Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai 2020 (apklausa)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

    Būtent to Laisvės partija ir nešneka, o pasisako tiesiog už lygias galimybes, o ne leftistinį equality of outcome.
    O kas pasisko prieš lygias galimybes?

    Comment


      #82
      Man tai atrodo kai kurie tiesiog mato, kas jiems nepatinka užsienyje ir kadangi to pas mus nėra tai susigalvoja sau priešą ir bando nebūtus ar netapačius dalykus pritempinėti Balsavimas už dar neprisivogusius skamba kaip rimtesnis argumentas palyginus su tuo, bet neišsirenkant idealios partijos visad galima tiesiog rinktis sąrašą, kuriame daugiausia imponuojančių asmenybių ir nepatingėti jas sureitinguoti.

      Comment


        #83
        Parašė John Rodyti pranešimą

        Ne viskas taip paprasta. Man, pavyzdžiui, Armonaitė nekelia daug simpatijų ar pasitikėjimo. Plius aišku jos idiotiškas dalyvavimas BLM 'proteste', kaip ir daug kitų dalykų. Bet tai už ką daugiau balsuot? TSLKD su korumpuotais š krūvomis sąrašo viršuje? Ar Kalchoznikus su Karabaso maklėmis ir interesais? Paluckinius pusgalvius su grėsmė sužlugdyti kariuomenę? Pusprotį Juozaitį/Radžvilą?
        Ašmeniškai irgi neturiu ką nors kažkiek palaikyčiau, tai teks rinktis mažaiusią blogybę.

        Pačių mažiausių partijų nenagrinėjau, bet mano balsavimo prioritete laisvės partija nurungtų turbūt tik sukvailėjusio juodosios buhalterijos santechniko partiją ir kontrabandininkų bei nusikaltėlių prieglobsčio TT partiją. Likusios būtų aukščiau.
        Dar anti Lietuvai veikiančius lenkus pamiršau.

        Man spjūvis Lietuvos didvyriui noreikai buvo kažkas tokio wow, nuo kada pradėjau tą partiją lyginnti su JAV ekstremistais nuiminėjančiais JAV herojus. Tai yra beprotiškumo įrodymas.
        Paskutinis taisė Gator; 2020.09.22, 21:32.

        Comment


          #84
          Parašė Evier Rodyti pranešimą

          Prašom konkretizuoti, užuot įžeidinėjus jaunus rinkėjus ir kompromitavus jų balsavimo teisę.
          Prašau - Laisvės partijos programoje numatyta naikinti Valstybinę lietuvių kalbos komisiją. Visiems nors kiek istoriškai ir politiškai prakutusiems yra žinoma, kad moderni Lietuva susikūrė ant kalbinio-kultūrinio pamato (knygnešiai, Jablonskis, Basanavičius ir t.t.). VLKK, ką apie ją begalvotume, yra skirta ginti šią kalbą, ant kurios ir susikūrė moderni Lietuva, viešąjame gyvenime. Balsuoti už partija, kurios programoje numatyta naikinti pagrindus, ant kurių pastatyta valstybė, yra ne kas kita kaip politinis ir istorinis beraštiškumas. Jau nekalbu apie tai, kad galėjimą darkytis iš savo kalbos ir svaigintis marihuana vadinti "laisve" taip pat gali tik nesubrendęs, paviršutiniškas žmogelis. Beje, pažįstu daug liberalių (bet išsilavinusių ir brendesnių) žmonių - pamatę LP siūlymą naikinti VLKK jie iškart išmetė net mintį balsuoti už šią partiją, kadangituri bent šiek tiek atsakingumo.

          Comment


            #85
            Parašė Gator Rodyti pranešimą

            O kas pasisko prieš lygias galimybes?
            Dauguma partijų pasisako prieš LGBT žmonių lygybę.

            Parašė Gator Rodyti pranešimą

            Man spjūvis Lietuvos didvyriui noreikai buvo kažkas tokio wow, nuo kada pradėjau tą partiją lyginnti su JAV ekstremistais nuiminėjančiais JAV herojus. Tai yra beprotiškumo įrodymas.
            Noreika savo parašais kūrė getus, įsakinėjo atiminėti žydų turtą. Kaip partizanų anūkas, nuoširdžiai nematau kažko blogo peržiūrint tokio kolaboravusio asmens atminimą.
            Paskutinis taisė Kitas Džiugas; 2020.09.22, 21:43.

