Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Koronavirusas (COVID-19)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tai Index manau jau susitaikė, kad vakcinos negaus. Aš irgi manau, kad jam be šansų šiais (o gal ir kitais) metais pasiskiepinti

    Comment


      Aš manau, kad jau ne už kalnų, kada mes susidursim su kita problema, kad sunku bus rasti tuos, kurie nori vakcinuotis. Visgi antivakcerių procentas yra ganėtinai didelis, bet dar didesnis procentas yra tų abejingų, kurie lyg ir skiepytųsi, lyg ir ne. Būtent dėl to griežtas karantinas ir 'zero covid' politika šiuo metu būtų pats kvailiausias sumanymas, apie ką aš jau prieš kelias savaites kalbėjau, nes tie abejingieji tiesiog nebematytų priežasties skiepytis, kada užsikrėsti virusu ar taip ar taip būtų maža tikimybė. Tai gerai matosi iš JAV duomenų, kada jau trečia savaitė iš eilės mažėja vakcinacijos tempai ir regis JAV nepavyks pasiekti to, ką pasiekė Izraelis, kur virusas jau galima sakyti išnyko iki tokio lygio, jog galima 100% gyventi normalų gyvenimą. Vilnius šią savaitę vakcinas pasiūlė visiems 55+ ir ne kokias AZ, o Pfizerio, regis tas vakcinas turėjo iššluoti per dieną, bet dar ir dabar yra 3000 laisvų vietų registracijai.

      Comment


        Parašė neamos Rodyti pranešimą

        Ar tikrai nedaro? Putojausi, kad pažįstami 30-mečiai kompiuterių maigytojai feisbuke jau deda skiepijimosi nuotraukas (taip spėjau kad įmonė Vilniuje suorganizavo), o giminaitis vairuotojas iš VVT dar nepakviestas..
        Na, o kodėl tas giminaitis ir jo bendradarbiai nereikalauja, kad įmonė imtųsi iniciatyvos juos skiepyti?
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
          Aš manau, kad jau ne už kalnų, kada mes susidursim su kita problema, kad sunku bus rasti tuos, kurie nori vakcinuotis. Visgi antivakcerių procentas yra ganėtinai didelis, bet dar didesnis procentas yra tų abejingų, kurie lyg ir skiepytųsi, lyg ir ne. Būtent dėl to griežtas karantinas ir 'zero covid' politika šiuo metu būtų pats kvailiausias sumanymas, apie ką aš jau prieš kelias savaites kalbėjau, nes tie abejingieji tiesiog nebematytų priežasties skiepytis, kada užsikrėsti virusu ar taip ar taip būtų maža tikimybė. Tai gerai matosi iš JAV duomenų, kada jau trečia savaitė iš eilės mažėja vakcinacijos tempai ir regis JAV nepavyks pasiekti to, ką pasiekė Izraelis, kur virusas jau galima sakyti išnyko iki tokio lygio, jog galima 100% gyventi normalų gyvenimą. Vilnius šią savaitę vakcinas pasiūlė visiems 55+ ir ne kokias AZ, o Pfizerio, regis tas vakcinas turėjo iššluoti per dieną, bet dar ir dabar yra 3000 laisvų vietų registracijai.
          Šitą problemą visiškai ir iškart išspręstų normalaus kiepų paso įvedimas. Tarkim, nori važiuoti traukiniu arba kur nors skristi? O gal prireikė į sporto klubą? Pateik skiepų pasą arba įrodymus, kad esi alergiškas visoms rinkoje esančioms vakcinoms + neigiamą paskutinių 24 valandų testą.

          Comment


            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
            Aš manau, kad jau ne už kalnų, kada mes susidursim su kita problema, kad sunku bus rasti tuos, kurie nori vakcinuotis. Visgi antivakcerių procentas yra ganėtinai didelis, bet dar didesnis procentas yra tų abejingų, kurie lyg ir skiepytųsi, lyg ir ne.
            Manau reikia valstybei kažkaip sugalvoti skatinimo programą, aš pats pažįstu ne vieną, kuris šiaip nėra nusistatęs prieš skiepus, bet tas virusas apskritai jiems nelabai rūpi ir jo nebijo, gyvena gana plačiai, vaikšto pas draugus, giminaičius (todėl turbūt ir tiek daug atvejų Vilniuje) ir jie savo noru tikrai nesiregistruos ir nevažiuos skiepytis, bet jie nėra antivakseriai ir dar galima juos įtikinti skiepytis. Pvz. Izraelis už pasiskiepijimą siūlo picas.

