Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Koronavirusas (COVID-19)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nuostabu, iš Eidvio įdėto grafiko akivaizdu, kad Lietuvoje paskiepijus viso labo +4% gyventojų, susirgimų skaičius sumažės 14 kartų
    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

    Comment


      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
      Kaip suprantu neteisinga buvo tai, kad pasakiau, jog 'kuo šalis daugiau vakcinuojasi - tuo mažiau problemų su covidu turi''. Ir man net smagu girdėti, kad antivakseris tai bando nuneigti sakydamas, kad 'pažūrėk į falktus'. Jei nepyksi, pažiūrėsim į tikrus faktus, o ne facebooko underground Flat Earth grupės 'faktus'.
      Tavęs sklerozė nekankina?
      Tavo teiginys buvo, kad Ispanija, UK, Airija neįsileidžia neskiepytų.
      Aš sakiau, kad įleidžia.
      Va, aiškiai parašyta apie kokius tavo faktų nepatikrinimus kalbėjom:



      Kaip čia sugalvojai, kad apie kažką kitą kalbu, sunku net suvokti...

      Ai, dar įdomu kodėl aš antivakseris būtų išgirsti.
      Nors dabar supratau, kadangi tu pats sugalvojai, kad aš kažką teigiu, tai taip, pagal tai gal ir būčiau antivakseris.
      Bėda, kad ne aš taip teigiau, o tu tiesiog iš lempos sugalvojai, kad aš taip teigiu


      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
      koks šiuo metu antivakserių pagrindinis argumentas norint įrodyti, kad vakcinos yra blogis? Turiu omeny ne kokius nors suvaržymus, bet kodėl pasak antivakcerių vakcinos yra blogai?
      Klausk jų. Tų kokių 3 proc populiacijos
      Paskutinis taisė Gator; 2021.11.11, 20:44.

      Comment


        Parašė Sula Rodyti pranešimą

        Vakcinacija yra pamatinių (gal tiksliau - gamtinių) žmogaus teisių pažeidimas.
        Šimtus milijonų metų gamtoje niekas nieko neskiepyjo. Neskiepys vėl niekada, kai po termobraduolinio karo slėpsimės urvuose su akmeniniais kirviais.
        Savanoriškas vakcinacija joks pažeidimas, ant tiek užsivedęs paironizuot, kad net nesamones kalbėt pradedi

        Pažeidimas būtų priverstinė vakcinacija.

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          Tavo teiginys buvo, kad Ispanija, UK, Airija neįsileidžia neskiepytų.
          Aš sakiau, kad įleidžia.
          Tai viskas O.K. po to aš sakiau, kad:
          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

          Kaip suprantu moralas būtų tas, kad reikia pasekti sėkmingiausiai su covidu kovojančių šalių pavyzdžiu ir paskiepyti kuo didesnę visuomenės dalį?
          Ir štai tu nustebinai:
          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          Ai, dar įdomu kodėl aš antivakseris būtų išgirsti.
          Man šitas irgi labiausiai įdomu būtų išgirsti? Ar tu neva ne antivakseris? T.y. supranti, kad:
          1 vakcinos veikia
          2 vakcinos mažina žmonių mirtis
          3. vakcinos leidžia mums išvengti karantinų ir sugrįžti į normalų gyvenimą?

          Comment


            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
            Man šitas irgi labiausiai įdomu būtų išgirsti? Ar tu neva ne antivakseris? T.y. supranti, kad:
            1 vakcinos veikia
            2 vakcinos mažina žmonių mirtis
            3. vakcinos leidžia mums išvengti karantinų ir sugrįžti į normalų gyvenimą?
            Turbūt ir aš pagal tavo klasifikavimą esu "antivakseris". Su 1 ir 2 sutinku, o su trečiu ne, nes vakcinos nereguliuoja mūsų teisių. Gali nustebinti, bet jos tik apsaugo nuo ligų. Riboti teises yra valdžios darbas.

            Žmogus kuris savanoriškai, pagal rekomendacijas skiepijasi nuo erkinio encefalito (aš) jokiu būdu negali būti "antivakseris"
            Antivakseris, tai žmogus kuris yra vienareikšmiškai nusistatęs prieš skiepijimąsi bet kokia vakcina.

            Comment


              Pvz. pagal vokišką supratimą, seniai sedėtume karantine, bet mes ne Vokietija.

              Susidaręs įspūdis, kad Lietuva ir kitos Rytinės Europos šalys tiesiog mažiau palaiko karantiną, esant didesniam atvejų ir hospitalizacijų skaičiui. Rusijoje situacija tikriausiai dar blogesnė, ten gyvenimas turbūt verda toliau po nedarbo savaitės.

