Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Koronavirusas (COVID-19)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vokiečių tyrėjai mano, kad tuos retus trombų susidarymus lemia vakcinose naudojamas peršalimo virusas

    Comment


      o pries skiepa tikrina, ar persirges?

      Comment


        Parašė liutass Rodyti pranešimą

        o pries skiepa tikrina, ar persirges?
        Ne.
        Flickr

        Comment


          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

          Kuo toliau tuo labiau norisi, kad visa žmonija taptų kaip Aspergeriai - padidinto intelekto neemocionalūs žmonės. Tie bent jau griežtai paiso visų taisyklių nebandydami jų apeiti, vadovaujasi griežta logika ir nepriima spontaniškų, emocionalių, nepagrįstų sprendimų. Bet deja...
          Su Aspergeriais yra kaip kur - mano atveju visai priešingai - aš kaip tik nemėgstu naujovių, ir gal dėl to šaipausi iš šventųjų vakcinų pavadinimų, ir mane sunku įtikinti ligos pavojingumu. Jei būčiau gimęs per pastaruosius 2 metus, ir man covidas būtų įaugęs į kraują kaip kasdienybė, gal jei būčiau daug kontaktuojantis, keliaujantis, tūsinantis, irgi gal į visa tai žiūrėčiau kitaip. Tačiau, kadangi aš užaugau, ir visi mano požiūriai į gyvenimą susiformavo dar n metų iki pandemijos, todėl aš gyvenu maždaug pagal formulę "kaip rengdavausi prieš kokius 10 metų, taip turi likti ir dabar", t.y. kaukė kaip naujas atributas, ar skiepas nuo to, kas prieš tuos pačius 10 metų neegzistavo, man yra rutinos pasikeitimas, kas autistiškiems žmonėms ne visada būna pakeliama.
          Pradžioje labiausiai viruso bijojo tie, einantys į konfliktą su mūsų demokratine valstybe - t.y. Venckienės gynėjai, putinistai, "tradicinių šeimų gyvėjai" ir pan. kontingentas. O dabar žiūriu dažniau kokį jaunuolį pamatysi lauke su kauke (tačiau be vienkartinių pirštinių ir vistiek maigantį bakterijomis nusėtą telefono ekraną). Už privalomą vienkartinių pirštinių dėvėjimą aš būčiau labai už, jos man praverčia ir šiaip renkant šiukšles, o vat kaukė tai kažkaip jau nebelabai.

          Dėl naujai užvežamų vakcinų - super, greičiau tik atvežkit ir judam pirmyn. Dar už kelių savaičių prieisim prie dar jaunesnės amžiaus grupės. Šokam, šokam, šokam!

          Comment


            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

            Su Aspergeriais yra kaip kur - mano atveju visai priešingai - aš kaip tik nemėgstu naujovių, ir gal dėl to šaipausi iš šventųjų vakcinų pavadinimų, ir mane sunku įtikinti ligos pavojingumu. Jei būčiau gimęs per pastaruosius 2 metus, ir man covidas būtų įaugęs į kraują kaip kasdienybė, gal jei būčiau daug kontaktuojantis, keliaujantis, tūsinantis, irgi gal į visa tai žiūrėčiau kitaip. Tačiau, kadangi aš užaugau, ir visi mano požiūriai į gyvenimą susiformavo dar n metų iki pandemijos, todėl aš gyvenu maždaug pagal formulę "kaip rengdavausi prieš kokius 10 metų, taip turi likti ir dabar", t.y. kaukė kaip naujas atributas, ar skiepas nuo to, kas prieš tuos pačius 10 metų neegzistavo, man yra rutinos pasikeitimas, kas autistiškiems žmonėms ne visada būna pakeliama.
            Pradžioje labiausiai viruso bijojo tie, einantys į konfliktą su mūsų demokratine valstybe - t.y. Venckienės gynėjai, putinistai, "tradicinių šeimų gyvėjai" ir pan. kontingentas. O dabar žiūriu dažniau kokį jaunuolį pamatysi lauke su kauke (tačiau be vienkartinių pirštinių ir vistiek maigantį bakterijomis nusėtą telefono ekraną). Už privalomą vienkartinių pirštinių dėvėjimą aš būčiau labai už, jos man praverčia ir šiaip renkant šiukšles, o vat kaukė tai kažkaip jau nebelabai.

            Dėl naujai užvežamų vakcinų - super, greičiau tik atvežkit ir judam pirmyn. Dar už kelių savaičių prieisim prie dar jaunesnės amžiaus grupės. Šokam, šokam, šokam!
            Jau geriu tegul korona nesibaigia, negu visa žmonija taptų po 100 metų tuos pačius triusikus nešiojančiais bejausmiais.