            Nemokama pica, humusas, tradicinis artimųjų rytų desertas Knafeh ir kava – tokiais skanėstais į vakcinavo centrus Izraelio valdžia bando priviliotu tuos, kurie nuo kornaviruso pasiskiepyti vis dar neskuba.
            Visą straipsnį galite rasti https://www.tv3.lt/naujiena/video/iz...estus-n1082328
            Flickr

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą

              Manau reikia valstybei kažkaip sugalvoti skatinimo programą, aš pats pažįstu ne vieną, kuris šiaip nėra nusistatęs prieš skiepus, bet tas virusas apskritai jiems nelabai rūpi ir jo nebijo, gyvena gana plačiai, vaikšto pas draugus, giminaičius (todėl turbūt ir tiek daug atvejų Vilniuje) ir jie savo noru tikrai nesiregistruos ir nevažiuos skiepytis, bet jie nėra antivakseriai ir dar galima juos įtikinti skiepytis. Pvz. Izraelis už pasiskiepijimą siūlo picas.
              Nu tai ir LIetuva 2003 už prabalsavimą dalino alų ir skalbimo miltelius. Dabar galima padaryti lygiai tą patį, tik žymiai efektyviau ir be jokių eilių.

              Comment


                Matėt, kas darosi Šalčininkuose?

                Prie to paties pasigirsiu, kad Švenčionių rajonas yra vienas iš pavyzdingiausiai skiepijančių Lietuvoje
                Snowflakes will attack U <3

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą

                  Šitą problemą visiškai ir iškart išspręstų normalaus kiepų paso įvedimas. Tarkim, nori važiuoti traukiniu arba kur nors skristi? O gal prireikė į sporto klubą? Pateik skiepų pasą arba įrodymus, kad esi alergiškas visoms rinkoje esančioms vakcinoms + neigiamą paskutinių 24 valandų testą.
                  Problema ta, kad tarp tų visokių antivakserių, yra didžiausias procentas, kuris nei lėktuvais skraido, nei į barus vaikšto ir tie ribojimai jiems gali nelabai ir rūpėti. Pas mane yra seneliai, 80+ ir 90+ amžiaus, kurie jau yra gavę abi vakcinos dozes ir mes dabar juos užregistravom, kad išsitirtų kraują ir būtų nustatyta, ar pas juos susiformavo antikūnai. Vakcinos nėra 100% apsauga, bet išsitiriant kraują galima nustatyti, kokio lygio apsaugą žmogus yra įgavęs ir jeigu paaiškėja, kad žmogus patenka į tą mažą procentą, kur vakcina nesuveikė - tai jis tą problemą gali išspręsti su kita vakcina. Dėl to reikia sudaryti visas galimybes žmonėms visų pirma laisvai pasiskiepyti, o po to ir išsitirti, ar vakcina suveikė, tada apsauga bus 100%. Ir kai ateis tas laikas, kada visi turės galimybę įgyti 100% apsaugą nuo covido - aš būsiu tas, kuris agituos už tai, kad reikia naikinti visus žaliuosius pasus ir visus apribojimus, nes tai labai kenkia ekonomikai ir kartu tiems žmonėms, kurie vakcinavosi. Jeigu tie antivakseriai yra labiau linkę tikėti konspiracijomis, nei mokslu - tai leiskim jiems tą patirti. Tai gali išeiti netgi į naudą, jeigu jie nuo to pasveiks, turiu omeny ne covidą, o konspirologiją.
                  Paskutinis taisė Eidvis; 2021.04.30, 14:15.

                  Comment


                    Kazin, ar zmogus, vertinantis savo sveikata bei gyvybe, susigundis jusu nemokama pica mainais i jusu skiepus? Man atrodo, kad toks uzmokestus butu per menkas uz tokia rizika. Kelkit kaina.

                    Drugs institute registers 39 deaths after Covid vaccination

                    April 15th, 2021
                    The Czech State Drug Control Institute (SUKL) has registered a total of 39 deaths that may have been connected with the Covid-19 vaccination in the country, while three new cases were reported in the past week, it wrote in its report on the vaccines' suspected adverse effects released on Thursday. The SUKL has sent the report to the European database of adverse effects for assessment. As of Tuesday evening, the SUKL has registered 3,091 suspicions of adverse effects of the Covid-19 vaccines, up by 355 from a week ago.