              Comment


                Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                Tai viskas O.K. po to aš sakiau, kad:

                Kaip suprantu moralas būtų tas, kad reikia pasekti sėkmingiausiai su covidu kovojančių šalių pavyzdžiu ir paskiepyti kuo didesnę visuomenės dalį?
                O aš į tai atsakiau:

                [Gal ir toks, tik, kad jis niekaip nesusijęs su tuo, kad pasakei visiškai neteisingą faktą. Tai moralas būtų - prieš kažką teigiant gerai būtų pasitikrinti bent tokius ypač lengvai patikrinamus dalykus.

                Kitaip sakant:

                Aš pasakiau, kad tu klaidingai faktams teigei, kad Airija, Ispanija, UK neįleidžia neskiepytų.

                O tu kažkaip tą išvertei, kad aš neva sakiau kažką apie tai, kad sekti ar nesekti reikia kažkokiu pavyzdžiu. Nieko apie jokius sekimus pavyzdzžiu nė žodeliu nebuvau užsiminęs ir nieko apie tai nesakiau. Tai kokiu būdu tu tą frazę įdėjai man į burną yra mistika


                Parašė Eidvis Rodyti pranešimą


                Ir štai tu nustebinai:


                Man šitas irgi labiausiai įdomu būtų išgirsti? Ar tu neva ne antivakseris? T.y. supranti, kad:
                1 vakcinos veikia
                2 vakcinos mažina žmonių mirtis
                3. vakcinos leidžia mums išvengti karantinų ir sugrįžti į normalų gyvenimą?
                1. Faktas.
                2. Faktas.
                3, Greičiausiai faktas (teoriškai buvo valstybių, kurios ir be vakcinų gyveno praktiškai įprastai, bet jo, su vakcinomis faktas, kad daug lengviau)
                Paskutinis taisė Gator; 2021.11.11, 21:48.

                Comment


                  Parašė bimbam Rodyti pranešimą
                  Su 1 ir 2 sutinku, o su trečiu ne, nes vakcinos nereguliuoja mūsų teisių. Gali nustebinti, bet jos tik apsaugo nuo ligų. Riboti teises yra valdžios darbas.
                  Suprantama, kad Seime ne vakcinos, o žmonės sėdi, nors pagal tam tikrus konspirologus tai Seimo net nėra, yra žydo masonai (kada pagaliau bus Elonas Muskas?).. Teisės ribojamos valdžios, bet tai nėra taip paprasta, nes valdžia turi laviruoti tarp meduolio ir bizūno politikos. Ir kai žmogus truputi gyvena kitoje realybėje, ten, kur skiepai trečią ragą užaugina - tai kaip jį motyvuoti priimti racionalų sprendimą? Beveik neįmanoma ir visgi yra galimybių - mokami testai yra viena iš jų.

                  Comment


                    Šablonus ardanti statistika:

                    Click image for larger version

Name:	image_2021-11-12_005919.png
Views:	375
Size:	492,6 kB
ID:	1927928

                    Comment


                      Bet rimtai, kodėl būtent tose šalyse? Kažkokia ypatingai stipri antivakseriškų idėjų sklaida vokiškoje erdvėje?

                      Tik nereikia vėl apie imigrantus - tarsi kitose sąrašo šalyse mažiau imigrantų (ypač Prancūzijoje, Švedijoje, Olandijoje, UK, Ispanijoje).
                      Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.11.12, 00:22.
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                        Bet rimtai, kodėl būtent tose šalyse? Kažkokia ypatingai stipri antivakseriškų idėjų sklaida vokiškoje erdvėje?

                        Tik nereikia vėl apie imigrantus - tarsi kitose sąrašo šalyse mažiau imigrantų (ypač Prancūzijoje, Švedijoje, Olandijoje, UK, Ispanijoje).
                        Pabandysiu paspėlioti

                        Gal šiose šalyse yra paplitusios idėjos apie nesiskiepijimą jaunesniems. Didesnė populiacija žmonių, kurie nenori skiepytis palyginti trumpo galiojimo ilgainiui platinimo neblokuojančios vakcina.

                        Dar yra tokių virusologų, kurie nesiskiepijo dar dėl to, kad masinė vakcinacija gali pagimdyti pavojingesnę vakcinas apeinančią mutaciją, nors užtikrintumo tam nėra, tik spėjimas, galimybė.

                        Viskas būtų gerai su tokiu mąstymu, jei ne jų pagrindinis virusologas, abejojantis ar Vokietijai pavyks šią žiemą praslysti be lockdown'ų vos ne kaip kokioj Latvijoje dabar. Jis norėtų, kad visi visi pasiskiepytų po 3 kartus, kad virusas nebūtų toks pavojingas med. sistemai.
                        Paskutinis taisė PoDV; 2021.11.12, 00:39.

