Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Koronavirusas (COVID-19)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Na šiaip tai vienu metu parduotuvių apsauga privalėjo tikrinti ar kaukės yra teisingai uždėtos ir neįleisti žmonių kurie nėra jų užsidėję. Tas veikė tik tą trumpą laikotarpį kai parduotuvė buvo galima nubausti už tvarkos neužtikrinimą. Kadangi dabar už tokias patikras atsakinga policija, ji tikrinai taip pat efektyviai kaip ir stovinčius ant šaligatvio automobilius.

    Ar kaukės atitinka reglamentą tai būna ant kaukių pačių parašyta. Dabar juk galima tik su medicininėm ir respiratoriais vaikščioti, tai tikrinti kaip ir turim.
    teoriškai ir dabar apsauga privalo neįleisti neteisingą kaukę užsidėjusį (arba neteisingai užsidėjusį) klientą. kai kur tikrai griežtai tikrina, bet nemažoje dalyje prekybcentrių tikrai jaučiamas atsipalaidavimas.

    Kas liečia atstumus, tai jie, atrodo, išvis privalomi tik ten, kur įleidžiama be GP.
    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
    Marsrutai.lt tinklaraštis!
    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

    Comment


      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą

      teoriškai ir dabar apsauga privalo neįleisti neteisingą kaukę užsidėjusį (arba neteisingai užsidėjusį) klientą. kai kur tikrai griežtai tikrina, bet nemažoje dalyje prekybcentrių tikrai jaučiamas atsipalaidavimas.
      Turi, bet jeigu įleidžia neprisiima jokios atsakomybės. Kiek man tenka eiti tai dažnai net nežiūri į tave, pats nusiskanuoji GP ir jeigu melodija tinkama tai ir nueini, o tikrintojas atsisėdęs kažką telefone veikia.

      Comment


        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
        Definition of anti-vaxxer
        : a person who opposes the use of vaccines or regulations mandating vaccination
        Žinau kad turėjai iš puslapių eiti pirmyn atgal kelis kartus kol rastum tau tinkantį apibrėžimą/.

        O įdomu- ar žmogus kuris prieštarauja covid vakcina neskiepytųjų sušaudymui yra antivakseris?
        O toks kuris noriai pasiskiepijo ir dėl to nesigaili, bet neusutinka su gpasu? Ar gali noriai pasiskiepijęs būt ANTI-vakseris? Kokia logiką?

        Comment


          Parašė bimbam Rodyti pranešimą
          Žinau kad turėjai iš puslapių eiti pirmyn atgal kelis kartus kol rastum tau tinkantį apibrėžimą/.

          O įdomu- ar žmogus kuris prieštarauja covid vakcina neskiepytųjų sušaudymui yra antivakseris?
          O toks kuris noriai pasiskiepijo ir dėl to nesigaili, bet neusutinka su gpasu? Ar gali noriai pasiskiepijęs būt ANTI-vakseris? Kokia logiką?
          Yra gi visokių oksimoronų pasaulyje. Yra ir pasiskiepijusių, bet kovojančių prieš GP. Yra nesiskiepijančių (ir nepersirgusių) antivakserių, bet jie už GP.
          If a lion could speak, we could not understand him.

          Comment


            Parašė bimbam Rodyti pranešimą
            Ar gali noriai pasiskiepijęs būt ANTI-vakseris?
            Žinau net ne vieną tokį. O kame čia gamtos stebuklas?

            Comment


              Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

              Juokinga, kai antivakseris susigalvoja savo antivakserio apibrėžimą, ir iš karto demonstratyviai jį paneigia, sakydamas - va, štai, aš nesu antivakseris.
              kalbantis veikėjas.

              Ne aš sugalvojau, o toks apibrėžimas yra. Bent jau buvo iki covid, kur dabar tokie kaip tu bando perfrazuoti.

              Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
              Manau kad tokių, kurie "netiki" vakcinomis, t.y. mano kad toks dalykas kaip skiepai neegzistuoja, yra nykstamai maža dalis, net ir tarp antivakserių.
              "netiki vakcinomis" tai ne vakcinų egzistavimu netiki, o netiki jų nauda ir panašia. Dar sugebėt reikia sugalvot, kad čia netikėjimas egzistavimu galėjo būt minimas... KAip įvardinai - loginė gimnastika tavo aukščiausiu lygiu pasirodo.

              Taip, antivakserių yra nykstamai mažai, dosniai sakant max 5 proc.

              Jau minėjau, kad jei atsirastų ebolos mirtingumo liga ir jai būtų skiepai, pasiskiepytrų savanoriškai minimum 95 proc žmonių.

              Pagal tavo ir kitų idiotišką logiką - "antivakseriai" skiepijasi būtų...



              Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
              Visa tai paaiškėja renkant informaciją feisbuko grupėse "Skiepams - NE", ir žiūrint jutūbe filmukus kurie vadinasi "slapta informacija apie skiepus", kur visą tiesą atskleidžia pusamžis rusiškai kalbantis veikėjas.
              Tu rimtai vis dar galvoji, kad pasiskiepijusių užsikrėtimas ir pasiskiepijusių platinimas dideliu mastu yra konspiracijos teorija?