            Comment


              #86
              Parašė Kvailas Rodyti pranešimą

              Keista kodėl sakote "priotiškai atsilikes" o ne "retardas"? Ar galimai vartojant žodžius "retardas" Robotas prisidėjo prie tokių žmonių diskriminacijos visuomenėje?
              Nelabai supratote ką norėjau pasakyti. Retardas reiškia protiškai atsilikusį, o protinis atslikimas yra realus dalykas, šitas žodis naudojamas su tikslu pašiepti ir tai daroma “nepritempiant” reikšmės, kaip kad daroma pvz. su žodžiu “gėjus”, ypač anglų kalboj mėgstama pravardžiuotis “ha, gay”, nors iš tikro šis žodis neneša jokios neigiamos informacijos, galinčios įžeisti žmogų ir taip sukeliamas dirbtinis negiamas fonas aplink šį žodį ir pačią orientaciją iš esmės.
              Taigi manau ne, tai ne diskriminacija, nes retardai iš tikrųjų yra protiškai atsilikę.
              Šiaip uždavinėjate sudėtingus klausimus. Taip kvestionuoti galima beveik kiekvieną mums įprastą pašiepimą: daunas, gaidys, neūžauga, mažap*mpis...

              Comment


                #87
                Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą

                Prašau - Laisvės partijos programoje numatyta naikinti Valstybinę lietuvių kalbos komisiją. Visiems nors kiek istoriškai ir politiškai prakutusiems yra žinoma, kad moderni Lietuva susikūrė ant kalbinio-kultūrinio pamato (knygnešiai, Jablonskis, Basanavičius ir t.t.). VLKK, ką apie ją begalvotume, yra skirta ginti šią kalbą, ant kurios ir susikūrė moderni Lietuva, viešąjame gyvenime. Balsuoti už partija, kurios programoje numatyta naikinti pagrindus, ant kurių pastatyta valstybė, yra ne kas kita kaip politinis ir istorinis beraštiškumas. Jau nekalbu apie tai, kad galėjimą darkytis iš savo kalbos ir svaigintis marihuana vadinti "laisve" taip pat gali tik nesubrendęs, paviršutiniškas žmogelis. Beje, pažįstu daug liberalių (bet išsilavinusių ir brendesnių) žmonių - pamatę LP siūlymą naikinti VLKK jie iškart išmetė net mintį balsuoti už šią partiją, kadangituri bent šiek tiek atsakingumo.
                “Būtina koncentruotis į lietuvių kalbos mokslinius tyrimus, o draudimais grįstos kalbos formavimo atsisakyti”.
                Iš jūsų komentaro susidaro įspūdis, kad jie nori naikinti lietuvių kalbą.
                Vis dėlto man šis klausimas nėra pats aktualiausias, kadangi moku kalbėti ir rašyti lietuviškai, bei kiek įmanoma riboju savo anglicizmą ir be šios institucijos pagalbos.

                Comment


                  #88
                  Parašė Evier Rodyti pranešimą

                  Nelabai supratote ką norėjau pasakyti. Retardas reiškia protiškai atsilikusį, o protinis atslikimas yra realus dalykas, šitas žodis naudojamas su tikslu pašiepti ir tai daroma “nepritempiant” reikšmės, kaip kad daroma pvz. su žodžiu “gėjus”, ypač anglų kalboj mėgstama pravardžiuotis “ha, gay”, nors iš tikro šis žodis neneša jokios neigiamos informacijos, galinčios įžeisti žmogų ir taip sukeliamas dirbtinis negiamas fonas aplink šį žodį ir pačią orientaciją iš esmės.
                  Taigi manau ne, tai ne diskriminacija, nes retardai iš tikrųjų yra protiškai atsilikę.
                  Šiaip uždavinėjate sudėtingus klausimus. Taip kvestionuoti galima beveik kiekvieną mums įprastą pašiepimą: daunas, gaidys, neūžauga, mažap*mpis...
                  Na tiesiog aš galvojau kad Laisvės partijos rinkėjai pasisako prieš diskriminacija žmonių nenulemtais asmens bruožais, pasirodo aš klydau, retardai nelabai jiems rūpi
                  Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

