Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Koronavirusas (COVID-19)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    ne kaip Afrikoje, Pakistane ar Bangladeše (kurių žemi rodikliai greičiausiai yra menko testavimo pasekmė).
    Arba vietinių žmonių stiprios imuninės sistėmos pasekmė.
    Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

    Comment


      Kadangi dėl Baltarusijos įvykių daugiau palandžioju po rusiškus šaltinius, tai ten netikėtai aptinku kai ko įdomaus ir apie koroną. O tiksliau skiepus. Štai pvz. dabar suskaičiiuota taigi kiek rusai jau pristatė išgirtojo Sputniko ? Ogi cielus 8 proc: iki naujų metų sudarė sutarčių patiekti 205 milijonus dozių, iki anos savaitės pabaigos realiai pristatė 16,3 mln. Draugė Venesuela užsakė 10 mln dozių , kol kas gavo 0,4 mln. Šri Lanka užsakė 13 mln gavo kol kas 15 tūkst., Uzbekistanas užsakė 1 mln, gavo 100 tūkst., Hondūras užsakė 4,2 mln. kol kas gavo 40 tūkst. Santykinai gerai užsakymai vykdomi tik Vengrijai (manau aišku kodėl), o taip pat Argentinai ir Meksikai.
      O pačioje Rusijoje netgi Maskvoje masinis vakcinavimas vargu ar bus pasiektas iki metų galo ... Likusioje Rusijos dalyje dar vėliau.

      РФ поставила за границу только 8% заказанных доз "Спутника V"
      https://www.newsru.com/russia/25may2...ikvolumes.html

      Comment


        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
        Arba vietinių žmonių stiprios imuninės sistėmos pasekmė.
        Pakistane ir Bangladeše neturėtų labai skirtis nuo Indijos. O Afrika su maisto trūkumu, normalios medicinos neprieinamumu masėms ir trumpa gyvenimo trukme, abejoju ar pasižymi dideliu imunitetu.
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          O, leiskit paklausti tų besiruošiančiųjų skiepytis, kodėl jūs tai darysite? Bijote? Užsikrėsti? Net nesityręs, neabejoju, jog mane ištyrus nustatytumėte, jog aš "persirgau", nors nieko nejaučiau.
          Gal, kai aš ir taip natūraliai ne pirmus metus, dėl visai kitokių priežasčių kone uždarytas nuo pasaulio, tai man nelabai suprantamas tas "pasiskiepyti, kad neužkrėsti savo garbaus amžiaus <***> " ir t.t. Vat ką daryti, jei be šventosios vakcynos niekur nepavyks įsidarbinti - čia klausimas jau rimtesnis. Iš kitos pusės, gal ir gerai, kad dauguma žmonių ruošiasi skiepytis, nes jei pakalbėčiau su nesiruošiančiais to daryti, tai dauguma jų būtų ko gero sąmokslo teorijų apie 5G, plokščią žemę mėgėjai, homofobai, "Landsbergis sugriovė kolūkius", Putino/Rusijos šalininkai ir Venckienės užtarėjai, neatmetantys minties, jog mergaitės neva jau nebėra gyvos.

          Comment


            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
            O, leiskit paklausti tų besiruošiančiųjų skiepytis, kodėl jūs tai darysite?
            Nes liga iki galo neištyrinėta, neprognozuojama ir net ir sveikam, jaunam žmogui gali turėti negrįžtamų pasekmių visam likusiam gyvenimui. Tai geriau pasiskiepyti, negu bandyti įgyti imunitetą natūraliu būdu. Kam rizikuoti, jei mokslas leidžia tos rizikos išvengti ?
            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
            Marsrutai.lt tinklaraštis!
            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

            Comment


              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
              O, leiskit paklausti tų besiruošiančiųjų skiepytis, kodėl jūs tai darysite? Bijote? Užsikrėsti? Net nesityręs, neabejoju, jog mane ištyrus nustatytumėte, jog aš "persirgau", nors nieko nejaučiau.
              Gal, kai aš ir taip natūraliai ne pirmus metus, dėl visai kitokių priežasčių kone uždarytas nuo pasaulio, tai man nelabai suprantamas tas "pasiskiepyti, kad neužkrėsti savo garbaus amžiaus <***> " ir t.t. Vat ką daryti, jei be šventosios vakcynos niekur nepavyks įsidarbinti - čia klausimas jau rimtesnis. Iš kitos pusės, gal ir gerai, kad dauguma žmonių ruošiasi skiepytis, nes jei pakalbėčiau su nesiruošiančiais to daryti, tai dauguma jų būtų ko gero sąmokslo teorijų apie 5G, plokščią žemę mėgėjai, homofobai, "Landsbergis sugriovė kolūkius", Putino/Rusijos šalininkai ir Venckienės užtarėjai, neatmetantys minties, jog mergaitės neva jau nebėra gyvos.
              Kodėl gyventi, jeigu vis tiek reiks mirti?