            Comment


              Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą

              Jau geriu tegul korona nesibaigia, negu visa žmonija taptų po 100 metų tuos pačius triusikus nešiojančiais bejausmiais.
              Ne tuos pačius, o tokius pačius.
              Ir jis sako esąs priešingas.

              Comment


                Galimybių pasą jau išsiėmė apie 230.000 žmonių
                Paskiepyti žmonės tokį dokumentą gali turėti praėjus savaitei po „Pfizer“, „Moderna“ vakcinos antrosios dozės suleidimo ar praėjus keturioms savaitėms po „Johnson & Johnson“ (ja skiepijama tik viena doze), „AstraZeneca“ vakcinos pirmosios dozės suleidimo (pastaruoju atveju būtinas antrasis skiepas, praėjus ne ilgiau nei 12 savaičių po pirmosios dozės).
                Antrą kartą skiepytis AZ galima registruotis ne anksčiau nei po 12 savaičių. Tuo tarpu čia rašoma, kad būtinas antrasis skiepas, praėjus ne ilgiau nei 12 savaičių po pirmosios dozės.
                Teisingai suprantu, kad, norint turėti galimybių pasą, reikia registruotis antram skiepui lygiai po 12 savaičių, ne anksčiau ir ne vėliau? Nes jei taip, tai šiek tiek BS gaunasi.

                Comment


                  Parašė digital Rodyti pranešimą

                  Antrą kartą skiepytis AZ galima registruotis ne anksčiau nei po 12 savaičių. Tuo tarpu čia rašoma, kad būtinas antrasis skiepas, praėjus ne ilgiau nei 12 savaičių po pirmosios dozės.
                  Teisingai suprantu, kad, norint turėti galimybių pasą, reikia registruotis antram skiepui lygiai po 12 savaičių, ne anksčiau ir ne vėliau? Nes jei taip, tai šiek tiek BS gaunasi.
                  o kam registuotis ? Gavus pirmą skiepą, automatiškai ateina žinutė su antro skiepo data.

                  Su AZ dar yra toks dalykas, kad, kuo vėliau gautas antras skiepas, tuo stipresnis ir ilgesnis imunitetas susidaro. Taip, esant rimtam reikalui, galima kažkaip tartis dėl ankstesnio antros dozės laiko, bet, mano nuomone, jei to reikalo nėra, geriau palaukti ilgiau antros dozės ir po to turėti geresnę apsaugą nuo COVID.
                  Paskutinis taisė Vilnietizz; 2021.05.28, 13:11.
                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                  Comment


                    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą

                    o kam registuotis ? Gavus pirmą skiepą, automatiškai ateina žinutė su antro skiepo data.

                    Su AZ dar yra toks dalykas, kad, kuo vėliau gautas antras skiepas, tuo stipresnis ir ilgesnis imunitetas susidaro. Taip, esant rimtam reikalui, galima kažkaip tartis dėl ankstesnio antros dozės laiko, bet, mano nuomone, jei to reikalo nėra, geriau palaukti ilgiau antros dozės ir po to turėti geresnę apsaugą nuo COVID.
                    Man po 6 savaičių antra dozė. Jaučiuosi diskriminuojamas

                    Comment


                      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                      o kam registuotis ? Gavus pirmą skiepą, automatiškai ateina žinutė su antro skiepo data.
                      Tam, kad man ir paskirta data lygiai po 12 savaičių, bet ji netinka. Tai taip išeina, kad aš neturiu jokių galimybių pasikeisti datą ir gauti galimybių pasą?

                      Su AZ dar yra toks dalykas, kad, kuo vėliau gautas antras skiepas, tuo stipresnis ir ilgesnis imunitetas susidaro. Taip, esant rimtam reikalui, galima kažkaip tartis dėl ankstesnio antros dozės laiko, bet, mano nuomone, jei to reikalo nėra, geriau palaukti ilgiau antros dozės ir po to turėti geresnę apsaugą nuo COVID.
                      Tai vat, kad ankstenės datos neleidžia, o vėlesnė kokia savaite ar dviem man tiktų, bet tada galimybių paso negausiu.

