniaus taksistai. Tiek šiuo atveju, tiek visais ten Socdemų atvejais.
                    If a lion could speak, we could not understand him.

                    Comment


                      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                      Gal ir taip, į vyro kuruojamo sektoriaus valstybinę įmonę galėjo ir nekandidatuoti, bet šiaip čia tokia smulkmena, kad realiai pajabat, kaip sako Vilniaus taksistai. Tiek šiuo atveju, tiek visais ten Socdemų atvejais.
                      Kaip sako Arūnas Jasikevičius viskas yra detalėse, detalių išpildyme.

                      Comment


                        Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą
                        Tai kalbame apie šį konkretų atveji.
                        Ponia aiškina, kad ji nugalėjo 35 kandidatus (es) ir įsidarbino.

                        Buvęs vadovas čia tokiu būdu ją pasikvietė?

                        Nesusikalbam sankauskai.
                        Mano žmoną pasikvietė į dabartinį darbą jos pažįstama. Taip, buvo konkursas, ir žmona pelnytai jį laimėjo, nes kiti kandidatai buvo labai žemo lygio. Ar čia negalėjo panašiai nutikti?

                        Comment


                          Palaukim VTEK ir išorės auditorių išvadų.

                          "geležinkeliai savo darbuotojų ieško pasitelkę gerąsias tarptautines samdymo praktikas" - A.B.

                          https://www.tv3.lt/naujiena/verslas/...inimo-n1225665

                          Comment


                            Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą
                            Palaukim VTEK ir išorės auditorių išvadų.

                            "geležinkeliai savo darbuotojų ieško pasitelkę gerąsias tarptautines samdymo praktikas" - A.B.

                            https://www.tv3.lt/naujiena/verslas/...inimo-n1225665
                            Tai kaip jau rašiau, nemanau kad buvusių darbuotojų kvietimas į naują darbą, ar rekomendacijų apie buvusius bendradarbius kažkaip neatitinka gerųjų corporate governance praktikų.
                            If a lion could speak, we could not understand him.

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą

                              Jei nepraeis partnerystės įstatymas ir bent jau žolės dekrimas, tai su 5% gali būti sunkiai.
                              "Dviejų klausimų partija"

                              Comment


                                Parašė digital Rodyti pranešimą
                                Mano žmoną pasikvietė į dabartinį darbą jos pažįstama. Taip, buvo konkursas, ir žmona pelnytai jį laimėjo, nes kiti kandidatai buvo labai žemo lygio. Ar čia negalėjo panašiai nutikti?
                                Tai čia absoliučiai normali praktika. Tiek, kad naujas CEO savo žmones atsiveda, tiek žemesniam lygyje rekomendacijos. Turbūt visos IT įmonės kiek teko susidurti netgi turi referral bonusus.

                                Comment


                                  Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                                  JK pusė valdžios yra klasiokai iš Etonų, Harrowu ar Winchesteriu arba grupiokai iš Oxbridge, ir niekas nesuka galvos.
                                  Negalima sakyti, kad nesuka. Viena iš priežasčių, kodėl BoJo turėjo palikti PM postą buvo dėl to, kad paskyrė savo draugą Lebedevą Lordu iki gyvos galvos.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                    Negalima sakyti, kad nesuka. Viena iš priežasčių, kodėl BoJo turėjo palikti PM postą buvo dėl to, kad paskyrė savo draugą Lebedevą Lordu iki gyvos galvos.
                                    Problema su Lebedevu ne ta, kad jis Boriso klasiokas, grupiokas, o ta, kad susijęs su KGB ir nešvariais ruskių pinigais.

                                    Dėl klasiokų paskyrimo lordais kitais atvejais nebūdavo jokių problemų.
                                    If a lion could speak, we could not understand him.

                                    Comment


                                      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                      Problema su Lebedevu ne ta, kad jis Boriso klasiokas, grupiokas, o ta, kad susijęs su KGB ir nešvariais ruskių pinigais.

                                      Dėl klasiokų paskyrimo lordais kitais atvejais nebūdavo jokių problemų.
                                      Paskyrė dėl to, kad draugelis, o ne dėl to, kad nusipelnęs UK savo darbais ar kažkokių išskirtinių kompetencijų turintis. Plius dar greičiausiai finansavo BoJo brexit kampaniją.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Vyriausybėje - nepajudinamas ministras ? Dėl tvirto prieglobsčio Prezidentūroje už klaidas moka kiti

                                        „Kai V.Sinkevičius paliko ekonomikos ir inovacijų ministro poziciją, prezidentas to meto premjerui S.Skverneliui primygtinai siūlė šį asmenį paskirti ekonomikos ir inovacijų ministru. Tai neįvyko. Tada prezidentas pradėjo kovą prieš Luką Savicką, nepaskirdamas, nepatvirtindamas jo. Kitaip tariant, tai yra prezidento žmogaus ir tuo viskas pasakyta“, – nurodė jis.

                                        Politikos apžvalgininkas taip pat įsitikinęs, kad M.Skuodis jau būtų buvęs I.Šimonytės pakeistas, jeigu ne prezidentas G.Nausėda. V.Valentinavičius pastebėjo, kad neatsitiktinai dėl galimo nepotizmo skandalo kritikuojama partijos pirmininkė A.Armonaitė, o ne ministerijos, kuriai pavaldūs „Lietuvos geležinkeliai“, vadovas.

                                        V.Valentinavičius priminė, kad M.Skuodis tik nominaliai yra Laisvės partijos ministras – realiai jis vienintelis ministras, kurio įtraukimo į Vyriausybę prezidentas išsireikalavo.

                                        Jį galima laikyti prezidento ministru, o prezidentas pagarbiai elgiasi su savo nuosavybe ir jos nekritikuoja.

                                        Įdomu tai, kad M.Skuodis suvaidino pakankamai didelį vaidmenį aname, baltarusiškų kalio trąšų tranzito skandale – mano galva, jo rolė buvo kur kas didesnė (nei G.Landsbergio – aut.past.), nes jam pavaldūs „Lietuvos geležinkeliai“, bet tada G.Nausėda reikalavo būtent G.Landsbergio atsistatydinimo, o M.Skuodį paliko nuošalyje“, – kalbėjo apžvalgininkas.

                                        Comment


                                          Atrodo, kad šita vyriausybė jau niekuom daugiau nebegali nustebinti dėl savo nekompetencijos, bet pasirodo net ne eilinis Seimo narys, o biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas neskiria pajamų nuo pelno.

                                          Bet yra ir tokių, kurie gauna dideles pajamas ir moka santykinai mažus mokesčius. Per 2021 m. individualią veiklą vykdantys išviso deklaravo 4,7 milijardų eur. apyvartos, iš kurių 1,9 milijardų gavo asmenys, per mėnesį gaunantys virš 15 tūkst. Eur. pajamų. Taip, ši grupė labai nenorėtų tarifų didinimo, bet ar tai teisinga – spręskite patys.
                                          https://www.facebook.com/mindaugas.l...?__tn__=%2CO*F
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X