              Comment


                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                O, leiskit paklausti tų besiruošiančiųjų skiepytis, kodėl jūs tai darysite? Bijote? Užsikrėsti? Net nesityręs, neabejoju, jog mane ištyrus nustatytumėte, jog aš "persirgau", nors nieko nejaučiau.
                Gal, kai aš ir taip natūraliai ne pirmus metus, dėl visai kitokių priežasčių kone uždarytas nuo pasaulio, tai man nelabai suprantamas tas "pasiskiepyti, kad neužkrėsti savo garbaus amžiaus <***> " ir t.t. Vat ką daryti, jei be šventosios vakcynos niekur nepavyks įsidarbinti - čia klausimas jau rimtesnis. Iš kitos pusės, gal ir gerai, kad dauguma žmonių ruošiasi skiepytis, nes jei pakalbėčiau su nesiruošiančiais to daryti, tai dauguma jų būtų ko gero sąmokslo teorijų apie 5G, plokščią žemę mėgėjai, homofobai, "Landsbergis sugriovė kolūkius", Putino/Rusijos šalininkai ir Venckienės užtarėjai, neatmetantys minties, jog mergaitės neva jau nebėra gyvos.
                Aš pasiskiepijau sausį, mama kovą, močiutė balandį, vakar antrą dozę gavo tėtis. Taip, negerai gyventi mirtino užkrato rizikoje, ir psichikai nenormalu kiaurus metus praleisti namuose šnekantis su kompiuteriu.

                Tokie neabejojimai medicinoje nėra rodiklis – ir besimptomiai COVID nešiotojai vis tiek gali užkrėtinėti kitus (taip palaikant pandemiją) bei nežinoma, kuo tai gali pasibaigti.

                Pasiskiepyti reikia tam, kad užbaigtume pandemiją. Skiepai veikia. O viruso tu neapgausi, ir jeigu jį sutiksi, jam neįdomu, ar tu sėdi namie, ar tu sąmokslo teorijomis tiki, ar homofobai, ar dar ką. Be to, tiek mano tėvas, prijaučiantis Venckienei, tiek pati Rūta Janutienė taip pat pasiskiepijo. Ir skiepytis turi kiek įmanoma daugiau žmonių, įskaitant vatnikus, homofobus ir plokščiažemininkus, nes jie gyvena tarp mūsų. Ir virusui neįdomu, ką mes galvojam.

                Comment


                  Parašė Kristisz Rodyti pranešimą

                  Jeigu apie sekmadienį kalbi, tai buvo 276 atvejai ir vasario gale/kovo pradžioj buvo ir mažesnių skaičių sekmadieniais.
                  Jeigu apie pirmadienį, tai dabar jau rodo 537 atvejų, kas irgi yra neblogai, nes tokių skaičių darbo dieną nebuvo nuo kovo pradžios.

                  Jeigu taip tęsis ir toliau, kita savaitė galimai jau bus su mažiausiu atvejų skaičiumi šiais metais.

                  Gali būti kad ir šita savaitė jau yra geriausia šiais metais, nes teigiamų tyrimų dalis kovo pradžioj buvo apie 6%, o dabar yra apie 4%, tai reiškia kad šiuo metu atliekama gerokai daugiau testų.
                  24 dienos - pirmadienio duomenys paskelbti 25 dieną - antradienį. Buvo 276 bet dabar matau rodo 284.

                  Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                  Arba vietinių žmonių stiprios imuninės sistėmos pasekmė.
                  Naujam virusui (kurio imuninė sistema nėra mačiusi) nėra stiprių ar silpnų imuninių sistemų. Jeigu nežinai kaip kovoti su virusu tai reaguoji labai įvairiai (todėl ir simptomai tokie įvairiapusiški).

                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                  O, leiskit paklausti tų besiruošiančiųjų skiepytis, kodėl jūs tai darysite? Bijote? Užsikrėsti? Net nesityręs, neabejoju, jog mane ištyrus nustatytumėte, jog aš "persirgau", nors nieko nejaučiau.
                  Daug prižasčių - nesinori nei sirgti nei šalutinių poveikių turėti nei leisti virusui mutuoti į pavojingesnes formas. Tikrai nesinori sergant kad ir besimptome forma užnešti jos giminaičiams, net tiems kurie yra antivakseriai.

                  Comment


                    Lenkijoje susirgimų absoliutus skaičius per jau prilygsta Lietuvos, nors gyventojų ten 15 kartų daugiau.
                    Tai yra gerai, nes mažėja šansas atnešti virusą su augančiomis kelionėmis.

