Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai 2020 (apklausa)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

    Taip, įgaliojimai buvo viršyti, bet policija jos nenukillino aštuonias minutes smaugdami ant žemės, maloniai paprašė įlipt į mašiną. Keista, kad skirtumo nematai, bet ką padarysi.
    Šiaip juokinga, kad ta retardė tapo dešiniųjų populistų kankine, bet turbūt tai atspindi kas jie yra.
    Nu negražu progresyviems naudoti žodžio "retardė" kaip kokio įžeidimo, tai yrą ligą ne kažkoks įžeidimas ir tu prisidedi prie jų diskriminavimo
    Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

    Comment


      #42
      Parašė Sula Rodyti pranešimą

      Nusikaltėlių daug, Prieš kurį?
      Floyda.
      Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

      Comment


        #43
        Parašė Sula Rodyti pranešimą

        Nusikaltėlių daug, Prieš kurį?
        Čia viena iš tų populistinių haliucinacijų.

        Comment


          #44
          Parašė Kvailas Rodyti pranešimą

          Nu negražu progresyviems naudoti žodžio "retardė" kaip kokio įžeidimo, tai yrą ligą ne kažkoks įžeidimas ir tu prisidedi prie jų diskriminavimo
          Na va dar viena haliucinacija, nesistengiu būti progresyvus ir tie visi political correctness, social justice man neįdomūs.
          Paskutinis taisė AšNeRobotas; 2020.09.22, 20:15.

          Comment


            #45
            Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

            Taip, įgaliojimai buvo viršyti, bet policija jos nenukillino aštuonias minutes smaugdami ant žemės, maloniai paprašė įlipt į mašiną. Keista, kad skirtumo nematai, bet ką padarysi.
            Šiaip juokinga, kad ta retardė tapo dešiniųjų populistų kankine, bet turbūt tai atspindi kas jie yra.
            Ta prasme policijos įgaliojimų viršijimas nėra problema kol kas nors neužmušamas? Ir dar organizuotas iš viršaus. Čia gerokai rimčiau nei patrulio asmeninė iniciatyva irba klaida.

            Comment


              #46
              Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

              Na va dar viena haliucinacija, nesistengiu būti progresyvus ir tie visi social justice man neįdomūs.
              Ką apie tai mano kiti Laisvės partijos rinkėjai? ​Ar jūs pritariate savo bendrabalsuotojo pažiūroms, ar gerai vartoti "retardė" kaip įžeidimą?
              Paskutinis taisė Kvailas; 2020.09.22, 20:24.
              Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

              Comment


                #47
                Parašė Evier Rodyti pranešimą

                Ir ką jei neištemptų?
                Patvirtintų, kad forumo apklausoje pirmaujanti partija laikosi ant nesubrendusių, naivių, istoriškai ir politiškai neraštingų ir todėl lengvai manipuliuojamų žmonių paramos.

                Comment


                  #48
                  Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą

                  Patvirtintų, kad forumo apklausoje pirmaujanti partija laikosi ant nesubrendusių, naivių, istoriškai ir politiškai neraštingų ir todėl lengvai manipuliuojamų žmonių paramos.
                  Jei ką ir išmokau iš šito forumo, tai kad tik konservų rinkėjas gali kitus vadinti retardais.

                  Comment


                    #49
                    Parašė Kvailas Rodyti pranešimą

                    Floyda.
                    Ai tą turėjot omeny... Aš galvojau apie Karbauskį ar Gabrielių

                    Comment


                      #50
                      Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                      Ta prasme policijos įgaliojimų viršijimas nėra problema kol kas nors neužmušamas? Ir dar organizuotas iš viršaus. Čia gerokai rimčiau nei patrulio asmeninė iniciatyva irba klaida.
                      Problema. Ji laimėjo teisme, įrodė savo teisybę, reikia imtis priemonių, kad daugiau tai nepasikartotų. Bet jeigu minėtoji retardė būtų prismaugta iki mirties, o policininkas nenuteistas, eičiau aš irgi protestuot už ją.

                      Comment


                        #51
                        Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                        Keisčiausia, kad tau vaidenasi visur tie blm ir antitifa Lietuvoj nors patiem vietiniams liberalams nėra tai labai aktualu.
                        Kaip populistai elito kortą naudoja taip pat ir liberalizmo koziriuką kartais ištraukia
                        Spekuliuočiau, kad už žvairį radžvilą balsuosi ?
                        Tai tame ir visas žavumas, kad aklai kopijavo JAV atmatinius liberastus, kurie dėjosi prie visų protestų.
                        Tai yra politiniai dalykai visai kiti, bet pats principas liberastiškas tas pats.

