Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

XII Seimas ir XVII Vyriausybė (po 2016 rinkimų)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Verslo organizacijos: delsimas įvesti „Sodros“ lubas atgraso investuotojus

    http://www.lrt.lt/naujienos/ekonomik..._investuotojus
    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
    [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

    Comment


      Milicininkai ir kolūkiečiai valdo Lietuva. Man asmeniškai baisu.

      Comment


        Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
        Milicininkai ir kolūkiečiai valdo Lietuva. Man asmeniškai baisu.
        O kas valdo JK, Prancūziją ar JAV po paskutinių rinkimų ir referendumų? Ne tokie pat populistai? Nereikia savęs be reikalo gasdinti. Kad blogai ir baisu sutinku, bet nebaisiau nei kitose demokratiškose šalyse.
        Flickr

        Comment


          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

          O kas valdo JK, Prancūziją ar JAV po paskutinių rinkimų ir referendumų? Ne tokie pat populistai? Nereikia savęs be reikalo gasdinti. Kad blogai ir baisu sutinku, bet nebaisiau nei kitose demokratiškose šalyse.
          Nereikia gąsdinti, bet reikia pripažinti kad šiame sulėtintame filme stebime europinės civilizacijos griūtį.

          Comment


            Parašė J.U. Rodyti pranešimą

            Nereikia gąsdinti, bet reikia pripažinti kad šiame sulėtintame filme stebime europinės civilizacijos griūtį.
            Jeigu nebesusilauki palikuonių ir juos pakeiti svetimšaliais.

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą

              O kas valdo JK, Prancūziją ar JAV po paskutinių rinkimų ir referendumų? Ne tokie pat populistai? Nereikia savęs be reikalo gasdinti. Kad blogai ir baisu sutinku, bet nebaisiau nei kitose demokratiškose šalyse.
              JK valdo santykinai racionalūs dešinieji, kurie apart politinės sumaišties gana stabiliai vairuoja šalies ekonomimą.

              Prancūzijoje išrinktas labiausiai pro-business, centristinių pažiūrų prezidentas per paskutinius kelis dešimtmečius.
              If a lion could speak, we could not understand him.

              Comment


                Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                Milicininkai ir kolūkiečiai valdo Lietuva. Man asmeniškai baisu.
                Tai, kad po muzikantų, laborantų ir valstybininkų valdymų nelabai buvo ką rinkti. Nes be jų bebuvo likę Zuokas, frontas arba lenkai...

                Comment


                  Parašė andyour Rodyti pranešimą

                  Jeigu nebesusilauki palikuonių ir juos pakeiti svetimšaliais.
                  Prie ko čia palikuonys? Čia diagnozė kita, kirmėlės smegenyse.

                  Comment


                    Parašė lietus Rodyti pranešimą

                    Tai, kad po muzikantų, laborantų ir valstybininkų valdymų nelabai buvo ką rinkti. Nes be jų bebuvo likę Zuokas, frontas arba lenkai...
                    Drąsos kelią užmiršot. Lietuvos liaudies partija, centro partija ir t.t., labai platus pasirinkimas.

                    Comment


                      Parašė Sula Rodyti pranešimą

                      Drąsos kelią užmiršot. Lietuvos liaudies partija, centro partija ir t.t., labai platus pasirinkimas.
                      Tamsta manote, kad Drąsos kelias būtų geresnis pasirinkimas už valstiečius ir policininkus?

                      Comment


                        Parašė lietus Rodyti pranešimą

                        Tamsta manote, kad Drąsos kelias būtų geresnis pasirinkimas už valstiečius ir policininkus?
                        Manau Sula pajuokavo ir nesupratai jo sarkazmo.
                        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                        [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                        Comment


                          Parašė lietus Rodyti pranešimą

                          Tamsta manote, kad Drąsos kelias būtų geresnis pasirinkimas už valstiečius ir policininkus?
                          Nemanau. Kiti mano, bet silpnai balsuoja.
                          O pvz.: mano pažįstami balsavo "už Skvernelį" ir galvojo, kad jis kitoje partijoje nei Karbauskis

                          Comment


                            Skvernelis - tai diagnoze, o ne pavarde

                            Comment


                              Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                              Manau Sula pajuokavo ir nesupratai jo sarkazmo.
                              Aš tiesiog norėjau pasakyti, kad iš tų kas liko valstiečiai ir policininkai manau buvo geriausias variantas, todėl ir nevardijau visų kitų.

                              Comment


                                „Maištininkai“ paliko socialdemokratų gretas, G. Paluckas kalba apie naują erą
                                http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktua...tm_medium=Copy

                                LSDP paliko savo noru Juozas Bernatonis, Algirdas Butkevičius, Gediminas Kirkilas, Andrius Palionis, Rimantas Sinkevičius, Artūras Skardžius, Rimantė Šalaševičiūtė, Irena Šiaulienė. Antanas Vinkus buvo pašalintas.

                                Comment


                                  čia kaip Žalias tiltas apsivalęs nuo balvonų. Net nesitiki. Aš iš tikro su jais socdemus ir siejau.
                                  Русский военный корабль, иди нахуй!

                                  Comment


                                    Išmėžė Gal kažkiek stabilizuos savo padėtį
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      Rimtai? O aš matau tik tatos patriarcho rankas naikinant socdemus ir einant Lietuvai prie vienos partijos diktatūros. Liberalus irgi jau gaidina.

                                      Comment


                                        Tai Liandzbergis ir socdemus sugriovė? Tikslau - atskėlė labiausiai oportunistinį sparną, neturinti jokio ryšio su socialine lygybe, greičiau - atvirkščiai.

                                        Comment


                                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                          Rimtai? O aš matau tik tatos patriarcho rankas naikinant socdemus ir einant Lietuvai prie vienos partijos diktatūros. Liberalus irgi jau gaidina.
                                          Socdemu Lietuvoje niekada ir nebuvo. Buvo komunistų gauja.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X