                    Comment


                      Parašė Sula Rodyti pranešimą
                      Lenkijoje susirgimų absoliutus skaičius per jau prilygsta Lietuvos, nors gyventojų ten 15 kartų daugiau.
                      Tai yra gerai, nes mažėja šansas atnešti virusą su augančiomis kelionėmis.
                      Kažin, kaip Lenkijos statistika atrodytų, jei jie normaliai testuotų ?
                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                      Comment


                        Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą

                        Kažin, kaip Lenkijos statistika atrodytų, jei jie normaliai testuotų ?
                        Taip.

                        Įdomu, kad miršta po 150-200 per dieną. Kiek dar mirčių ne koronai nurašyt galėjo.

                        Šiaip jau norisi laisvos Lietuvos-Lenkijos ir Baltijos šalių sienų. Tam mažas atvejų skaičius labai padėtų. Tik nesinori, kad būtų galima keliauti į visokius egiptus ir pan.

                        Comment


                          Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

                          Aš pasiskiepijau sausį, mama kovą, močiutė balandį, vakar antrą dozę gavo tėtis. Taip, negerai gyventi mirtino užkrato rizikoje, ir psichikai nenormalu kiaurus metus praleisti namuose šnekantis su kompiuteriu.

                          Tokie neabejojimai medicinoje nėra rodiklis – ir besimptomiai COVID nešiotojai vis tiek gali užkrėtinėti kitus (taip palaikant pandemiją) bei nežinoma, kuo tai gali pasibaigti.

                          Pasiskiepyti reikia tam, kad užbaigtume pandemiją. Skiepai veikia. O viruso tu neapgausi, ir jeigu jį sutiksi, jam neįdomu, ar tu sėdi namie, ar tu sąmokslo teorijomis tiki, ar homofobai, ar dar ką. Be to, tiek mano tėvas, prijaučiantis Venckienei, tiek pati Rūta Janutienė taip pat pasiskiepijo. Ir skiepytis turi kiek įmanoma daugiau žmonių, įskaitant vatnikus, homofobus ir plokščiažemininkus, nes jie gyvena tarp mūsų. Ir virusui neįdomu, ką mes galvojam.
                          O gal aš, neabejoju, kad vienaip ar kitaip mano kūne kažkas susijusio su šiuo virusu jau yra. Arba "persirgau" besimptome forma, arba jau susidarė antikūnai, imunitetas natūraliu būdu. Tad kam dar papildomai leistis į kraują tą placebą, kuris išliks visą gyvenimą, žinant jog su niekuo nekantaktuodavau dar iki viso šito pradžios? Gal tikrai man sunku suprasti tuos, kurie išsiilgę barų, diskotekų, ėjimų į svečius. Puiku, tegu skiepijasi, greičiau grįšim į pilnavertį gyvenimą ir spardysimės vėl. Farmacininkai irgi matyt jautė spaudimą greičiau sukurti skaidrų bespalvį skystį, kad galėtume "greičiau viską užbaigti".

                          Comment


                            Kristupas0220

                            Sakei, Pfizer pavadinimas nepatinka? ...o man nepatinka Pfizer Europoje alternatyvus pavadinimas Comirnaty Asocijuojasi man su kokiais ten komunistais Jei ne iš vis su komos būkle

                            Man Pfizer/Comirnaty yra tiesiog viena patikimiausių covid vakcinų, jei norim jau po truputį pamiršt, kad gyvenom šioje realybėje ir galbūt Čaplinsko ir kai kurių kitų mokslininkų skelbiami post-vakcinacijos pavojai neišsipildys.
                            Paskutinis taisė PoDV; 2021.05.26, 11:46.

                            Comment


                              Man europinis pavadinimas prieš akis iškelia tokį vaizdą - medikė baltu chalatu prieš save ir truputį sau virš galvos iškelia švirkštą, didingai į jį žvelgdama ir mintyse sakydama "va šitas tai suveiks gerai"! Nu panašiai kaip pakrapštęs sau ausį, vėliau apžiūri savo pirštą... Dėl amerikietiškojo varianto - gal būčiau reagavęs ramiau, jei būčiau supratęs, kad tai pavardė, o ne išgalvotas, nieko nereiškiantis angliškas žodis. Johnson skamba labai meiliai. AZ - astra tai žvaigždė, o kas ta prakeikta zeneka neina suprasti, nes gūglas meta vien vakcininius dalykus, o ne nuorodas, kur paaiškinta šio žodelio reikšmė.