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą

                      Šitą problemą visiškai ir iškart išspręstų normalaus kiepų paso įvedimas. Tarkim, nori važiuoti traukiniu arba kur nors skristi? O gal prireikė į sporto klubą? Pateik skiepų pasą arba įrodymus, kad esi alergiškas visoms rinkoje esančioms vakcinoms + neigiamą paskutinių 24 valandų testą.

                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                      Manau reikia valstybei kažkaip sugalvoti skatinimo programą, aš pats pažįstu ne vieną, kuris šiaip nėra nusistatęs prieš skiepus, bet tas virusas apskritai jiems nelabai rūpi ir jo nebijo, gyvena gana plačiai, vaikšto pas draugus, giminaičius (todėl turbūt ir tiek daug atvejų Vilniuje) ir jie savo noru tikrai nesiregistruos ir nevažiuos skiepytis, bet jie nėra antivakseriai ir dar galima juos įtikinti skiepytis. Pvz. Izraelis už pasiskiepijimą siūlo picas.
                      Aš, manau, labai gera skatinimo programa būtų "Galimybių stovyklos", tiems kurie nenori skiepytis ar Galimybių paso, pakvėpuotu grynu oru, padirbėtų ten prie kokios anglių kasybos, būtų labai efektyvus skatinimas.

                      Comment


                        Parašė hobo Rodyti pranešimą
                        Kazin, ar zmogus, vertinantis savo sveikata bei gyvybe, susigundis jusu nemokama pica mainais i jusu skiepus? Man atrodo, kad toks uzmokestus butu per menkas uz tokia rizika. Kelkit kaina.
                        Kuo daugiau praeina laiko, tuo daugiau turime duomenų apie tai, kad kuo daugiau kažkokioje šalyje žmonių vakcinavosi - tuo daugiau gyvybių ta šalis išgelbėjo. Išsaugotos gyvybės tose šalyse jau skaičiuojamos tūkstančiais. Bet, kaip ir būna su visais konspirologais, taip žinoma ir su antivakseriais, kurie iš kažkur išknisa kažkokį grūdą ir pateikia tai kaip kažką, kas neva gali nuneigti mokslą. Dažniausiai, tai būna kažkokie visiškai debiliški išvedžiojimai, o šiuo atveju aš net nebandžiau gaišti laiko juos analizuodamas - užteko pamatyti pateikto šaltinio web dizainą Dėl to aš dar kartą pasikartosiu - neverta kovoti su vėjo malūnais, reikia visiems vakcinuotis, tuo pačiu visiems įkalbinti po vieną dvejojantį vakcinuotis, o tada jau tegul tie kovotojai su vėjo malūnais graužia savo kinų medicinos dramblio kaulus, manydami, kad tai yra pats geriausias vaistas nuo covido.

                        Comment


                          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                          Dėl to aš dar kartą pasikartosiu - neverta kovoti su vėjo malūnais, reikia visiems vakcinuotis, tuo pačiu visiems įkalbinti po vieną dvejojantį vakcinuotis, o tada jau tegul tie kovotojai su vėjo malūnais graužia savo kinų medicinos dramblio kaulus, manydami, kad tai yra pats geriausias vaistas nuo covido.
                          Britų mokslininkai nustatė, kad Junanio šikšnosparnių šviežias kraujas labai gerina naturalų imunitetą, o Hubėjaus skujuočio taukai yra pripažintas antivirusinis preparatas.

                          Comment


                            Parašė hobo Rodyti pranešimą
                            Kazin, ar zmogus, vertinantis savo sveikata bei gyvybe, susigundis jusu nemokama pica mainais i jusu skiepus? Man atrodo, kad toks uzmokestus butu per menkas uz tokia rizika. Kelkit kaina.

                            [/B]
                            Sveikatą ir gyvybę vertinantis žmogus eitų skiepytis.

                            O tai ką, žmonės mirt po skiepo negali? Ar totalinį nemirtingumą skiepas suteikia?

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Tai Index manau jau susitaikė, kad vakcinos negaus. Aš irgi manau, kad jam be šansų šiais (o gal ir kitais) metais pasiskiepinti
                              Na, pagal dabartinę programą tai tikrai gausiu su pačia paskutine grupe.
                              Post in English - fight censorship!