                        Comment


                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                          Aš pasakiau, kad tu klaidingai faktams teigei, kad Airija, Ispanija, UK neįleidžia neskiepytų.
                          Įsileidžia, bet taiko nemažai papildomų ribojimų. Faktas, kad su skiepu paprasčiau keliauti.
                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                          Comment


                            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                            Bet rimtai, kodėl būtent tose šalyse? Kažkokia ypatingai stipri antivakseriškų idėjų sklaida vokiškoje erdvėje?

                            Tik nereikia vėl apie imigrantus - tarsi kitose sąrašo šalyse mažiau imigrantų (ypač Prancūzijoje, Švedijoje, Olandijoje, UK, Ispanijoje).
                            Turbūt visas kompleksas. Daug vokiečių itin gina savo privatumą (labai gerai matosi per Google street view), tame tarpe ir savo kūno privatumą.
                            Vokiečiai yra nemaži nacionalistai ir jie turi savo tautinę tradicinę mediciną - homeopatiją, jos metodais gydo ir covidą. Jie yra konservatyvūs ir konjaunuoliškos lenktynės "pavyti ir aplenkti Skandinaviją" yra ne jiems. Na ir aišku - jie kaip niekas kitas yra ant savo kailio patyrę, kur veda aklas ir nekritiškas paklusnumas valdžioje sėdintiems asmenims.
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              Parašė Tomas Rodyti pranešimą

                              Turbūt visas kompleksas. Daug vokiečių itin gina savo privatumą (labai gerai matosi per Google street view), tame tarpe ir savo kūno privatumą.
                              Vokiečiai yra nemaži nacionalistai ir jie turi savo tautinę tradicinę mediciną - homeopatiją, jos metodais gydo ir covidą. Jie yra konservatyvūs ir konjaunuoliškos lenktynės "pavyti ir aplenkti Skandinaviją" yra ne jiems. Na ir aišku - jie kaip niekas kitas yra ant savo kailio patyrę, kur veda aklas ir nekritiškas paklusnumas valdžioje sėdintiems asmenims.
                              rytų Vokietijoje mažesnis vakcinuotu procentas nei Lietuvoje, tiesiog rytų Vokietija yra rytų Europa.

                              Comment


                                Kad visa Vokietija yra centrinė Europa geriausiu atveju. Tiesa sakant, vokiečiai į "Vakarus" iki naujausių laikų žiūrėjo panašiai kaip dabar rusai. Tik per antrą pasaulinį jiems su bombom buvo įmušta liberali vakarietiška demokratija, kramtoma guma ir kokakola.
                                Paskutinis taisė Tomas; 2021.11.12, 09:50.
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                  Pažeidimas būtų priverstinė vakcinacija.
                                  Nebūtų.


                                  Parašė bimbam Rodyti pranešimą
                                  Turbūt ir aš pagal tavo klasifikavimą esu "antivakseris". Su 1 ir 2 sutinku, o su trečiu ne, nes vakcinos nereguliuoja mūsų teisių. Gali nustebinti, bet jos tik apsaugo nuo ligų. Riboti teises yra valdžios darbas.
                                  Turbūt nustebinsiu bet galimybė apsisaugoti nuo ligų reguliuoja valdžios darbus.

                                  Comment


                                    Austrijoje nuo rytojaus įvedamas griežtas karantinas. Nakties metu bus negalima visai išeiti iš namų, diena tik vykti į darbą, tik i kai kurias maisto parduotuves, bus galima individualiai sportuoti atvirame ore. Panašiai kaip buvo pernai. O dabar dėmesio įdomioji dalis: karantinas taikomas išimtinai nepasiskiepijusiems, tiems kas pasiskiepijo nebus jokių apribojimų

                                    Im Kampf gegen die vierte Corona-Welle gilt in Österreich von diesem Montag an ein Lockdown für Ungeimpfte. Das haben Bundeskanzler Alexander Schallenberg und die Regierungschefs der Länder beschlossen. Die Maßnahmen seien nötig zur "Verhinderung eines Zusammenbruchs der medizinischen Versorgung", heißt es in dem Beschluss.
                                    https://www.br.de/nachrichten/deutsc...gelten,Sof2Zlw

                                    Comment


                                      Visiškai teisingas požiūris. Sąmoningos visuomenės dalies gyvenimas neturi būti ribojamas dėl antivakserių užsispyrimo.

                                      Singapūras, beje, eina dar griežtesniu keliu - nuo gruodžio 8 d. nepasiskiepiję be pateisinamos priežasties asmenys už gydymą susirgus Covid turės susimokėti patys.
                                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                      Comment


                                        Comment


                                          Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą
                                          Austrijoje nuo rytojaus įvedamas griežtas karantinas.
                                          genocidas!
                                          -

                                          Comment

                                          Working...
                                          X