                  Comment


                    #89
                    Parašė Kvailas Rodyti pranešimą

                    Na tiesiog aš galvojau kad Laisvės partijos rinkėjai pasisako prieš diskriminacija žmonių nenulemtais asmens bruožais, pasirodo aš klydau, retardai nelabai jiems rūpi
                    Na mes bent jau iš vis pasisakom bent prieš kažkokią diskriminaciją.
                    Žiūrėk, kaip bandai mane įvaryti į kampą, o jei užsiminčiau apie 2/3 visuomenėje įprastų įžeidžiančių žodžių draudimą, iškart būčiau išvadintas leftistu radikalu Populistai išvartyt gali bet ką.

                    Comment


                      #90
                      Parašė Evier Rodyti pranešimą

                      Na mes bent jau iš vis pasisakom bent prieš kažkokią diskriminaciją.
                      Žiūrėk, kaip bandai mane įvaryti į kampą, o jei užsiminčiau apie 2/3 visuomenėje įprastų įžeidžiančių žodžių draudimą, iškart būčiau išvadintas leftistu radikalu Populistai išvartyt gali bet ką.
                      Čia tiesiog toks hipokritiškumas matosi, retardais kitus vadinti gerai, gėjais ne. Mes už asmens laisvę ir žodžio laisvę bet ne visokioms Noreikų lentelėms. Progresyvus totalitarizmas irgi yra totalitarizmas.
                      Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

                      Comment


                        #91
                        Parašė Kvailas Rodyti pranešimą

                        Čia tiesiog toks hipokritiškumas matosi, retardais kitus vadinti gerai, gėjais ne. Mes už asmens laisvę ir žodžio laisvę bet ne visokioms Noreikų lentelėms. Progresyvus totalitarizmas irgi yra totalitarizmas.
                        Tiesiog negali žmogus kovoti prieš viso pasaulio neteisybę ir už viso pasaulio nuskriaustuosius, todėl kovoju prieš tas neteisybes, kurios yra man asmeniškai akivaizdžiausios ir kurioms užtenka jėgų ir noro Kaip ir minėjau, labai daug kitų žmonių savybių yra naudojamos pašaipoms.
                        O ir apskritai, apie žodžio retardas nekorektiškumą nesu nieko girdėjęs. Žodžių, apie kurių netinkamumą pašaipoms žinau, stengiuosi vartoti kuo mažiau.
                        Kitas dalykas, jei man žmogus sako, kad jam nepatinka kaip aš jį vadinu, aš jo taip ir nebevadinu, nes nematau prasmės, kam be reikalo erzinti (net jei pats neįžvelgi nieko bloga). Deja kitiems būna principai neleidžia atsižvelgt į tokius prašymus, nes "poto iš vis dar ant galvos užlips".
                        Paskutinis taisė Evier; 2020.09.22, 22:26.

                        Comment


                          #92
                          Nors ir su daugybe trūkumų, iš esmės vienintelė partija už kurią galima balsuoti yra Laisvės partija. Vienintelė ši partija atrodo suprantanti ateities technologijas (Už MTEP lėšų didinimą, 5G), už tai, kad būtų galima lengviau atsivežti kvalifikuotų užsieniečių, na ir LGBT partnerystė irgi prie pliusų. Aišku yra ir daug minusų, iš kurių didžiausias turbūt požiūris į žolę.

                          Dėl valstiečių, tai paskaičius šį dokumentą (https://www.vrk.lt/LVZS-programa) iš karto aišku, kad man su jais nepakeliui. Prieš GMO, pagrindinis tikslas, kad Lietuva būtų turizmo traukos centras (?!), už maisto prekių įvežimo ribojimus ir prieš branduoline energetika. Žodžiu viskas priešingai negu mano nuomonė.

                          Konservatoriai nuo Kubiliaus nuėjimo į šoną tiek nusivažiavo, kad netikiu jų galimybėmis valdyti. Ypatingai tokių veikėjų kaip Kasčiūnas išreitingavimas parodo kas ten darosi partijos viduje. Galu gale ir su Lukiškių aikšte parodytas buvo tikrasis partijos veidas ir tai, kad ir su jais nepakeliui.

