Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gitanas Nausėda, LR prezidentas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Miliūtė jau paviešino įrodymus?
    Tai čia Miliūtės klauskite, aš tik sakau, kad su tuo savanoriu mažai kam sekasi.

    Comment


      Kad Nausėdos ir Tapino santykiai nėra patys geriausi tai yra žinoma. Ir aš dažniau būnu Tapino pusėje nei Nausėdos. Tačiau šiuo atveju prezidentas gali rinktis ką jis nori pakomentuoti ir ko ne, nes jis yra prezidentas, auščiausias šalies pareigūnas. Šiuo atveju pasakė, kad didžiuojasi savo tauta, tai dėl to viskas ok

      Comment


        Viskas ok tik su viena esmine pastaba, kad nereikėjo teigti kad suteikė visokeriopą paramą, nes nebuvo net FB žinutės laiku, ne tada kai jau tapo aišku kad viskas bus sėkmingai surinkta. Nešnekant apie bent 1 sakinį gyvai.
        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

        Comment


          Šiame forume turbūt nėra moderatorių.
          Diskusija apie Bruverį, Tapimą ir Miliūtę turėtų būti perkelta į Žiniasklaidos temą.

          Comment


            Nebūtinai, čia labai daug kas būtent apie žiniasklaidos santykius su prezidentūra.

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą

              O ką neteisingai sakė? Kai Merkel pasikalbėjo, tada srautas ir dingo.
              Su Lukašenka jau seniai bet kokius diplomatinius santykius nutraukti reikėjo ir uždaryti sieną. O srautas niekur nedingo, kasdien vis dar yra atstumiami migrantai, tik dabar visas medijų dėmesys Ukrainai.

              Comment


                Nausėda toliau PR'inasi savo twitteryje:



                Paskaičius lenkų komentarus panašu, kad Dūda turi ne pačią geriausią reputaciją Lenkijoje. Apskritai, karas Ukrainoje pasidarė šansu kiekvienam dundukui save pasireklamuot
                Paskutinis taisė Čikupakas; 2022.07.28, 05:07.

                Comment


                  Asmeniniai santykiai yra labai svarbu tarp valstybių. Ypač Lietuvai su tokia Lenkija.
                  Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                  Comment


                    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                    Asmeniniai santykiai yra labai svarbu tarp valstybių. Ypač Lietuvai su tokia Lenkija.
                    To niekas neneigia

                    Comment


                      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą

                      To niekas neneigia
                      Tai kaip sugebėjai teigiamą dalyką išverst į neigiamą? Tik dėl to, kad kaip ir beveik kiekvienas politikas pasaulyje, piarinasi savo veiksmais?

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą

                        Tai kaip sugebėjai teigiamą dalyką išverst į neigiamą? Tik dėl to, kad kaip ir beveik kiekvienas politikas pasaulyje, piarinasi savo veiksmais?
                        Nereikia į viską žiūrėti tik juoda arba balta. Teigiamas dalykas, kad gerinasi santykius. Kitas dalykas yra tai, kad reikia suprasti jog čia yra reklama.

                        Tarkim koks nors Borisas Johnsonas taip naudojosi Ukrainos karu savo reklamai, bet buvo priverstas atsistatydinti dėl kitų skandalų.
                        Paskutinis taisė Čikupakas; 2022.07.28, 10:16.

                        Comment


                          Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                          Nereikia į viską žiūrėti tik juoda arba balta. Teigiamas dalykas, kad gerinasi santykius. Kitas dalykas yra tai, kad reikia suprasti jog čia yra reklama.
                          Tai aš ir pašiepiau tavo užstūmimą, kad prezidentas reklamuojasi, kai reklamuojasi absoliuti dauguma pasaulio politikų.
                          Čia net neminint tos reklamos tikslinės naudos - skatinti Lietuvos ir Lenkijos draugystės sentimentą tarp šią reklamą pamačiusių žmonių, kas ir yra vos ne visa esmė. Būtų netgi kvaila ir anti naudinga to nereklamuoti.