              Nieko keisto, kad su tokiom žiniom, kalbi nesamones


              Comment


                Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                iš serijos aš ne homofobas, aš tiesiog nemėgst gėjų.
                Tai būtų:
                aš nesu antivakseris, aš tik nemėgstu vakcinų.

                To nesakiau.

                Aš už (savanoriškas) vakcinas.
                Prieš su teisėmis prasilenkiančius ribojimus.

                Paskutinis taisė Gator; 2022.01.05, 15:46.

                Comment


                  Parašė Sula Rodyti pranešimą

                  Puse jūsų sakinio neįmanoma apibūdinti šios problemos kompleksinių sprendimų. (pvz. pagrindinė vieta, kur užsikrečiama, yra namuose)

                  Menamas klaidinimasis čia įtakoja tuos, kurie linkę į tai. Memukai, klipukai ir FB postukai nelabai padeda mąstymui, greičiau atvirkščiai.
                  Tai, kad sprendimo apibūdinti negalima, nereiškia, kad tada būtina taikyti viską iš eilės.

                  Ne menamas klaidinimas, o dokumentuotas klaidinimas.
                  Gal tau įdėti filmuotą medžiagą, kur CDC vadovė, Anthony Faucci ir Briben visi konkrečiai sako, kad jei pasiskiepysi tai ir neužsikrėsi, ir neplatinsi?

                  Žinoma tu gali sakyti, kad mokslininkai ir vakcinų kūrėjai suklydo ir nežinojo, kad tokios garantuotos apsaugos nuo susirgimo ir užkrėtimo nebus. Jei pavyks save tuo įtikinti.
                  Kitiem žmonėm aišku, kad buvo meluojama "dėl bendro gėrio", kad daugiau skiepytųsi.
                  Paskutinis taisė Gator; 2022.01.05, 15:40.

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą

                    Tu rimtai vis dar galvoji, kad pasiskiepijusių užsikrėtimas ir pasiskiepijusių platinimas dideliu mastu yra konspiracijos teorija?

                    Nieko keisto, kad su tokiom žiniom, kalbi nesamones

                    Čia iš vienas iš antivakserių perliukų - "pasiskiepiję žmonės lygiai taip pat gali užsikrėsti ir platinti virusą."

                    Na taip. Panašiai kaip pirkdamas teleloto bilietą gali tiek laimėti aukso puodą, tiek nieko nelaimėti.
                    If a lion could speak, we could not understand him.

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą

                      Tai būtų:
                      aš nesu antivakseris, aš tik nemėgstu vakcinų.

                      To nesakau.
                      Gerai, kad nesakai, būtų neteisybė.

                      Nes esi antivakseris.
                      If a lion could speak, we could not understand him.

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                        Gal tau įdėti filmuotą medžiagą, kur CDC vadovė, Anthony Faucci ir Briben visi konkrečiai sako, kad jei pasiskiepysi tai ir neužsikrėsi, ir neplatinsi?
                        Geriausia būtų, jei šia tema daugiau nieko nedėtumėt ir nerašytumėt. Nes labai jau mėgstate žodžių šiukšlynėlį sukelti pastoviai aiškindamasis ką kas suprato, o kas ko nesuprato ir pan.

                        Comment


                          Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                          Čia iš vienas iš antivakserių perliukų - "pasiskiepiję žmonės lygiai taip pat gali užsikrėsti ir platinti virusą."

                          Na taip. Panašiai kaip pirkdamas teleloto bilietą gali tiek laimėti aukso puodą, tiek nieko nelaimėti.
                          Nesakiau lygiai taip pat.
                          Sakiau, kad dideliu mastu.
                          Buvo straipsnis, kad 40 proc mažiesne tikimybe tik siepyti platina. Straipsnis sistemnėje žiniasklaidoje, ne tavo minimoj konspiracijos grupėj su rusais.
                          Ir čia buvo iki omicron, kuris dar mažiau atsparus skiepams.

                          Danijoj, Vokietijoj ir tt dabar prie omicron tiek skiepytų, tiek neskiepytų panašiais procentais serga.

                          Taip, kad čia faktas, o ne konspiracija.
                          Paskutinis taisė Gator; 2022.01.05, 16:07.

                          Comment


                            Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                            Geriausia būtų, jei šia tema daugiau nieko nedėtumėt ir nerašytumėt. Nes labai jau mėgstate žodžių šiukšlynėlį sukelti pastoviai aiškindamasis ką kas suprato, o kas ko nesuprato ir pan.
                            Apie jokį nesupratimą neina kalba - CDC vadovė, Fauci ir Biden visi sakė, kad jei pasiskiepysi, tai neužsikrėsi ir nepaltinsi.
                            Konkretūs video įrodymai yra, o ne joks šiukšlynėlis.

                            Comment


                              Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                              Gerai, kad nesakai, būtų neteisybė.