                              Comment


                                Apie pusę Lietuvos gyventojų palankiai vertina skiepijimo prioritetus, daugiau nei trečdalis mano, kad tvarka nėra aiški ir teisinga, rodo naujienų agentūros BNS užsakymu atlikta visuomenės nuomonės apklausa.

                                http://www.budas.lt/aktuali-informac...morus-apklausa

                                Comment


                                  Parašė index Rodyti pranešimą

                                  Na, pagal dabartinę programą tai tikrai gausiu su pačia paskutine grupe.
                                  Čia toks optimistinis variantas.

                                  Comment


                                    Parašė index Rodyti pranešimą

                                    Na, pagal dabartinę programą tai tikrai gausiu su pačia paskutine grupe.
                                    Tai valio, reiškia esant jaunas, sveikas ir nedirbat bjauraus kontaktinio darbo, o pora mėn. pakentėti dėl tūsų, nes yra kam vakcinos labiau reikia, nieko tokio.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija (NVSPL), koordinuojanti koronaviruso sekoskaitos tyrimus Lietuvoje, informuoja, kad nustatyti dar 1315 B.1.1.7 (iš Jungtinės Karalystės kilusio), 2 nauji B.1.351 („Pietų Afrikos“) ir 37 B.1.620 viruso linijų atvejai.

                                      Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų (VUL SK) laboratorijoje ištirti 468 ėminiai. Iš jų – 387 atvejai priskirti B.1.1.7 linijai. Ši atmaina sudaro 81 % (135/167) Vilniaus, 91 % (96/106) Kauno, 62 % (23/37) Klaipėdos, 81 % (34/42) Alytaus, 90 % (18/20) Utenos, 87 % (26/30) Marijampolės, 86 % (30/35) Panevėžio, 86 % (6/7) Tauragės, 90 % (9/10) Telšių ir 69 % (9/13) Šiaulių apskrities VUL SK šią savaitę tirtų ėminių, o 1 ėminys kol kas nėra priskirtas jokiai apskričiai. Taip pat čia nustatytas 1 naujas B.1.351 ir 8 B.1.620 viruso linijos atvejai.

                                      Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=87080519

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                        Tai valio, reiškia esant jaunas, sveikas ir nedirbat bjauraus kontaktinio darbo, o pora mėn. pakentėti dėl tūsų, nes yra kam vakcinos labiau reikia, nieko tokio.
                                        Sunkiausia priešpensinio amžiaus kontaktinį darbą dirbantiems. Jei dar galvoje konspiracijos, tai ne pyragai po to, ant mūsų visų našta eina, galima sakyti

                                        Comment


                                          Parašė Kristisz Rodyti pranešimą
                                          Prieš lygiai tris savaites ir vieną dieną (balandžio 7) gauta pirma didžioji Pfizer siunta (70 tūkst.), kuria pradėta skiepyti prieš lygiai tris savaites (balandžio 8). Dabar gaunam 100 tūkst. Pfizer į savaitę, kas reiškia kad tik 30% eina pirmai vakcinai. Jeigu Pfizer kiekis smarkiai nedidės ir negausim daug kitų vakcinų, pirmos vakcinos skaičiai artimiausias 3 savaites bus maži. O tada šaus į viršų staigiai. Kas nekantrauja dėl vakcinų, siūlau pasižymėti gegužės 20 dieną kalendoriuje - nuo tada turėtų būti tikrai gražūs skaičiai pirmos vakcinos (vien Pfizer turėtų būti 100-30 + pristatymo prieaugis tūktančių per savaitę).


                                          Click image for larger version

Name:	Screen Shot 2021-04-29 at 10.10.27.png
Views:	428
Size:	40,6 kB
ID:	1881554
                                          Vakar vakcinavimas pagal planą. Kaip ir spėjau, labai didelis šuolis 2 vakcinos praėjus lygiai trims savaitės po pirmos didžiosios Pfizer siuntos. Vakar bendrai 1 ir 2 vakcina paskiepyta apie 30 tūkstančių žmonių.
                                          Click image for larger version

Name:	Screen Shot 2021-04-30 at 18.49.58.png
Views:	171
Size:	31,0 kB
ID:	1882012

                                          Comment

                                          Working...
                                          X