                          Comment


                            Parašė Gator Rodyti pranešimą

                            Tai aš ir pašiepiau tavo užstūmimą, kad prezidentas reklamuojasi, kai reklamuojasi absoliuti dauguma pasaulio politikų.
                            Čia net neminint tos reklamos tikslinės naudos - skatinti Lietuvos ir Lenkijos draugystės sentimentą tarp šią reklamą pamačiusių žmonių, kas ir yra vos ne visa esmė. Būtų netgi kvaila ir anti naudinga to nereklamuoti.
                            Aš "nestumiu" ant prezidento dėl to, kad jis reklamuojasi. Aš tiesiog pasidalinau jo postu twitteryje ir dar pridėjau šiek tiek konteksto.
                            Paskutinis taisė Čikupakas; 2022.07.28, 11:59.

                            Comment


                              Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                              Aš "nestumiu" ant prezidento dėl to, kad jis reklamuojasi. Aš tiesiog pasidalinau jo postu twitteryje ir dar pridėjau šiek tiek konteksto.
                              "toliau PR'inasi savo twitteryje" - visiems suprantama, kad šita frazė yra neigiama ir reiškia tavo nemėgimą, kad piarinasi

                              Comment


                                Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                Asmeniniai santykiai yra labai svarbu tarp valstybių. Ypač Lietuvai su tokia Lenkija.
                                TAIP.. su Lenkija reikia draugaut visais imanomais BUDAIS.. galvojat vokieciai mus gins? NE nebent lenkai.
                                "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                - George W. Bush President of the USA

                                Comment


                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                  "toliau PR'inasi savo twitteryje" - visiems suprantama, kad šita frazė yra neigiama ir reiškia tavo nemėgimą, kad piarinasi
                                  Na, nereikia kalbėti visų vardu. Kad PR'inasi tai nėra nei gerai, nei blogai. Reklama yra tiesiog įrankis gauti daugiau rinkėjų balsų. Man tik šiek tiek neramu dėl lietuvių lengvabūdiškumo

                                  Comment


                                    Buvusi valstiečių viceministrė bus naująja LRP patarėja švietimo klausimais

                                    https://www.15min.lt/m/id/aktualu/li...ene-56-1952340

                                    Džiaugiuosi už Nausėdą, matosi kad žmogus pagaliau surado kur ieškoti bendraminčių būrio (tiksliau sakant - kurioje partijoje)

                                    Comment


                                      Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                                      Buvusi valstiečių viceministrė bus naująja LRP patarėja švietimo klausimais
                                      Maniau, kad Nendrė Černiauskienė, aukšto rango valdininkė ir iškili visuomenininkė, kuri dabar, anot "Respublikos", slapstosi nuo teisėsaugos.

                                      Comment


                                        Va tai tau, visi TS, LP ir pan.(aš tame tarpe) gaus lipti per save ir balsuoti už Gitaną.

                                        Stiprėja Vėgėlės pozicijos Pirmoje prezidentinių reitingų lentelėje ir toliau laikosi dabartinis šalies vadovas G. Nausėda. Rugsėjo mėnesio apklausoje už G. Nausėdą balsuotų 16,8 procento apklaustųjų, spalio apklausoje šis rezultatas siekia 15,4 procento. Advokatas I. Vėgėlė nuo praėjusio mėnesio tik dar labiau sustiprino savo pozicijas antroje lentelės vietoje. Štai rugsėjį už jį balsavę būtų 8,9 procento apklaustųjų, spalį – 12,1 procento. Tai paklaidos ribas peržengiantis pokytis.

                                        Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=91722893

                                        Comment


                                          Parašė Galys Rodyti pranešimą
                                          Va tai tau, visi TS, LP ir pan.(aš tame tarpe) gaus lipti per save ir balsuoti už Gitaną.
                                          Kuom Nausėda geresnis už Vėgėlę?
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X