                              Nes esi antivakseris.
                              Jei pagal tavo apibrėžimą žmogus, kuris yra už vakcinas, gali būti antivakseris, tada taip.

                              Pagal normalių žmonių apibrėžimą - ne.

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                Tai būtų:
                                aš nesu antivakseris, aš tik nemėgstu vakcinų.

                                To nesakiau.

                                Aš už (savanoriškas) vakcinas.
                                Prieš su teisėmis prasilenkiančius ribojimus.
                                Sakei, ne tiesiogine citata, bet 20+ puslapių diskutuodamas prieš vakcinų naudojimą.
                                Vadinasi tu esi už priverstinį vakcinavimą, nes tai neprasilenkia su teisėmis.

                                Comment


                                  Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                  Sakei, ne tiesiogine citata, bet 20+ puslapių diskutuodamas prieš vakcinų naudojimą.
                                  Vadinasi tu esi už priverstinį vakcinavimą, nes tai neprasilenkia su teisėmis.
                                  Gal aš tikrai nemoku minčių reikšti

                                  Nes 20 + puslapių aš pasisakiau:

                                  už savanorišką vakcinų naudojimą
                                  prieš visus priverstinės vakcinacijos pasiūlymus
                                  prieš visuomenės skaldymą skatinančius ribojimus, prieš teisių pavertimą galimybėmis
                                  prieš "nieko nekvestionuok ką valdžia daro" ideologiją.

                                  Comment


                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                    Gal aš tikrai nemoku minčių reikšti

                                    Nes 20 + puslapių aš pasisakiau:

                                    už savanorišką vakcinų naudojimą
                                    prieš visus priverstinės vakcinacijos pasiūlymus
                                    prieš visuomenės skaldymą skatinančius ribojimus, prieš teisių pavertimą galimybėmis
                                    prieš "nieko nekvestionuok ką valdžia daro" ideologiją.
                                    tai tada savanoriškai atsisakę vakcinos, turėtų padengti ir gydymo išlaidas susirgus Covidu, bei savanoriškai užleisti gydymo lovas ir deguonies aparatus, jei tarkim jų trūktų pasiskiepijusiems. Kodėl pilietis, apsidraudęs privalomuoju sveikatos draudimu ir pasiskiepijęs nuo viruso, negali gauti kokybiškų paslaugų iš ligoninių, nes savanoriškai atsisakę vakcinacijos nesigydo namie, o važiuoja į ligonines ir išbalansuoja visą sveikatos sistemą. Pasiskiepijusių ir nepasiskiepijusių santykis ligonines puikiai parodo, kad skiepai pakankmai veiksmingi.

                                    Comment


                                      Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                      Danijoj, Vokietijoj ir tt dabar prie omicron tiek skiepytų, tiek neskiepytų panašiais procentais serga.

                                      Taip, kad čia faktas, o ne konspiracija.
                                      Tai gali būti, nesiginčiju. Tikėtina, kad iš užsikėtusiųjų omicron 50% pasiskiepijusių, 50% antivakserių.


                                      P.S. nes paskiepyta 90% suagusiųjų.
                                      If a lion could speak, we could not understand him.

                                      Comment


                                        Parašė andriz Rodyti pranešimą
                                        tai tada savanoriškai atsisakę vakcinos, turėtų padengti ir gydymo išlaidas susirgus Covidu, bei savanoriškai užleisti gydymo lovas ir deguonies aparatus, jei tarkim jų trūktų pasiskiepijusiems. Kodėl pilietis, apsidraudęs privalomuoju sveikatos draudimu ir pasiskiepijęs nuo viruso, negali gauti kokybiškų paslaugų iš ligoninių, nes savanoriškai atsisakę vakcinacijos nesigydo namie, o važiuoja į ligonines ir išbalansuoja visą sveikatos sistemą. Pasiskiepijusių ir nepasiskiepijusių santykis ligonines puikiai parodo, kad skiepai pakankmai veiksmingi.
                                        Pratęsdamas siūlyčiau ligoninių, gydytojų resursus skirti proporcingai paskiepytų/neskiepytų santykiui, panaikinti prioritetą neskiepytiems glušams, kai uždaro ištisus skyrius kad tokius suguldyti. Tegul jie miršta oriai namuose neskambindami 112.

                                        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                        Comment


                                          Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                          Gal aš tikrai nemoku minčių reikšti

                                          Nes 20 + puslapių aš pasisakiau:

                                          už savanorišką vakcinų naudojimą
                                          prieš visus priverstinės vakcinacijos pasiūlymus
                                          prieš visuomenės skaldymą skatinančius ribojimus, prieš teisių pavertimą galimybėmis
                                          prieš "nieko nekvestionuok ką valdžia daro" ideologiją.
                                          Ne, čia vyksta mentalinė gimnastika ir eilinis forumų stiliaus selektyvus prisiknisinėjimas, nes kažkodėl teisuolių linkusių į autoritarizmą koncentracija šitam forume didesnė nei visuomenėje kartais.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X