                      Comment


                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                        O dabar žiūriu dažniau kokį jaunuolį pamatysi lauke su kauke (tačiau be vienkartinių pirštinių ir vistiek maigantį bakterijomis nusėtą telefono ekraną). Už privalomą vienkartinių pirštinių dėvėjimą aš būčiau labai už, jos man praverčia ir šiaip renkant šiukšles!
                        Kaip tos pirštinės gali apsaugoti nuo koronos? Jeigu taip bijai visų šitų bakterijų, tai papurkš dezinfekcine priemonę arba tiesiog "padaryk 100 gramų ir iškvėpk ant rankų"
                        Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                        Comment


                          Parašė digital Rodyti pranešimą
                          Tam, kad man ir paskirta data lygiai po 12 savaičių, bet ji netinka. Tai taip išeina, kad aš neturiu jokių galimybių pasikeisti datą ir gauti galimybių pasą?


                          Tai vat, kad ankstenės datos neleidžia, o vėlesnė kokia savaite ar dviem man tiktų, bet tada galimybių paso negausiu.
                          Šiemet viską reikia planuoti pagal vakcinų datas, o ne atvirkščiai.

                          BTW, Europos Vaistų Agentūra patvirtino Pfizer-Biontec vakciną vaikams nuo 12 iki 15 metų.
                          Post in English - fight censorship!

                          Comment


                            Barmašenka dar kartą parodė savo neblėstantį altruizmą - maža kad bombą nuo Vilniaus į Minską nukreipė, tai dar ir įsileis lietuvius ir lenkus, nekantraujančius skiepiNtis Sputniku!
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Barmašenka dar kartą parodė savo neblėstantį altruizmą - maža kad bombą nuo Vilniaus į Minską nukreipė, tai dar ir įsileis lietuvius ir lenkus, nekantraujančius skiepiNtis Sputniku!
                              Snowflakes will attack U <3

                              Comment


                              • PoDV
                                PoDV commented
                                Editing a comment
                                Nu va, proga aplankyti Belorusiją, tik vat įdomu ar skiepytus Vakarietiška vakcina priima? Ar nežiūri ten nieko?

                              • Tomizmas
                                Tomizmas commented
                                Editing a comment
                                Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                                Nu va, proga aplankyti Belorusiją, tik vat įdomu ar skiepytus Vakarietiška vakcina priima? Ar nežiūri ten nieko?
                                Keisčiausia, kad Batka iš viso prašneko apie vakcinas. O tai kaip pernai jo reklamuoti medicinai atradimai - traktorius, talka, pirtis, vodkė? Negi jau nepadeda.

                              • Tomizmas
                                Tomizmas commented
                                Editing a comment
                                Parašė Galys Rodyti pranešimą

                                O tai kažin ar Baltarusijos rinkėjai neužpyks, kad vakcina mėtoma užsieniečiams, kai pati Baltarusija turbūt blogiausiai besiskiepijanti šalis Europoje.
                                Altruizmas svarbiau! Kaimynus reikia paskiepiNti, o savi palauks.

                              Labai nelogiška IMHO neleisti nors 1-2 savaites stumdyti datas.

                              Comment


                                Nu va, proga aplankyti Belorusiją, tik vat įdomu ar skiepytus Vakarietiška vakcina priima? Ar nežiūri ten nieko?

                                Comment


                                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                                  Labai nelogiška IMHO neleisti nors 1-2 savaites stumdyti datas.
                                  Nelabai. Bet ilgainiui, manau, keisis ir tvarkos. Jei stipriai mažės sergančių skaičius tai gali būti, kad antroje vasaros pusėje ir galimybių paso net nebereiks.
                                  Post in English - fight censorship!

                                  Comment


                                    Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                                    Nu va, proga aplankyti Belorusiją, tik vat įdomu ar skiepytus Vakarietiška vakcina priima? Ar nežiūri ten nieko?
                                    Keisčiausia, kad Batka iš viso prašneko apie vakcinas. O tai kaip pernai jo reklamuoti medicinai atradimai - traktorius, talka, pirtis, vodkė? Negi jau nepadeda.
                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment


                                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                      Keisčiausia, kad Batka iš viso prašneko apie vakcinas. O tai kaip pernai jo reklamuoti medicinai atradimai - traktorius, talka, pirtis, vodkė? Negi jau nepadeda.
                                      O tai kažin ar Baltarusijos rinkėjai neužpyks, kad vakcina mėtoma užsieniečiams, kai pati Baltarusija turbūt blogiausiai besiskiepijanti šalis Europoje.

                                      Comment


                                        Parašė Galys Rodyti pranešimą

                                        O tai kažin ar Baltarusijos rinkėjai neužpyks, kad vakcina mėtoma užsieniečiams, kai pati Baltarusija turbūt blogiausiai besiskiepijanti šalis Europoje.
                                        Altruizmas svarbiau! Kaimynus reikia paskiepiNti, o savi palauks.
                                        Snowflakes will attack U <3

                                        Comment

                                        Working...
                                        X