                        Comment


                          #52
                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                          Tuo ir leftistai, kad akcentuoja identiteto politiką. Būtų ekonomiškai į kairę - būtų socialdemokratai. Jei leftizmas būtų ekonominis klausimas, PiS būtų vieni didžiausių europos leftistų

                          BLM parade Armonaitė dalyvavo. Bet kol kas nesigirdėjo, kad užjaustų Astrauskaitę. Kurią, teismo nuomone, policija buvo sulaikius neteisėtai. Ir dar, kaip aiškėja, po nurodymų iš viršaus. Čia gi konkrečiai policijos įgaliojimų viršijimas. Bet juk svarbu tik tada kai JAV policija kažką ne taip padaro
                          Kuo identiteto politika akcentuojama pasmerkiant smurtą JAV prieš juodaodžius? Identity politics meistrai yra LLRA, o ne liberalai.

                          Kokia prasmė užjautinėti politinius oponentus? Ypač tuos, kurie patys fiziškai trukdė tam pačiam BLM protestui. LP šiaip apskritai smerkia policijos savivalę ir smurtą.

                          Comment


                            #53
                            Beje retai beisreiškiantys liberaliukai užplūdo temą, matyt pasidalino kažkur tarpusavyje ir sulėkė balsuoti.
                            Aš galiu sutikti, kad yra teorinė tikimybė, kad forumo apklausoje šita SJW juokdarių partija surinktų daugumą, na bet tikrai ne 47,46 proc

                            Comment


                              #54
                              Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

                              Kuo identiteto politika akcentuojama pasmerkiant smurtą JAV prieš juodaodžius? Identity politics meistrai yra LLRA, o ne liberalai.

                              Kokia prasmė užjautinėti politinius oponentus? Ypač tuos, kurie patys fiziškai trukdė tam pačiam BLM protestui. LP šiaip apskritai smerkia policijos savivalę ir smurtą.
                              Čia maždaug aš šiaip prieš policijos savivalę ir smurtą, nebent jeigu negrą daužo - tegu. Bet kažkaip ne taip gerai skamba, ane?

                              Comment


                                #55
                                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                Beje retai beisreiškiantys liberaliukai užplūdo temą, matyt pasidalino kažkur tarpusavyje ir sulėkė balsuoti.
                                Aš galiu sutikti, kad yra teorinė tikimybė, kad forumo apklausoje šita SJW juokdarių partija surinktų daugumą, na bet tikrai ne 47,46 proc
                                Laisvės partija tai kaip suprantu "nu, kad užsenio būtų daugiau Lietuvoje, ar kaip minimum gryno Tallinno waibo pasiekiamu olandiškais dvirtakiais". Man tai visų pirma Marihuanos legalizavimo partija, nes tie SJW/BLM dalykai su Lietuva taip derinasi, kad vos Vilnių ir iš dalies Kauną liečia, o likusiai Lietuvai meh

                                Comment


                                  #56
                                  Aš negaliu patikėti kiek daug netolerantiškų žmonių yra tarp Laisvės partijos rinkėjų, nei vienas iš jų neoponuoja Robotui!!
                                  Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                    Tai tame ir visas žavumas, kad aklai kopijavo JAV atmatinius liberastus, kurie dėjosi prie visų protestų.
                                    Tai yra politiniai dalykai visai kiti, bet pats principas liberastiškas tas pats.
                                    90% ten ėjusiu buvo vaikai, 3% lietuviška antifos parodija, 1% Armonaitė.

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą

                                      Patvirtintų, kad forumo apklausoje pirmaujanti partija laikosi ant nesubrendusių, naivių, istoriškai ir politiškai neraštingų ir todėl lengvai manipuliuojamų žmonių paramos.
                                      Prašom konkretizuoti, užuot įžeidinėjus jaunus rinkėjus ir kompromitavus jų balsavimo teisę.

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                                        90% ten ėjusiu buvo vaikai, 3% lietuviška antifos parodija, 1% Armonaitė.
                                        Aš kažkaip tuos vaikus suprantu, net pats tokiu buvau. Nieko, kadangi domisi pasaulio reikalais, tai susivoks kontekstą ir kas yra kas

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                          Aš kažkaip tuos vaikus suprantu, net pats tokiu buvau. Nieko, kadangi domisi pasaulio reikalais, tai susivoks kontekstą ir kas yra kas
                                          90% iš tų vaikų turbūt ne tiek domisi pasaulio reikalais, kiek aklai kopijuoja influnkerius tiktoke.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X