                              Comment


                                Dar pridėtų, kad Comirnyti turkų

                                Comment


                                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                                  O gal aš, neabejoju, kad vienaip ar kitaip mano kūne kažkas susijusio su šiuo virusu jau yra. Arba "persirgau" besimptome forma, arba jau susidarė antikūnai, imunitetas natūraliu būdu. Tad kam dar papildomai leistis į kraują tą placebą, kuris išliks visą gyvenimą, žinant jog su niekuo nekantaktuodavau dar iki viso šito pradžios? Gal tikrai man sunku suprasti tuos, kurie išsiilgę barų, diskotekų, ėjimų į svečius. Puiku, tegu skiepijasi, greičiau grįšim į pilnavertį gyvenimą ir spardysimės vėl. Farmacininkai irgi matyt jautė spaudimą greičiau sukurti skaidrų bespalvį skystį, kad galėtume "greičiau viską užbaigti".
                                  Neabejojimas, neparemtas tyrimais ničnieko nereiškia. Gali pasidaryti antikūnų tyrimą, tada bus galima kažką šnekėti, tačiau ar taip, ar taip, praėjus pusmečiui po ligos būtina pasiskiepyti. Nereikia fetišizuoti „natūralumo“, kuomet sergi pavojinga ir neištirta liga.

                                  Ir davai neįžeidinėjam visų tų, kas kūrė Comirnaty, nes ten ne placebas, o didžiausia 21 amžiaus sveikatos inovacija. Kiek išliks imunitetas po skiepo – dar neaišku, bet bent 6 mėnesius. Tam, kad pandemija būtų suvaldyta ir užbaigta, reikia, kad skiepytųsi VISI, kas tik gali.

                                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                  Man europinis pavadinimas prieš akis iškelia tokį vaizdą - medikė baltu chalatu prieš save ir truputį sau virš galvos iškelia švirkštą, didingai į jį žvelgdama ir mintyse sakydama "va šitas tai suveiks gerai"! Nu panašiai kaip pakrapštęs sau ausį, vėliau apžiūri savo pirštą... Dėl amerikietiškojo varianto - gal būčiau reagavęs ramiau, jei būčiau supratęs, kad tai pavardė, o ne išgalvotas, nieko nereiškiantis angliškas žodis. Johnson skamba labai meiliai. AZ - astra tai žvaigždė, o kas ta prakeikta zeneka neina suprasti, nes gūglas meta vien vakcininius dalykus, o ne nuorodas, kur paaiškinta šio žodelio reikšmė.
                                  Nekreipk dėmesio į pavadinimus. Chill.

                                  Comment


                                    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

                                    Neabejojimas, neparemtas tyrimais ničnieko nereiškia. Gali pasidaryti antikūnų tyrimą, tada bus galima kažką šnekėti, tačiau ar taip, ar taip, praėjus pusmečiui po ligos būtina pasiskiepyti. Nereikia fetišizuoti „natūralumo“, kuomet sergi pavojinga ir neištirta liga.

                                    Ir davai neįžeidinėjam visų tų, kas kūrė Comirnaty, nes ten ne placebas, o didžiausia 21 amžiaus sveikatos inovacija. Kiek išliks imunitetas po skiepo – dar neaišku, bet bent 6 mėnesius. Tam, kad pandemija būtų suvaldyta ir užbaigta, reikia, kad skiepytųsi VISI, kas tik gali.



                                    Nekreipk dėmesio į pavadinimus. Chill.
                                    Tada nesuprantu kame logika vakciną vadinti tuo amerikiečių kompanijos vardu, o ne turk-vokiečių, kurie ją ir sukūrė? Ar čia tipo per puse pasidalijama - mes viską sukūrėm, o jūs praktiškai už ačiū galėsite naudoti savo pavadinimą, nors sukūrėme tai mes. Kitaip sakant, pasišildyti kito gamintojo šlovės spinduliuose.
                                    Ir, norite pasakyti, jog šis virusas vis dar mažai ištirtas? Tai ką veikė mokslininkai šiuos 1,5 metų?

                                    Comment


                                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                                      Tada nesuprantu kame logika vakciną vadinti tuo amerikiečių kompanijos vardu, o ne turk-vokiečių, kurie ją ir sukūrė? Ar čia tipo per puse pasidalijama - mes viską sukūrėm, o jūs praktiškai už ačiū galėsite naudoti savo pavadinimą, nors sukūrėme tai mes. Kitaip sakant, pasišildyti kito gamintojo šlovės spinduliuose.
                                      Ir, norite pasakyti, jog šis virusas vis dar mažai ištirtas? Tai ką veikė mokslininkai šiuos 1,5 metų?
                                      Biontech vakciną sukūrė, o ją testuot padėjo ir marketina Pfizer. Todėl šiaip jau ji oficialiai vadinama neutraliu Comirnaty pavadinimu.

                                      Taip, palyginus su šimtmetį tiriamais virusais, labai mažai ištirtas.

                                      Comment


                                        Kiek dar savaičių bus ta svarbi vakcinų pavadinimų tema?

                                        Comment


                                          Daugėja įrodymų, kad virusas išsprūdo iš laboratorijos.

                                          Timeline: How the Wuhan lab-leak theory suddenly became credible
                                          Paskutinis taisė Lettered; 2021.05.27, 00:20.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X