                          Taigi, balsuosiu už laisvės partiją.

                          Comment


                            #93
                            Parašė Gator Rodyti pranešimą

                            Ašmeniškai irgi neturiu ką nors kažkiek palaikyčiau, tai teks rinktis mažaiusią blogybę.
                            Mažiausia blogybė:
                            ​​​​​​

                            Comment


                              #94
                              Prisiverčiau perskaityt LP short version programą (beje pirmą programą apskritai iš visų partijų). Manau, kad 5g ragelių dar neskubėkit pirkti, nes bus kova su kinais dėl uigrų konclagerių.
                              Show must go von!

                              Comment


                                #95
                                Parašė VNS Rodyti pranešimą
                                Prisiverčiau perskaityt LP short version programą (beje pirmą programą apskritai iš visų partijų). Manau, kad 5g ragelių dar neskubėkit pirkti, nes bus kova su kinais dėl uigrų konclagerių.
                                5g technologiją ne vien iš kinų galima pirkti. Beja labai trumpistiška, respublikoniška, pro-amerikietiška pozicija. Čia net bačiulis turėtų ilgiau pagalvot kaip prie ko prikibti
                                Paskutinis taisė 99; 2020.09.23, 08:55.

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                                  Mažiausia blogybė:
                                  ​​​​​​
                                  aš abejoju ar rinkimus jis atlaikys, šiandien debatuose nelaikė nervų į klausimus atsakinėti.
                                  Русский военный корабль, иди нахуй!

                                  Comment


                                    #97
                                    Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                                    5g technologiją ne vien iš kinų galima pirkti. Beja labai trumpistiška, respublikoniška, pro-amerikietiška pozicija. Čia net bačiulis turėtų ilgiau pagalvot kaip prie ko prikibti
                                    Ironiška, kad „leftistinė“ LP, kurios pirmininkę „raudonąją“ Aušrinę visokie dementiški diedai bandė melagingai išvadinti KGBisto anūke, turi labiausiai hawkish užsienio politiką ir yra didžiausi Taivano draugai
                                    Paskutinis taisė 99; 2020.09.23, 08:55.

                                    Comment


                                      #98
                                      Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

                                      Ironiška, kad „leftistinė“ LP, kurios pirmininkę „raudonąją“ Aušrinę visokie dementiški diedai bandė melagingai išvadinti KGBisto anūke, turi labiausiai hawkish užsienio politiką ir yra didžiausi Taivano draugai
                                      Tai nes tik dementiškiems diedams ir tegalima praplauti populizmu smegenis

                                      Parašė liux Rodyti pranešimą

                                      aš abejoju ar rinkimus jis atlaikys, šiandien debatuose nelaikė nervų į klausimus atsakinėti.
                                      Patiko man tas krikščionių performansas. Radžvilas su cinkeliu toks, piktas. Puteikis su retarde ( Kvailas ) demonstratyviai išsipisinėja su skydeliais. Tikra marginalų pasiutpolkė

                                      P.s. vienas lopas iš krikščionių, soroso propogandą suvedė su lukiškių papludimiu. Klasika!
                                      Paskutinis taisė AšNeRobotas; 2020.09.23, 01:27.

                                      Comment


                                        #99
                                        Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                                        Nepaisant trūkumų, jei norim būti ir likti "Tikrais Vakarais", tai gal neblogai gyventi tikrų vakariečių mintimis. Čia ir privalumų įžvelgiu Jei nelabai norim, tai tiesiausias kelias yra domėjimasis tik produkcija, kuria Vakarai dažniausiai nesidomi, pvz. rusiška
                                        Pagal tokią logiką norint būti "tikrais vakarais" pirma reikia kolonijų afrikoj ir užsivežt negrų

                                        Comment


                                          Parašė Evier Rodyti pranešimą
                                          “Būtina koncentruotis į lietuvių kalbos mokslinius tyrimus, o draudimais grįstos kalbos formavimo atsisakyti”.
                                          Ta prasme kalbą tirti kaip istorinį objektą ir pasistengti, kad niekas netrukdytų kabinti open bičų?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X